Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96951) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#96950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de ez erőnövelő módszer lenne nem Bunny féle fekvenyomás ;] vagy Kai Greene aki rúddal guggol :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96952) aelod


aelod
veterán

Tegnap vótam. Atta.
Mell/kar edzés volt.

Fekvenyomás ment. Egészen 100kg-ig. Abba 4 ismétlés ment. Most próbálom úgy csinálni a fekvenyomást, hogy az excentrikus szakasz alján megtartom egy kis ideig és csak utána jön a nyomás. Eléggé nehezíti a gyakorlatot és maximális durranást eredményez.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96953) aleister


aleister
veterán

'reggelt!

Itt egy kis természetes tesztó fokozó. Nem izmos, de legalább szép nőies.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96954) Zola007 válasza aelod (#96952) üzenetére


Zola007
veterán

spoto press 4-2-2-0

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96955) aelod válasza Zola007 (#96954) üzenetére


aelod
veterán

(#96953) aleister

:Y :R

(#96954) Zola007

Nem tudtam a szakzsargont. Kösz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96956) KoVee84 válasza kk831228 (#96927) üzenetére


KoVee84
senior tag

Csak nem egri vagy? Egy csomó cimbim dolgozik a Shirazban :K

(#96957) God Vazzeg válasza Woodslave (#96951) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kai Greene rúddal guggol? Hm, megértem végre hogy egy szinten legyek egy profi testépítővel... :DDD

aleister: mmmm de finom, és szép az arca is :K

[ Szerkesztve ]

(#96958) Ijk válasza God Vazzeg (#96957) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát nem is egykezes súlyzókkal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#96959) Woodslave válasza Zola007 (#96954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebből neked az jött le hogy spoto press? Inkább pause bench. A spoto press "láthatatlan" deszkás nyomás. Nem a mellkason állítod meg hanem felette pár centivel

Az átlag gyúrós spoto presst csinál csak nem állítja meg ;] :D (pontosabban csak amíg át nem fordul pozitív szakaszba)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96960) Woodslave válasza aleister (#96953) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de Toldi Zsuzsának picsa szája van.. Ennek csak azért nem mert nem izmos? :D

mondjuk nem finnyáskodom, jöhetne :K ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96961) Zola007 válasza Woodslave (#96959) üzenetére


Zola007
veterán

Nem, ebből nekem az jött le, hogy spoto press csináljon inkább
Mellkason megállításnak semmi értelme, csak akkor ha belebuktál, mert elvész a tenzió
Ezért írtam tempót is hozzá

(#96957) God Vazzeg: "elmegy" ;) Bianca Beauchamp

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96962) Woodslave válasza Zola007 (#96961) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Azt hittem még a tempoját is "láttad". Jóvan te ilyen nagy szaktekintély vagy :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96963) Zola007 válasza Woodslave (#96962) üzenetére


Zola007
veterán

nem vagyok szaktekintély, csak használom azt ami a két fülem között foglalja a helyet :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96964) Woodslave válasza Zola007 (#96963) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és izmos vagy? Még van 4 heted ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96965) aleister válasza Zola007 (#96961) üzenetére


aleister
veterán

Ejj, ezt most miért kellett?!
Direkt nem írtam meg a nevét, hogy szegény God megmaradjon a hitében. :)
Most ha rákeres, akkor rájön, hogy az aranyos, bájos lánynak hitt valaki, valójában egy latexmániás, cost playes Bizarr magazinos izé.

(#96960) Woodslave:
Én ugyan még nem kommentáltam Zsuzskó megjelenését, de tény, hogy nem a zsánerem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96966) kolosanyi válasza Gsx-rr (#96945) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem várok. Az egyik fényező január vége előtt nem tudja vállalni, viszem a másikhoz. Mindenképp megcsináltatom hamar.

(#96947) Woodslave
Én csak késésben voltam és kapkodtam. Ebből kifolyólag egy villanyoszlopnál nem vettem számításba, hogy a fa szerkezet beton alapja szélesebb, mint maga a fa oszlop és kicsi lett az ív. Idióta... :W

Akkor te is megtapasztaltad ezt. Erőnöveléshez nem értem mi a lópikulának kell ennyire alacsonyra belőni a terhelést. Persze azt mondják, hogy ha így csinálod és folyamatosan fokozod a terhelést, akkor a "lendület magával visz" és átlendülsz a holtponton. Azon a holtponton, amihez eljutottál valószínűleg, mivel új tervbe kezdtél. Csomószor hallottam ezt már és sose vettem így vissza, mert türelmetlen vagyok. Lehet ezért áll meg mindig a progresszió nálam. Nem baj, ezt most végigcsinálom ahogy a terv mondja és nem okoskodok bele. Kivételesen. :DDD

(#96967) God Vazzeg válasza aleister (#96965) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is latex mániás vagyok (nőkön!) meg cicanadrág, meg ilyenek :K

Uhh rákerestem :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#96968) aleister válasza God Vazzeg (#96967) üzenetére


aleister
veterán

Ez esetben megtaláltam számodra az ideális nőt. :)

Ajánlom figyelmedbe a Tomb Raider-es képét!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96969) Woodslave válasza kolosanyi (#96966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D kiváncsi vagyok meddig bírod így.

Mondjuk ha nézek, olvasok szakértőket akkor rá kell jöjjek hogy ezen az erőszinten ahol vagyok (legyen csak a big 3) akkor simán még a starting strenght programra raknának :D

Amúgy nála ez a görbe: erősödés, majd amikor elérek egy adott súlyig (nem túl magas) akkor ad 1. előjön valami probléma (csukló, váll, térd) ami miatt abba kell hagynom. Vagy ha csak ad 2. platózok, akkor elkezdek egy 5/3/1-et ahol olyan alacsonyan kell indítani, hogy 2 hónap mire eljutok a korább platóhoz. De mire ide eljutok bejön az 1. eset. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96970) God Vazzeg válasza aleister (#96968) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem 10 pontos a hölgy :R

(#96971) aleister válasza God Vazzeg (#96970) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem is nagyon a topon van. Viszont szívesebben vettem volna, ha marad az első kép hangulatának a vonalán. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96972) kolosanyi válasza Woodslave (#96969) üzenetére


kolosanyi
veterán

Fenéket Starting Strength. Rippetoe erőszint standard táblázata szerint én középhaladó/haladó vagyok mindegyik gyakorlatban (a mellhez vételt nem tudom, sose csináltam). Te erősebb vagy testsúlyarányosan jóval, akkor nem ez a helyzet.

Minden színvonalasabb erőedzéssel foglalkozó blog arról papol, hogy kikönnyítés, bukás kerülése, idegrendszer frissen tartása, könnyű napok, periodizáció. Csak az a baj, hogy az ilyen könnyű napokkal úgy érzem, hogy lóf@xt se csinálok és mindig szétcsapom magam maximális intenzitással. Az az elv vezérel, hogy ha már elmegyek edzeni, akkor tegyem oda magam rendesen, ne könnyű napozni menjek terembe, akárhova. De hát látszik, hogy ez hosszú távon nem kifizetődő. Biztos vagyok benne, hogy azért ütközök falba állandóan, mert:

1) nem megfelelő az erő-állóképességi alap
2) nem tökéletes a technikám
3) türelmetlen vagyok és túltolom.

És ennek az elkerüléséhez kellene az, hogy ne autodidakta módon olvasgassak, legózzam össze az információt, csináljam az edzéseim, hanem egy profi edző irányítása mellett végezzem. De ehhez se időm, se pénzem, se lehetőségem nincs, mivel az összes komolyabb hírű edző budapesti.

(#96973) Gsx-rr válasza kolosanyi (#96966) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha nem találsz szólj! Ha jól tudom kaposvári vagy. Van ott több ismerősöm autókereskedők ,szerelők. Körbekérdezhetek!

(#96974) Woodslave válasza kolosanyi (#96972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

maradjunk annyiban hogy középhaladó a táblázat szerint. Mondjuk pont nincs a testsúlyom, de még ha 82 kiló vagyok akkor is. Mondjuk én is sokat agyalok azon amit a végén írsz. De erre biztos nem költenék egy fillért se mert semmi jelentősége. (nekem)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96975) Tenken


Tenken
őstag

MPs 3FOR2 akcióban 5kgos natúr wheybe társulna valaki BP átvétellel?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#96976) troller válasza kolosanyi (#96972) üzenetére


troller
senior tag

Szerintem a hobbi gyúrósok 90%-a a 3. pont miatt akad meg a fejlődésben.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#96977) Cassidey válasza troller (#96976) üzenetére


Cassidey
senior tag

Naná, háború van, mindenki annyira túledzi magát, hogy már nem is fejlődik. :U

[ Szerkesztve ]

(#96978) Ijk válasza troller (#96976) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért akadnak meg a fejlődésben mert nem tudnak vagy nem akarnak többet beletenni.
Azt kapod vissza amit beleteszel, mint minden másban az életben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#96979) aelod válasza Zola007 (#96961) üzenetére


aelod
veterán

A semmi értelmén vitatkoznék. Azt nem írtam, hogy a mellkasom tartja a rudat csak éppen hozzáér. Folyamatos feszülésben van így a mellizom és onnan kell összehúzódnia a kinyomásnál

Ellenben ezzel a spoto press módszerrel ha jól értettem amit wood írt nem érhető el teljes feszülés a mellben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96980) kolosanyi válasza Gsx-rr (#96973) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszönöm a segítséget! :R
Egyébként hova jársz edzeni? :D

(#96974) Woodslave
Azért van jelentősége, mert a legtöbb egyedül edző itt reked meg, ahogy én is, meg ezekszerint te is. Ha erősebb vagy, előbb-utóbb nagyobb is leszel, én ebben (majdnem) biztos vagyok. :D

(#96981) Woodslave válasza kolosanyi (#96980) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs jelentősége mert azért nem fizetnék senkinek, hogy nagyobb meg erősebb legyek :K Így értettem. Persze ahogy mondta Syl5 korábban lazaccal bélszínnel meg Hany Rambod irányításával valszeg izmosabb lennék :D (ez utóbbit nem mondta csak én :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96982) aelod válasza Ijk (#96978) üzenetére


aelod
veterán

[link] vagy épp ezt teszik bele amiről Arnold mesél.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96983) Zola007 válasza aelod (#96979) üzenetére


Zola007
veterán

akkor minek ér hozzá?
állítsd meg felette egy centivel
a spoto press meg nem a deszkás nyomás helyettesítésére van, a deszkánál semmi nem fixebb méretű, arra ott a deszka
A feszülés alatt meg gondolom megnyúlást értesz

szerintem itt korrektül leírják: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96984) troller válasza Ijk (#96978) üzenetére


troller
senior tag

Hát, így is lehet fogalmazni bár, szerintem túl egyszerűen próbálod látni. :)
Élsportolók mellett se véletlenül van egy stáb, akik megmondják neki, hogy mikor/mit/mennyit egyen, mikor/mit/mennyit edzzen, mennyit pihenjen. Átlag emberek 90%-a képtelen objektíven figyelni a saját fejlődését, levonni a megfelelő következtetéseket belőle, a rengeteg netes "szak" irodalomból kiválasztani azt, ami neki jó.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#96985) Zola007 válasza troller (#96984) üzenetére


Zola007
veterán

bizony!
objektív szót dőlt, vastag, piros betűvel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96986) aelod válasza Zola007 (#96983) üzenetére


aelod
veterán

Na igen arra értettem. 4 óra alvás...

Az első videón ami van úgy nyomom. Csak a lábak a talajon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96987) Ijk válasza troller (#96984) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig egyszerű is, minek bonyolítani?
Az alapok le vannak írva, 90% azt sem tartja. Ha már az alapok nem mennek rendesen akkor vagy tisztában van vele hogy ennyit képes beletenni és ehhez megfelelően kap eredményt, vagy hülye. Szerintem az egészséges értelmi és hozzáállás szint az egészhez hogy tudod mit csinálsz, mennyit teszel bele és elfogadod azt amit kapsz belőle.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#96988) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam. Lábedzésen a legjobb gyaki a húzás váltott lábbal haza. Fájt a térdem de háború van. (vagy háborúcska) felhúzás második szériában 6-nál Elment a fogáserőm fordított fogásra váltottam és véletlenül 10-et húztam 8 helyett. Split squat még mindig imbolygós..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96989) kovbela10


kovbela10
csendes tag

Sziasztok! Egy kreatinnal kapcsolatos kérdésem lenne hozzátok.

Korábban már edzettem pár évet kisebb-nagyobb kihagyásokkal, ami azért meglátszott rajtam, de óriási eredményeim nem voltak. Most két hete újrakezdtem kb. egy év kihagyás után heti 3 nap átmozgató edzéssel, plusz egyelőre csak 3 nap aerob, később majd még növelem. Az étrendem rendben, 200g ch-t eszek naponta. A célom, hogy a kb. 100 kilómból 80-at csináljak a 190-es magasságomhoz. Persze tudom, hogy a kilók és a látvány nincs összhangban, elsősorban a súlyfeleslegem nagyságát akartam érzékeltetni, természetesen az előnyösebb megjelenés a fő szempont.

A kérdésem pedig arra vonatkozna, hogy egyre többször hallom/olvasom, hogy a(z újra)kezdőknek is érdemes kreatinhoz nyúlni a fehérje mellett. Én eddig úgy tudtam, hogy komolyabb, folyamatos edzésmúlt esetén indokolt használni, de már második elismert edző vendégeitől hallom, hogy rögtön az első héten kreatint rendelt szedni. A vendégek a miértet persze nem tudták megmondani.

A véleményetek érdekelne a céljaim függvényében, és ha igen, akkor a sokféléből milyet lenne érdemes. Köszi!

(#96990) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Nemrég elkezdtem egy itthoni edzést,de a lábaimra sajnos nem tudok már 2 hete,mert egy focizás során mindkét térdem megerőltettem! a bal oldali 1 nap múlva elmúlt,de a jobb az azóta is fáj. Az első nap lépcsőzni sem tudtam,csak egyenes lábbal. ma már a sima járkálás megy,nem is fáj,de pl,ha leguggolok,rögtön megfájdul. A jobb térdem jobb oldali részén,ahol az a gümőszerűség van belülről Kivülről ki sem tapintható,max,ha nagyon fáj.
Éedekes,hogy pl futni tudok,nem fáj,de a guggolást meg kondigépes lábgyakorlatot nem birja...
Úgy 2 éve már többször is előjött ez focizás után,de 1 nap után mindig enyhült,utánna el is múlt. Most nem!
Szerintetek mit tegyek. Ott van porc? hogy valami leválás lenne?

(#96991) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vótam felhúztam atta. Otthon hagytam a cipőm, mezítláb edzettem, hülyének néztek. :DDD

(#96992) Shingen válasza kolosanyi (#96991) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#96993) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, adta.

(#96994) Zola007 válasza kolosanyi (#96991) üzenetére


Zola007
veterán

a zoknit is otthon hagytad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96995) Silverr válasza kolosanyi (#96991) üzenetére


Silverr
aktív tag

Egész úton nem vetted észre, hogy nincs rajtad cipő?

(#96996) Cassidey válasza kolosanyi (#96991) üzenetére


Cassidey
senior tag

Basszus én is, de én hazajöttem. :D

(#96997) Dani82 válasza Cassidey (#96996) üzenetére


Dani82
senior tag

Béna... :P

(#96998) Zola007 válasza Cassidey (#96996) üzenetére


Zola007
veterán

isten óvja az odajárókat, ha legközelebb a mackónadrágot hagyja otthon!

háború van, lenyomja akkor is!: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96999) kolosanyi válasza Zola007 (#96994) üzenetére


kolosanyi
veterán

Zokniban voltam na, értsd rá. :D

(#96995) Silverr
Az úton még volt rajtam.

(#96996) Cassidey
Ez egy ilyen nap. :DDD

(#97000) Alpachino válasza kovbela10 (#96989) üzenetére


Alpachino
veterán

Akkor ezek szerint diéta van. :) itt a kreatinnak nem jut akkora szerep, mint tömegnövelés esetén, de az izomveszteség mérséklésének céljából, diéta alatt sem árt egy 10g-ot az edzés utáni turmixba tenni.( vagy elosztod 5-5g-os adagokra) Rosszat nem csinálsz vele ha használod, mert egy másik nagy előnye is lesz a dolognak, hogy mivel "tisztán" eszel a diéta miatt, így nem fogsz bevizesedni sem tőle :N

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.