Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) Dicker válasza prot-ko (#36550) üzenetére


Dicker
őstag

Egyrészt visszaigényeli, ez ott kezdődik. Másrészt csinál megfelelő költséget, ami a negyed éves értékelésnél nem esik túlságosan pozitívba, ez a csalás. Nem termékre lebontva kell ezt nézni. Egyébként hülye, aki nem így csinál. Különben mindent befizetve negatívba menne az összes kisebb vállalkozás, és csak a nagy cégek maradnak életben, ami egyébként a céljuk is. :) OFF vége.

(#36552) hrvp válasza mocsanisi (#36534) üzenetére


hrvp
aktív tag

Azért ott van az a "teljesítményfokozó szerrel való visszaélésre irányuló előkészület elkövetése" rész, tehát hogyan bizonyítod, hogy saját használatra vásárlod/birtoklod, nem pedig kereskedelmi szándékkal. Itt most persze nem egy doboz táplálékkiegészítő lesz problémás, csak azért leírtam.

(#36553) littlelion21


littlelion21
addikt

Pillantsatok már fel a shop.builder-re pls, nálatok is kihajít a böngésző mondván rossz indulatú program a láthatáron, vagy nálam van a hiba?

szerk.: IE beenged, de ott meg az avast fog meg egy trójait...

[ Szerkesztve ]

(#36554) Casanova* válasza littlelion21 (#36553) üzenetére


Casanova*
veterán

Bunny most náthás beteg,elkapott valami vírust. talán trójait. hagyd most békén! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36555) God Vazzeg válasza Casanova* (#36554) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#36556) nepszter1


nepszter1
addikt

superdrol hol találok leírást ?

(#36557) hrvp válasza littlelion21 (#36553) üzenetére


hrvp
aktív tag

Volt már ilyen párszor. Chromenál: Speciális-Csak saját felelősségére folytassa

(#36558) GyurosAki válasza 14adam (#36508) üzenetére


GyurosAki
tag

Parasztgyerek az utcáról... Látszik mennyire tiszteled ezt a sportot és a sporttársaid. 186centihez anno 60 kilósan az üres rúd alatt remegtem meg minden bajom volt. Nem gondoltam volna akkor még, hogy akár 70be is nyomni fogok valaha... F*sza csávó vagy. Viszlát!
dicker: "...én inkább ennék hányásig, mint diétázni kéne évente, meg grammozgatni minden szénhidráttal..." Hidd el három év alatt bőven meg lehet unni. 60 kilóval kezdtem, most vagyok 80 és még vagy 15 vissza van. Lelkileg megterhelő ennyit zabálni. Pár napja olvastam, hogy valaki napi 3tskg CHval tömegel. Nekem ez áldás lenne. :U
Kondis recepciósálláslehetőség csajoknak.

(#36559) adam432 válasza kolosanyi (#36521) üzenetére


adam432
tag

Én is ilyen progressziós tervet csinálok, már a 2. köröm most, elég jó. Egyetértek amúgy veled, lassan kell haladni, de biztosan! :R

(#36522) drogery:

Minden tiszteletem akkor. :R ... mondjuk azt, hogy úgy néznél ki, mint aki sose edzett nem veszem be. Pic or didnt happen! ;]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#36560) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nepszter: Olvass vissza volt szó róla elég sokáig, de külföldi fórumokon olvasgass, illetve van még pár ezzel foglalkozó külföldi oldal. Google.

Más: Jóval vissza veszem az ezen a fórumon való tevékenykedésem, mert úgylátszik sok "kolega" nem tudja vagy akarja felfogni a dolgokat, mint például azt az egyszerű dolgot, hogy milyen amikor fekvenyomásnál lent megtartod a súlyt, és nem arra mész hogy minél nagyobb súllyal nyomj. Vagy akár azt hogy minden ember különböző felépítésben, erőszintben, full más genetika, más izomtapadások. Vagy hogy mindenkinek más jön be. Szóval egy ideig viszlát, majd valamikor jelentkezem, nincs kedvem felhúzni magam többször ezen, mikor már 1000x leírtam hogy mit miért hogyan, hogy esetleg más is okuljon belőle, de úgylátszik valaki nem lát mást csak kilogrammokat.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36561) God Vazzeg válasza mocsanisi (#36560) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ne hisztizz, látom jó a cucc :D :P

(#36562) Shadowbull válasza 14adam (#36508) üzenetére


Shadowbull
addikt

:C

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36563) Shadowbull válasza kolosanyi (#36535) üzenetére


Shadowbull
addikt

195 centihez 115 kilo? Mennyi a testzsirod, 30%?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36564) g4besz válasza mocsanisi (#36534) üzenetére


g4besz
tag

Rosszul tudod. Nincs olyan, hogy "használat". Olyan van, hogy "önmagadnak ártás", ami nem bűncselekmény, mert magaddal azt csinálsz amit akarsz. Ezért ha magadat tömöd vele az nem bűncselekmény. DE! a törvényben nincs meghatározva, hogy mekkora mennyiségtől számít valaki kereskedőnek (alias "díler"), így bárki, akinél találnak bármennyi tiltott szert, azt eljárás alá vonhatják.
Forrás: Dr. Békés Ádám a doppingtörvényről (a videóban kb. 01:14:20-tól)

(#36565) Shadowbull válasza Shadowbull (#36563) üzenetére


Shadowbull
addikt

Ja most latom hogy 17%. namost itt valamit nagyon nem ertek, mert 115 kiloval 17% az nagyon durvan izmos felepites.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36566) Shadowbull válasza g4besz (#36564) üzenetére


Shadowbull
addikt

Nagyon naiv elkepzeles az hogy hat kigugliztam es ezt szabad.

Az lehet, csak ha a rendorseg ugy dont hogy marpedig te torvenyt sertesz mert koxolsz, aztan majd bevisznek, rabositanak, eljaras ala helyeznek, te meg majd igazolhatod magad a birosag elott. A vegen lehet hogy neked lesz igazad, de erre millioid fognak ramenni meg lehet az eleted is.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36567) kolosanyi válasza Shadowbull (#36563) üzenetére


kolosanyi
veterán

40. :D
Írtam már, szeptemberben volt 17. Szerintem azóta nem nagyon változott, de majd ma csinálok mérést.
Reagálva a lentebbire: sajnos nem. Nem vagyok kicsi, de semmi extra. 140-es váll, 110-es mellkas, 43-as kar, 98-as derék, 70-es comb. Szerintem a csontozatom alapból nagyon tömör, mert egyébként senki nem mondja meg a 115 kilót. 100-nak szoktak nézni.

Más: jó volt a tegnapi hát edzés, szét akar szakadni a hátam már most. Estére szerintem megmozdulni se tudok majd. Tényleg ajánlom mindenkinek az izometrikis gyakorlatok beiktatását. 20-60 sec között több forrás szerint is kiváló massza felpakolására. Mellé erőt is hoz, de csak egy adott mozgástartományban. Emiatt viszont jó a holtpontok leküzdésére ha elakad valaki. De simán intenzitás növelésére is jó, elő-, utófárasztáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#36568) 11-oxo válasza mocsanisi (#36560) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Fel se vedd!Erre a fórumra az ember úgy is csak "mulatni"jár,mert itt aztán akkorra "kockák" vannak mint még sehol.Nap mint nap, jókat derülök. :)) :DD

(#36569) Shadowbull válasza kolosanyi (#36567) üzenetére


Shadowbull
addikt

csak azert mondom mert en 193 centi vagyok es 100 kilo korul, valamint nalam is kabe 17% a testzsir, kaliperrel merve.

namost a szamok alapjan rajtad kabe 12 kiloval tobb izom van, ami szerintem rengeteg. A karom nekem is 43 korul van, tobbit nem tudom.

Szoval akkor sem ertem :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36570) Woodslave válasza g4besz (#36564) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez hülyeség, meg se nézem, de kizart hogy ilyet mondott :U

185. § (1) Aki sportteljesítmény fokozása céljából tiltott teljesítményfokozó szert

a) előállít,

b) kínál, átad, forgalomba hoz, - ez a kereskedelem, de itt maga az átadás számít, attól hogy van nálad nem vagy "diler"

c) orvosi vényen vagy állatorvosi vényen rendel,

bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

az meg más kérdés, hogy a methdrol hatóanyagai hogyan vannak meghatározva a dopping rendeletben, nem fogom bogarászni, de mondjuk a DHEA benne van :U

mondjuk a tuti cucc a rendőröknél TEK-eseknél van ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36571) g4besz válasza Shadowbull (#36566) üzenetére


g4besz
tag

Félreértettél, nem állítottam semmit. Törvényi magyarázatot próbáltam adni. Olvasd el figyelmesen amit írtam, illetve nézd meg a videót, hogy képbe kerülj.

(#36572) Shadowbull válasza g4besz (#36571) üzenetére


Shadowbull
addikt

ertem en, csak arra probatam ravilagitani, hogy ha koxolsz annak nem csak egeszsegugyi kovetkezmenyei lehetnek, hanem egyeb kovetkezmenyei is, amikkel esetleg elsore nem is szamolsz, mert "hasznalatot nem tiltjak".

Igazabol nem is a te beirasodra volt ez reakcio hanem mocsanisiere.

rajta erosen erzodik meg a fiatalsag naivitasa, nem latott meg eleg gebaszt megtortenni, ami onmagaban egyebkent nem baj.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36573) g4besz válasza Woodslave (#36570) üzenetére


g4besz
tag

Meg se nézed, de azért írd le amit szeretnél, biztos te is jogász vagy (mint a viedoban szereplő Dr. Békés).

Ha továbbolvastad volna a törvényt:

"(5) E § alkalmazásában

a) egészségügyi termék: a gyógyszer, az állatgyógyászati készítmény, az orvostechnikai eszköz, az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszköz és a vizsgálati készítmény;

b) indokolatlan mennyiség alatt olyan mennyiséget kell érteni, amelyről megállapítható, hogy nem valamely meghatározott személy személyes szükségleteinek kielégítését célozza;"

Tehát a személyes szükségletet egyedileg fogják meghatározni.

[ Szerkesztve ]

(#36574) g4besz válasza Shadowbull (#36572) üzenetére


g4besz
tag

Értem. A lényeg, hogy a dopping (kox) használatát, kereskedelmét stb. 2013 júliusa óta törvény tiltja. Ezért itt a fórumon is tiltott.

(#36575) 11-oxo válasza g4besz (#36573) üzenetére


11-oxo
csendes tag

"....biztos te is jogász vagy"
Ráhibáztál,jogászféle az "ürge". :C

(#36576) g4besz válasza 11-oxo (#36575) üzenetére


g4besz
tag

"jogászféle" :R
Beiratkozok én is egy ilyen tanfolyamra. :DD

(#36577) 11-oxo válasza g4besz (#36576) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Látom nehéz fejed van. :O
Konkrétan,ügyvéd,de sebaj. :U :D

(#36578) Woodslave válasza g4besz (#36573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja és ennek mi köze ahhoz hogy mi az elkövetési magatartás? :U

Hogy jön a személyes szükséglet a teljesitményfokozó szerhez?

ennyire tamadó jellegűnek érezted hogy személyeskedned kellett? :U vagy te beszélsz a videón?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36579) kolosanyi válasza Shadowbull (#36569) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ezért faszság a kilókat számolni. Meg alapból másokhoz hasonlítani magát az embernek. Én a saját, kezdeti formámhoz viszonyítok, ahhoz képest jó eredményeket értem el. Nem is vagyok elégedetlen ezért. Persze nincs megállás, messze még a vége. Sőt, igazából sosincs vége. Mindig lehet kihívást találni. Én amúgy is azért csinálom, mert szórakoztat. Jól érzem magam edzés közben, de ennyi. Csak egy hobbi. :)

(#36580) Shadowbull válasza kolosanyi (#36579) üzenetére


Shadowbull
addikt

oke, csak en szeretem erteni a vilagot. Most meg nem ertem :D

Na, jogasztopiktarsak, tegyetek mar rendbe ezt a kox dolgot, had okulhasson a topik.

Mit kockaztat jogilag mocsanisi?

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36581) g4besz válasza Woodslave (#36578) üzenetére


g4besz
tag

A forrásban megkapod a választ.

Nem éreztem támadónak, csak lekezelőnek. Nem én beszélek a videón.

És egy ilyen fontos témában, (amiben ahogy láttuk is sokan félretájékozottak) ne legyél ilyen felszínes.

(#36582) kolosanyi válasza Shadowbull (#36580) üzenetére


kolosanyi
veterán

Értem én, hogy nem érted. Nyugi, én se. :D
Egyébként biztos a csontozat dobja meg így a tömeget. Mondjuk csontsérülésem sose volt, csak szalag é ízületi, pedig kaptam már rendesen...

(#36583) Woodslave válasza g4besz (#36581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem jön be az oldal kérlek ird le :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36584) Ijk válasza Shadowbull (#36569) üzenetére


Ijk
nagyúr

namost a szamok alapjan rajtad kabe 12 kiloval tobb izom van

Nyilván, azért is van 93-as dereka. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36585) deniro2 válasza Ijk (#36584) üzenetére


deniro2
senior tag

Rakott már be képet, elötte én is kételkedtem, de szerintem sem több 20%-nál a tzs-je...

(#36586) Woodslave válasza Woodslave (#36583) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na sikerült megnéznem, biztos el kellene végeznem vmi tanfolyamot hogy azt hámozzam ki az előadottakból, hogy a használat büntetendő, mindegy. A lényeg a kox rossz, mindenki maradjon natural, részemről lezártam, majd ha vki hozza az első büntető ítéletet akkor megnyitjuk újra az aktát. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36587) Yeffy válasza g4besz (#36581) üzenetére


Yeffy
veterán

ő már csak ilyen

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36588) Shadowbull válasza deniro2 (#36585) üzenetére


Shadowbull
addikt

kisit visszaolvastam, most mar azert kezdem erteni. Bar a kepet nem talaltam meg :)

Ilyen sportmulttal nem csoda.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36589) Shadowbull válasza Woodslave (#36586) üzenetére


Shadowbull
addikt

bazzeg ezzel nem megyunk semmire. :D

Nem csak akkor lehet am szopni ha elitelik az embert. Az is netto szopas ha birosag ele kerul. Vagy a rendorseg megcincalja.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36590) deniro2 válasza Shadowbull (#36588) üzenetére


deniro2
senior tag

(#36591) xcds válasza deniro2 (#36590) üzenetére


xcds
őstag

Szerencsés genetika...

(#36592) Shadowbull válasza deniro2 (#36590) üzenetére


Shadowbull
addikt

letolna a srac 10 kilo zsirt, jobban nezne ki mint a topik 99,99%-a :)

(#36591) xcds nem sak az. azt irta korabban hogy versenyszeruen uszott meg roplabdazott kicsi gyerek kora ota. Az egyszeruen olyan alapokat ad hogy azzal a hozzam hasonlo kocasportolok nem tudnak versenyezni. Nem mintha akarnek, csak ez igy azert mar rendbe tette a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36593) Woodslave válasza Shadowbull (#36589) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és? milyen választ vársz akkor. komolyan meg lehetett volna szokni, itt tök mindegy mi a téma, senki nem hisz el semmit :D

persze nem lehet kizárni, hogy egy buzgó rendőr eljár, mint ahogy azt se hogy egy közúti igazoltatás során megbüntetnek mert nincs nálad hullazsák, holott a Kresz szerint nem kötelező :U

azt viszont qrvara kizarhatjuk, hogy Misi ellen (azért a biztonság kedvéért az álnevet használom ;] ) barki bármilyen büntetőeljarast indítana. (plane hogy a birosag elitelje)

Az lesz a következő, hogy minden izmos ember ellen nyomozni fognak? (szerencsére itt mindenki biztonsagban van :K :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36594) Shadowbull válasza Woodslave (#36593) üzenetére


Shadowbull
addikt

nemtom, valami reszletes szakmai velemenyt, nincsennek nagy elvarasaim tudom :)

En csak azt nem ertem, hogy akkor mijafasznak szigoritanak torvenyt ha tulajdonkeppen mindenki azt csinal amit akar :) nem mintha a doppingvetseget szerintem szankcionalni kellene, de en alapvetoen a kabitoszerek kriminalizalasaval sem ertek egyet.

Mas:

Tegnap megjott a Smith-gepem, a napokban ossze is fogom rakni. Meg veszek hozza nemi sulyt es tudok majd guggolni is. Hurra :D vagy :O

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36595) Woodslave válasza Shadowbull (#36594) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arról is tudnék, hogy milyen xar smith gépen guggolni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36596) Shadowbull válasza Woodslave (#36595) üzenetére


Shadowbull
addikt

en csak Smith-gepen merek guggolni. Amugy ez nem hagyomanyos Smith-gep hanem 3D-s.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36597) Woodslave válasza Shadowbull (#36596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :R komoly cucc. Soha nem tudnam összerakni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36598) hrvp válasza Shadowbull (#36594) üzenetére


hrvp
aktív tag

Azt legalább elérték vele, hogy már nincs minden oldal tele dílerek hirdetéseivel, nem tud akármelyik hülyegyerek netről rendelni valami kamu szart és talán egy fokkal burkoltabban beszélnek róla mindenhol. Én már ennek is örülök.

(#36599) Shadowbull válasza Woodslave (#36597) üzenetére


Shadowbull
addikt

szerintem ez nem lesz nehez.

Ezt is en raktam ossze, egy angol nyelvu elegge feluletes leiras alapjan :)

+300 euroert persze osszerakjak neked, de engem meg szorakoztat is.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36600) Sotho válasza mocsanisi (#36560) üzenetére


Sotho
őstag

Az élesztőgomba genetikai állománya 50%-ban megegyezik az emberével. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.