Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) _NCT válasza kolosanyi (#36949) üzenetére


_NCT
őstag

Örülök ha napi 140-160g-ot be tudom tolni. Mivel küzdősportolok is, így gyorsan leugrik az izom rólam.... Szóval szerintem aki ilyen ugribugri balett dolgokat csinál, annak különösen köll a fehérjebevitelre figyelni.

(#36952) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Tegnap edzettem, jóvót, pampam :K :D

(#36953) penene válasza _NCT (#36936) üzenetére


penene
őstag

En hetvegen vettem 4kilo pulykamellet a piacon. Melyhutoben elvan egy darabig (nem minden napra fozok fel kilot).
Nekem jobban bejon a pulykamell,mint a csirkemell, amita olvastam az ab vercsoport dietat,plane. ;)

Elkeszitese sem parabb,szepen szeletelve kerem es ott felszeli a kivalasztott mellet.

(#36954) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Eddig -35kg, 2 hét kihagyás edzésben és a szent kajálás megszegésével is tovább fogytam... :D

(#36955) penene válasza kolosanyi (#36939) üzenetére


penene
őstag

Sajnos en mindig is inkabb a labdajatekokat kedveltem (foci),nem pedig az erositest,edzest. Tehat a mozgas nekem is kene,de miota nem tudom jatekos formaban csinalni,elmarad,mertnem azert vagyok oda. Valszeg,ha valtanek szemleletet es egy edzes is olyan szorakoztato lenne szamomra,mint egy meccs,akkor akar minden nap csinalnek valamit. Egyelore ez nem megy. Edzek,mert kell. Nem,mert szorakoztat. Edzes celja lenne,hogy a szorakozashoz szukseges eroallapotot elerjem (pl.foci),de mivel az nincs,igy csak annyi a cel,hogy sportos legyek. Ez igy meg keves...

(#36956) bandus válasza Rabbitf_24 (#36954) üzenetére


bandus
veterán

respect és tisztelet :R

God: ha már unod l.mikit: [link] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36957) stranger28 válasza Rabbitf_24 (#36954) üzenetére


stranger28
addikt

Jó dolog ez a gyomorrák. ;]

(#36958) Rabbitf_24 válasza stranger28 (#36957) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ne mondd ezt, hálás állat az ;]

(#36959) kolosanyi válasza Ijk (#36950) üzenetére


kolosanyi
veterán

Minőségre biztos nem, de mennyiségre? Minden nap 2 órát edzett, ahhoz a napi két étkezés kurvára kevésnek tűnik. Pláne ha a ch-t csak zöldségből, gyümölcsből vitte be. Képtelenség annyit enni két alkalommal szerintem.

(#36951) MMA87
Én nem vagyok egy izomhegy, de amikor jitsuztam, nem tapasztaltam izomvesztést. Cserébe a zsír nagyon faszán leugrott rólam. Azt fogom csinálni megint, januárban elkezdem, az tuti. :)

(#36954) Rabbitf_24
:R

(#36955) penene
Én már röplabdásként is szerettem az erősítő edzéseket. Mindeki fújolt a csapatban, én meg csak vigyorogtam, hogy de jó lesz. Ez azóta is így van, szerintem nincs jobb érzés annál, mikor szétedzed magad, minden izmod fáj, alig kapsz levegőt és a saját izzadtságodban fürdesz. Lehet csak én vagyok ilyen beteg? :D

(#36960) 11-oxo válasza God Vazzeg (#36952) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Ejha!A betyár mindenit! ;] :D

(#36961) drogery válasza kolosanyi (#36959) üzenetére


drogery
tag

Enni is tudni kell. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36962) Ijk válasza kolosanyi (#36959) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igazából nem tudom mit és mennyit evett, honnan van ez az infód. De egyébként nekem is tulajdonképp kétszer van főétkezésem egy nap amikor húst eszek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36963) Shadowbull válasza Rabbitf_24 (#36954) üzenetére


Shadowbull
addikt

fasza :C

csak vigyazz el ne fogyj a vegen teljesen :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36964) kolosanyi válasza drogery (#36961) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tojásból, halból meg zöldségből hogy a búbánatban visz be valaki 1500+ kcal-t étkezésenként? Nem lehet annyit enni. Tény, hogy alacsony volt, viszonylag kevés kalória is elég lehetett neki, de nem hiszem, hogy valaha is - a mai szemmel nézve - tömegelős bevitelt elérte volna.

(#36962) Ijk
A weboldalán írják asszem. Vagy máshol olvastam volna? Nem ugrik be. De az tuti, hogy két étkezést ír, nem kettő főétkezést. Gondolom neked azért van kiegészítés mellé.

[ Szerkesztve ]

(#36965) Ijk válasza kolosanyi (#36964) üzenetére


Ijk
nagyúr

Reggel zabpehely + fehérje, ebéd hús + fagyasztott zöldség, vacsora hús + zöldség, illetve tökmagot szoktam rágcsálni. Edzésnapon meg betöltök egy adag rizzsel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36966) drogery válasza kolosanyi (#36964) üzenetére


drogery
tag

Mit sugallsz ezzel?
-hazudott?
-kox megoldotta?
-genetika?
-??

(#36967) penene válasza kolosanyi (#36959) üzenetére


penene
őstag

Nem rossz ez,azert is fegyencezem,ott is szetcsapom magam. De minden nap nem lehet,legalabbis annyira nem regeneralodom jol (probaltam fegyencet heti 1,5ben/izomcsoport,de par het utan tuledzest tapasztaltam).
Ezt kene kiegesziteni olyannal,ami nem annyira befolyasolja a fegyenc teljesitmenyt.
Valszeg marad a kardio fele mozgas,allokpesseges. De ott is csak par fele johet szoba a terdem miatt. Amiket annyira nem csipek (szobabringa,futas nem a kedvencem,csak egy eszkoz lenne,de nincs mihez). :)
A ping pong legalabb jo volt. ;)

(#36968) God Vazzeg válasza 11-oxo (#36960) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kemény vagyok bazze :D

(#36969) Rabbitf_24 válasza Shadowbull (#36963) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

a végén majd napi 2 pizzát meg kell enni hogy megálljon a fogyás. :D ;]

(#36970) hrvp válasza Rabbitf_24 (#36954) üzenetére


hrvp
aktív tag

Pont ma délelőtt gondoltam rá, hogy dobok neked egy pm-et, megkérdezni hogy haladsz :) vannak még véletlenek
Kihagyás meg szerintem jót fog tenni, ekkora úton kell néha szünet (visszatöltés) nem kell egyből megválni a súlyod felétől.

(#36971) Rabbitf_24 válasza hrvp (#36970) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

már többen javasolták és tényleg jót tett. Szerintem karácsonykor lesz a következő 1 hetes kihagyás... ;]

(#36972) kolosanyi válasza Ijk (#36965) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jóval tisztább kaja, mint az enyém. Mindenesetre hasonló az övéhez valóban.

(#36966) drogery
Semmit, "hangosan" gondolkodom. Ami szembeötlő, hogy nekem elég kevésnek tűnik a kajája, de látod, mégis működött nála. Talán annyit célszerű leszűrni az egészből, hogy nincs univerzális mutató ebben sem. Az én esetemben például viszonylag alacsony fehérje bevitel elég a fejlődéshez, de a ch-val vigyáznom kell. Mindegy, hogy gyors, lassú, finomított vagy sem, én hamar zsírosodok tőle. Viszont ha meg keveset viszek be, alig lesz erőm.

(#36973) Yeffy válasza Tulku (#36918) üzenetére


Yeffy
veterán

teljesen egyetértek

végre egy kis értelmes ON téma, tetszik, folytassátok :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36974) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Na srácok! Vissza szeretnék térni focizni 15 évesen, ám két év kihagyás után kéne egy kis kondi. Szerintetek mivel lehet rövid időn belül jól növelni az állóképességet,és izomzatot egy ilyen korú ifjúnak? Fehérjepor kizárva :DDD Köszi mindent előre is!

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36975) Genji válasza ted_mosby (#36974) üzenetére


Genji
őstag

"Fehérjepor kizárva" ez klasszik :D

Szerintem járj el futni.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36976) penene válasza Genji (#36975) üzenetére


penene
őstag

Pedig napi 30g feherjetol atlagosan meccsenkent 2 gollal tobbet tudna rugni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36977) God Vazzeg válasza penene (#36976) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Á hagyjad, napi 60g-al ronaldínyó lenne, de látod nem akarja :(

:D ;]

(#36978) hrvp válasza ted_mosby (#36974) üzenetére


hrvp
aktív tag

Kezdj el fociedzésre járni :F

(#36979) ted_mosby válasza hrvp (#36978) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Az nem pálya mert , ahhoz fel kell hogy vegyenek. És a mostani kondimmal,nem vennének fel..Meg amúgy is úgy néz ki hogy kimegyünk (családommal) Németo.-ba és akkor ott elmennék egy kisebb csapathoz, de addigra már jobb kondival, és addig is zúzom az iskolai csapatban :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36980) Shadowbull válasza ted_mosby (#36974) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Fehérjepor kizárva"

Akkor sajnos nem tudunk segiteni. Feherjepor nelkul mi meg vagyunk love.

Amugy ideje lesz elkezdeni nemetul tanulni, mert ha az nem megy, meg rendes iskolaba se fogsz tudni jarni. Ami velemenyem szerint ilyen korban sokkal fontosabb mint a foci.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36981) GyurosAki válasza ted_mosby (#36979) üzenetére


GyurosAki
tag

Ha a fociban akarsz jobb lenni akkor bizony fociznod kell. Írhatnánk ide mindenféle gyakorlatot, de úgyis a pályán kell jobbnak lenned. Tehát csináld azt amit a pályán csinálnál. Vagy ha felvételi van, akkor tudd meg miket néznek a felvételin és összpontosíts azokra feladatokra. Izomnöveléshez meg kaja kell. Mind mennyiségi mind minőségi. 15 évesen felesleges étrendről beszélni, tehát suliba 1 helyett 2-3 szenyót vigyél és anya főztjéből is merj többet. :D

(#36982) ted_mosby válasza GyurosAki (#36981) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Oké köszi! Az már meg is, meg futok rendesen. Meg iskolával megyünk Budapesti amatőrre, ami nem rossz. Itt van heti 2 edzés, ami nem elég megerőltető.
Shadowbull Német az meg úgy ahogy megy. Belejön az ember, ha csak azt hallja,amiatt nem félek. :U
Na oké köszi mindent srácok! Majd küldök képet a megújult önmagamról :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36983) Shadowbull válasza ted_mosby (#36982) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem tudom milyen iskolaba jarsz jelenleg es mik a jovobeni celjaid, azt sem hogy a szuleidnek mire lesz anyagi lehetosege.

Az viszont biztos, hogy 15 evesen meg akkor is gondod lenne a valtassal es a rendszerbe valo beilleszkedessel, ha amugy anyanyelvi szinten beszelned a nemetet. De mivel ugy tunik nem beszeled, a gondjaid hatvanyozottan nagyobbak lehetnek.
ha szeretnel tovabbtanulni, felsooktatasba bekerulni, akkor alapesetben azt javasolnam, hogy most mar maradj Magyarorszagon, es ott juss el az erettsegiig. Kozben tanuld a nemetet mint az allat, es ugy probalj meg bejutni a nemet felsooktatasba (nem egyszeru, mert nagyon komoly nyelvi feltetelei vannak).

Persze ha a szuleid fizetni tudjak a privat kepzesedet Nemetorszagban, akkor semmi gond.

Mindenesetre a 15 eves kor a leheto legszarabb eletkor az orszagvaltasra SZVSZ.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36984) brownus


brownus
veterán

kaja témához: két új kedvencem az üvegtészta és a rizstészta, Ti próbáltátok már?

(#36985) Yeffy válasza Shadowbull (#36983) üzenetére


Yeffy
veterán

és a 25? ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36986) Casanova*


Casanova*
veterán

ez a faszi miért nem gyúr lábra? :D

COD ghosts

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36987) Spyd


Spyd
csendes tag

Sziasztok

Tudnátok nekem segíteni, egy jó felhúzó edzésterv kellene, most alapos bemelegítés után 5*5 ismétlést csinálok és kéthetente emelem a súlyt 5 kg - mal. Ez így jó, vagy változtatnom kellene ?

Régebben piramis módszerrel csináltam ( egyre nagyobb súlyok, egyre kevesebb ismétlés ) de attól nem fejlődtem.

érdekelne Ti hogy csináljátok ?

Köszönöm

(#36988) shteer


shteer
titán

Mi van itt, mindenki koxol es izmos?

..szerintem jónak tűnik

(#36989) Genji válasza Spyd (#36987) üzenetére


Genji
őstag

Nincs mindenkinek működő rendszer, ki kell kisérletezni neked mi működik. Alapvetően egy jó irány lehet, hogy időnként változtatsz az edzéseden mind ismétlések, gyakorlatok mind sorozatok tekintetében. Ne eddz sokáig úgyanúgy mert az izom hozzászokik a terheléshez és megáll a fejlődésben. Tarts intenzív és progresszív edzéseket. Kaját tedd rendbe, aludj eleget és a fejlődés nem marad el.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36990) Casanova* válasza shteer (#36988) üzenetére


Casanova*
veterán

én még mindig nem lettem izmos. problem? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36991) brownus válasza shteer (#36988) üzenetére


brownus
veterán

témázgatunk, nem mindenki, és az egyik alkarunk nagyon izmos!

(#36992) shteer válasza Casanova* (#36990) üzenetére


shteer
titán

Te mar az izmos kategoriaban vagy, nerijja :)

brownus: azert kell valtott kezzel edzeni ;]

Amugy meg hagyjatok misit, gyerek meg :B

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36993) mocsanisi válasza Shadowbull (#36911) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem hinném hogy így van. Ha így lenne ahogy írod, akkor teljesen mást szednék/szúrnék. Ha az ember alaposan megismeri a kockázatokat, el tudja dönteni hogy neki ez fekszik-e, avagy nem. Viszont én azt mondom hogy attól hogy valaki alkalmanként megiszik pár felest, esetleg évente párszor berúg, hogy évente párszor elszív egy jointot, vagy tol egy kúrát, attól nem lesz se drogos, se lezüllött, se kattant. Nekem meg azt érdekes nézni hogy pár ember az adott infókból milyen képet kreál, illetve páran az én értelmezésemben eléggé lemaradottak. Hallottak valakitől valamit, és azok alapján mondanak véleményt egyes dolgokról, ahelyett hogy utánanéznének. Erre amúgy tényleg a fű a legjobb példa... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36994) shteer válasza mocsanisi (#36993) üzenetére


shteer
titán

a fű rossz, értem? inkább arról mesélj mi lesz a következő kémia - mert már elindultál a lejtőn, innen nincs megállás ;]

..szerintem jónak tűnik

(#36995) #72042496 válasza ted_mosby (#36982) üzenetére


#72042496
törölt tag

Futáson belül érdemes lehet résztávoznod, lépcsőznöd/terepezned, illetve lábra gyúrni/pliometrikus gyakorlatokat végezned, mert a focihoz robbanékonyság és erő is kell, azt pedig ezekkel az edzésekkel tudod megszerezni. De 15 évesen csak óvatosan.

Látom, megtaláltad a futós topicot, ott kérdezz rá az edzésekre is, tomcica tuti elmondja, mit csinálj (és mit ne). :)

[ Szerkesztve ]

(#36996) Dani82


Dani82
senior tag

Volt itt már valaki aki túledztette magát, ha egyáltalán létezik ilyen?
Egy ideje fájnak az izmaim, főleg a vállam. Kedvem van az edzéshez, de amikor leérek a terembe, akkor elmegy az egeésztől a kedvem. Sétálgatok fel-le nézem mit kéne csinálni, de nincs kedvem igaziból semmihez. elkezdek egy gyakorlatot és a közepénél megunom, nem is fáj még meg semmi, egyszerűen megunom lerakom a súlyt és ennyi. ráadásul lassan 4 napos izomlázaim vannak, főleg a lábamban.
:F

(#36997) #11527168 válasza mocsanisi (#36993) üzenetére


#11527168
törölt tag

Én kívánom hogy legyen/maradjon hatása a cuccnak és az egészséged is rendben legyen! Szerintem kár tovább forszírozni ezt a témát.

Dani82: szokott lenni, ilyenkor hagyok ki egy hetet. Enyhébb esetben jó a teremváltás is, de az nálad adott ;]

[ Szerkesztve ]

(#36998) shteer válasza Dani82 (#36996) üzenetére


shteer
titán

Kiégtél :( szerintem hagyd az egészet a picsába ;]

Szvsz edzopartner kell ilyenkor meg jo zene - gyere át a 15-be, szívesen rádnyomom a súlyt ha már nem bírod kinyomni

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36999) penene válasza Shadowbull (#36983) üzenetére


penene
őstag

Szerinted erre egy 15eves gyereknek van rahatasa,ha az egesz csalad megy ki? Inkabb a szuleinek ird. :)

(#37000) #72042496 válasza shteer (#36998) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem - ezzel lehet nem leszek népszerű - 1-2 hét pihenés is opció lehet (látom, Aydan is írta közben), bár a visszatért lelkesedést megtörheti, hogy nem megy úgy, mint előtte. :)

(#37001) shteer: Otthon van egy jól megtermett férfiember, ő félévente szándékosan kihagy 1-2 hetet. Azt mondja, ennyi kell is, hogy töltődjön az ember és megmaradjon a lelkesedés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.