Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) DonThomasino válasza shteer (#36450) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ha marhahúsból van miért ne lehetne csirkemellből? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36452) shteer válasza DonThomasino (#36451) üzenetére


shteer
titán

Nincs marhahusbol szerintem

..szerintem jónak tűnik

(#36453) KoVee84 válasza Yushchenko (#36449) üzenetére


KoVee84
senior tag

Diétát bazze :DDD

(#36454) DonThomasino válasza shteer (#36452) üzenetére


DonThomasino
veterán

Akkor nézd meg amit link eltem. :D

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36455) Genji válasza shteer (#36452) üzenetére


Genji
őstag

Carnivorra gondol szerintem.

Hülye kérdésem nekem is van: 30dkg csirkét lőttem be a napi fehérjebevitelemhez. Mikor megsütöm 21,5 dkg lesz belőle. Erősítsetek meg légyszi, hogy nyers csirkéhez kell számolni...

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36456) Shadowbull válasza DonThomasino (#36445) üzenetére


Shadowbull
addikt

akkor ne csodalkozz, ha a tejbol keszult feherje is problemat okoz. Probalkozz tojas-, marhahus- vagy szojafeherjevel.

esetleg tejsavo izolatummal, elvileg abban sincs (vagy csak minimalis) tejcukor.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36457) shteer válasza DonThomasino (#36454) üzenetére


shteer
titán

Mit nezzek rajta?

Aki azt hiszi, hogy a beef protein/marha feherje husbol keszul, az meg sosem jart husboltban.

..szerintem jónak tűnik

(#36458) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Súlyemelő övet szeretnék venni és érdeklődnék, hogy van-e szar, jó, jobb, legjobb minőség ezeknél az öveknél.

Az ár most másodlagos. Olyat szeretnék venni, mely minőségi anyagból készült és várhatóan sokáig ki fog tartani. A márkát mennyire kell megfizetni ezeknél?

Ezeknek szabvány mérete van?Vagy van pl.: M,L,XL-es?

Tudnátok esetleg ajánlani is konkrét öveket?

Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

Ádám

(#36459) shteer válasza Genji (#36455) üzenetére


shteer
titán

Megerositve

..szerintem jónak tűnik

(#36460) Genji válasza shteer (#36459) üzenetére


Genji
őstag

És nem sül ki belőle a fehérje? :DDD Akkor a 12dkg-os normál szelet amit adnak étteremben valójában 17 dkg. Hm.. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36461) Jumbozorz válasza Genji (#36460) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

"Hogyan kell mérni a csikrét/rizst: nyersen vagy főzves/sütve? Amikor 1 kiló csirkét vettél a boltban, nyers volt vagy főtt? Ha ez nem segít, kérdezd meg anyádat, hogy nála mennyi 1 kiló krumpli."

(#36462) shteer válasza Genji (#36460) üzenetére


shteer
titán

Ezt nem tudom, kerdezd meg Bunnyt :)

..szerintem jónak tűnik

(#36463) Genji válasza Jumbozorz (#36461) üzenetére


Genji
őstag

Nem kell savazni Bunnyval, tudom én, csak nonszensznek tűnt mérés után, hogy 30%-al csökkent a súlya. Valahogy kevesebbre gondoltam volna.

shteer: Azt is értem, hogy víz, de hogy ilyen sok az zavart meg itt lelkileg. :DDD

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36464) shteer válasza Genji (#36463) üzenetére


shteer
titán

Viz, nagy melegben gyorsan parolog :)

Probald meg kifozni, akkor nem csokken ennyit :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36465) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hallottam egy érdekességet: az ember gyomra akkora, mint a két ökölbe szorított keze, tenyérrel egymáshoz téve, persze tud tágulni. Szerintetek igaz lehet?

[ Szerkesztve ]

(#36466) Yushchenko válasza KoVee84 (#36453) üzenetére


Yushchenko
őstag

Magától értetődik. Viszont önmagában nem elég, ezért segíthetnétek a döntésben.

(#36467) deniro2 válasza DonThomasino (#36448) üzenetére


deniro2
senior tag

vegyél borsófehérjét

(#36468) Genji válasza kolosanyi (#36465) üzenetére


Genji
őstag

Wiki
Gyomor anatómiája:
Méretek: hossza (teltségtől függően) 25 cm, szélessége 10 cm, űrtartalma (fiziológiásan) 4 liter.
Alakja: ívelt sajka alakú vagy „J” betű. Nehéz pontosan meghatározni, mert alakja változó alkat, kor, testhelyzet, teltségi fok, gyomorfal tónusa szerint.

Kicsit méricskéletem a sajátom, nagyjából stimmel. :U

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36469) Dani82


Dani82
senior tag

Jó cikk a Vitargorol

Egyébként a dextróztól nem lehet behízni mint egy görény? Én nem nagyon teszek ch-t az edzés utáni turmixba, de most hogy visszavettem a diétát és átálltam egy testkompozíciós kajára elkezdtem miniálisan emelni a cht, így edzés után elropogtatok 5 pufirizst. aznemjóaz? :F

[ Szerkesztve ]

(#36470) kolosanyi válasza Genji (#36468) üzenetére


kolosanyi
veterán

Érdekes arányosság. Nyilván hozzávetőleges, de szerintem jópofa adat. :) Köszi a szócikket, eszembe nem jutott volna rákeresni... :D

(#36471) shteer válasza Dani82 (#36469) üzenetére


shteer
titán

Ketpofara zabalva biztos be lehet.
Tudtommal az edzes utani ch lenyege, hogy gyorsan felszivodo legyen.
Biztos jo amugy, Bunny mar nyilatkozott a rizses turmixrol is :)

..szerintem jónak tűnik

(#36472) Shadowbull válasza Dani82 (#36469) üzenetére


Shadowbull
addikt

pont ugyanugy lehet tole behizni mint barmilyen mas ch-tol.

Edzes utan en 50-60 gramm korul teszek a turmixba. Probaltam Vitargot is, en semmi kulonbseget nem tapasztalok a ketto kozott.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#36473) KoVee84 válasza Dani82 (#36469) üzenetére


KoVee84
senior tag

"edzés után elropogtatok 5 pufirizst"

Tudsz élni! :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#36474) DonThomasino válasza deniro2 (#36467) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ez kár lett volna ha benned marad.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36475) shteer válasza DonThomasino (#36474) üzenetére


shteer
titán

Ez osztás a részedről? :)

..szerintem jónak tűnik

(#36476) prot-ko válasza DonThomasino (#36454) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Szerintem a Carnivornak semmi köze a marha fehérjéhez. Ez nem más, mint hidrolizált kollagén, amihez hozzáadobtak creatint, és arginint, hogy érezz is valamit. Nincs aminofelsorolás, mert akkor rögtön kijönne a tupisság, ezt pedig már évek óta több nyugati fórumon is felvetették. A másik, hogy több helyen is olvastam, vigyázat, mert hamisítványok is vannak a piacon. Túl olcsó az ára.

(#36477) rlazol válasza Dicker (#36428) üzenetére


rlazol
addikt

elérhetőséget tudsz adni hozzá?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36478) Yeffy válasza Hawk1979 (#36434) üzenetére


Yeffy
veterán

:C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36479) Genji válasza Dani82 (#36469) üzenetére


Genji
őstag

Én Carb-F-ből tolok be 50g-ot edzés után. Megettem 3 doboz Vitargot előtte, de rájöttem abba tönkremegyek anyagilag. :B Kell a gyors felszívódású CH edzés után és a rizs annyira nem az. Én diétámba belekalkuláltam és bűntudat nélkül nyomom. Izmos még nem vagyok, de bízom benne a hosszútáv engem igazol majd. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36480) deniro2 válasza DonThomasino (#36474) üzenetére


deniro2
senior tag

tanácsot adtam barátom... szívesen...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36481) shteer válasza deniro2 (#36480) üzenetére


shteer
titán

Abba kéne mindenkinek fejezni a makogásos, pontozásos meg hatvakérdőfelkiálójeles buziskodást és megtanulni legalább általános iskola második osztályos szinten írni.

;]

tolta már ezt valaki innen? az érdekelne milyen az oldódása

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36482) 11-oxo válasza deniro2 (#36480) üzenetére


11-oxo
csendes tag

:C :D

(#36483) drogery válasza Jumbozorz (#36458) üzenetére


drogery
tag

[link]

M.o-n szvsz nemigen kapsz sokkal jobbat. Nekem M-esre kellett ütni lyukat. Kisebb csak papíron létezik.

(#36484) brownus válasza shteer (#36481) üzenetére


brownus
veterán

jelen, és jó.

(#36485) deniro2 válasza shteer (#36481) üzenetére


deniro2
senior tag

Az idézetet nem értem, nem vagyok most vicces kedvemben. A borsófehérje jól oldódik, de a szójához hasonlóan megszívja magát, így 2 adagnál többet nem érdemes a sékerbe tenni, mert beleragad. Az íze semleges, de aki az ízesítetlen wheytől nyivákol, az inkább ne próbálja ki. Viszont laktózérzékenyeknek pénztárcabarát alternatíva.

(#36486) DonThomasino válasza deniro2 (#36480) üzenetére


DonThomasino
veterán

:R Sorry
Azt hittem.....
Te szedtél már ilyet?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36487) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Az izolátam csak abban különbözika sima tejsavótól, hogy
kevesebb vagy nincs benne laktóz?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36488) Coccolino_O válasza Genji (#36455) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nyilván...

Csirkemellet nem igazán érdemes sütögetni, sovány húsfajta, sütni inkább csirkecombot szoktak a magasabb zsírtartalma miatt. 1kg csirkemellet kb. fél óra alatt megtudsz főzni.

(#36489) Ijk válasza Coccolino_O (#36488) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az jó, mert még az életben nem főztem meg csirkemellet. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36490) brownus válasza DonThomasino (#36487) üzenetére


brownus
veterán

(#36491) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Tud valaki ajánlani valamilyen tömegnövelőt? Jumbo Profit ittam, de az most elfogyott, vennék valamit, és ha nincs jobb ötlet, akkor megint J.P lesz, de gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek jobb/olcsóbb ötlete :)

(#36492) cettlee


cettlee
őstag

volumass35.

erről tud valaki valamit? Jónak tünik. NO xplode helyett kéne valami edzés elötti durranto. olcsobban.

(#36493) Genji válasza Jim-Y (#36491) üzenetére


Genji
őstag

Nem jobb ha magadnak rakod össze CH+protein+ amit gondolsz? Úgyértem személyre szabottabb lehet tápanyagban és talán árban is olcsóbb lehet.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36494) panizzi válasza Genji (#36493) üzenetére


panizzi
aktív tag

na igen, mindig csodálkozom , hogy a mai korban hogy képesek több 10000 forintot kiadni ilyen jumbókért.
natúr máprotkó meg dextróz edzés utánra, reggel este meg csak a natúr.
kb. egynegyed árban lehet a jumbóhoz képest :Y :D

szerk : most nézem van vagy 20 % marhahúsos fehérje a jumbóba :DDD

[ Szerkesztve ]

no limit

(#36495) KoVee84 válasza cettlee (#36492) üzenetére


KoVee84
senior tag

Hááát nem tudom, Aminostar? Én a Trans CGT-jét ittam, de olyan szarul voltam tőle, hogy embertelen, el is ajándékoztam.
Igazából ennyiért szerintem nyugodtan bevállalható, legfeljebb nem használ :))

(#36496) Tulku válasza shteer (#36457) üzenetére


Tulku
veterán

Én nem tudom miből készül, nem is célom az analitikus elemzése (pragmatistább vagyok annál) de azt állítom, hogy az egyetlen por amitől valamit érzek...(Carnivor tkp)

Csak anyagi problémák miatt rendelek 5 kg-os ittafórumonajánlott fehérjét, de előre borítékolom, hogy nullszaldóhoz közelít majd a hatása...

ps: Természetesen ez kizárólag rám vonatkozik, nem az ajánlottfehérjét akartam szidni, nem célom az ilyesmi!

(#36497) Dicker válasza rlazol (#36477) üzenetére


Dicker
őstag

(#36498) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Bár ma saját súlyos hát edzést csináltam, gondoltam megosztom a mai nap tapasztalatait:

Kipróbáltam a robbanékony húzódzkodást (próbálok kicsit fókuszálni erre is az utóbbi időben, elvileg jóval több izomrost kapcsolódik be a munkába, mint a hagyományos változatnál). Nos erre baromira nem éreztem rá, mondjuk első alkalom volt, nem csoda hát. Nemhogy a hátamat nem éreztem közben, de semmit, pedig bukásig csináltam (a karom halt meg előbb értelemszerűen). Talán túl kontrollálatlan volt a mozgásom...

Utána invertált evezést csináltam széles fogással korláton (igazából a suliban levő akadálypálya része, nem tornászkorlát, de olyasmi), 4 sorozatot 5 ismétléssel, a végén 20 másodperc izometrikus tartással. Elvileg szintén jót tesz, már amennyiben ésszel használja az ember. [link] Na ez viszont nagyon fasza volt. Teljesen szétbaszta a hátam, bicepszem és az alkarom. Aki egy kis változatosságra vágyik, ajánlom az izometrikus gyakorlatok beiktatását, nekem bejön. Rendszeresíteni fogom az edzésemben. :)

A továbbiakban egy sima hátedzés volt, semmi extra. Illetve a végén csináltam egy rövid sprinteléses intervallum programot. Majd' kiköptem a tüdőm, de fasza volt. :)

(#36499) Genji


Genji
őstag

Eddig is eléggé odafigyeltem a kajára de tartós/látványos eredmény nélkül, ezért kicsit számszerűsítettem a célokat és összeraktam egy számomra hosszútávon is tartható diétát. 90kg-os vagyok heti 4x edzek 1-2 kardióval pihenőnapokon/hét ezért a kalóriaigényemet alsó hangon 2500 körül határoztam meg. Ez a diéta 500 kcal deficitet fogalmaz meg. 1 hete csinálom eddig gond és éhségérzet nélkül. Természetesen ez csak egy terv, ch helyett becsúszott teljes kiörlésű lisztből (általam) készített tészta, hús helyett tojás/túró/hal, alma helyett avokádó, brokkoli helyett más zöldség de ilyen esetben mindent újra kalkulálok, hogy beleférjek a kalória keretbe és a tápanyagok is helyén legyenek (+/-10%). Várom a véleményeket, lehet kritizálni/javítani! :) Ja most látom, hogy L-karnitint kihagytam edzés előtt (500mg).

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#36500) gaborh válasza Genji (#36499) üzenetére


gaborh
aktív tag

Ezt valamilyen progival csináltad?
A táblázatra gondoltam

[ Szerkesztve ]

Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.