Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

[ Módosította: Neil Watts ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2) Rico45


Rico45
őstag

Ahh ;) Fasza

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3) SkyS1gn válasza Rico45 (#2) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Aztán most azt nemtudom hogy tudok-e majd frissíteni az 1. hsz-t a hírek folyamán mondjuk amit érdemes majd bepakolni esetleg pü-ben megírjátok és beraknám :D

nem :U beszélek valakivel majd

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Remélem a hitbox jobb lesz :D

(#3) Cris99: majd lesz 0. hozzászólás :D

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5) csibe1 válasza Norb3rto (#4) üzenetére


csibe1
addikt

"Remélem a hitbox jobb lesz :D "

Az nem ártana,mert a mostani elég elcseszett.Nekifeküdhetnének a netkódnak is,azon is lenne mit javítani.

(#6) Cris99

Az se ártana. :K
Tegnap heliben gunner voltam valamelyik új pályán.Lövöm a gépágyúval a másik helit,de szinte semmi
látszatja nincsen.Utána Firestormon este a Ph-s csapattal játszottam,a tank géppuskájával lövöm a repcsit,egyenesen repül felém,látszik a találat,a csóka meg 100%-on repül tovább miután kilőtt.
Biztos csuklottak a fejlesztők,mert emlegettem őket rendesen.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#6) SkyS1gn válasza csibe1 (#5) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meg a szerver oldali hitregisztrációnak! :K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Örülnék neki ha a fal mögötti halálokat kijavítanák meg a késéseket.
BC2 első patch-nél volt nagyon jó a hitreg utána ott is kuka lett, azt kéne eltalálni és tökéletes lehet.

(#8) Gyula84


Gyula84
veterán

Remélem jó lesz, mert ha ugyan olyan lesz mint bf3 akkor nem hiszem, hogy adok ki rá lét

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#9) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor én is tiszteletemet teszem itt :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10) SkyS1gn válasza Laraxior (#9) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hogy vannak a tikok shielden? :DDD

Ebbe meg már vágóhidat is akarsz majd mi?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11) Qbász


Qbász
aktív tag

Remélem visszatérnek a BF2 irányba, commander, rendes squad-ok nem csak egy "Q" betű a parancs. Még valami. Mód-ok. Az nagyon jó lenne. Project Reality stb. Bár tuti hogy nem lesz mód támogatás. Vegyed csak a DLC-ket. :W :W

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#12) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Vajon itt kiatják az összes dolgot ami a bf3 premium editionben van? vagy előbb csak néhány dolgot, hogy lehessen kiegészitőket eladni hozzá (marketing) :O

(#13) GERIlla83


GERIlla83
tag

Várós!
Jó lesz ez a modern kor, csak legyen több frakció, illetve dzsungeles pályák.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#14) csibe1 válasza Qbász (#11) üzenetére


csibe1
addikt

A testreszabhatóságot is fejleszthetnék.
Gondolok itt olyasmire,mint bizonyos fegyverek,járművek,frag tiltása adminként,hogy választani se lehessen.
Ami most van az egy vicc.No frag szerón gránátesőbe születtem le.Először csak néztem,hogy mi van.
Admin persze ilyenkor sehol,le is léptem onnan.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#15) aAron_ válasza csibe1 (#14) üzenetére


aAron_
őstag

ott a server volt rosszul beállítva

én személy szerint nem tudom mit várják, valahogy úgy érzem nem lesz érdemi előrelépés bf3hoz képest, de aztán ne így legyen

jungle-es pálya jöhetne :K

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#16) csibe1 válasza aAron_ (#15) üzenetére


csibe1
addikt

Ez nem igazán tudott meghatni akkor.
Mi volt rosszul beállítva?Eddig mindegyik agyontiltogatott szerveren lehetett mindent választani.
Mind rosszul volt beállítva?
Oldják meg, hogy ne is lehessen gránátot és egyebet választani ha arról van szó, aztán jónapot.
Akkor majd nem azon kell töprengeni, hogy vajon ki lesz a következő marharépa aki nem olvassa el a szerverszabályokat. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17) xavix13


xavix13
senior tag

Mivel a képen shanghai is látható, talán igazak lehetnek a korábbi pletykák. Gondolok itt arra hogy multiban lesz kínai frakció. <--- Ha ez benne lesz, akkor talán a többi is igaz lehet és inkább egy bf2-es folytatást kaphatunk. (commander mód, battlerecorder, spectator mód) Én reménykedek minden esetre. Valószínű hogy a hitreg nem fog változni, az a bc2 óta szerveroldali. :(((

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18) XP NINJA válasza csibe1 (#16) üzenetére


XP NINJA
őstag

régen no explosives metron játszottam. ott ha megöltél valakit gránáttal, akkor kickelve lettél.

(#19) kisza25 válasza SkyS1gn (#1) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

BF4 tudtommal be lett már jelentve xbox 360/ps3-ra, de most valahogy sehol sem találom a hírt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#20) SkyS1gn válasza kisza25 (#19) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énsem emlékeztem pontosan, remélem hogy nem, így koncentrálhatnak teljes egészben a jővő zenéjére! Nem ezeket tejfölösdobozokat majmolni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21) kisza25 válasza SkyS1gn (#20) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ő is írta, de én konkrétan egy hírben olvastam, ha megtalálom linkelem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22) SkyS1gn válasza kisza25 (#21) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez nagyon fake, legalábbis ezek az infók még a spekulációs hírből voltak!

Eleve úgyvan hogy jövőre jön nem idén.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23) kisza25 válasza SkyS1gn (#22) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

közben megtaláltam, de ez elkerűlte a figyelmemet:
A fenti információkat tekintsétek masszív pletykának! Várjuk a hivatalos állásfoglalást!

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24) sixpak válasza Gyula84 (#8) üzenetére


sixpak
nagyúr

Dehogynem adsz :) ..... Én már azt se bánnám, ha jövő hónapban megjelenne.
A kínai főváros jól néz ki, remélem le lehet majd bombázni a Bank of China tower-t (egyik kedvenc felhőkarcolóm), de szeretnék buja dzsungeleket és rizsföldeket is. Városi harcból elég volt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Esetleges borító, bár olyan mintha csak rászerkesztették volna az eredeti képre a feliratokat, bár.. a 3-nál is ezvolt :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#26) xavix13 válasza SkyS1gn (#25) üzenetére


xavix13
senior tag

Ha nem lenne ott a 4-es szám, simán egy BF3 DLC-nek nézném. Remélem tartalomban nem fog ahhoz hasonlítani... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#27) batai15


batai15
félisten

remélem ez nem lesz opyan bugod ballancolatlan fos mint a bf3. ettől szeretem a bfet, de ami néha folyik ott..

(#28) sittes79


sittes79
addikt

(#29) SkyS1gn válasza sittes79 (#28) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y :Y :Y

Miafasz?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30) Gyula84 válasza sittes79 (#28) üzenetére


Gyula84
veterán

ez most mi ? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31) sittes79 válasza Gyula84 (#30) üzenetére


sittes79
addikt

Tízer tízerének a tízere! :DD

[link]

(#32) aAron_ válasza sittes79 (#31) üzenetére


aAron_
őstag

:F :Y

What is your ikigai?

(#33) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

A Battlelog remélem ittis bevetésre kerül, sőt szerintem biztos, sokat fejlődött, vannak még gyermekbetegségei de tetszik ez az egész, minden stat elérhető, barátok, feedback és fórum is egyben, nameg persze szerverkereső!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Possible Battlefield 4 details leaked

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35) KYZRR


KYZRR
őstag

Nos, akkor udv ide is.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#36) SkyS1gn válasza KYZRR (#35) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem meglesz az ismerős banda :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37) Cagm^c válasza SkyS1gn (#34) üzenetére


Cagm^c
tag

Nagy kár, hogy nem lesznek ruszkik. A jól megszokott fegyverek/járművek helyett mindenféle ismeretlen és furcsán hangzó kínai cuccokkal kell majd nyomulni. :(

(#38) GERIlla83 válasza Cagm^c (#37) üzenetére


GERIlla83
tag

Biztos furcsa lesz, de a kinaiaknak is elég durva haditechnikája van. Meg elég sok náluk az orosz franchise. :)
Kíváncsi leszek a pálya témákra.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#39) aAron_ válasza Cagm^c (#37) üzenetére


aAron_
őstag

már csak az kéne, akkor tényleg nem lenne értelme az új résznek

What is your ikigai?

(#40) SkyS1gn válasza Cagm^c (#37) üzenetére


SkyS1gn
félisten

fő a változatosság!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#41) GERIlla83 válasza SkyS1gn (#40) üzenetére


GERIlla83
tag

Igen. Csak ami igazán furcsa lesz az orosz kiabálás helyet a kínai halandzsa. :)

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#42) KYZRR válasza GERIlla83 (#41) üzenetére


KYZRR
őstag

Hát igen, nekem is hiányozni fog a "kócos recept!". :))

You can only die once, make sure it is worth it...

(#43) Laraxior válasza SkyS1gn (#34) üzenetére


Laraxior
titán

Xizhimen alias Operation Métro :D

Dalian Plant
Daqing Oilfields --> ezek jók lesznek újradolgozva, de Wake Islandon nem tudom mit fognak még faragni...
Kína helyett nyugodtan mehetne Japán is, akkor legalább lenne valami alapja, de csóró kínaiaknak inkább segítettek az amerikaiak, nem háborúztak velük... :DDD

Úgyfest akkor meg kell vennem a mostani GTX480om párját... ha nem kettőt... :DDD Még jó hogy nem adtam el a HX1000W-ot...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Várunk BF4 :) ( De azért a sok szemetet a 3-ba kijavíthatnák... :D )

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#45) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Én is tiszteletem teszem itt :) Örömmel fogadom az új részt, mert a harmadikat is nagyon szeretem, de azért teljesen nem érzem a létjogosultságát. Alapjában véve a harmadik rész annyi újdonságot hozott, valamint a DLC és Prémium tartalmakkal annyira változatos lett, hogy szerintem simán lenne még benne hosszabb távon is potenciál. Ha ezen az epizódon csinosítgatnának még (bugok javítása, jobb hitbox stb.) és ehhez jönnének további DLC-k, akkor nálam sokáig kitartana még. Remélem, hogy nem fognak mostantól futószalagon érkezni az új részek, és a negyedik epizód nem csak egy kipofozott harmadik rész lesz. Kíváncsian várom majd a részleteket :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#46) sittes79


sittes79
addikt

(#47) biggamer


biggamer
veterán

" Nem lesz akkora minőségbeli ugrás a következő Battlefield játék esetében.

A tegnapi nap folyamán írtuk meg nektek, hogy a Battlefield sorozat következő része március 27-én mutatkozik be hivatalosan, méghozzá San-Francisco-ban, az idei GDC-n.
Túl sok információnk és anyagunk nincs még a játékról, kivéve persze a minapi rövidke sneak peak jelenetet, de úgy néz ki hogy a BF4Central egy két új dologgal meg tud lepni minket. Kis infó szivárgás következik.

64 fős pályák lesznek a játékban, amik nagyobbak és részletesebbek mint a 3. részben látottak ( következő generációs konzolokon is )
3 ellentétes frakció: USA, Oroszország és egy még meg nem nevezett "keleti/ázsiai" frakció (tippre Kína)
4 kaszt, amelyeket finomítottak az előző részhez képest
a különböző pályák DLC formájában fognak érkezni ( az alap pályákon túl persze )
Battlefield 4 Premium elérhető lesz az első naptól fogva több fegyver és jármű visszaköszön majd a 3. részből több csapat funkció visszatért a "Commander" mód, de nem olyan formában mint a 2. részben. (ezt ígérték 3. részhez is nem? - a szerk. )
a játék érkezik PC-n kívül a jelenlegi, illetve a következő generációs konzolokra is a 4. részben inkább finomítanak a dolgokon, forradalmi ötlet nem lesz benne több játékmód lesz, mint a 3. részben kicsivel több gyalogos térképet kapunk majd továbbra is a Frostbite 2 motort használja a játék, csak jóval részletesebben nagyobb textúrákkal mint az előző részben
a 4. rész indulásakor az előd támogatottsága nem szűnik meg valószínűleg lesz valamilyen integráció a 3. és 4. rész között. (vélhetőleg a Battlelog)
új írókat vettek fel, visszatér a kampány és a kooperatív lehetőség
A fenti információk természetesen nem lettek megerősítve az EA vagy a DICE által, ezért óvatosan kell kezelni őket. További információt vélhetőleg március 27-én kapunk majd. "

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#48) Gyula84 válasza sittes79 (#46) üzenetére


Gyula84
veterán

Dejó kaptam egy dogtaget bf3 ban mert beléptem oda :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#50) Norb3rto válasza @rglaaf (#49) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.