Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37851) Coccolino_O válasza _NCT (#37832) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Persze, én most kezdtem a második hónap "szigorú étrendjét", de nekem is voltak az elején ilyen hullámvölgyek. A rizst felcserélheted tésztára/krumplira vagy ilyen reformélelmiszerekre, hajdina vagy kuszkusz, stb. Húst úgyszintén tudod váltogatni, ha már unod a csirkét, soványabb sertés (comb, karaj) vagy akár hal is, csak abból meg sokkal többet kell betolni. Ha tele vagy, akkor pulykát/marhát is vehetsz. ;] Ahogy már írták a többiek, készíts szószt a húshoz, és lehetőleg ne megsüsd a húst, hanem csak párold meg, kevésbé lesz száraz. Rizst feltudod dobni kukoricával vagy borsóval is akár.

(#37852) venge


venge
tag

Radnix: hallod, papa! Holnap találkozunk a Brutalon?

(#37853) Radnix válasza venge (#37852) üzenetére


Radnix
senior tag

Jaja!
Most épp reménykedem benne hogy nem fáztam meg, fájt a fejem, de ha holnap szarul lennék akkor is elmegyek az 100 :D :C

(#37854) _NCT válasza Coccolino_O (#37851) üzenetére


_NCT
őstag

Hát akkor tömöm magamba továbbra is rendületlenül. Lehet hogy zöldséget is kéne mellé tennem, pl csirkemellből lehetne warp-ot csinálni. Sajnos mostanában eléggé kimaradt a zöldség/gyümölcs az életemből.

Csirkén kívül nem szeretek mást, persze megeszem a karajt meg ilyeneket, pl jó brassóit bármikor betolok, csak még eléggé kezdő szinten állok a konyhában....

Ameddig lehet próbálom tartani a szigorú kajálást, jó lenne már kicsit fejlődni, ha már megadok magamnak mindent hozzá (normális kaja+kiegek+napi 8 óra alvás).

Ma eszembe jutott Kathi Béla- Nem vagyok buzi című alkotása, mikor az edző 2 perc alkartámasznál az utolsó 10 másodpercnél megszólal: "aki most már lerakja a lábát, az buzi".... Fasza vót, adott egy kis akaraterőt tartani :DD

[ Szerkesztve ]

(#37855) freaghill


freaghill
őstag

Ha már kajálást. Karajt hogy szoktátok elkészíteni?

(#37856) venge válasza Radnix (#37853) üzenetére


venge
tag

Én nem tudom, hogy téged honnan foglak megismerni, de, ha gondolod, rámköszönhetnél! Én nem indulok, viszont én leszek az egyik fotós (a másik a cimborám) és többször fogsz látni egy elég vállas pinkipunki srác közelében.

(#37857) #65313280 válasza Radnix (#37853) üzenetére


#65313280
törölt tag

Radnix & venge: Sok sikert a versenyre! Jövőre remélem én is tudok majd csatlakozni. :)

(#37858) Dicker válasza _NCT (#37854) üzenetére


Dicker
őstag

Csirke, Pulyka, Hal, Marha, Vad, ritkán disznó, és pizza. Ezek elég változatosak. Egy átlagos tömegnövelésbe belefér. Így a hét mindennapján tudsz mást enni. :)
Sőt, ha ledarálod, vagy darálva kéred a húst, akkor már megint nő a variációk száma, mondjuk valami tésztás ételként tálalva. De had ne játsszak tovább stáhljucit, szerintem szimplán csak fantázia, hogy mit eszel. Én is minden héten kitalálok valami új túrós édességet. Utoljára túróból készült zabkorpás "tejbegríz" volt tej nélkül... Aztán főzni se tudok túlságosan :)) , mert több éttermet látogatok, mint, hogy itthon ennék.

Inkább az a gond a kezdő étrendekkel, hogy egy valamit esznek egész nap, jelenesetben a csirkét, és a rizst. Az meg úgy elég rossz a változatosságot tekintve, és hányásba fordul át egy idő után.

A zöldségre meg figyelj, mert előbb utóbb a gyomrod bánhatja, és jön a sav.

(#37859) shteer válasza wertigo1984 (#37849) üzenetére


shteer
titán

attól csak a háj növekszik :D

..szerintem jónak tűnik

(#37860) Yeffy válasza venge (#37856) üzenetére


Yeffy
veterán

vállas és punk?
szép kombó lehet :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37861) Radnix válasza venge (#37856) üzenetére


Radnix
senior tag

én annyira nem fogok kilógni a tömegből, de mindenképpen rádköszönök, ha látok egy nagy kopasz furcsa szakállú embert még annál is furcsább napszemüvegben, fényképezőgéppel a kezében :DD
Na jó, nyomás pihenni :D

(#37862) Dexar007 válasza Radnix (#37861) üzenetére


Dexar007
veterán

A tufufufru hajaddal mindenkepp ki fogsz logni a tomegbol.:DDD

Give me your cum,bull!

(#37863) venge válasza Radnix (#37861) üzenetére


venge
tag

Nem vagyok már kopasz, nem lesz rajtam az extrém napszemcsi! :N
Fekete póló és piros kockás ing lesz rajtam.

(#37864) wertigo1984 válasza venge (#37863) üzenetére


wertigo1984
őstag

es Radnix sok sikert nektek! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37865) Radnix


Radnix
senior tag

Merlegeles 86 kilo bazzeg, tegnap kicsit kajaltam... Lehet brunyalni is kellett volna :D venget meg nem lattam guggolassal kezdek, kicsit atlatszott a papir

(#37866) Woodslave válasza Radnix (#37865) üzenetére


Woodslave
nagyúr

baxx oda :C :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37868) Genji válasza cuncika87 (#37867) üzenetére


Genji
őstag

Kapsz Dani82től mindjárt, rontod itt az üzletet :P :D

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37869) Yeffy válasza Radnix (#37865) üzenetére


Yeffy
veterán

sok sikert, majd számolj be, ha van erőd/kedved.
képek is jöhetnek :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37870) Dexar007 válasza Radnix (#37865) üzenetére


Dexar007
veterán

Csak be ne fingjal guggszi kozben.

Give me your cum,bull!

(#37871) Dani82 válasza cuncika87 (#37867) üzenetére


Dani82
senior tag

Erről jut eszembe, hétfőn rendelnék ha kell valakinek valami, illetve ugyanitt van még 2x5kf unflavoured fehérje, ha valaki kifogyóban :K

(#37872) paye válasza cuncika87 (#37867) üzenetére


paye
tag

Reklám? :Y

(#37873) BÁ Nutrition válasza cuncika87 (#37867) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezért regeltél? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#37874) nepszter1


nepszter1
addikt

vettem itthonra egy 16kg kettlebell-t 5ezer forintért jó lesz majd valamire .

(#37875) koxx válasza nepszter1 (#37874) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha másra nem akkor tudsz léggömböt árulni róla :) csak úgy vettél egy bellt?

(#37876) nepszter1 válasza koxx (#37875) üzenetére


nepszter1
addikt

nem , szeretném használni kiegészítésként itthon pl. mikor haza jövök a koleszból vagy szünetekben

(#37877) birooo válasza paye (#37872) üzenetére


birooo
tag

Az.

(#37878) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Bocelli koncerten vagyok, elvileg perceken belül kezdődik. :)

Szerk.: Offba tettem.

[ Szerkesztve ]

(#37879) Radnix


Radnix
senior tag

Csákány! :D

5166 kg lett a vége, meglett tehát az ezüst. :C
Guggolásnál nagyon durván szigorúan vették, vízszint alá kellett guggolni, erre ráparáztam, lett a 115 kilóból 100. :D az első kettőt nem is fogadta el, aztán belejöttem lenyomtam még 12-t és még a végén úgy éreztem ment volna még 2 :DDD szóval itt kicsit elbaxtam :DDD (edzésen csak vízszintig szoktuk, át kellett állnom ATG-re)
Fekvenyomás jött, 95-öt simán hoztam, álmomból felkeltve is, belenyomtam még egy 13.-at is az érzés kedvéért :DDD
Vállból nyomás sima volt az 55x12.
Felhúzásnál 135 be ment a 12, a magnézia az valami csodaszer, megfogtam az elején és mintha összenőtt volna a kezemmel a rúd, meglepően simának éreztem.
Bicóval zártunk... hát nem falnak támaszkodva kellett csinálni, mindenki rángatott mint az őrült, úgyhogy bevállaltam én is 45,5-öt, valszeg én nyomtam a legszabályosabban, megdicsértek a bírák :DDD

summa: több gyakorlatban inkább a tutibiztosra mentem, legközelebb kicsit kockáztatok :K
A guggolásnál idén nagyon komolyan vették a vízszint alát, bicepsznél viszont szerintem sokkal szigorúbbnak kellett volna lenni.

easter egg: a hajdani gimnáziumi igazgatóm volt az egyik bíró az egyik guggolásnál, elvileg ő volt a legelnézőbb, de nem oda kerültem :D

venget meg nem láttam, vagy nem ismertem fel :( de láttam két punk sérós emberkét :D

A legbrutálabb eredmény 9900 kg volt, nőknél valami 5900 körül ha jól emlékszem, de neki valszeg nagyobb a csiklója mint a farkam. :DDD

Ami lemaradt: összességében nagyon jó móka volt, jövőre gyertek ti is, van egy évetek készülni! :K
életemben először ettem proteinszeletet, még mindig nem értem mi kerül ezekben 500 forintba :))

[ Szerkesztve ]

(#37880) littlelion21 válasza Radnix (#37879) üzenetére


littlelion21
addikt

Grat! :)

Ejj, jövőre el kéne' indulni... :))

(#37881) Ijk válasza Radnix (#37879) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fene a jó genetikád, 115 kilóból 100 guggolás, engem biztos a mentő visz el. A közepén meg kivágom a rókát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37882) Yeffy válasza Radnix (#37879) üzenetére


Yeffy
veterán

szép eredmények, gratula.
jövőre meg kéne pályázni a startot rajta

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37883) xcds válasza Ijk (#37881) üzenetére


xcds
őstag

Ugye ez vicc akart lenni? Bár annak meg elég szar. ;]

(#37884) Unsign válasza Ijk (#37881) üzenetére


Unsign
tag

valamit felreneztel ;)

(#37885) deniro2 válasza Ijk (#37881) üzenetére


deniro2
senior tag

:D

(#37886) wertigo1984 válasza Unsign (#37884) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ijk arra gondolt, hogy a tervezett 115 kg helyett 100 kg-al guggolni sokat. Ugye Ijk? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37887) Radnix válasza Ijk (#37881) üzenetére


Radnix
senior tag

Csak irigykedsz :D Viccet félretéve: sajnos lejárt a szerkesztési limit, így lett volna helyes: a 115 kilót első ijedségre átkalkuláltam 100-ra és abba nyomtam 14-et mert ugye kettőt nem fogadott el az elején, mert nem mentem elég mélyre.

A lényeg a lényeg: jövőre gyertek, nagyon jó amikor te jössz és elszabadul az adrenalin :DD

Volt egy elég erős gyerek köztünk ebben a 80-100 közötti kategóriában, nagyon feszegette a határait, guggolása is asszem negyedszerre jött neki össze, mert iszonyat sokat akart, végül ha jól emlékszem 200 v 210-be tett 11-et!!! :R
(ha 8 érvényes ismétlés alatt teljesítettél újrapróbálhattad)

(#37889) Ijk: Pont az ilyenek miatt volt a szabály az, hogy (8-12) ismétlés között kellett teljesíteni. Különben valszeg mindenki picsasúlyokkal 100 ismétléseket csinált volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37888) Sotho válasza Ijk (#37881) üzenetére


Sotho
őstag

Akkor abból meg lett volna a fődíj ;) (11,5 tonna)

A wilks táblázatot hogyan kell értelmezni?
Ja Radnix : grat ügyi vagy.
Szopóka ha valaki mellel kezd aztán a következő után ott a váll lehet nekimenni a kinyírt mellel meg tricepsszel :N

[ Szerkesztve ]

(#37889) Ijk


Ijk
nagyúr

Akkor jó, mert én azt hittem hogy a 115-be beleguggolt 100-at mondjuk 1-2 óra alatt. :D

Erre meg azt kellene valamelyik harcosnak reagálni hogy

;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37890) Dicker válasza Radnix (#37887) üzenetére


Dicker
őstag

Gratulálok!
Mi alapján voltatok kategorizálva? Súly, magasság, kor? Mit tudom én például 18 évesig? Vagy 80 kilóig?

(#37891) Radnix válasza Sotho (#37888) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha mondjuk 115,7 kiló vagy akkor baloldalt megkeresed a 115-öt, aztán a felül a tizedes részét, a 0,7-et.
A kettő szám által kijelölt sor és oszlop metszéspontjában található számot pedig megszorzod az eredményeddel.

Meghatározott sorrend van, csak azt "sorsolják", hogy mivel kezdesz. ha pl. guggolással kezdesz: gugg, fekve, váll, felh, bic.

(#37889) Ijk: kedden! legyen fél óra, és ATG ;]
szerk: ja nem, 100-ba 100, 115-be nem vállalom :D

(#37890) Dicker: a kategória csak arra volt jó, hogy egy-egy turnus 3 különböző gépsoron tudja csinálni a feladatokat. ezek sorban: (80 minusz, 80-100, 100+)
Láttam 115 kilós 12 ismétléses mellről nyomást, gondolom kitaláljátok: a 100+-ban :D

Maga az eredményhirdetés a wilks táblázat alapján dőlt el, a 9900 kilós eredmény 2. lett

[ Szerkesztve ]

(#37892) Sotho válasza Radnix (#37891) üzenetére


Sotho
őstag

Azt írja hogy 8-12 ismétlésszám tehát 12-nél nem lehet több?
Szerk: ja igen lassan leesik a lényeg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37893) Spam123


Spam123
tag

(#37894) Radnix


Radnix
senior tag

A végén volt egy guggolás rekordkísérlet Nagy Ákostól. Minden elismerésem az övé, de ez "csak" egy 460 kilós rogyasztás volt, 3-szor is megpróbálta, de nem adták meg neki. Azt ígérte jövőre viszont 500-at fog nyomni :D (az már majdnem egy maruti :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#37895) kolosanyi válasza Ijk (#37889) üzenetére


kolosanyi
veterán

80 kilósan 80-ba 100 ér? Szerintem eszméletlen. :)

(#37896) hrvp válasza Radnix (#37894) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én örülnék ha 460 kilóval a nyakamban csak simán állni tudnék pár másodpercig :D
Ákosnak meg legközelebb majd meglesz, rendesen betört ruhával és sérülésmentes bemelegítéssel.

(#37897) wertigo1984 válasza Radnix (#37879) üzenetére


wertigo1984
őstag

Gratulalok :C

O Venge?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37898) venge válasza Radnix (#37879) üzenetére


venge
tag

Radnix:Csodlkozom, hogy nem láttál, mert én voltam egyedül piros kockás ingben, meg ketten voltunk, akik komoly felszereléssel fotóztak! Én figyeltelek téged, láttam is egy-két frufrus gyereket, de nem voltam biztos a dolgomban, így nem mertem megszólítani! ;]
Mi elhoztunk egy bronzot, két ezüstöt, egy aranyat és egy gyémántot. Joe barátom (a punk gyerek) hozta a gyémántot, na, az harc volt a javából! Felkészülésnél, az edzőteremben már megy ugye a számolgatás, hogy jönnek össze a fokozatok.
Öt gyakorlat volt, Joenak a negyedik a fekvenyomás. 135kilóval tolta, de a tizenkettedik ismétlés rajta maradt! Felállt csapkolódott, kiabált, hogy elúszott a gyémánt! Elkezdtünk számolgatni, 5811 kilónál tartott, kijött, hogyha 90 kiló helyett 100 kilóval csinálja a mellről nyomást 12-szer, akkor meglesz a gyémánt. Viszont, ha nem sikerül neki nyolcszor, akkor, csak ezüst lesz! Mocskosul szurkoltunk neki és sikerült!

wertigo1984: :R igen!!!

[ Szerkesztve ]

(#37899) S e t h válasza kolosanyi (#37895) üzenetére


S e t h
nagyúr

Molnár Zoli, akivel anno egy ideig együtt edzettem,70 kilósan 170-et guggolt 100 kilóval ami egyben Guiness rekord volt, majd a utána megnyerte a superbodyt. Motiváló volt vele edzeni, volt, hogy csak vakartam a fejemet, hogy basszus, én eddig csak szüttyögtem, nem edzés amit művelek, amit ő csinál, na az edzés.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#37900) venge válasza S e t h (#37899) üzenetére


venge
tag

Az betyáros!!! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.