Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) Radnix


Radnix
senior tag

Ti hol vesztek inget magatoknak? Egyszerűen nem találok normálisat, a tailored fit ingek sem jók...
Ami ugye mellnél, vállnál jó, az olyan mintha egy túlméretezett zsákban lenne a törzsem melltől lefele :DDD
Pólók azok legalább jók, azok nyúlnak.
Slim fit nadrágok még épp jók, bár párosával nem szabad vennem a lépcsőfokokat :D
Sajnos minden ruhát dagadtakra, vagy fogpiszkálókra terveztek, valaki lefedhetné a gyúrósok ruházati piaci rését

(#37302) _NCT válasza Radnix (#37301) üzenetére


_NCT
őstag

Na ez engem is érdekelne. Mondjuk én 5-6 ezernél többet nem adok ki ingre az is biztos...

(#37303) gooool válasza Radnix (#37301) üzenetére


gooool
őstag

Varrónő rokon kell...nincs mese. ;]
(nagymamám mostanság duplán felértékelődött a szememben az biztos :D )

Üdv, Balázs

(#37304) Radnix válasza gooool (#37303) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát igen, csak sajnos az már nem olyan mint amit a gyárban eredetileg megvarrnak... ja és még plusz pénz is, meg idő.... de nincs másik lehetőség úgy tűnik.

(#37305) jeges válasza Radnix (#37304) üzenetére


jeges
senior tag

"nem olyan" - valóban, néhány esetben (ing, zakó pl) sokkal jobb a szabó munkája.
ha a farmert nézzük, abból általában a gyári a tartósabb.

(#37306) gooool válasza Radnix (#37304) üzenetére


gooool
őstag

Nem olyan ez igaz, de nem hiszem, hogy ha lerángatják Rólad a cuccot, akkor a varrást nézik meg elsőnek... ;]
Ezért írtam, hogy rokon a legjobb, mert se nem idő, se nem pénz, de én más kiutat nem tudok, hogy jól álljanak a ruháim. :)

Üdv, Balázs

(#37307) _NCT


_NCT
őstag

ITt senki sem vásárol boltból? :D Mindenki varratja a ruhát? Jóvilágvan....

(#37308) Casanova* válasza Radnix (#37304) üzenetére


Casanova*
veterán

retroba vettem pár inget.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#37309) mocsanisi válasza Radnix (#37304) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Veszel valamit ami nagyjából jó, és magadra szabatod. Mondjuk h&m-be, pull-ba, new yorkerbe, zara-ba, stb. szét lehet nézni, néha ki lehet fogni 1-2 jót. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#37310) Dexar007 válasza _NCT (#37302) üzenetére


Dexar007
veterán

Én meg nem hordok inget. :U

Give me your cum,bull!

(#37311) SchumiBácsi válasza Dani82 (#36996) üzenetére

Tarts 1 vagy több hét pihenőt, újrakezdéskor mindent visszavenni.
Nekem is előfordul néha hasonló, van hogy kimarad egy hónap, igaz ebben besegít a melóm is :(((
De legalább oda is kell az erőm, így nem tartok attól hogy összeesek, de kihagyás után a súlynak a konditeremben mindenképp csökkennie kell.

A lábamat elég jól kihasználom mindig a melóm során, most 3hónap edzésszünet után kezdtem el edzeni: 60, majd 80% súllyal, úgy odalöktem neki csütörtökön, hogy még most is fáj a combom :D.
Keddre remélhetőleg kiheveri, mert még többet szánok neki ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#37312) nepszter1 válasza _NCT (#37307) üzenetére


nepszter1
addikt

az a baj hogy van a buzi részleg meg a női részleg az árakról meg ne is beszéljünk...

az micsoda amikor a srácon LEOPÁRD mintás cica nadrágba megy ???!!!!!

(#37313) _NCT válasza nepszter1 (#37312) üzenetére


_NCT
őstag

Csőbuzi az olyan.... Én is láttam már hasonló tagokat, rózsaszín ing kigombolva felül vagy 3 gomb, forrónadrág!!!! (nem vicc Siófokon nyáron simán találni ilyeneket) ,napszemüveg meg nyakában ilyen buzi lánc.... Sok állatot találni...

Én amúgy New Yorker-be, C&A-ba, H&M-be szoktam szétnézni, de kb mind1ik ugyanolyan.... Drágák és nem jobbak mint az Asia Centerben....

Mind1, megnézem ezt a Pain & Gain nevezetűt, hátha jó lesz....

[ Szerkesztve ]

(#37314) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha már így szóba került az öltözködés; normális hót' egyszerű és relatíve olcsó gyúrós trikót+nadrágot honnan tudok online rendelni?
Hihetetlen, de az egész kib@szott városban NINCS sem trikó, sem rövid gatya. :U

(#37315) Coccolino_O válasza _NCT (#37307) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szerintem a többség még életében nem látott szabót. csak előadja itt magát. :U ;]

(#37316) nepszter1 válasza littlelion21 (#37314) üzenetére


nepszter1
addikt

ajánlom a sportsdirect többen összefogtok már meg is éri relatíve olcsó cuccok vannak

(#37317) _NCT válasza nepszter1 (#37316) üzenetére


_NCT
őstag

Én a nem gyúrós dolgaimat is innen rendelem.... Utcára póló stb....

Van az Aréna Plázában is, csak ugye rátolják a saját kis hasznukat, s úgy már nem éri meg ott vásárolni. 2500Huf-ért elhozzák neked Magyarisztánba, kapsz egy DHL-es tracking linket ahol nyomon tudod követni, épp hol jár a csomagod. Nagyon megbízhatóak.

Eddig 4x 5x rendeltem tőlük, 1x volt problémám, egy pólót valamiért nem engedtek be az országba, reklamáltam, pár napon belül visszakaptam a póló árát.

(#37318) Genji válasza Radnix (#37301) üzenetére


Genji
őstag

Olymp-nál a 'body fit' szekcióban nézz körül. Én ott találok magamra, mondjuk nem vagyok izmos. :U

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#37319) deniro2


deniro2
senior tag

Sok divatbuzi vagytok te... ;] :) Én csak fekete fruit vagy sol's pólót hordok (cirka 30db figyel a szekrényben) , hidegebb időben szürke hosszú ujjúval. Ezen kívül van még 4db sabbath és maiden mintás -fekete- pólóm, meg 1 rövid- és 1 hosszú ujjú ingem az "elegánsabb" helyekre, aztán over... :)

(#37320) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Valakinek van tapasztalata a Pow3rd-vel kapcsolatban?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37321) gooool válasza wertigo1984 (#37320) üzenetére


gooool
őstag

Én egy ideje használom edzések előtt, nekem bevált. Nem az a szét akarok kapni mindent annyira vadállat leszek tőle fajta, de a másfél órát teljes erőbedobással végig tudom tolni, fáradtságérzetet kitolja és jobb a mentális fókusz is, még 7-8 órás nap után is. :K

Üdv, Balázs

(#37322) wertigo1984 válasza gooool (#37321) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kolegam bizott meg hogy vegyek neki egy dobozzal, de olvasott velemenyt is rola, hogy van aki elokadta magat es szedult. Mondtam neki az Assault-ot, de o nem akar annyit kiadni erte.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37323) nepszter1 válasza wertigo1984 (#37320) üzenetére


nepszter1
addikt

én szinte alig éreztem tőle valamit

(#37324) gooool válasza wertigo1984 (#37322) üzenetére


gooool
őstag

Nem tudom én a körtéstől nem akarok hányni, sőt meglepően jó az íze és szédülni sem szoktam, pedig a koffeinre eléggé érzékeny a szervezetem, hamar felpörgök tőle.
Én azt mondom egy próbát megér, talán nem egy Assault, de amit ígért, azt nálam speciel hozza is. :)

Üdv, Balázs

(#37325) Laci.M válasza wertigo1984 (#37320) üzenetére


Laci.M
senior tag

Semmi durva anyag nincs bennem de nekem bevált. Nem nyomok miatta kétszer annyit, illetve nem is hosszabbodtak meg az edzéseim, de mégis úgy veszem észre, hogy az izomlázaim erősebbek ha használom. Ez azért jelenthet valamit! Az ára nem vészes, így én csak ajánlani tudom.

Aláírás

(#37326) wertigo1984 válasza Laci.M (#37325) üzenetére


wertigo1984
őstag

& Nepszter & Gooool :R tovabbitom.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37327) nepszter1 válasza wertigo1984 (#37326) üzenetére


nepszter1
addikt

nekem sajnos nagyon kevés edzés előtti vált be nem tudom hogy miért hot blood csak a koffein pörget aludni pedig nem bírok tőle , a régi No xplode és a jó öreg jack3d volt a legjobb most pedig keresek magamnak egy jót az assultot lehet bepróbálom jókat írnak róla

igazából a jack3d utódját keresem

[ Szerkesztve ]

(#37328) Dani82 válasza nepszter1 (#37327) üzenetére


Dani82
senior tag

War machine adja, bar nekem 5 edzésből 3x olyan fejfájást okoz, hogy 2 percig ülnöm kell és nyomni vissza a szegolyóm.... alig várom hogy elfogyjon....

Mental Focus nevu cuccot vagy hasonlot valaki esetleg probalt? Tehat nem ilyen NO fokozo szuperenergiamenedzselőszuperanabolika, hanem direkt ilyen szellemi kapacitás fokozó?

(#37329) _NCT válasza wertigo1984 (#37322) üzenetére


_NCT
őstag

Ha a koffeinhez nincs annyira hozzászokva, akkor csínján bánjon vele, mert nekem volt hogy 3kor toltam be, de még este 9kor sem tudtam aludni. Ezzel számoljon.

Illetve előfordulhat szomjúságérzet a használata után, enyhe fejfájás stb... Nekem ezek voltak, ritkán használtam csak, bár sztem baromság minden edzés előtt betolni, mert hozzászokik a szervezeted és 2 hét után már semmit sem használ majd.

(#37330) Coccolino_O válasza _NCT (#37329) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha csak a koffein kell, akkor ugyanott van egy jó erős feketével vagy neadjisten energiaitallal (fúj fúj). És a töredékéből kijön.

(#37331) deniro2 válasza nepszter1 (#37327) üzenetére


deniro2
senior tag

igazából a jack3d utódját keresem

Amfetamint a helyi dílernél kapsz, még olcsóbb is lesz, mint a jack... ;]

(#37332) _NCT válasza Coccolino_O (#37330) üzenetére


_NCT
őstag

True story. Talán még ha valaki zsírt akar égetni, diétázik, akkor tudom javasolni a Pow3rd!-et, a benne lévő zsírégetőtől szakadt rólam a víz és pár óráig a testhőmérsékletem is felvitte (zuhanyzás után is izzadtam még 30 percig).

Szóval jó cucc az, csak én nekem már túl erős volt a benne lévő stimulánsok miatt.

(#37333) BÁ Nutrition válasza _NCT (#37329) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha a koffeinhez nincs hozzászokva akkor kevesebbet használjon :)
100 mg-os tabit bevesz délben és lehet ki sem tart edzésig.

vagy nézzen videjókat :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#37334) paye válasza nepszter1 (#37316) üzenetére


paye
tag

Nagy méret viszont nincs... :W

[ Szerkesztve ]

(#37335) gooool válasza _NCT (#37332) üzenetére


gooool
őstag

Hmm én azt hittem, hogy az izzadás és az, hogy sokat iszok pusztán az edzésmunka miatt van, de akkor ezek szerint ettől...
Jó tudni. :DDD

Üdv, Balázs

(#37336) #65313280 válasza wertigo1984 (#37320) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nekem most fogyott el egy dobozzal, de alig éreztem tőle valamit. Inkább Assault vagy War Machine.

#37328 Dani82: Próbáltam, de szerintem egy sima guaranánál nem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#37337) Laci.M válasza Coccolino_O (#37330) üzenetére


Laci.M
senior tag

Egy adag Pow3rd 112Ft-ra jön ki. Akkor melyik is az olcsóbb? Ilyen kobra, meg hasonló energiaitalokkal van párban, cserébe ebben van 3g kreatin is, illetve ez használ is. Én energiaitalt még soha meg se éreztem pl. Arról is beszélhetnénk, hogy melyik a károsabb energiaital, vagy ezek.

Tudom, neked se jönnek be az energiaitalok (fuj-fuj), de a kávénál is hasonló a helyzet, annyi az egész, hogy az kevésbé káros (normális kereteken belül, mivel edzés előttiből max 3-4 egy héten, kávéból meg van aki függő, és naponta literszámba önti magába)

Aláírás

(#37338) Coccolino_O válasza Laci.M (#37337) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A legolcsóbb az, ha nem kell edzés előtti pörgető az edzéshez. Másrészt (most nem fogok senkinek sem újdonságot mondani), minden csoda hét napig tart, majd a tápkiegben lévő mennyiséghez is idővel hozzászokik a szervezet, aztán már nem fog a delikvens érezni semmit. Nekem nem fáj, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. :)

(#37339) nepszter1 válasza Dani82 (#37328) üzenetére


nepszter1
addikt

na olyat viszont még nem probáltam

(#37340) Laci.M válasza Coccolino_O (#37338) üzenetére


Laci.M
senior tag

Persze teljes mértékben egyet értek veled. Én is csak azért használom most, mivel ezzel is rásegítek a kreatin kúrára. Így két legyet csapok egyszerre. Nem is nagyon szoktam megérezni őket amúgy se, most se robbanok szét tőle. -> cserébe semmi mellékhatásom sincs.
Az elmúlt 7 évben kb 4 alkalommal használtam edzés előttit, javarész promóba kaptam, vagy csak kipróbáltam egy-egy újdonságot, de nem voltam soha elájulva tőle. Szerintem ez nem valami sok :)

Aláírás

(#37341) bandus válasza Radnix (#37301) üzenetére


bandus
veterán

és mindenki kinevet, hogy azért nem lábazok, mert nem lennének rám jók a gatyáim :D

mondjuk ha véletlenül elszállna a hátam, meg a mellkasom, akkor az ingeim sem :P

ha megmondod milyen stílusút keresel és mennyit szánsz rá, akkor megmondom a tutit.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37342) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tső amatőrök

Döntött pados fekvenyomáson kívül mivel lehet még felső mellre edzeni? Sajnos régen eléggé elhanyagoltam ezt a területet, most meg fogom a fejem miatta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37343) Ijk válasza enginev3.0 (#37342) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tömeget kell rakni mellre és kész. Genetikától is függ hogy kerekedik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37344) Tulku válasza enginev3.0 (#37342) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem is a döntött padon egy és kétkezes gyakorlatok a favoritjaim...sajnos most nem akar úgy jönni a felső mell mint egykoron (két hetes kép: harold hidegen...hát ennél nagyságrendekkel jobb volt a felső mell sajnos) de majd csak elindul...időm van, még gondolom 20-30 évet élek majd :)

Viccet félretéve; kétkezes rúddal, egykezes súllyal nyomás ferde padon és tárogatás ferde padon...ezek a favoritjaim, ezeket variálom edzésről edzésre.
Kétkezessel most 140 kg 6 ismétlés, egykezessel 50 kg sok ismétlés (nincs nagyobb súly a Johnny-ban) és tárogatásnál 40-45 kg 6-8 ismétlés..és persze rögtön utána visszaveszem és csökkentett súllyal ami belefér...próbáld ki!

De egyszerre csak egy gyakorlatot, ki ne égesd!

[ Szerkesztve ]

(#37345) Woodslave válasza Tulku (#37344) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izmos de ronda :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37346) troller válasza enginev3.0 (#37342) üzenetére


troller
senior tag

Fordított fogású fekvenyomás.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#37347) nepszter1 válasza paye (#37334) üzenetére


nepszter1
addikt

dehogynem van most találtam szerintem nagyon megéri így az árát [link]

(#37348) enginev3.0 válasza Ijk (#37343) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az a baj, hogy fekve 80kg-mal nyomok, ferdepadon pedig 40-be :D vagy 50-be...
Régi teremben nem volt döntött pad, és elhanyagoltam, most pedig 3 hónapja új terembe járok, és most kezdtem neki, de elég szörnyű látvány sajnos a lemaradás

(#37346) troller @ Ezt fogalmam sincs hogy kell elképzelni :DDD

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37349) _NCT válasza enginev3.0 (#37348) üzenetére


_NCT
őstag

Sosem fogsz ferde padon annyival nyomni maxon szériában mint egyenesen :) Legalábbis én még nem láttam olyan embert.....

[ Szerkesztve ]

(#37350) troller válasza enginev3.0 (#37348) üzenetére


troller
senior tag

Reverse grip bench bress youtube..

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.