Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) Dani82 válasza _NCT (#37100) üzenetére


Dani82
senior tag

én nagyonnagyon régen jártam ide 1-2 hónapig. nem volt egy nagy sztori, kardió park az 2 rozzant futógép volt, de súlyzós edzéshez ha jól emlékszem megvolt kb. minden.
de sztem azóta felújították, mert már akkor is rozzant volt, mikor jártam oda és ez több, mint 5 éve volt :)
menj le egy napijeggyel aztán meglátod

(#37102) _NCT válasza Dani82 (#37101) üzenetére


_NCT
őstag

Az lesz, jövőhéten ha megjött a fizu lelátogatok :)

Flex Gym-et feladtad vagy jársz még oda?

(#37103) shteer válasza _NCT (#37100) üzenetére


shteer
titán

Mire eleg 8 alkalom? Az 2 het - draga

..szerintem jónak tűnik

(#37104) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok!
15 éves vagyok, heti 4x van fociedzésem, így csípőtől lefelé rendben vagyok. Viszont a felsőtestemmel nem vagyok elégedett... nah amit tudok magamról az annyi hogy könnyen izmosodok, viszonylag széles vállaim vannak(legalábbis ezt mondják:D), viszont ha nem "tartom karban magam", akkor könnyen le is szalad rólam a felszedett izom( pl. nyáron voltam építkezésen dolgozni, a karom látványosan izmosodott, de utána nem edzettem és két hét alatt kb. viszaállt a régi méretére...). Fekvőtámaszokat nyomom minden nap, tricepszest is. Főleg mell, és bicepsz gyakorlatok érdekelnének, saját súlyosak, és súlyzósak is. Ilyen fitneszgépein, evezőpadunk ilyesmi nincsen itthon, és edzőterembe nem szeretnék járni. Mi az amire figyeljek? Mi az amit ne csináljak? Köszi előre is

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#37105) Jim-Y válasza itouchfan (#37104) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azt nem értem, ha ebben az országban csak focisták vannak, akkor hogy a retekbe kaptunk ki 8:1-re, és miért ilyen gyík a magyar foci?! ehh ...

(#37106) gooool


gooool
őstag

Kellene egy kis segítség...

Gondolkozom hogy mivel bővítsem a jelenleg fogyasztott kiegek számát, de elakadtam az edzés előtti szörpnél.

Jelenleg Myprotkó megy, napi 2 adag, mellé ugye a beállított kaja, multivitamin (Alpha Men), és edzés előtt Pow3rd! 2.0 és esetenként NO-FX.

Nos ezeket még megtámogatnám Ca-Mg-al, Omega 3-al, C-vitamin porral (napi 2g) és Beta-Alanine-al.

Nos a Beta-Alanine elég drága nekem és a NO-fokozó sem olcsó buli, így gondoltam olyan edzés előttit kellene néznem amiben ezek megvannak és talán olcsóbban jövök ki.
Szóval:

Pow3rd! 2.0 és Arginine-FX
vagy
Assault

ez itt a kérdés...
Vagy inkább hagyjam és menjek edzeni anélkül? ;]

Kösz! :R

Jim-Y: :C +1

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#37107) itouchfan válasza Jim-Y (#37105) üzenetére


itouchfan
senior tag

ez egy jó kérdés, amire senki nem tudja a választ sztem...
és hogy a retekbe szedjek fel magamra izmot?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#37108) mocsanisi válasza gooool (#37106) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Assault szerintem.

A focistagyereknek meg első hozzászólás, nem fogjuk leírni csak neked, csak külön 1001.-jére is, mert te 15 éves focista vagy és rendben van az alsótested....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#37109) Dani82 válasza _NCT (#37102) üzenetére


Dani82
senior tag

meg jarok,kitartok bar nem jo erzes gyiknak lenni a tobbiekhez kepest :D . ma osszefutottam a folyoson ezzel a scitec cedric csavoval. eleg erdekes latvany egy ilyen arc eloben :P

(#37110) _NCT válasza shteer (#37103) üzenetére


_NCT
őstag

Heti 2 súlyzós edzést akarok, az 4 hét. Mutáj mellé kell.

Dani82: kitartok bar nem jo erzes gyiknak lenni a tobbiekhez kepest

Ne aggódj, ezzel elég sokan így vannak ;]

[ Szerkesztve ]

(#37111) gooool válasza mocsanisi (#37108) üzenetére


gooool
őstag

Köszi, szerintem teszek vele egy próbát, most még van bőven a másikból, így azt letolom, aztán megnézem ezek nélkül mire jutok, elvégre láb-váll edzésen eddig se ittam edzés előtt mégis halálra edzettem magam mindig. Lehet inkább beletolom a kajába azt a havi pár ezrest, amibe ezek kerülnek. :)
Most számoltam és rá kellett jönnöm ez sem egy olcsó sport...de legalább több megbecsülést kap, mint az eddigiek amiket űztem. :D

Üdv, Balázs

(#37112) Jim-Y válasza itouchfan (#37107) üzenetére


Jim-Y
veterán

válasz, és teljesen komoly válasz: 15 évesen ne akarj magadra izmot szedni, erős fejlődés alatt van a szervezeted és nem jó dolog ebbe konditeremmel és súlyokkal belepiszkálni. Egyed az otthoni kosztot, max próbáld meg elérni, hogy otthon minél egészségesebb kaják legyenek, járj el edzésre szorgalmasan, és ha igényled akkor naponta, kétnaponta tarts saját testsúlyos edzést, de azzal is csak csínján.

Hidd el, hogy ha megfelelően kajálsz, és megfelelő az edzésmunkád, akkor amint idősebb leszel úgy jön majd a massza is. Bár focistaként ne akarj nagyon izmos lenni, mert az elégetett kalóriák miatt a szervezeted inkább szálkás lesz mint izmos.

(#37113) itouchfan válasza Jim-Y (#37112) üzenetére


itouchfan
senior tag

jó, nem is arra gondoltam hogy protein, meg saját étrend ilyesmi, hanem otthoni "edzésre" mit ajánlototok...
szerk: jah és itthon egészségesen eszünk, hal, sok saláta, csak nem tetszik a felsőtestem ha tükörbe nézek, és valszeg nem növök már tovább, elértem a max magasságomat

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#37114) gooool válasza itouchfan (#37113) üzenetére


gooool
őstag

Ahogy már mondták, ne akarj izmos lenni ennyi idősen...
A kaja rendben van ahogy írtad, a fociban is ha az edzésmunkád korrekt, akkor ne akarj most többet egyelőre.
A csajok úgyse erre buknak...Elég ha mindig tip-top a hajad, hasig kivágott V-nyakú pólód van, nyakban a kereszt és már nedvesednek is...izom ide nem is kell... ;] :DDD

#37115:
Nem azért mondjuk, mert köcsögök vagyunk, de tényleg ennyi idősen ha ezek a feltételek megvannak, akkor már csak idő kérdése, hogy elkezdjen jönni a tömeg. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#37115) itouchfan válasza gooool (#37114) üzenetére


itouchfan
senior tag

okés elfogadtam.... maradnak a fekvők..köszi

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#37116) Radnix válasza gooool (#37106) üzenetére


Radnix
senior tag

Tedd félre azt a pénzt minden hónapban amit Pow3rd! 2.0-re, NO-FX-re, Beta-Alanine-ra, Arginine-FX-re, Assault-ra költenél... és amikor összegyűlt egy csinos kis összeg akkor elköltheted valami értelmes dologra :K

A myprotkó, multi, C, ca-mg, omega 3 maradhat, azok szükségesek, hasznosak.

(#37117) Radnix válasza gooool (#37114) üzenetére


Radnix
senior tag

A hasig kivágott v nyakú pólót kikérem magamnak :DDD

(#37118) gooool: na látod az jó 5let

[ Szerkesztve ]

(#37118) gooool válasza Radnix (#37116) üzenetére


gooool
őstag

Igen, csináltam most ez csinos kis Excel-táblát és számolgattam. Ezek nélkül is szép összeg megy el, és azért nem árt egy kis tartalék, hátha kell új póló vagy nadrág, mert kinövöm őket. ;] (tudom...álmodik a nyomor :DDD )

Nyugi amúgy nekem is van olyan pólóm, csak nekik az kötelező felszereltség... :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#37119) Laci.M válasza gooool (#37106) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nekem bevált a Pow3rd, azóta még komolyabbak az izomlázaim. Hogy ebből mennyi a placebo, azt nem tudom.
Szerintem megéri kb 3500Ft-ért a 25 zacskóval és az ajándék (nagyon jó minőségű, új kedvenc!) shakerrel.

Én pont most csinálom mellette a kreatin kúrát, így a kb 3g kreatint is bele tudom számolni a napi szintentartáshoz. :)

Aláírás

(#37120) BÁ Nutrition válasza KoVee84 (#37091) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

rajta van összesen 20 kiló izom? :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#37121) wertigo1984 válasza gooool (#37106) üzenetére


wertigo1984
őstag

Assault. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37122) Coccolino_O válasza gooool (#37106) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Írd már le ezt a beállított kaját. Mert szerintem pont te is fordítva ülsz a lovon, mint sokan mások, szednek 20 féle tápkieget, és várják tőle a fejlődést.

(#37123) God Vazzeg válasza Radnix (#37117) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De jól néznék ki full szőrmében, köldökpólóban :)) Melkasbozont foreva :D

(#37124) gooool válasza Coccolino_O (#37122) üzenetére


gooool
őstag

Nem tudom hol látsz 20-féle kieget, ezek igencsak alap dolgok, amit leírtam, nem számítva az edzés előtti cuccokat.
Szóval:
reggel: 100gr zabpehely tejjel
10-kor: 4 tojásos rántotta zöldséggel, sajttal
délben: 200gr csirke, 150gr rizs
edzés után: 30g fehérje, 200g csirke és 150g rizs
vacsora: ez változó, itt ami épp van
lefekvés előtt: 30g fehérje

Megfelel szigorú elvárásaidnak? :U

Üdv, Balázs

(#37125) Radnix válasza God Vazzeg (#37123) üzenetére


Radnix
senior tag

20 éve halál menő lett volna, most már csak egy enyhe baywatch flesst idézne elő a járókelőkben a kikandikáló göndör szőrfürtök :DD
rágugliztam a Hasselhoffra, és ezt dobta ki: [link] :DDD

(#37126) Tyer válasza gooool (#37124) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem tetszik

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37127) God Vazzeg válasza Radnix (#37125) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

(#37128) szőröscica


szőröscica
addikt

Holnap hátazni fogok, meg egy kis kardiót is beiktatok.
Nagyon jó ez a harcosok étrendje, de akkor lenne tökéletes, ha tudnám tartani a heti három edzést, de mostanában inkább csak 1-2 jön össze sajnos.

(#37129) nepszter1 válasza itouchfan (#37115) üzenetére


nepszter1
addikt

én is jelenleg aktívan focizok meg kondi terembe járok csak az a probléma hogy lassan szépen 94Kg lettem , sajnos ez a foci rovására ment olyan merevek az izmaim mint egy farönk kb. Lassan már a sok nyújtás se segít . El kell döntened hogy foci vagy kondi együtt nem megy illetve megy csak alacsony szinten megye 2 ,1 ig kb .

(#37130) brownus válasza Radnix (#37125) üzenetére


brownus
veterán

(#37131) KoVee84 válasza Jim-Y (#37093) üzenetére


KoVee84
senior tag

Jólvan kicsit lehet túloztam, akkor legyen öt év.
ilyen volt
ilyen lett

(#37132) Ijk válasza nepszter1 (#37129) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ronci valahogy megoldja mindkettőt. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37133) nepszter1 válasza Ijk (#37132) üzenetére


nepszter1
addikt

Tévedtem Angol 3. osztályban focizik a srác :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37134) kolosanyi válasza itouchfan (#37104) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyon fiatal vagy még. A szervezeted fejlődésben van, nem ajánlott még kondiznod. A nehéz súlyos gyakorlatokra térj vissza minimum két év múlva, de inkább három. Ahogy már írták, saját súlyos edzés. Egyik korábbi hsz-emben pont egy másik 15 éves focistának írtam le a véleményem. Itt is van. Én ezt tenném, ezt is csináltuk ennyi idősen a csapattal (röplabdás voltam). Simán fejlődni fogsz, amúgy is, két év múlva akkora lesz a változás, hogy magadra se ismersz. Tudom, hogy a média meg a divat azt sulykolja az emberek fejébe, hogy izmosnak kell lenni, mert akkor vagy csak valaki (hm, mintha a topic is erről szólna, már amikor nem offolom szét a marhaságaimmal), de egyelőre ne akard megváltani a világot. Bőven ráérsz 18-19 évesen kigyúrni magad.

[ Szerkesztve ]

(#37135) Jim-Y válasza KoVee84 (#37131) üzenetére


Jim-Y
veterán

A kettő közötti különbség, olyan edzéssel amit ő csinál szerintem naturál is kivitelezhető, sőt nem 5 év, elég hozzá 3. Ne felejtsd el, hogy neki nincs más dolga mint a termében edzősködni, edzeni napi2x, és sokat pihenni. Szerintem az izomnövekedéshez nem használt szert, amihez lehet, hogy használ(t) valamit, az a fáradtság. Ennyi edzést, ennyi intenzív edzést nehéz kibírni.

(#37136) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem öcsém 16 éves, lejárogat edzeni. Nyílván nem erőlteti túl magát, nem is egy izomkolosszus. De szabályosan végezve a gyakorlatokat, nem túlerőltetve, nem "vagizásból", szerintem már bőven lehet edzeni. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#37137) kolosanyi válasza KoVee84 (#37131) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jól néz ki bakker. Nekem ilyesmi az etalon forma, ilyet el tudnék viselni magamnak. Persze nem leszek ilyen sose, de azért álmodozni csak lehet... :D

Mondjuk az arányai nem az igaziak. Nekem a lába kicsit nagy, vagy a háta kicsi, nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#37138) GyurosAki


GyurosAki
tag

[link] :F

kolosanyi: Szerintem a melle kicsi. Amúgy a jobb lábán sokat csal az árnyék. Etalon igen, csak az ember még remélné, hogy kox nélkül összejöhet egy ilyen forma. És nem :D

(#37139) kolosanyi válasza mocsanisi (#37136) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is 16 évesen kezdtem el súlyzós edzéseket csinálni, de volt velem oly, aki felügyelte az edzésem. Kijavította a hibás mozdulatokat, rámszólt ha túl nagyot akartam stb. Enélkül nem ajánlott, de 16 alatt meg abszolút nem. Sokat számít az az egy év.

(#37138) GyurosAki
És tényleg nem. :D

Közvéleménykutatok: ki az, aki nem elégedne meg egy ilyennel? Aki izmosabb, értelemszerűen ne válaszoljon... :D

(#37140) #65313280 válasza KoVee84 (#37131) üzenetére


#65313280
törölt tag

Szerintem simán hozható ez a forma goksz nélkül, vagy tényleg csak minimális mennyiséggel. (Gondolom) neki van pénze/ideje foglalkozni a perfekt kajával/regenerálódással, ráadásul a szájtek is tömi belé a kiegeket.

(#37141) God Vazzeg válasza #65313280 (#37140) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hozható :K

(#37142) itouchfan


itouchfan
senior tag

Köszi mindenkinek! :R
kolosanyi: értem köszi. robbanékonyság, és erő gyakorlatokat épp eleget csinálunk edzésen, lábra sok erősítés van. más: nem tudom mennyire vagy képben, de vannak ilyen iskolai felmérések....nah és a futásom, távolugrásom is a legjobb lett, viszont súlylökés, vagy ilyesmi, abban bőven le vagyok maradva a legjobbaktól...(igaz azok evezősök, de akkor is:) )... szóval csak ezért véltem úgy, hogy van hová fejlődnöm...
nepszter1: :)) az viszont szomorú, hogy egy 3.osztályú meccsre többen mennek ki, mint nálunk egy NB1-esre, és a stodionnak is stadion formája van, nem egy odab@szott betonkolosszus.. de mind1 kezd offos lenni
és mondom nem akartam magamból egy kokszos izomagyat csinálni, csak simán izmosodni..de köszi a válaszokat, maradnak a saját súlyos gyakorlatok..

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#37143) Spyd


Spyd
csendes tag

(#37144) KoVee84 válasza #65313280 (#37140) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én sem azért kérdeztem rá pont az oxára mert hatalmas nagy állat szeretnék lenni, hanem mert pont most jönne jól egy kis segítség a súlyemelésben, úgy hogy az erőnövekedés még véletlenül se menjen az állóképesség rovására... ;)

[ Szerkesztve ]

(#37145) Laci.M válasza itouchfan (#37142) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ebbe ne menjünk bele, még így is a fociba ölik bele messze a legtöbb pénzt az országban. De minek?? Eredmény?

Nálunk ált iskolában kb semmi más sportolási lehetőség nem volt. Stadion? Így is több van mint kellene... Több a stadionunk (inkább sportpályánk) mint normális konditermünk, pedig azt olcsóbb fenntartani. (ha már ilyen a topik)

Nem stadion kell, hanem normális uszoda, sportcsarnok.

Látogass el Felcsútra, ott beindult az élet ;]

Aláírás

(#37146) kolosanyi válasza itouchfan (#37142) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amit még tanácsolni tudok, az a rengeteg nyújtás, illetve az, hogy egyik izomcsoportod se hanyagold el. Annyira vagy csak jó bármiben, amennyire a leggyengébb láncszem engedi. Nem tudom, hogy rátok mennyire igaz, de rengeteg focista hanyagolja a felsőzestét. Te ne legyél olyan, nyomó, húzó izmokat mozgasd meg rendesen (egyelőre még saját testsúllyal), jól jön az fociban is. Sokan a combfeszítőt keményen edzik, aztán a combhajlítóra elfelejtenek bármit is csinálni, aminek ugrótérd szindróma az eredménye. Nekem is volt, kifejezetten fájdalmas. Csinálj renget törzs gyakorlatot, mert labdajátékokhoz nem lehet eleget fejleszteni azt. Próbálj arra edzeni magadtól, ami kimaradt a csapatnál.

(#37147) Tomics


Tomics
addikt

Visszatérek !

Le a búvárruhával !
:D

PH! addikt since 2004

(#37148) God Vazzeg válasza Tomics (#37147) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindig van lejjebb :D ;] Viszlát :K :D

(#37149) Tomics válasza God Vazzeg (#37148) üzenetére


Tomics
addikt

Komolyra f(ordítva) a szót eléggé elképlényedtem és kurva szarul érzem magam, fizikailag egy 0 vagyok, 100kg felett és fulladok, szóval nagyon durván el kell kezdenem edzeni és diétázni. Lelkes látogatója leszek újra a topiknak és dokumentálom a történéseket :K
Kíváncsi vagyok az izommemória mennyiben fog segédkezni. Az alapanyagok megvannak, a kajából kiszórom a szemetet és indulhat a móka

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#37150) Yeffy válasza Tomics (#37147) üzenetére


Yeffy
veterán

jajj, neeeee :O
;]

üdv újra :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.