Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37142) itouchfan


itouchfan
senior tag

Köszi mindenkinek! :R
kolosanyi: értem köszi. robbanékonyság, és erő gyakorlatokat épp eleget csinálunk edzésen, lábra sok erősítés van. más: nem tudom mennyire vagy képben, de vannak ilyen iskolai felmérések....nah és a futásom, távolugrásom is a legjobb lett, viszont súlylökés, vagy ilyesmi, abban bőven le vagyok maradva a legjobbaktól...(igaz azok evezősök, de akkor is:) )... szóval csak ezért véltem úgy, hogy van hová fejlődnöm...
nepszter1: :)) az viszont szomorú, hogy egy 3.osztályú meccsre többen mennek ki, mint nálunk egy NB1-esre, és a stodionnak is stadion formája van, nem egy odab@szott betonkolosszus.. de mind1 kezd offos lenni
és mondom nem akartam magamból egy kokszos izomagyat csinálni, csak simán izmosodni..de köszi a válaszokat, maradnak a saját súlyos gyakorlatok..

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.