Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hot Men Dance... fantasztikus... melyikőtök tag??? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96652) Zola007 válasza Woodslave (#96648) üzenetére


Zola007
veterán

Pár helyre beletekerve a gyakorlatokat nagyon korrekt tónussal, dinamikával és formával végzi, szóval ilyen szempontból intelligens testépítés amit csinál

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96653) Lipton


Lipton
őstag

A fekvenyomas erdekes. Absz nem kidolgozott kinezettel es full nulla kajaval (zero kiegeszito es ettem amit talaltam) nyomtam 2x evesen 180-ba egyet 82 kilosan. Most vagyok 87kg, egy eve kb zero edzes es kb 140 kimegy igy is. Ettol se jol nem nezek ki, sem eros nem vagyok csak ez a gyakorlat valamiert jol megy.

(#96654) HussarF válasza FollowTheORI (#96651) üzenetére

A srác, aki a második képen Mikulás ruhában van, régi gimnáziumi kolis szobatársam.

(#96655) syl5 válasza Woodslave (#96641) üzenetére


syl5
őstag

Kb ez év elejétől van teljesen rendben minden kaja téren.
Júliusig 12 kg mínusz, óriási csalódás a 14-es dirty bulking-ban, majd augusztustól emelt kalóriamennyisséggel majdnem hasonló szigorúságú diéta, erő és izomnövelő edzés váltakozva, kis kardioval kiegészítve.
A kardio és a mobilizálás nagyon sokat hozzáad, illetve az edzés változékonysága, különböző célok szetinti edzés időszakonként.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#96656) Woodslave válasza syl5 (#96655) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxa.

A csütörtöki lábedzéstől olyan izomláz ütött be tegnap hogy bexarok..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96657) aleister válasza Woodslave (#96656) üzenetére


aleister
veterán

Nincs is alattomosabb a lappangó, késve beütő izomláznál. :)
Nekem másnap délután szokott kopogtatni a jóság.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96658) margithid


margithid
veterán

Na ma 5 km futás volt 30 perc alatt.

(#96659) Zola007 válasza margithid (#96658) üzenetére


Zola007
veterán

lassan indulhatsz a helyi nyugdíjasotthon adventi futóversenyén

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96660) kolosanyi válasza Zola007 (#96659) üzenetére


kolosanyi
veterán

Te milyen átlaggal futsz? ;]

(#96661) margithid válasza Zola007 (#96659) üzenetére


margithid
veterán

Miért ez oylan rossz kezdésnek?
De ha oylan nagyarcú vagy mond az eredményeidet:)

(#96662) aleister válasza margithid (#96661) üzenetére


aleister
veterán

Nem olyan rossz az kezdésnek. Én 40 perc alatt szoktam nyáron 6-6.5km-et futni direkt, mert az még tuti aerob zóna nálam. Nem tudom kardió vagy aerob volt-e a célod, de ha az utóbbi, akkor kifejezetten rossz, ha ennél nagyságrendekkel jobb eredményt produkálsz.

Anno 12 alatt futottam fénykoromban a 3200-öt a seregben. De akkor napi szinten kocogtunk, és heti egyszer toltunk egy Coopert.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96663) margithid válasza aleister (#96662) üzenetére


margithid
veterán

Akkor Te is kb 6 perc alatt futsz 1 km-t mint én. Szerintem ez nem rossz, jó lenne majd elvinni 5 percre.
Ja és előtte után gyalogoltam még 6.5 km-t!

(#96664) Zola007 válasza kolosanyi (#96660) üzenetére


Zola007
veterán

Attól függ ki elől ;)
margithid: nem jól linkeltem az animgifet, de poén lett volna

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96665) kolosanyi válasza Zola007 (#96664) üzenetére


kolosanyi
veterán

TZs elől meglenne a 4 perces? ;]

______________________

Egyébként ma lementem az atlétika pályára, 4 sorozat egylábas guggolás volt, meg 5 km fokozó futás. Atta.

[ Szerkesztve ]

(#96666) Zola007 válasza kolosanyi (#96665) üzenetére


Zola007
veterán

Onszezonban még a 3:30 is :)
Offszezonjában meg fordulna a kocka és úriember lévén, adnék neki egy kis előnyt (de nem sokat) ;) :B

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96667) szőröscica


szőröscica
addikt

Mell-tricepsz volt, atta. Muszáj is volt neki, mert a hétvégén hazalátogattam, és nagymama-féle töltött csirkével és tepertős pogácsával töltöttem.

Egyébként lehet, hogy az elsőre belőtt étrendem még nem megfelelő az óvatos tömegeléshez (nevezzük testkompozíciónak), mert pénteken mikor mértem magam, kevesebb voltam, mint egy héttel előtte. Még egy hetet adok neki, ha nem elég, akkor növelek a ch-n.

(#96668) kolosanyi


kolosanyi
veterán

5/3/1-et próbálta valaki?

(#96669) kolosanyi válasza kolosanyi (#96668) üzenetére


kolosanyi
veterán

Közben látom, hogy igen. Lehet adok neki egy próbát, elég rugalmas a gyakorlatokat tekintve. A fő gyakorlatok maradnának az eredeti terv szerint, a kiegészítő gyakorlatok meg lehetnének a saját súlyos dolgok. Bb.com-on és T-nationön is írnak hasonló hibrid terveket és elég jó véleménnyel vannak róluk.

(#96670) kiszi07


kiszi07
senior tag

Tegnap és mai nap 900-1100 (persze napiszinten értve) kcal-t fogyasztottam rizs-csirkemell-zöldséget beleértve. Ez mennyire kevés-sok? Mennyit kellene bevinnem, hogy fogyjak ? (190 magas vagyok)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#96671) szőröscica válasza kiszi07 (#96670) üzenetére


szőröscica
addikt

[link]

Kiemelném a sárga kapszula nevű linket. Olvasd el, ha van kérdésed, gyere vissza. Amíg nem rágod át magad rajta, teljesen felesleges bármiről is beszélgetnünk, mert az alapokat nem ismered.

(#96672) Zola007 válasza kiszi07 (#96670) üzenetére


Zola007
veterán

Mennyit fogyaszt egy autó, amelyik 4 méter 50 centi hosszú?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96673) Tenken válasza kiszi07 (#96670) üzenetére


Tenken
őstag

Csak a kínai csirke jó, mert abban van clen amitől fogyni lehet.
Így önmagában nem sokat ér.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#96674) aleister válasza kolosanyi (#96668) üzenetére


aleister
veterán

Ez mi ez?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96675) BÁ Nutrition válasza aleister (#96674) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eroemelo moccer, ha jol emlekszem a west side-os terembol, par eve mar volt rola szo. talan wood csinalta is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96676) aleister válasza BÁ Nutrition (#96675) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Ez akkor engem nem érint. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96677) kolosanyi válasza aleister (#96674) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez

(#96678) Shingen válasza aleister (#96676) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#96679) sutyesz96 válasza szőröscica (#96671) üzenetére


sutyesz96
őstag

Elég mélyvíz lett ez a topik, szerintem kellene létrehozni egy külön fórumot kezdőknek ugyanebben a témában. Szegény újoncoknak az életkedvét is elveszitek itt. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96680) Zola007 válasza sutyesz96 (#96679) üzenetére


Zola007
veterán

Támogatom, de hogy lövöd be, holhúzódik a határ?
Valahogy számszerűvé kell tenni, szerintem külön topik a 29kg alatt és felett kalapácsozóknak ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96681) Cassidey válasza sutyesz96 (#96679) üzenetére


Cassidey
senior tag

(#96682) Woodslave válasza sutyesz96 (#96679) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D hát azért ez túlzás (tudom csak vicceltél) de folyamatosan felmerülő probléma, hogy kérdezni se tud az illető, illetve olyat kérdez amire nem lehet válaszolni értelmeset akkor is mi vagyunk a köcsögök (ami igaz csak nem ezért) Tehát az elég nekem 1000 kalória meg elég 3 sorozat fekvenyomás típusú kérdésekre sokat nem lehet válaszolni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96683) Eagl3 válasza Zola007 (#96680) üzenetére


Eagl3
veterán

Ja, a termekben is mar ket het intenziv edzes utan sokan szemelyiedzonek kepzelik magukat, nem lenne nagy foganattja a kezdo gyuros topicnak, raadasul a sok ittlevo okostoni irogatna ott is. ;]

(#96684) Alpachino válasza kiszi07 (#96670) üzenetére


Alpachino
veterán

Egy biztos : semmi értelme az 1000cal-ás "diétának" ( ugyanis ez már koplalás) :( Egyébként is a g/napi CH-t és a proteinbevitelt te számolod egyáltalán ? :F

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96685) kolosanyi válasza sutyesz96 (#96679) üzenetére


kolosanyi
veterán

Természetes szelekció. ;]

(#96686) sutyesz96 válasza Woodslave (#96682) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én megértem a ti szemszögetekből is. :K

Zola, ezt elég lenne nominálisan kezelni. Aki úgy érzi idevaló kérdése, ideír, ha nem akkor pedig a kezdő topikba. Ki kéne írni ide, hogy HC, vagy explicit vagy valami, oda pedig hogy kezdőknek topik.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96687) Zola007 válasza sutyesz96 (#96686) üzenetére


Zola007
veterán

semmi értelme.
Itt mindenki haladónak gondolja magát

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96688) kolosanyi válasza Zola007 (#96687) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mivel mindenki versenyfizikummal és erőszinttel bír, ezért ez a megállapítás helytálló. :D

(#96689) aelod válasza Woodslave (#96682) üzenetére


aelod
veterán

Edző válaszol topik tele ilyen kérdésekkel a bb.hu-n. Bunny nem kezeli őket ilyen kesztűs kézzel az biztos. :)

(#96688) kolosanyi

:DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96690) Alpachino válasza sutyesz96 (#96686) üzenetére


Alpachino
veterán

Nézd ez történet már kolosanyinál megbukott, mert Ő is idejár, bár megvan neki a saját topicja ;] :D

aelod : Mert Bunny egy tahó...annyi ocsmány kifejezés hagyja el a száját, hogy ennyit egy sarki kocsmában sem hallani :(

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96691) kolosanyi válasza Alpachino (#96690) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha lenne kezdő gyúrósok topik, oda is írogatnék nyugi. ;]

______________________________________

Egyébként ma lesz az 5/3/1 első napja. Guggolás a fő gyakorlat, mellé 5*8-12 húzódzkodás-tolódzkodás súllyal nehezítve.

[ Szerkesztve ]

(#96692) aelod válasza Alpachino (#96690) üzenetére


aelod
veterán

De nem azzal van a baj, hogy tahó. Hanem azzal, hogy van benne ez a felsőbbrendűségi érzés amivel szakmailag egy magasabb szintre helyezi magát. Képesítés nélkül okít mindenkit úgy, hogy szakmailag semmit nem tett le az asztalra még. Írt egy könyvet, alap dolgokról. Bárki összeollózza a neten manapság azt a tudást amit a sárga kapszulában leírt. Nyitott egy termet. Nem kell hozzá csak ész és kapcsolat.

Tóth Dani jutott az eszembe erről. Az egyik riportjában mondta (és maximális tiszteletem neki), hogy attól, hogy ő profi versenyzővé vált nem jelenti azt, hogy jó edző is. Nem érezte késznek magát és a tudását arra, hogy hétköznapi emberekkel foglalkozzon személyi edzés keretében. Ezt pótolta és már jó ideje vállal klienseket. Meg van benne az alázat. Ami a Bunnyból hiányzik.

Azt viszont nem lehet elvitatni a drogos nyúltól, hogy rendkívül nagy közösség építő ereje van annak amit csinál. Gondolok itt a BBtv-re és a honlapra. Az edző válaszolban olyan kérdések is vannak amik sokkal inkább életviteli és párkapcsolati dolgokat foglalnak magukba.

Az, hogy ez mennyire jó dolog azt döntse el mindenki maga...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96693) Alpachino válasza aelod (#96692) üzenetére


Alpachino
veterán

Ezzel így kifejtve teljesen egyetértek :K

kolosanyi : Tudom, nincs is ezzel semmi gond :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96694) sutyesz96 válasza kolosanyi (#96691) üzenetére


sutyesz96
őstag

Aztán zúdulna mindenki át oda, hogy tovább oltogassanak téged. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96695) kolosanyi válasza sutyesz96 (#96694) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig próbálok beilleszkedni. Ma például guggolni fogok. Súllyal. Ez már valami nem? ;]

(#96696) Ijk válasza aelod (#96692) üzenetére


Ijk
nagyúr

Néha belehallgatok a BB rádióba, de 90%-ban csak kesergés, fikázás megy. Sokmindenben igaza van amit felhoz, de hogy valaki ennyire csak a negatív oldalát lássa a világnak már messze nem egészséges önmagának sem, a nyilvánosságot meg kerülnie kellene ilyen habitussal. Értékrendet lehetne pozitívan is terjeszteni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#96697) Alpachino válasza kolosanyi (#96695) üzenetére


Alpachino
veterán

"Ma például guggolni fogok. Súllyal."....na ez az...mert eddig hogy guggoltál ? ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96698) aelod válasza Ijk (#96696) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Vannak jó meglátásai csak télleg ez a negatív hozzáállás nem épp kifizetődő.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96699) sutyesz96 válasza Alpachino (#96697) üzenetére


sutyesz96
őstag

;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96700) Alpachino válasza sutyesz96 (#96699) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez szép....lehet 80 évesen ennek is örülnék :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.