Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) God Vazzeg válasza Woodslave (#37750) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem baj, itt a topikban elférünk mi is :K :D "Gyúrósok" :DDD

(#37752) Koczó93 válasza Dicker (#37727) üzenetére


Koczó93
őstag

Be is rendeltem egy 48 adagosat és jár hozzá egy 24 adagos. :)

(#37753) Genji


Genji
őstag


Elég kemény arc. Nagyobban...

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37754) Ijk válasza Genji (#37753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Balázs Pali kigyúrta magát?

God Vazzeg: Azért az a szoba se semmi. :DDD
Gondolom a nagyi fotózott.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37755) God Vazzeg válasza Ijk (#37754) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Balázs Puli :DDD

(#37756) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#37751) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :)
[link]

az amúgy szerintem Árpi fénykorában ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#37757) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#37756) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha látnál, nem kérdeznél ilyen hülyeséget :DDD (Nem látszik rajtam sajnos, de majd eccőcsak megnövünk :) )

(#37758) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#37757) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

max beveted az új sd-t ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#37759) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy milyen tápkieget javasolnátok.
Most mindenféle vitamit szedek + Magnézium, kálcium, stb stb..
Ezek mellett Full Mass, Power protein, glutamin, amino5600.
És nagyon odafigyelek a táplálékra is. Csak azt nem tudom, hogy mivel fokozhatnám a fehérjeszintézist, illetve csökkenteni a regent. Max 5000et szánnék rá.
Az edzésem:
Láb
Mell
Hát+kar
Váll+has
Pihinap
Ezt az edzésmennyiséget most kezdtem el, és kissé kevés regenerálódást hagyok, ezért kérdezem, hogy mivel lehetne még...

(#37760) Genji válasza megint én (#37759) üzenetére


Genji
őstag

Sztem elég ez ha tényleg jó a kaja. Esetleg kreatinnal próbálkozhatnál, az nem is drága. :)
Regenerálódásra meg legjobb a sok alvás! :P

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37761) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#37758) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Új terem, új tápkiegek, új emberek. Ha ez nem motiváció, akkor semmi! :D

(#37762) megint én válasza Genji (#37760) üzenetére


megint én
őstag

Én hallottam, hogy ilyen spenótkivonat nagyon fasza rá.. ?! :F

(#37763) Dicker válasza megint én (#37762) üzenetére


Dicker
őstag

Csak a kereted nem elég rá.

(#37764) Genji válasza megint én (#37762) üzenetére


Genji
őstag

Szkeptikus vagyok. Én most abban a fázisban vagyok, hogy próbálom minimumra csökkenteni a kiegészítőket.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37765) God Vazzeg válasza Genji (#37764) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kajádat nagyon patentra be kell akkor lőnöd :)

(#37766) Genji válasza God Vazzeg (#37765) üzenetére


Genji
őstag

Ezt harmadik hete tartom hiba nélkül. Egyelőre a 0,5kg/hét megy lefele. Ja Glutamint elhagytam meg eszek D-t is így télen. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37767) csiben1


csiben1
tag

Vádli edzésnél mekkora ismétlésszámokban érdemes gondolkodni? Én felmegyek 15-20-ig. Vagy inkább legyen kevesebb, de nagyobb súly? :F

You can walk straight through hell with a smile

(#37768) Dicker válasza csiben1 (#37767) üzenetére


Dicker
őstag

Amitől érzed... Mi mondjuk meg mitől fogod érezni? Legyen nagy súly, sok ismétlés. Azt mindenki megérzi. :DDD

(#37769) Dexar007


Dexar007
veterán

Mit segit kox?

Give me your cum,bull!

(#37770) Coccolino_O válasza csiben1 (#37767) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nagy súlynál alacsonyabb ismétlésszám, kisebb súlynál nagyobb (25-30 között), szerintem. :)

(#37771) Xantor válasza csiben1 (#37767) üzenetére


Xantor
tag

Az én álláspontom az, hogy egyén függő, van akinek ez, van akinek az a jó, Neked kell rájönnöd!

Próbáld meg "nagy" súlyokkal bukásig az utolsó 1-2 szériát minden gyakorlatban, nekem bevált. :)

Off: Tiszteletem mindenkinek, nemrég találtam rá a topikra, nagyon komoly tagok vannak itt. :C

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#37772) Dani82


Dani82
senior tag

3x5kg Impact Whey Unflavoured itt ácsorog, várja, hogy izom legyen belőle!
Ne habozzatok hát!

(#37773) Ijk válasza Dani82 (#37772) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még amit te hoztál nekem 4 zsákból megvan majdnem 3. ;]
Ha így fogy lehet hogy legközelebb ízesítettet kérek. :D

Dexar: "Az utcákon szaladgáló sok agresszív kopasz barom a szteroidoktól vált ősemberré."
Végre fény derült arra miért ilyen magasröptű ez a topik. ;]

#37775: Kicsit csaltam, mert akkor még volt több mint fél zsák. :P

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37774) freaghill


freaghill
őstag

(#37775) Dani82 válasza Ijk (#37773) üzenetére


Dani82
senior tag

Az mikor volt? :Y vagy 3 hónapja
Nálam 5kg 1 hónap és 1 hét :F

Egyébként mire jó a tonhal konzerv....

ma Nyíregyházáról mentem át Gyulaháza fele, ilyen szar erdei kis úton, láttam egy kutyit az út mellett és olyan fura volt az arcán valami. lelassítottam látom bazdmeg, össze van kötözve a szája.....megálltam odamegyek megnézem, szerencsétlennek a nyakán egy baszottnagy lánc, amit húzott maga után, véresre tépte a bőrét már, a száján pedig full szorosan spárgával áttekerve és csopmóra kötve, de annyira ,hogy már fel volt dagadva az egész orra. Se enni, se inni, se lihegni nem tudott és fájt neki ha hozzáértem.
Kocsiba semmi vágóeszköz, kés bármi, ott álltam, mondom tuti nem hagyom igy itt. Termszetesen senki sem allt meg, mondjuk ilyen 20per alatt 2 autó jött arra.
eszembe jutott hogy van nálam tonhal konzerv, kinyitottam és annak a tetejével, nagynehezen sikerült levágnom szerencsétlenről a spárgát, aztán odaadtam neki a jó kis tonhalat :U
Teljesen kész voltam, utána Budapestig ilyen fél agyhalott állapotban vezettem, teljesen kivoltam, hogy ki tud ilyet csinalni egy kutyaval, egy allattal.... gondolkodas nelkul tudnam kiirtani az ilyen "embert" es a csaladjat is. :((

[ Szerkesztve ]

(#37776) _NCT válasza Dani82 (#37775) üzenetére


_NCT
őstag

És végül is hol hagytad?

ó

(#37777) Dani82 válasza _NCT (#37776) üzenetére


Dani82
senior tag

ott hagytam a kis haverjával, kóbor kutyákok voltak, adtam nekik vizet, tonhalat és egy almát. ennyi kaja volt nálam.Remélem meggyógyul szépen.

(#37778) 11-oxo válasza Dani82 (#37775) üzenetére


11-oxo
csendes tag

:R

(#37779) Sotho válasza Dani82 (#37775) üzenetére


Sotho
őstag

Te max a gyomot irtod a ház körül ;] Engem pár éve megharapott egy befogadott kóbor eb, egy hónapra rá ismeretlen fertőzésben elpusztult. ;]
Én én azon röhögnék ha egyszer egy - vidéken ez divat - kutyáját a nap 24 órájában láncon tartott szentfazék, templomba járó vénasszony gazdájára, miközben áhitattal imádkozik az úrhoz, rádőlne a kereszt. Placcs. ;]

Bocs a barokkos körmondatér :D

[ Szerkesztve ]

(#37780) Dicker válasza Sotho (#37779) üzenetére


Dicker
őstag

Az a cigányoknál divat, meg a hasonló értelmiségeknél. Aztán csodálkoznak, hogy a hülyékhez meg betörnek, mert megölik ezzel a kutya egyik feladatát, a házőrzést. :)

Nekem a rottweilerem sose volt megkötve, pedig etnikailag tisztogatásra volt képezve. De normális embert nem bántott volna, akkor se, ha megütik, rálép, vagy hasonló. A gyerekekkel meg vígan elvolt, más kérdés, hogy nem sokan merték otthagyni vele. Előítéletek... :)

Dani82

Egyébként jó eséllyel, az a kutya a jövő hétre le lesz lőve, amit ott hagytál. Írtad, hogy erdő mellett volt, és ott a vadászoknak kötelező lelőni a kóbor kutyákat. Legrosszabb része, ennek a szakmának.

(#37781) kolosanyi válasza Dani82 (#37775) üzenetére


kolosanyi
veterán

Utálom az ilyet. Micsoda gonosz, embernek nem nevezhető lény tesz ilyet egy kutyával? Örülök, hogy segítettél szegény állaton.

(#37782) Woodslave válasza Dani82 (#37775) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és a katabolizmus? :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37783) Dani82 válasza Dicker (#37780) üzenetére


Dani82
senior tag

Nagyon bízom benne, hogy nem így lesz. Borzasztoan megvisel, ha egy allattal kegyetlenseg tortenik.
Filmekben gond nelkul nezem vegig, ahogy gyerekek, nok emberek halnak meg, de ha egy allattal tortenik valami teljesen megzuhanok.
De, ha igy is lenne, meg mindig konnyebb lesz neki, mint osszekotott szajjal ehen/szomjan halni, ugy hogy talal valami kajat es ott pusztul el, mellette, mert nem tudja megenni..... :( :(

Wood: Volt nalam egy turmix termeszetesen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37784) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én meg nem bírok ma edzeni. Most értem haza, egész nap pörgés volt, fáradt vagyok, mint a fene, de nem ez a baj. Hétfőn melleztem, nehéz nyomógyakorlatokat csináltam, kedden pedig hátaztam, volt nehezített húzódzkodás az edzésben. Tegnap pedig futás után hasaztunk, alkartámaszoknál már éreztem, hogy durván kikészült a vállam, de most egyértelmű, hogy baromira nem regenerálódott még. Durván izomlázam van mindhárom fejben, pedig kifejezetten váll gyakorlatot nem csináltam a héten. Érdekes, hogy a nehéz húzódzkodás miatt ennyire kikészült a vállam. Az ok, hogy mellezésnél, dolgozik az elülső váll, húzódzkodásnál meg az oldalsó és hátsó, de azt nem gondoltam volna, hogy enyire lerendezem két edzéssel. Mindegy, pihenek, hagyom regenerálódni a felsőtestem. Holnap szerintem nyomok egy láb edzést, aztán ennyi volt a hétre a program.

(#37785) headhunter válasza Dani82 (#37775) üzenetére


headhunter
addikt

Ez a másik "véglet", de itt is a gazda (Előző tulajdonos) felelőssége az elsődleges :

[link]

(#37786) Ijk válasza headhunter (#37785) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne linkeljetek már ide ilyen borzalmas dolgokat ha lehet, elég szarságot hall így is az ember, nem kell hogy még innen is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37787) _NCT válasza Ijk (#37786) üzenetére


_NCT
őstag

És ezt még nem is láttad....

Napi tesztofokozó(k) :DD

[ Szerkesztve ]

(#37788) Xantor válasza _NCT (#37787) üzenetére


Xantor
tag

:DDD

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#37789) Zomb€€ válasza Dani82 (#37775) üzenetére


Zomb€€
őstag

Egy turmixot is keverhettél volna neki ;]

Amúgy respect :R

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#37790) Sotho válasza headhunter (#37785) üzenetére


Sotho
őstag

Ekkora dög :( , apámnak volt egy német dogja amit felnőtten kapott előző gazdája ütötte, és jól meg is vadult egyszer az amúgy nagyon jámbor eb, kiirtotta a fater állatait annyira bedurvult hogy le kellett lőni, szerencsére egy elkerített területen volt és nem tudott kiugrani volt vagy 60-70 kiló, a nyaka szélesebb volt mint a feje.

(#37791) Dexar007


Dexar007
veterán

Az en nagybatyam meg egy paraszt,amiert kidobott az utcara egy 8 eves kutyat,csak azert mert jott a helyere egy fiatalabb.

Give me your cum,bull!

(#37792) S e t h


S e t h
nagyúr

"etnikailag tisztogatásra volt képezve"
Az én macskám meg hörcsögöm komplett rasszokra.

Igaz vagy sem.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#37793) Shadowbull válasza Dani82 (#37783) üzenetére


Shadowbull
addikt

majd ha lesz gyereked megvaltozol...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#37794) Koczó93 válasza Dani82 (#37783) üzenetére


Koczó93
őstag

Az ilyen idióta "gazdát" is kicsit láncra verni és pár napig étlen-szomjan hagyni. Soha nem fogom ezeket megérteni :@

(#37795) Yeffy válasza Dani82 (#37775) üzenetére


Yeffy
veterán

:( :O
és ilyen "emberek" élnek közöttünk, és szavaznak. döbbenetes, milyen pondrókat szartak a világra

egyébként "szép volt", kapsz egy virtuális hátbaveregetést :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37796) _NCT válasza S e t h (#37792) üzenetére


_NCT
őstag

Ezek szerint 8.5 év és én is izmos leszek :)

(#37797) Dicker válasza _NCT (#37796) üzenetére


Dicker
őstag

- a diéta. Gondolom neked nem kell. Úgy már nem olyan nagy az évszám. :)

Ijk ne olvasd el. Egy kutyáról szól.

"Angyalka" Élt néhány hetet bűne az volt, hogy a gyöngyösi Duránda területén született... A tegnapi nap, amikor hazafelé tartottam a kisfiammal tanúja voltunk, amint az eltérő kultúrához tartozó faj aberrált 5-6 éves egyedei, abban lelték örömüket, hogy félholtra vernek egy néhány hetes kiskutyát. A szerencsétlen állatot a 3-4 méter magas hídról a patakba dobták, de mivel az esést túlélte az Orbán rejtett erőforrásainak ifjú tagjai lementek a patakba és téglákkal, kövekkel dobálták a már alig élő kiskutya fejét és testét. Az állatot kínzó devolúciós korcsokat elzavartam és értesítettem a rendőrséget. A kiskutyának többszörös csonttörése, koponya sérülése és belső sérülése lett. Ezen kívül még a testén több helyen látható felületes horzsolás, amely az ezt megelőző nap kínzásaiból származott Segítséget akartam kérni az önkormányzattal szerződött "állatorvossal", aki azt mondta, hogy csak másnap tud a helyszínre jönni, és azt mondta, ha egyébként is olyan állapotban van a kutya nem tud vele mit csinálni. - Tudott volna, lerövidíthette volna a szenvedését! Ezután visszamentünk a helyszínre a kiskutyát kiemelni a patakból és láttuk, hogy a társadalom egy integrációra szoruló söpredéke, ami legfeljebb 10 éves, szintén érdekes elfoglaltságnak tartotta, hogy a hídról kövekkel megpróbálja eltalálni a még lélegző jószágot. Abban a pillanatban láttam valamit, amit soha nem felejtek el. Láttam a gyűlöletet a kisfiam szemébe, aki ott a helyszínen szeretett volna bosszút állni az ártatlan kiskutya kínzásáért, és, ha nem fogom le meg is tette volna. Vajon mi lesz ezekből az embernek nem nevezhető lényekből, ha már gyerek korban ilyen szadista cselekedetekben lelik örömüket? Mi a garancia arra, hogy ezek a nyomorultak legközelebb nem a gyerekeinkkel bánnak így? Ezek lelkiismeret furdalás nélkül gyilkolnak, rabolnak, mert erre tenyésztik őket. A népünk irtása már nem is olyan csendben zajlik, de sokan még nem vagy nem akarnak tudomást venni róla. Amíg egy magyar ember az állatok tiszteletére, a róluk való gondoskodásra és a felelősség vállalás fontosságára nevel a gyermekét, addig ezek arra büszkék, hogy az almaikból származó patkányaik minél deviánsabb viselkedést tanúsítanak. A kiskutyát elvittük egy állatorvoshoz, és egyben elkísértük az utolsó útjára. Az állatorvos, mivel nem volt más lehetőség, beadta neki a fájdalma, szenvedése megszüntetésére az injekciót, melytől örök álomba szenderült... A kiskutya testét hazahoztuk és végső nyughelyére a kertünkbe temettük.

[ Szerkesztve ]

(#37798) Shadowbull válasza Dicker (#37797) üzenetére


Shadowbull
addikt

nyugodtan megkimelhetsz minket ezektol a szarsagoktol.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#37799) GyurosAki válasza Dicker (#37797) üzenetére


GyurosAki
tag

Minden bizonnyal el fogják távolítani a hozzászólásod ezen tartalmát, talán még pár napra el is kell búcsúznunk tőled. De én örülök, hogy egyre több embert találok akikkel hasonlóak a nézeteim. :)
Szerk.: Ja és Shadow se olvassa el :D
TESZTO :B

[ Szerkesztve ]

(#37800) Koczó93 válasza Dicker (#37797) üzenetére


Koczó93
őstag

Undorító finoman szólva is...
Mellékállásban asszisztens vagyok egy állatorvosi rendelőben. Finoman szólva is rossz érzés és szomorú elaltatni egy idős vagy súlyosan beteg állatot, pedig ezek a szerek úgy vannak kifejlesztve hogy ne okozzanak fájdalmat. Mások meg abban lelik örömüket hogy szadista módon minél nagyobb fájdalmat okozzanak egy állatnak aki semmiről nem tehet. Élvezik hogy fájdalmat okozhatnak... :@

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.