Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) wertigo1984 válasza Yeffy (#36300) üzenetére


wertigo1984
őstag

:B koszi :R
Amugy Jenot is szivesen lattam volna a dobogo legfelso fokan Kai mellett. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36302) Dani82 válasza _NCT (#36297) üzenetére


Dani82
senior tag

Nem voltak sokan egyaltalan. en is feltem hogy tele lesz izomkolosszusokkal es kinevetnek megdobalnak izzadt torulkozokkel :DDD
de 5-6 teljesen atalgos arc volt, mondjuk a vasarnap nem mervado majd meglatjuk hetkoznap.
ott volt a berki krisztian is, bar nem tom hogy lett ilyn izmos mert 30pecig ult egy padon es nyomkodta a galaxy notejat.... ami mellesleg kurva jo es nekem is kell egy :D

(#36303) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#36283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

magam részéről qrvrara nem értem Kiss Jenő minek kinlódik, soha nem fog mar semmi érdemlegeset elérni. Mondjuk ha pénze van ra akkor hajra, biztos van ennél dragabb hobbi is... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36304) Yeffy válasza wertigo1984 (#36301) üzenetére


Yeffy
veterán

nm

én is, meg sokan mások is, nem csak te

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36305) _NCT válasza Dani82 (#36302) üzenetére


_NCT
őstag

Na majd hétköznap leszek kíváncsi. Mikor mész legközelebb?

(#36306) Dani82 válasza _NCT (#36305) üzenetére


Dani82
senior tag

holnap 3korul majd megirom mi volt

(#36307) dragonfx válasza Dani82 (#36306) üzenetére


dragonfx
veterán

14 a bérlet jol láttam?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36308) Dani82


Dani82
senior tag

vettem edesburgonyat kivqncsi vagyok milyen mindenhol irjak milyen egeszseges meg kivalo ch forras. remelem jo lesz mert gecidraga :)

(#36309) Kidus válasza Dani82 (#36308) üzenetére


Kidus
őstag

Finom :)

Assuming Control

(#36310) _NCT


_NCT
őstag

Erre megy valaki?

[ Szerkesztve ]

(#36311) Casanova* válasza kolosanyi (#36286) üzenetére


Casanova*
veterán

pl. miket mondd? kíváncsi vagyok! ennek a csávónak a szeme ki van festve... nem? :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36312) rgyorgy


rgyorgy
tag

Sziasztok érdekelne, hogy kinek mi a véleménye a legálisan kapható növekedési hormon serkentőkről esetleg aki próbálta már az melyiket ajánlja. :)

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#36313) _NCT válasza rgyorgy (#36312) üzenetére


_NCT
őstag

Költsd a pénzed fehérjére meg értelmesebb dolgokra.

(#36314) rgyorgy válasza _NCT (#36313) üzenetére


rgyorgy
tag

Köszi az meg van csak érdekelne mégis, hogy van e értelme ezeknek a termékeknek.

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#36315) kolosanyi válasza Casanova* (#36311) üzenetére


kolosanyi
veterán

Neki ilyen a szeme. Vagy edzéshez is sminkel, de azt nem nagyon tudom elképzelni... :D
Ebben a videóban az volt a lényeg, hogy a motiváció, illetve annak hiánya, az egy baromság. Csak egy kifogás arra, hogy miért nem csinálja rendesen az ember az edzést. Tudatosítania kell mindenkinek magában, hogy ez van, én ezt csinálom ezen és ezen a napon, majd pedig véghezvinni. Ilyenkor nincs fáradtság, meg kedvtelenség, edzés van. Egyébként ezzel maximálisan egyet tudok érteni. Csinálni kell és kész. Ennyi a titok. :)

Nyilván ez a fórumtagokra nem vonatkozik, mert itt mindenki olyan elszánt, mint egy spártai harcos és mindenki gecire ki van toszva... ;]

rgyorgy
Semmi az ég világon. Sőt, szerintem a nem legálisnak se, legalábbis hobbi szinten. Azt a fizikumot, amit az átlag hobbisportoló elérhet úgy, azt nélküle is össze tudja hozni, csak lassabban.

[ Szerkesztve ]

(#36316) dragonfx válasza rgyorgy (#36314) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen engem is érdeelne ez mert irto drágák 10-15e egy dobozka

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36317) Casanova* válasza kolosanyi (#36315) üzenetére


Casanova*
veterán

ezzel én is egyet értek. :K köszi! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36318) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Üdv mindenkinek!
Gyors kérdésem lenne, edzegettem 2-3 évig, kisebb nagyobb megszakításokkal, de egy éve már csak félgőzzel, sőt fél éve egyáltalán nem.

Most megint érzem az értőt, és sajnos rám is fér, az a kevéske izom is kezd teljesen eltűnni, helyette van kb egy ásonyom szalonna lassan! :) No meg akkor sokkal jobban éreztem magamat a bőrömben.

Fehérjét szeretnék venni, 100 whey protein professional-t vettem annó és utána talán myproteint, a WPP drágább jóval, de talán jobb is, a kérdésem van-e más ami szóba jöhet, gondolok itt BioTech termékre, vagy bármi normális itthon is kapható dologra.

Első körben szeretnék lassan visszarázódni a súlyzós edzésbe, és tekernék mellette szobabiciklin, futni nem nagyon szeretnék, mivel beteges vagyok, kint már hideg, bent pedig szobabringa az, ami megoldható.

Mi lenne az az ideális megoldás, amivel a leghatékonyabban tudnék edzés mellett valamennyit fogyni is? Tehát szobabringán kívül mi ami a leghatékonyabb, ha van ilyen?

Előre is köszi, akinek van pár perce. :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#36319) Kleroo válasza N-vidi-A (#36318) üzenetére


Kleroo
veterán

Minden az étrenden múlik. :)
Ha kidobod a cukros vackokat, és társait, és rendszeresen mozogsz, már akkor olvadni fognak a kilók. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#36320) _NCT válasza dragonfx (#36316) üzenetére


_NCT
őstag

Még a teszto fokozónak sincs nagyon értelme, kipróbáltam 2-őt, semmi hatása, mondjuk ez egyénfüggő is, valószínű nekem szar a genetikám/ vagy magas a teszto szintem. Eddig kreatintól is több fejlődést értem el mint ezektől.

Inkább vegyél 5kg csirkemellet meg fehérjegogszot az árából.

Mocsanisi-re leszek nagyon kíváncsi, mit hoz neki a kúra. Remélem karra már nem "hízik", mert olyan lesz mint Popeye :D

[ Szerkesztve ]

(#36321) N-vidi-A válasza Kleroo (#36319) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ez természetes, erre fogok törekedni, de hátha van valami a szobabringa mellett, ami még megfelelő, a változatosság kedvéért.

Illetve a fehérje az, amit mindenképp venni szeretnék, csak valami ár érték arányban tényleg jót, csak erre várnék valami javaslatot még.

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#36322) dragonfx válasza _NCT (#36320) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
hát igen a fehérje a lényeg a szénhidrátot könnyebb bevinni bármiből

a krea megaz aminok még elég jok szerintem.
de plilyne kapszulás bigyok nekem smemit nem értek

a hot blood meg powe3d iyle bedurranto faxa...addig amig szeded....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36323) BÁ Nutrition válasza wertigo1984 (#36301) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt látom most itt komolyabb versenyzők mellett nem nagyon fog tudni odaérni dobogóra, persze ez mindig erőssen függeni fog az aktuális mezőnytől. de a top felé közeledve genetikailag egyre jobbak vannak, és nem feltétlen lesz hozzá elég az hogy mondjuk még szárazabb lesz

persze kívánom neki hogy sikeres legyen.

ill ha belevesszük a Piotrkowicz idei sikereit akkor akár még versenyt is nyerhet :K
mivel alkatilag simán jobb nála

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36324) _NCT válasza dragonfx (#36322) üzenetére


_NCT
őstag

Hot Blood meg Pow3rd pont olyan, hogy az első 2-3 alkalom kurvajó, megdob edzésben (jól felkúrja a vérnyomásod, ami pont rossz edzés szempontjából) nehezebben fáradsz, aztán megveszed a dobozzal. És a 4. alkalom után rájössz, hogy ez is kb csak addig hatott, mivel megszokja a szervezeted. Én még nem találkoztam olyan bogyóval, vagy itallal ami minden edzésemen rohadt jól pörget,muszáj tartani 2 alkalom után 1-2 hetet, hogy újra átéld azt a hatást, mint mikor először toltad.

Egyedül a Guarana segített rajtam, az is kitartásban és koncentrációban, de legalább nem tornászta fel a vérnyomásom az egekig.

Nem is sűrűn toltam Pow3rd-et csak ritkán, de hál'istennek már el is fogyott.... Az új Hot Blood meg gyanítom már nem olyan jó mint a régi... De szép is volt régen, mikor 2 Hot Blood után azt hittem az utcán leáll a szívem. :D Na abba még vót anyag...

Mondjuk ez a személyes véleményem, ritka szar szervezettel vagyok megáldva...Van akinek máshogy hat, van akinek tényleg segít...

[ Szerkesztve ]

(#36325) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Szóval első hét utáni tapasztalatok:

-Folyamatos szomjúságérzet
-Izmok egész nap be vannak durranva, telefont 1 percig tartani nem tudom mert zsibbad a karom
-Erő jön
-Első napokba hőhullámok, de ezek elmúltak
-Libidó visszaesett talán kicsit
-2-3kg plussz

Jövőhéttől jön rendesen a napi 2 :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36326) Ijk válasza N-vidi-A (#36318) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a legideálisabb megoldás, ha elkezdesz végre edzeni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36327) Coccolino_O válasza _NCT (#36324) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha alapvetően úgy áll hozzá az ember az edéshez, hogy most szétb@szom a termet, akkor szerintem nincs is szükség pénzt kiadni edzés előtti pörgetőkre.

(#36328) kolosanyi válasza _NCT (#36320) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem annak meg végképp nincs. Bennem úgyis túlteng, hova fokozzam még? Viccen kívül... :D
Koxnak lenne hatása, de már leírtam, hogy teljesen értelmetlennek tartom ezen a szinten.

Coccolino_O
Én mondjuk azt se szeretem. Ha nem tiszta fejjel megyek edzeni, nincs koncentráció. Olyankor csak gépiesen, vagy épp agresszíven dolgozok, de nincs tudatos izommunka. Utána nem is olyan az izomérzet...

[ Szerkesztve ]

(#36329) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#36325) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az komoly hogy a libidó 1 hét alatt visszaesik, inkább beképzeled szvsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36330) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#36329) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Vagy csak a mostani alaphangulatomnak köszönhető. De hogy emelkedni nem emelkedett az k.élet :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36331) stranger28 válasza mocsanisi (#36325) üzenetére


stranger28
addikt

Libidó attól is simán eshet picit, hogy kicsit jobban kapja az ívet a tested, szóval nem feltétlen írnám bele ebbe.

Majd, ha veri az asszony és nem áll fel, akkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36332) wertigo1984 válasza BÁ Nutrition (#36323) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igy van. Ha mondjuk Kai es Dexter nem indul, akkor Jenonek lett volna dobogos helye szerintem. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36333) dragonfx válasza _NCT (#36324) üzenetére


dragonfx
veterán

én ugy olvasgattama power3d.t hogy csak edzés előtt és 1.5 honap után másfél honap szünet....ergo a doboz ugymond két ilyen "kura" alatt fogyasztod el.
engem másfél honapig megdobott faja volt.kivéve mikor alapbol lehangolt voltam, igen ilyenkor igy állsz hozzá akkor 1000mg koffein se turboz fel, vagy mondjuk lábazni mentem akkor is xart se ért mert mentálisan lehangolt voltam tőle. :C ...de szerintme azért a pörgéshez avgyis nekem kelle gy kis tucc tucc zene fülbe odaut alatt külvilág igy kizárul.és akkor tnyleg leérek és na most toppot nyomok kategória....
amuyg igen idővel megszokod de nem 2-3 alkalom után...
egyértelműen folyamatosna szedni smemi értelme mer tugy immunis leszel rá.
nekem a ginseng is bevált minden téren. ;]

uj hot blood.ot toltam, szerintme rakás xar, és nem csak szerintem, a régit meg sem közeleitit az tényleg szétütött mindig :DD ..de ez az uj aka 2.0 nem jo.kiszedték belőle a lényeget tuti és ilyne bioxarokkal probáltákpotolni nem tul jol sikerült.
nekem is xar a genetikám.de mit várok az egész családom kb 60-65kg.os kategória.

36327>>na igen ér egy pozitiv inger, felelkesült vagy, vagy rég voltál,várod avgy kedvenc gyakorlataid jönnek látsz pár jo csajt.ezekeléggé pozitivan befolyásolják aaz edzésteljesitmányt hangulatot nálam hehe :DDD

36330>>kokszkurát nyomsz??

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36334) mocsanisi válasza stranger28 (#36331) üzenetére


mocsanisi
senior tag

2 hete kidobott a zasszony szóval cseszek a libidóra igazából :D

dragonfx: Szűrj a felhasználónevemre, megtalálod ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36335) N-vidi-A válasza Ijk (#36326) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ezzel egyet kell értenem! :D
Újpesten vagy környékén mi illetve melyik a legnormálisabb edzőterem?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#36336) Jim-Y válasza _NCT (#36324) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezt már írtam én is, de nem tudom eldönteni, hogy a Guarana tényleg segít, vagy csak placebo, de amikor fáradtan kissé kedvetlenül megyek le a terembe, és előtte beveszek egy k. Guarana-t, akkor mindig felpörgök edzésen és a koncentrációmra egy óráig nincs panasz. Nem tudom eldönteni, hogy ez cucc nélkül is így lenne-e, vagy tényleg segít, de ameddig működik, addig neki tulajdonítom :D Persze 1 óra edzés után már kezd csökkenni a koncentráció, ezért is próbálom mindig siettetni az edzésem. Persze 1 órába még szinte soha nem fértem bele, inkább a 1.5-2 közötti a jellemző :(

(#36337) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#36323) üzenetére


Yeffy
veterán

sajnos jogos... :/
de szorítok neki nagyon, élmény volt pacsizni vele

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36338) God Vazzeg válasza _NCT (#36324) üzenetére


God Vazzeg
veterán

MP Assault. Nekem mindig hatott :K

(#36339) dragonfx válasza mocsanisi (#36334) üzenetére


dragonfx
veterán

azt meg hogy kell? :U
de vaami utalásokat találtam.szurod magad?mivel?honnan szerezted?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36340) mocsanisi válasza N-vidi-A (#36335) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na ebben tudok segíteni mert a környéken lakom:

EuroGym: Most emeltek árat, annyit nem ér, gépek se jöttek be nekem. Nem ajánlom.
Oxygén: Drága wellnessterem, nemajánlom.
Dominator: Sokan szeretik, szerintem egy kis lyuk.
holiday fitness: Sokan dicsérik én még nem voltam.
Body-Flex (fitnessterem15.hu) : Legnormálisabb hely szerintem, én imádom, ide is járok.
Újpalota Fitness: Nincs vele baj, de olyan semmilyen. Személytelen, "hideg".
Halassy-ban a terem: Tipikus HC terem, régi gépek, nincs cardiogép, cserébe olcsó.

dragon: Fusion Supplements - Methdrol

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36341) stranger28 válasza mocsanisi (#36334) üzenetére


stranger28
addikt

Legalább pofánverted? :D

(#36342) shteer válasza kilinked (#36278) üzenetére


shteer
titán

16 hónapja edzek újra, heti 4x. előtte 3-4 évig semmi, azelőtt meg csak edzegetés még az egyetemi kóterban
úgy tudom tavaly is ilyen magas voltam és 64 kiló :) pocak nagyobb volt, kar vékonyabb.. kb ennyi :)

dunakeszin volt egészségnap valamelyik suliban, kimentünk ellenőrizni a kiállított standot és volt ilyen mérés

stranger28: :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36343) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

"Először a külsőt nézem meg de számomra a belső sokkal fontosabb..."

Németh Péter bicikliszerelő

:DDD

(#36344) dragonfx válasza mocsanisi (#36340) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme ár érték arányban a gilda a legjobb

de eza fuson.ös cucc egy legál ezek szerint?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36345) Dicker válasza dragonfx (#36344) üzenetére


Dicker
őstag

A növekedési hormon is legális 1,30m alatt...

(#36346) mocsanisi válasza dragonfx (#36344) üzenetére


mocsanisi
senior tag

angliába, és amerika egyes államaiban ja.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36347) dragonfx válasza mocsanisi (#36346) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis europábannem?
mi ez hormontabletta?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36348) BÁ Nutrition válasza dragonfx (#36344) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pesten van pár jó terem azért, Gildát szerettem legjobban, 1,2,4-be szoktam járni
nem olyan rég nyílt két másik jó is a XIIIker környékén egyik Gym City másikra nem emlékszem, de hasonló színvonalról hallok.
Gym Cityben edz vagy személyi edző a Kökény Béla ha jól tudom

Gilda akkor volt verhetetlen amikor még egy bérlet jó volt az összes termébe, most meg már az all you can move rendszerből is kilépnek(tek) ha igaz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36349) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#36348) üzenetére


szőröscica
addikt

Bunnyék termében járt már valaki?

(#36350) Dicker válasza dragonfx (#36347) üzenetére


Dicker
őstag

Az.. Fogamzásgátló. :))
Egyébként 2a,17a di methyl etiocholan 3-one, 17b-ol (10mg)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.