Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) kolosanyi válasza Shadowbull (#36749) üzenetére


kolosanyi
veterán

A szó etimológiailag helyes, csak hülyén hangzik. :) Amúgy szerződésünk van, 3 évig oda helyeznek, ahova akarnak, ha mi leszerelünk, vissza kell fizetni a képzés díját. Utána persze bármit lehet.

(#36750) xcds
Azért ez erős ferdítése a valóságnak.

(#36752) Dexar007


Dexar007
veterán

Orban Viktor megengedi a kefirt? Vagy mivel az is majdnem tej,ezert tiltolistas?

Give me your cum,bull!

(#36753) BÁ Nutrition válasza xcds (#36708) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy darabot nem biztos hogy megcsinálnak neked 200ért
ha egy gyár gyárt mondjuk csak ebből havonta 50et akkor már talán, de inkább nem, mert valszeg nem kínában készül így a bérköltség se két marék rizs havonta
teljes anyagköltség max 80-100k szerintem. ehhez jön még a megmunkálás költségei: gépek óradíja, szakmunka, tervezési díj, adók, haszon. +forgalmazók haszna, bérköltsége, adói stb :B
mondjuk végülis ez gyári gép és így is 600k ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36754) headhunter


headhunter
addikt

The Ideal Woman / Az Ideális Nő...

[link]

(#36755) Sotho válasza BÁ Nutrition (#36753) üzenetére


Sotho
őstag

Nem beszélve arról hogy az acél is k. drága nem annyi mint amennyiért a vasazó romacsávók adják le a telepen. ;]

(#36756) Tyer válasza headhunter (#36754) üzenetére


Tyer
őstag

Hát ez komoly...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36757) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

A legnagyobb!!!

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#36758) _NCT válasza Miamiquake (#36757) üzenetére


_NCT
őstag

Imádom ezt a csókát, legnagyobb arc :DD

(#36759) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

csigatévén mi ez a homokos műsor :Y
hányásszmájlí

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36760) Mikuland válasza Tulku (#36627) üzenetére


Mikuland
tag

Tulku:-Ha tényleg 67-es vagy, akkor évfolyamtársamként is meghajolok előtted! Te végrehajtottad azt amire mi többiek soha életünkben nem leszünk képesek! Mély tisztelet és további erőt és kitartást Neked!
Bocs,ha a "többiek" jelző bánt valakit.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#36761) Shadowbull válasza xcds (#36750) üzenetére


Shadowbull
addikt

tenyleg?

Mennyi az annyi?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36762) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Punciskodás on: utálom a közigazgatási jogot. Itt ülök a koliszobában és magolom ezt a szart, mert hétfőn zh. Ebben a szép időben el se tudok képzelni jobbat... :U
Az tartja bennem a lelket, hogy délután kimegyek edzeni egyet az akadálypályánkra. Jó kis kardió edzés. Ugyanaz a pálya, mint amit a rendőr vb-n szoktak felállítani. A sok mászás miatt bedurran az ember karja, illetve jól ki lehet fulladni a futós részeken. :)

(#36761) Shadowbull
Bértábla alapján megy. A kezdő tisztek ~200 körül keresnek helyi szinten. Nem rossz, kezdőnek pláne nem, de messze van egy nyugati színvonaltól. Hátrány, hogy akárhova helyezhetnek az első három évben, illetve túl sokáig nem lehet eljutni, 300 felett már csak a felsővezetés keres. Oda meg kb lehetetlen bekerülni átlag halandónak, gondolom sejted miért.
Igazából nem is ez a gond, ez itthon jó fizetés. A tiszthelyettesek viszont röhejesen keveset kapnak. Egy kezdő beosztott vonulós tűzoltó 110-et kap, annyiért futkos be égő házakba életet menteni. Meg hullákat szed ki a metró alól a hidraulikus emelővel.

[ Szerkesztve ]

(#36763) Tulku


Tulku
veterán

No egy vén f.sz tanácsa nektek....aludjatok, pihenjetek eleget!
Először aludtam 8 órát, nagyságrendekkel jobb a testi állapotom...csak eszek és pihenek, és töltődök (még reggeli vágások itt és itt, jól mutatják, hogy elkezdtem feszülni - nem csak a szénhidráttöltés miatt. Persze azóta jobban dagad, de nem fényképezgetek orrba-szájba)

Tehát ha nem vagytok vasból, a pihenés sokszor szűk keresztmetszet.
Egy kis észosztás; valamikor egy nagy öreg a következőket mondotta nekem a badibildingről:

4 pilléren nyugszik, edzés, táplálkozás, pihenés, szexuális élet.

Na most én speciel a szexuális életre vonatkozó önmegtartást nem tudom megfogadni -van is veszteség rendesen - de a többit igyekszem betartani...próbáljátok meg ti is, mert a szűk keresztmetszeten fog múlni a fejlődésetek; ami a legkevésbé sikerül, azon csúszik meg az egész.

ps: ez kox-ra és kox nélküliségre egyaránt vonatkozik emberek...

Mikuland: Lehettünk csoporttársak? Nyíregyháza, tanárképző, mat-rajz szak...nagyon régen...tán igaz se vót

[ Szerkesztve ]

(#36764) God Vazzeg válasza Tulku (#36763) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Forma: :R
Élettanács: :R

Nagy forma lehetsz az életben, remélem egyszer összefutunk :K

(#36765) #65313280 válasza Tulku (#36763) üzenetére


#65313280
törölt tag

Bmeg, árnyékot vet az ér a karodon. :Y :Y Nagyon jó forma, respekt! :R

(#36766) xcds válasza kolosanyi (#36762) üzenetére


xcds
őstag

Hát én nem ilyen összegekről tudok tűzoltóismerősöktől.:) Huszonévesek keresnek ott 3-400 ezret. A felsővezetőket meg senki nem tudja, de nem lennék meglepve, ha már nem 6 számjegyű lenne.Csak hát ha megmondanák mennyit keresnek, nem kis felháborodás lenne. A tűzoltósággal meg ne keverjük, mert ott tényleg csak a felsővezetők keresnek jól. Nem is igazán csípik a katasztrófásokat..

[ Szerkesztve ]

(#36767) gooool válasza Tulku (#36763) üzenetére


gooool
őstag

Hatalmas forma, nem találok szavakat! :R
(Azért az szinte biztos, hogy másnak felkarja nincs olyan, mint Neked az az egy ér rajta... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#36768) 11-oxo válasza Tulku (#36763) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Te csak ne vén fa@ozzál, (én is átléptem 40-et).. :D
Egyébként a formáról: :K

(#36769) Shadowbull válasza kolosanyi (#36762) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem rossz, de azert a mernoki penzektol messze vannak.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36770) Shadowbull válasza Tulku (#36763) üzenetére


Shadowbull
addikt

fater, ez nem semmi.

A szex dolgot nem ertem, most sokat kell csinalni, vagy nem kell csinalni? :U

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36771) kolosanyi válasza xcds (#36766) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lehet, hogy ezt mondják, de akkor tájékozatlanok. Az adatok teljesen nyilvánosak, az OKF honlapján fent van a bértábla. Az meg, hogy ne keverjük ezzel meg azzal, megint csak tájékozatlanságra vall, csak ez a te részedről. A tűzoltóságot és a polgári védelmet beintegrálták a katvédbe, a csúcsszerv a BM-OKF. Szintén fent van az oldalon a szervezeti felépítés, bárki számára elérhető. (Arról nem alkotnék véleményt, hogy ez jó-e, vagy nem, erről minden szakmabeliek megvan a saját véleménye.) A tűzoltó vonalon kit tekintesz vezetőnek? Szolgálat parancsnokot, tűzoltó parancsnokot? Esetleg a kirendeltségen a tűzoltó felügyelőt? Vagy a főfelügyelőt az OKF-en? Esetleg az országos főigazgatót, netán a belügyminisztert? Szigorú hierarchia van, mint a katonaságnál, ezért nem egyértelmű a kérdés. Nyilván a tűzoltó főfelügyelő a vezető, de az ő elöljárója meg a főigazgató. Viszont az egész katvéd a belügyhöz tartozik...

(#36769) Shadowbull
Én mégis ide jöttem át a BME-ről. Nem szerettem, hiába. :)

[ Szerkesztve ]

(#36772) Radnix


Radnix
senior tag

zsírégetőkről, hatóanyagokról illetve nemható-anyagokról: [link]

(#36773) Tulku válasza Shadowbull (#36770) üzenetére


Tulku
veterán

Minél kevesebb annàl jobb...de ki bírja ki, én specel egy nap elteltével megőrülök , ràadàsul vannak duplàzàsok triplàzàsok, na az nem kéne, helyette inkàbb pihenés. ..

(#36774) God Vazzeg válasza Tulku (#36773) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt egy csajszim, amikor megismerkedtünk tömegelés alatt egy hétvége alatt fogytam 4 kilót :D Full szex, kaja alig, és ez volt az eredmény :D De jóvót :K :D ;]

(#36775) kolosanyi válasza Tulku (#36773) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elvileg erről szól a tantra. Érdekes, hogy keleten mekkora múltra tekint ez vissza. Szerintük a szex közbeni ejakuláció megakadályozása a fontos, mivel akkor "életenergia"távozik a testből. Persze csak a tesztoszteron szint esik le, de mondjuk az idővel vissza is áll. Egyes források szerint 4 órával utána meg is emelkedik, növekedhet a fizikai teljesítőképesség. Nos én ezt nem igazán vettem észre, de legalább az ellenkezőjét se.
A tantra művelői azt vallják, hogy tanulással elsajátíthatók olyan technikák amikkel orgazmus közben megakadályozható az ejakuláció, ezáltal nagy mennyiségű szexuális energia halmozódhat fel az emberben, amit aztán máshova irányítva felhasználhat a teljesítmény javítására. Nem tudom, nekem kicsit vudunak tűnik az egész. Egy biztos, egy átlag hobbistának ez nem igazán számít. A profiknál fontos a verseny előtti önmegtartóztatás, de egy átlag embernek ez irreleváns. Nem ezen fog múlni a dobogós hely, viszont cserébe lemond az ember a kedvesével töltött időről (ideális esetben). Nekem ez fontosabb, mint az ezáltal elérhető jobb forma, mondjuk lehet azért, mert fiatal vagyok. :)

(#36776) xcds válasza kolosanyi (#36771) üzenetére


xcds
őstag

Attól még hogy ide-oda integrálják, még ugyanazok oltják a tüzet... Ha legközelebb nem a fidesz nyer, akkor megint változások lesznek.. Na, de már megint nagyon off lett. :DDD

(#36777) python1 válasza Tulku (#36763) üzenetére


python1
veterán

Nagyon ott vagy! :R
Tetszik a forma,és az életfelfogásod!
Én a 42.-évemet taposom.

(#36778) kolosanyi válasza xcds (#36776) üzenetére


kolosanyi
veterán

És ez most hogy jön ide? Nyilván, a beavatkozó állomány ugyanaz marad, de nem ez volt a kiindulási pont. A feladatkörök adottak. Egy tűzmegelőzési-hatósági munkát is ugyanaz a képzett, profi állomány fog megcsinálni, ahogy az elsődleges beavatkozás is a vonulósoké marad. Tök mindegy, hogy éppen mi a neve, de a polgári védelmi, iparbiztonsági feladatok is adottak, azt is el kell végezni. Ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy ki a fő koordinátor (jelenleg az OKF ugye), meg mi a szervezet neve.

(#36779) Dexar007 válasza Tulku (#36763) üzenetére


Dexar007
veterán

Most akkor ki lehet verni vagy inkabb ne?

Give me your cum,bull!

(#36780) kolosanyi válasza Dexar007 (#36779) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elvileg nem, de ezen a szinten szerintem tök mindegy. Ne edzés előtt csináld közvetlenül azt kész.

(#36781) adam432 válasza Dexar007 (#36779) üzenetére


adam432
tag

WC-zés után is max. 2-t csavarj rajta, mert sose leszel izmos. ;]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#36782) Yeffy válasza Tulku (#36773) üzenetére


Yeffy
veterán

én se szoktam kibírni, ha adott a helyzet :)
az átlag férfi már csak ilyen...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36783) kolosanyi válasza Yeffy (#36782) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem a csajok se bírják ki. :))

(#36784) Yeffy válasza kolosanyi (#36783) üzenetére


Yeffy
veterán

ez meg a másik, h őket sem kell ám kérlelni, h jöjjenek (eddig legalábbis szerencsémre :D )

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36785) Ijk válasza Tulku (#36763) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább azt áruld el mit szúrsz, mielőtt a fél topik cölibátusra adja a fejét. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36786) Tulku válasza kolosanyi (#36775) üzenetére


Tulku
veterán

Az indiai tantra az energia áramlásáról szól, ennek valóban egy "terméke" a magömlés elkerülése, sőt az igazi szexuális energia áramlás egyenletessége csak így képzelhető el. Képzeljük el micsoda energia lecsapolás az egy férfinak, amikor az ejakuláció beindul( fáradság, éhség, aluszékonyság utána...ismerős ugye Urak?) illetve az ezt követő szint mindenképpen kerüli, vagy visszafogja a további szexuális energia áramlást...

No erről ennyit, szép ez így szavakban, de sokaknak néha még az első 10-20 perc visszafojtása is nehéz :)

(erről is lehetne regélni, ez már egy másik topik témája, de nagyon ki lehet nyújtani ezt az idő faktort - csak hogy a tantrához is kapcsolódjak)

Ijk: ...mezei hosszú felszívódású észter...mindehol kapható... :D

[ Szerkesztve ]

(#36787) #11527168 válasza Tulku (#36763) üzenetére


#11527168
törölt tag

Le a kalappal :R

(#36788) Mikuland válasza Tulku (#36763) üzenetére


Mikuland
tag

Uram! Nagyon - sőt agy helyen - dicsértél, hogy csoporttársadnak véltél. Én olyan messze voltam az egyetemről, mint mi egymástól való távolságra. Csak esztergályos szakmáig vittem és a Balatonnál lakom.
Ja, bocs...Tanár Úr!
Azért a fiatalok helyett Én le merem írni, hogy rohadjon meg az összes befőtted ilyen formában! :-)
A cölibátusról meg többet tudok mint a papok, de nem buzulok, se pedofilok.
Nõs pasik nem is valók a topikba! Ugye wood? :-)

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#36789) penene válasza kolosanyi (#36780) üzenetére


penene
őstag

A topik végül eljutott arra a szintre, hogy komolyan feltegyek egy kérdést:

tömegelésben edzés közben, vagy utána verjem ki? :F
;]

(#36790) Mikuland válasza penene (#36789) üzenetére


Mikuland
tag

Ne már!
Szemem előtt amint guggolás közben recskázik valaki! Vazzeeee! :-)
Edzés közben jobb lehet, mert utána tömeget veszítesz.
Bár tuti edzés után az a remegő kéz csodálatos dolgokkal örvendeztet.

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#36791) Ijk válasza Mikuland (#36790) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha valakinek guggolás közben van még ott vér, akkor biztos nem tömegel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36792) penene válasza Mikuland (#36790) üzenetére


penene
őstag

Ja, aztán 10. ismétlésre robbansz. Ezt hivják volumenedzésnek. A "keményeknek" meg jöhet az erőemelés 3-4 ismétléssel.
Na, asszem ennyi ebből a témából elég is. ;]

Mentem pingpongozni. :D

(#36793) Yeffy válasza penene (#36789) üzenetére


Yeffy
veterán

irigylem a problémáitokat :D

inkább szedjétek ki Tulku-ból, h miket nyom ;] :P

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36794) kolosanyi válasza penene (#36789) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kérdezd meg őt:

:DDD

(#36795) brownus válasza Tulku (#36773) üzenetére


brownus
veterán

Nemaaa ezt az impotensek mondjak csak :-) :-)

Es nagy riszpekt !

Penene, utana egy holland lovas alkalmazasaval:-) :-) lol

[ Szerkesztve ]

(#36796) meroly


meroly
veterán

Mindenki izmos már? ;]

Impossible is nothing

(#36797) Casanova* válasza meroly (#36796) üzenetére


Casanova*
veterán

szevasz,kispajtás! :) képzeld mindenki izmos lett. ljk lett a legizmosabb,mr.olympiára készül. veled mizu? izmos lettél már végre? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#36798) meroly válasza Casanova* (#36797) üzenetére


meroly
veterán

Hát sajna nem, tömöm a csirkét, gyúrok mint állat de én nem veszek észre változást.
Bár múltkor egy diszkóban fel akartak kérni kidobónak :D

(csak vicceltem)

Nincs valami jó tesztofokozód? Vagy jól olvasom hogy mindenki recskabajnok? Tényleg akkor most edzés előtt vagy után? :DDD ;]

Impossible is nothing

(#36799) Tamoo válasza meroly (#36798) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tilos, azért vagy csoffadt. ;]

(#36800) littlelion21


littlelion21
addikt

squat --> 180kg x 2 --> pipa :))

a nagy guggolóktól kérdezném, mikor szoktátok feltenni a térbandázst (a testsúly arányában)?

a mai fő téma meg ült, edzés előtt fél órával hajtottam el a nőmet, lehet amúgy nem ment volna ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.