Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) wertigo1984 válasza mocsanisi (#36198) üzenetére


wertigo1984
őstag

Tenyleg a dominator ujpesten van. Ide asszem Kassadin jar.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36202) panizzi


panizzi
aktív tag

Jó terem engem is érdekelne.
Bárhogyan keresem, mindig csak a GymCity marad. Utálom, ha egymás hegyén hátán vannak a people, bár már itt is fullon van néha. Na meg celebekkel :DDD

no limit

(#36203) _NCT


_NCT
őstag

Ez pl Kicsi terem, de olcsó, bent a belvárosban.

Tulku: jó lenne, tetszik a terem meg minden, de 8 alkalmas 12.000 pénz, ami picit drága. Nekem nem a testépítés a fő irányvonal, thai box mellé kéne, ezért nem is keresek nagyon extra termeket, profi eszközöket stb. Csak viszonylag kultúrált környezetet és 6-7 ezer ft-os 8 alkalmas bérletet.

Amúgy olvastam a Flex Gym-ről budibilderen is van róla egy cikk.

[ Szerkesztve ]

(#36204) Tulku válasza _NCT (#36141) üzenetére


Tulku
veterán

Ha a déli fölötti Flex gym-et veszed célba akkor egy profi testépítő terembe jutsz (itt edz Tóth Dani, Lauter Viktor...stb, de Ricsi is a Radnai brigádból, hidegre tett már 10-15 embert és most épp 120-130 kiló a napi 20-24 egység növekedésitől :) )
Itt minden profi testépítő gép megtalálható, már csak étrend kell, pihenés, meg egy kis miegymás....

(#36205) D3W1L3 válasza Tulku (#36204) üzenetére


D3W1L3
tag

Az már szép adag :Y

(#36206) Tyer válasza kolosanyi (#36182) üzenetére


Tyer
őstag

Kiprobáltam a superset-et...
Tárogatás-Sittes tolo- oldalemelés
30 fokos nyomás- elöreemelés- csigás lehuzás kötéllel
Eléggé ott volt...
Durrantam, mint állat

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36207) Yeffy válasza baluka6 (#36195) üzenetére


Yeffy
veterán

az fasza hely lehet, szívesen edzenék ott egyszer :K
a tulaj holnap Prága Pro-n indul, szorítás van keményen :)

Tulku: ez ki ez a szép szál legény? van róla valami anyag neten? kíváncsi vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36208) Coccolino_O válasza Unsign (#36152) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Így van, nem szabad semmit sem csinálni a gyúrás mellett, nehogy véletlen legyen egy kis állóképessége is az embernek. :K ;] A kardió és az aerob két különböző edzés, nem tudom, hogy az emberek miért keverik őket.

(#36209) mocsanisi válasza Coccolino_O (#36208) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én utálok cardiózni. Fősulin van 2 félév tesi, aztán fel kell futni a citadellára, utána meg vissza le, valami 5km. Van rá 30 vagy 35 perced, de felfele lehetetlen futni annyira meredek, lefele meg majdnem orraestem mindig. Hát nagyon nem csíptem...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36210) _NCT válasza mocsanisi (#36209) üzenetére


_NCT
őstag

Ez elég kemény. ... igazi hc leszel ha letolod 30 perc alatt. :)) En sem fogom sosem megszeretni a futast de muszaj csinalni....

(#36211) BÁ Nutrition válasza _NCT (#36200) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

double

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36212) BÁ Nutrition válasza _NCT (#36200) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"a nagyobb termekben én még sosem láttam olyat, ahol a csávó lazán szúrta volna magát."

én pont a gildában láttam ilyeneket :D
meg a powerhouseban is
a Vida, Flex ill a Fitnessz 2000 is egyértelmű hogy ilyen(természetesen igazából nem ;) ),
de felesleges ilyeneket írkálni mikor a kolitermekben is jelen van ugyanez. szal ez a sport velejárója, meglátjuk mennyire tudják kiírtani belőle azzal hogy gyakorlatilag drog kategóriába sorolták át egy ideje

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36213) _NCT válasza BÁ Nutrition (#36212) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem meg el se kuldte pedig irtam egy csomot.

Roviden: engem igazabol nem erdekel ki mit csinal magaval csak engem hagyjon edzeni. Igazabol ahogy irod is ez mar a sport "velejaroja". Engem az se zavar ha meregetnek, mert mindenhol ez megy....

(#36214) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#36212) üzenetére


Yeffy
veterán

sehogy

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36215) headhunter válasza GyurosAki (#36117) üzenetére


headhunter
addikt

(#36216) BÁ Nutrition válasza Yeffy (#36214) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem mindegy, én maradok lifetime naturál :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36217) _NCT válasza BÁ Nutrition (#36216) üzenetére


_NCT
őstag

Regebben te is toltal okossagot, aztan megtértél. Vagy tevedek?

(#36218) Coccolino_O válasza mocsanisi (#36209) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Az ilyeneket én is utálom/utáltam, de nekem a 30 perc biciklizéssel v. kocogással semmi bajom nincsen. Biciklin olvasok, futópadon meg nézek tévét, így azért nem annyira unalmas.

MMA87: Onnan tudod, hogy Bá ironizál, hogy :) fejet tesz a mondat végére. :)

[ Szerkesztve ]

(#36219) Dani82


Dani82
senior tag

Diszkóban egy bomba csaj odamegy egy izmos pasihoz:
- Holnap mit csinálsz?
- Hátazok!!!! XDDDDDDDDDDD

Ezen sírok 20 perce :DD

(#36220) Dani82 válasza Tulku (#36204) üzenetére


Dani82
senior tag

én szemezek a flex-szel, csak nem tudo hogy lehet ott parkolni, ezért nem mertem bevállalni még.
meg mert kissbbségikomomplexusom lesz

(#36221) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#36218) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem ironizálok, én naturál maradok.

max ha mocsokmisinek bejön az új md akkor aztat kipróbálom én is ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36222) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#36216) üzenetére


Yeffy
veterán

már épp ideje ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36223) S e t h válasza Dani82 (#36219) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36224) szasanyi válasza Dani82 (#36219) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát ja, mert az arab-pincér vicc jobb. :DDD

(#36225) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#36221) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha a 65 kilós, szteroidszűz Mocsoknak bejön a cucc, az nálad semmire nem garancia... ;]

(#36226) GyurosAki válasza _NCT (#36141) üzenetére


GyurosAki
tag

Margit híd budai hídfő, Atlant sport club. Facebook Szerintem erre gondolt Wood is. Elég jó terem. Faszfejekkel még nem találkoztam. Nem basztatják az embert, segíteni is max én megyek oda valakihez ha látom, hogy szét akarja nyírni a vállát. De már ezt is egyre ritkábban mert a végére mindig én vagyok a hülye... :U Most 10% kedvezménnyel van minden bérlet :))
headhunter: Ma is szép álmom lesz. :R

(#36227) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#36221) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azért van aközött különbség, hogy lifetime naturál meg naturál maradok. Vagy nem? :))

Toltátok páran a cuccot, nincsen ezen semmi szégyellnivaló, ez is része ennek a sportnak. Csak nem kell ez az álszenteskedés. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36228) kolosanyi válasza Dicker (#36184) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi röpis edzőtáborokban szoktunk ilyen elmebeteg pulzusokat mérni, de crossfitezés, kettlebellezés közben is volt már ilyen. Durva tud lenni az tuti. :)
Divatos gatya alatt mit értesz? Ugye nem az a teleszart gatya, amit a metroszex pávagyerekek hordanak? :D Én nehezen ugyan, de a 70-es combjaimra kapok még hagyományos farmert. Nekem az pont jó, úgyis azt szeretem. De így is ez a max méret. Ha nagyobb leszek (ha leszek), nem tudom honnan szedek nadrágot. Elkezdek oldalzsebes, military shopos cuccokat hordani...
Próbált ki a tabatát, az nagyon meg tudja dobni a pulzust. Párszor csináltam már, de általában punci vagyok az ilyen intenzív intervallum edzéshez. Na majd ha szálkásodni akarok... :D
Ellenpéldának meg ott vannak a rögbisek, amerikai focisok. Elég tagbaszakadt legények, ők is sokat intervallumoznak. Meg koxolnak, de melyik sportágban nem? :)

(#36206) Tyer
Jó cucc, az tuti. Én nagyon érzem az ilyen stílusú edzéseket, bejön. :)

(#36209) mocsanisi
Minket kiképzésen vittek el rendszeresen a János-hegyi kilátóhoz. 10 km a táv, 5 hegymenet, 5 lejtmenet. 27 perc volt az időm felfele, de csak az első boj közepén voltam. Volt egy állat, aki 20 perc alatt megmászta. Szerintem az busszal ment vagy nem tudom, de az nem emberi... :D

(#36229) Koczó93


Koczó93
őstag

Ha esetleg még nem volt :)
17 éves 50kilós kiscsaj

(#36230) Dicker válasza kolosanyi (#36228) üzenetére


Dicker
őstag

73-ról indulok le, és nem olyan szemétre gondolok, hanem rendes nadrágokra, mint egy farmer. Van egy minta nadrágom egy bizonyos márkából, és azt kellene elérni, a kb. 65-67-es átmérővel kényelmes lenne, csak nem olyan egyszerű, mert oda kell figyelnem, hogy máshol ne kezdjen el rohamosan csökkenni az izomzat. Szerencsére (jelen esetben nem) a lábam sosem volt túl zsíros, mindig az száradt be a legkönnyebben, de így is bajban voltam a nadrág téren.

Amúgy masszázsra szokott valaki járni? Az is hozzátartozik a sporthoz, csak sokan hanyagolják, pedig jót tesz időnként.

Például, mint Barbosa, az óriásseggű, akire rákattantak páran itt mostanában. :)
http://youtu.be/Yjc3kUWjEP4?t=3m25s

Lehet ő is kapott valami évekkel múlva izommá alakuló szövetet, mint Piana, csak ő a seggébe, nem a karjába. Egész véletlen pont Brazíliában csinálják. :)

(#36231) mocsanisi válasza deniro2 (#36225) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Sokat nem veszíthet vele :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36232) _NCT válasza Coccolino_O (#36227) üzenetére


_NCT
őstag

Ismerek pár embert Crossfit-ről, még ők is tolják a szúrós gogszot, csak azt nem tudom minek...

[ Szerkesztve ]

(#36233) Unsign válasza Coccolino_O (#36208) üzenetére


Unsign
tag

inkabb toroltem..

[ Szerkesztve ]

(#36234) brownus válasza Dicker (#36230) üzenetére


brownus
veterán

Yep, plusz evente 1x csontkovacshoz is.

(#36235) S e t h válasza Koczó93 (#36229) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudtam eldönteni, hogy rágózik, vagy idegi alapon rángatózik a szája.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36236) GyurosAki válasza Koczó93 (#36229) üzenetére


GyurosAki
tag

Áá ez régi. Azóta már erősödött :D [link]
(#36230) Dicker: Óriásseggű?? Ez egy csinos kis popsi :B
De nehéz bal kézzel gépelni ;]

(#36237) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#36227) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem álszenteskedés ez :P
nem vágom mit nem értesz ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36238) Coccolino_O válasza Unsign (#36233) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Megfosztottál attól, hogy felvilágosodjak. Nem lehetsz ilyen kegyetlen! :O

(#36240) Koczó93 válasza GyurosAki (#36236) üzenetére


Koczó93
őstag

Ügyes :D

(#36241) kolosanyi válasza GyurosAki (#36236) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ügyes csaj. Szériáznék vele egyet... ;]

(#36242) _NCT válasza GyurosAki (#36236) üzenetére


_NCT
őstag

Ez a zene ne lenne alatta, bár ferike15-nek ez a legfontosabb a videóban :DDD

Nekem ennek a segge jobban bejön mint a brazil csajnak, bár azt is meglehetne csattogtatni :B

(#36243) Dani82


Dani82
senior tag

heti 4sulyzos edzes es 2 aerob melle sztetek van ertme vasarnap meg egy ilyen eljes test edzesnek kis sulyokkal magas sorozatok izmonkent csak 2 gyakorlattal?
igazibol egy ideje ezt csinalom csak lehet h a vallam emiatt fajdogal mert vasarnap is kap sajat edzest is plusz ahol besegit pl mel gyakorlatok aztan hetfon a main mell-vall edzesen meg szet van bombazva szegeny ujra

[ Szerkesztve ]

(#36244) drogery válasza Dani82 (#36243) üzenetére


drogery
tag

szerintem nincs

(#36245) Manitou


Manitou
addikt

Eladó egy doboz ilyen:
[link]

Akinek kell, írjon pm-et.

[ Szerkesztve ]

(#36246) shteer


shteer
titán

Reszt vettem testosszetetel meresen (omron eszkoz), tulsulyos vagyok :W

..szerintem jónak tűnik

(#36247) BÁ Nutrition válasza Manitou (#36245) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez kogsz? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36248) Ijk válasza Dani82 (#36243) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pihenjél vazze´.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36249) panizzi


panizzi
aktív tag

goksszal vagy anélkül?

no limit

(#36250) headhunter


headhunter
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.