Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96701) kolosanyi válasza Alpachino (#96697) üzenetére


kolosanyi
veterán

2013 nyara óta saját súllyal, pistol squatot csináltam. Múltkor néztem, 115-el 4*10 könnyen ment, 120-al csináltam pause squatot, az is. Kalkulátor 153-at dob 1RM-re, 150-el ment 3-4 mikor abbahagytam súllyal, de akkor nem ATG volt, azóta úgy guggolok. A kalkulátor által kidobott értékkel számolok most, ezt fogom követni. Jó a pistol squat, frankón erősít, meg szeretem az egyszerűségét, de súllyal guggolni jobb. Örülök, hogy végre bírja a derekam és elkezdhetem megint. :)

Felsőtestre jók egyébként a saját súlyos gyakorlatok, teljesen jól meg lehet dolgoztatni minden izomcsoportot, de lábra kevés normális gyakorlat van. Normális alatt azt értem, hogy nem ilyen megszámlálhatatlanul sok ismétléssel dolgozol. Gyakorlatilag a pistol van, meg dombsprintek, esetleg pár pliometrikus gyakorlat és ennyi. Ezt látni a legtöbb calisthenics arcon is, a felsőtestükön látszik a munka, de a lábuk vékony és gyenge. És azért gyenge, mert 60-70 kilós ektomorfként egylábas guggolásokat csinálni az nem valami nagy terhelés. Hiába szokták a könnyebb arcok mondani, hogy saját tömeghez képest ilyen meg olyan eredmény, nem ugyanaz ha a 60 kilós kinyom 60-at fekve, mintha a 115 kilós 115-öt. A súly akkor is súly, az ízületeken akkor is ott a plusz terhelés stb.

[ Szerkesztve ]

(#96702) Angel2014


Angel2014
addikt

Korábban linkeltem Vida Zoli csapatának több tagja Hamburgban abszolult győztes lett ....

Figyeljétek a karokat srácok ;] :P

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#96703) Peti78 válasza Angel2014 (#96702) üzenetére


Peti78
őstag

Még mindig divat a hosszú haj a férfiaknál?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#96704) Zola007 válasza Angel2014 (#96702) üzenetére


Zola007
veterán

figyeljük, de ilyen felbontás mellett nem látszik a tű helye :(

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96705) sutyesz96 válasza Zola007 (#96704) üzenetére


sutyesz96
őstag

Eltakarja a testüket.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96706) aelod


aelod
veterán

Sillye Betti is Vb-t nyert kint most.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96707) mayday00 válasza Peti78 (#96703) üzenetére


mayday00
őstag

3 férfi van a képen, vagy én vagyok rosszul látó ? :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#96708) Alpachino válasza kolosanyi (#96701) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem véletlen, mikor elkezdtem a saját edzőtermem építését ill. eszközeinek beszerzését az elsők között szerepelt a guggolo álvány :) tudtam, hogy ha már egy fekpad, és egy guggolo álvány megvan, no meg persze tárcsák, rudak, akkor el tudok kezdeni egy viszonylag "teljes értékű" gyúrást :)

Persze azóta, hack gép, csiga, ferdepad, húzódzkodó/tolódzkodó.... és sok minden helyére került, de kezdésnek ezek beszerzése volt a legfontosabb :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96709) Shingen válasza Alpachino (#96690) üzenetére


Shingen
addikt

Nézd ez történet már kolosanyinál megbukott, mert Ő is idejár, bár megvan neki a saját topicja
;]

風林火山

(#96710) Shingen válasza aelod (#96692) üzenetére


Shingen
addikt

Ezzel én is egyetértek. :)

風林火山

(#96711) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#96699) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csinálj meg 100-at 5x és egyből nem fogsz vigyorogni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96712) Woodslave válasza Angel2014 (#96702) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elfogadnám :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96713) kolosanyi válasza Alpachino (#96708) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, én is leginkább egy normális erőkeretet vennék otthonra, de arra se helyem, se pénzem nem volt, amikor otthoni eszközöket vásároltam. Meg ha lett volna, se tudtam volna használni, mert szar volt a derekam. Legalábbis remélem, hogy beszélhetek róla múlt időben. Viszont arra jó volt a sérülés, hogy megtanuljam, sok mindenből ki lehet jönni és kis kreativitással tényleg eszköz nélkül is lehet edzeni. Közben megszerettem a saját súlyos gyakorlatokat is, amivel változatosabbá teszem az edzésem.

(#96714) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#96711) üzenetére


Zola007
veterán

fotelban ülve emeld fel 100x a karod 5 szériában
attól még, hogy veszettül bedurran, nem lesz tőle ágyúgolyó vállad

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96715) aelod válasza Zola007 (#96714) üzenetére


aelod
veterán

Oldalemeléstől sem.
:)
Csak a növi+nandrolone+sustanon :DDD Akarom mondani csirkerizskreatintejsavófehérje. Mint a fentebb linkelt megnyerően természetes izomzatú hölgynek.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96716) Woodslave válasza aelod (#96715) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C pont ezt akartam kérdezni, hogy súlytól igen? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96717) sutyesz96 válasza FIREBLADE78 (#96711) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem is vigyorogtam, csak bezöldült a fejem, szarvaim nőttek és megtanultam gonoszan nézni. ;]

Az otthon edzős témához: Nekem személy szerint kell az a közeg, és az a rutin amit a kondiban hajtok végre. Nem tudnám otthon magamat rávenni hogy ilyen eszközöket használjak hosszútávon.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96718) kolosanyi válasza sutyesz96 (#96717) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akaratgyenge vagy. ;]

(#96719) kiszi07 válasza Alpachino (#96684) üzenetére


kiszi07
senior tag

Köszönöm az értelmes válaszokat. Sajnos nem voltam otthon és nem tudtam rendesen étkezni.. (szombat reggel ettem a csirkét)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#96720) Alpachino válasza Woodslave (#96712) üzenetére


Alpachino
veterán

Már mint a karját ?...gondolom ? ;] :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96721) Zola007 válasza Woodslave (#96716) üzenetére


Zola007
veterán

Gáddemit, hogy erre nem gondoltam!
Nem a Csuhai-féle focilabdákra hajtunk, de egy ilyen váll fiatalon, korrekt munkával és jó genetikával 10% alatt hozható véleményem szerint [link]

Neked is elég jó vállad van egyébként, csak annyira nem látványos, mert nincs lepucolva a felkarod és melled oldalsó része

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96722) Angel2014 válasza aelod (#96706) üzenetére


Angel2014
addikt

Tudom őt is ő vitte ki most...

Zola : szerintem nem kokszol....csak irtózatosan meg van emelve a tesztoszteron valami természetessel fokozóval így jobban épül a fehérje...

Mert az izomnövekedés összetett dolog, amihez 3 dolog kell , megfelelő izomstimulálás, sok fehérje, és tesztoszteron.. ha ebből valamelyik hiányzik akkor elakad a fejlődés.

Mert ha nincs izomstimulálás ,akkor hiába iszok fehérjét nem ér semmit,,,a másik ha van megfelelő izomstimulálás és sok fehérjét iszok, de alacsony a tesztoszteron akkor sem ér semmit mert nem tud beépülni ahogy kéne...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#96723) Woodslave válasza Angel2014 (#96722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Smileykat használj mert annyira nem ismerünk és még a végén komolyan vesszük amit írsz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96724) prannk


prannk
őstag

Helló!

Kérdésem az lenne,hogy mit kellene szednem? Cél: 75--->80 kg. 50:50 arány zsír-izomban. nem vagyok megelégedve a testalkatommal. Szeretnék vastagodni picit

Most jártam edzeni 3 hónap alatt + 3kg 100% whey proteinnel.

Most majd 3 hónap szünet lesz mert beköszönt a síszezon így elég hanyagul fogok járni edzeni.

Kérdésem,hogy mit kellene szednem,hogy folytatódjon ez a + 3 kg 5-7 kg ra?

Viccet félretéve,hogy zabáljak stb. Vékony testalkat vagyok 185/75 kg 22 éves. Rengeteget eszem és nem hízom. Van,hogy napi 300-350 ch-t is megeszek. de 73 fölé nem tudtam menni,így elkezdtem wp-t szedni edzés után.

Tehát akkor lazább edzésekhez mit szedjek? Továbbra is 100% whey proteint? Sajnos elő fog fordulni,hogy akár 3-4 napot is ki hagyok vagy többet külföldi síelés miatt.

Az ilyen agyoncukrozott tápszerek nem nagyon kellenének. pl: jumbo

Én a fekete volumass 35 öt néztem ki. 50:50 arányban van fehérje és szénhidrát. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#96725) Zola007 válasza Angel2014 (#96722) üzenetére


Zola007
veterán

ott utoljára a tesztoszteron akkor lett természetes módon megemelve, mikor az enantanátos üvegcsét felrakta az asztalról a felső polcra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96726) Angel2014 válasza Zola007 (#96725) üzenetére


Angel2014
addikt

:DD :DD :DD

Woodslave: tessék így jó?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#96727) Zola007 válasza prannk (#96724) üzenetére


Zola007
veterán

Ahogy a megboldogult Roger Bacon mondta anno, "A matematika a tudományok kapuja és kulcsa"
A kaput már megtaláltad, legalábbis a kapufát, de a kulcsa az valahol itt lenne:
"Van,hogy napi 300-350 ch-t is megeszek"
szóval ebből már ki tudod matekozni, hogy >,<, ≅ mennyiséget kell enned ahhoz, hogy nőj.

300g CH az egy felnőtt ember szintentartó adagja, ne várj tőle csodát, egyél többet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96728) bandus


bandus
veterán

[link]
hehe, 11 hónap alatt top 3... ez akkor vagy valami jelentéktelen szervezet kis versenye, vagy botrányosan gyenge a mezőny.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#96729) Zola007 válasza bandus (#96728) üzenetére


Zola007
veterán

vagy.....[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96730) BÁ Nutrition válasza bandus (#96728) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ifbb

azt azért hozzá lehet tenni h az ifbb magyar szövetség annyira korrupt hogy eszméletlen.. nem véletlen h aki teheti inkább máshol indul, ill némelyik versenyőt meg simán kitiltották csakmertazért indokkal, és nem engedik versenyezni, pl Nagy Orsi, Jasztrab Kata.. stb
annak idején egyébként Tóth Dani is így járt, csak mikor a bestbodyhoz került azok kifizették a szükséges korrumpáló pénzeket a huber-berkes párosnak.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96731) kk831228


kk831228
addikt

37kg-os egykezesekkel nyomtam fekve teljesen szabályosan( videót sajnos nem tudok mutatni ;] ) , mennyi kg - ig van a "buzisúly" kategória?? :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96732) Zola007 válasza kk831228 (#96731) üzenetére


Zola007
veterán

38

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96733) Angel2014 válasza bandus (#96728) üzenetére


Angel2014
addikt

Berkesnek a csaja berkes meg a bírák között van :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#96734) kk831228 válasza Zola007 (#96732) üzenetére


kk831228
addikt

ó, :O elnézést, akkor holnap után jelentkezem...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96735) bandus válasza Angel2014 (#96733) üzenetére


bandus
veterán

ezt nem tudtam, hogy a berkes is bíró. érdekes mindenesetre :) nem tudom hogy nem lehet az embernek ennyi realitásérzéke, hogy év alatt semmiben nem lesz a világ legjobbjai között.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#96736) Alpachino válasza Zola007 (#96732) üzenetére


Alpachino
veterán

:D :C

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96737) BÁ Nutrition válasza bandus (#96735) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Berkes ha jól emlékszem a mr olympián is bíró volt. azt nem tudom h "csak" amatőr kategóriáknál vagy rendesen a fél hetet is pontozta, mindenesetre ez nem rossz, csak az egyebek..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96738) Shingen válasza Zola007 (#96729) üzenetére


Shingen
addikt

;] Inkább.......... :DD

風林火山

(#96739) Shingen


Shingen
addikt

Mell- váll vótam atta.

風林火山

(#96740) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#96730) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tehetséges. Erre miért nem gondol senki?

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96741) sutyesz96 válasza kolosanyi (#96718) üzenetére


sutyesz96
őstag

Na ez simán benne van a pakliban. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#96742) kk831228 válasza Alpachino (#96736) üzenetére


kk831228
addikt

;]

(#96738) Shingen: Mondjad mi az a sok pont... ;] Hátha vicces lesz... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96743) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vótamatta. Fáradt a lábam a tegnapi futástól, de azért megcsináltam a guggolós napot +5*8 húzódzkodást és tolódzkodást, utóbbit +10 kilóval. A húzódzkodás ma gyengén ment, plusz súlyt nem tudtam felvenni.

Ja, 100 kilóig elölguggolást csináltam, utána váltottam háton guggolásra. Be kellett ziáznom a vállam, hogy ne csússzon le rólam a rúd, de jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#96744) Shingen


Shingen
addikt

Mai vacsi így edzés után.
Olaszos fűszerkeverékkel pácolt csirkemell grillezve, rizs, paradicsom, házi fokhagymás kecske sajt.
Desszert: rizslisztből készült palacsinta túróval+mazsolával töltve.
Atta. :DDD

風林火山

(#96745) szőröscica


szőröscica
addikt

Aerob megy, karnitint nem felejtettem el. Ázsiai fűszerkeverékes csirkecsöcs lesz utána rizzsel.

[ Szerkesztve ]

(#96746) aelod


aelod
veterán

Vótam. Nem atta. Láb volt, kicsit variáltam. Elől guggoltam. Jó rég csináltam. Nem jutottam csak 80kg-ig. 12 ismétléssel. Elég elkeserítő. Főleg sokat is kivett belőlem mindjárt az első gyakorlat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96747) pocokxx válasza kolosanyi (#96743) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hol futsz ilyenkor? Nincs már hozzá hideg?
Egyébként ha már szóba került: Most kíváncsiságból visszanéztem az Endomondo-t én november 10-én mentem el utoljára futni: 1.19.22 - 14,57 km (5.27 min/km)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#96748) kolosanyi válasza pocokxx (#96747) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tegnap atlétika pályán voltam, rendes technikai öltözetben nincs hideg. Ma bent kocogtam fél órát zsírégető zónában a futópadon edzés után.

Az elég jó idő már, grat hozzá. :)

(#96749) kiszi07 válasza pocokxx (#96747) üzenetére


kiszi07
senior tag

Az nagyon jó idő, főleg hosszú távon :) Én győri vagyok nálunk adott néhány természeti hely, ami nagyon jó futáshoz. (töltés, tiszta a levegő, belvárostól 3-4 kmre van) Én mikor "fornában" voltam 8 km-t futottam általában picit kavicsos, néhol betonos talajon 40-45 perc körül.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#96750) sutyesz96 válasza kolosanyi (#96743) üzenetére


sutyesz96
őstag

A hátadon guggoltál?

... ja ez kimaradt: ;]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.