Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166901) aelod válasza Radnix (#166900) üzenetére


aelod
veterán

Yes!
Én pont ezért nem intéztem társ kártyát a nyáron..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166902) t256 válasza Radnix (#166900) üzenetére


t256
őstag

Én ma reggel. :D
Talán egy-két terem ki tudja játszani a rendeletet.
A hűségidő miatt elgondolkodtató, hogy érdemes-e velük folytatni jövőre is.
Sajnos jelenleg 2-3 edzőterembe járok Bp különböző kerületeiben, így nagyon praktikus nekem az AYCM.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166903) kexksz válasza t256 (#166902) üzenetére


kexksz
addikt

Tavasszal is lehetett naluk szuneteltetni a tagsagot amig minden terem zarva tartott, husegido ellenere is, lehet most is lesz hasonlo megoldasuk

[ Szerkesztve ]

(#166904) t256 válasza kexksz (#166903) üzenetére


t256
őstag

Tavasszal szerencsére találtam edzőtermet, ami nyitva volt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166905) Angel2014 válasza t256 (#166902) üzenetére


Angel2014
addikt

Zolira kíváncsi leszek főleg most a versenyek után.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166906) t256 válasza Angel2014 (#166905) üzenetére


t256
őstag

Pont Ő volt az, aki ki tudott nyitni tavasszal. Csak büfé nem volt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166907) medica válasza t256 (#166904) üzenetére


medica
senior tag

néhány edzőterem árulhatja pl a gépeit folyamatosan (a vevő meg kipróbálja).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166908) HussarF válasza t256 (#166904) üzenetére

Csak tavasszal nem volt kimondva, hogy az edzőtermeknek zárva kell lennie. Most explicite kimondták. Innentől szerintem kár is reménykedni.

(#166909) aelod válasza t256 (#166902) üzenetére


aelod
veterán

Nem, miért tudná? Tavasszal nem volt rendelet erre vonatkozóan és így önként zárt be egy két terem. Most viszont konkrét bezárást említenek. Max akkor tudod kijátszani ha a tiéd a terem és te edzel ott egyedül :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166910) TwentyFour


TwentyFour
tag

Sziasztok, használ valaki otthoni multifunkciós edzőgépet? Illusztrációnak beszurok egy random képet, valami ilyesmire gondoltam: [link]
250k körüli árkategóriában érdemes ilyesmibe beruházni? használ valakmi hasonlót? esetleg van ajánlott/bevált típus?

(#166911) aelod


aelod
veterán

link egy kitöltéssel támogathatod a kezdeményezést.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166912) Angel2014 válasza t256 (#166906) üzenetére


Angel2014
addikt

Épp azért kérdezem, már akkor is vért izzadt vele 1000 telefont elengedve. Amíg a Chili és a többiek bezártak addig Zoli taált egy jogrendszert és kinyitott valamire hivatkozva.

Szerintem most is ez lesz de nem hivatalosan. fogja felvisz 10-20 embert és belülről bezárja az ajtót.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166913) Madwe


Madwe
nagyúr

Mifelénk ez a helyzet (petíció aláírva, köszi a linket!):

Kedves Vendégeink, Sporttársak!
A mai bejelentés nincs hatással a mai és a keddi edzésekre! Változatlanul várunk titeket!
A szerdai naptól kezdve pedig várjuk a rendeletet, mit fog tartalmazni pontosan és azt követően értesítünk titeket a lehetőségekről!
Türelmeteket kérjük és bízunk abban, hogy ahogyan a tavasszal túléltünk, úgy most is közösen működni fog!
Amint tudunk bővebb infókat, egyből jelezzük!

(#166914) Dicker


Dicker
őstag

Saját terembe lehet edzeni szerencsére, úgyhogy csak ti lesztek gilisztások karácsonyra. ;]

Hála isten, hogy családi körben 10 főig is tudunk menni edzeni. (nem mondták, hogy hol lehet családi rendezvényt tartani) Mától mindenki a testvérem, ha jönne edzeni.

Egy kamu adásvételit valamelyikre, és bárki tud. Rendőr úgyse néz utána, meg amúgyis tudatlan az összes, és nem is érdekli egyiket se. Csak kell egy haver, aki kinyitja nektek. :U

(#166915) Dinter


Dinter
addikt

Az jutott eszembe, hogy ha úgyse lehet majd normálisan edzeni, lehet most pont megfelelő idő lenne diétának. Viszont így is elég fos lesz mentálisan, szóval nem tudom mennyire jó ötlet. Szerintetek?

(#166916) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Most olvasom hogy a templomok nyitva maradnak. Van aki ott találja meg a lelki békéjét más meg a kondiban.

(#166917) benfolds


benfolds
őstag

hosszú szenvedés után feladtam a harcot a teniszkönyököm miatt, és három hete nem edzek (már előtte sem edzettem rendesen kb. két hónapja). mire lehet számítani, mikor, mennyire esik össze az ember? mivel hónapok óta semmit nem javult, fogalmam sincs, hogy mikor tudom újrakezdeni az edzést. azért akkora tömeg nincs sajnos, szóval olyan nagyot innét nem lehet bukni, de hátha lehet mondani erre a kérdésre valami általánosat. az a vicc, hogy amióta nem edzek, azóta újra elkezdett fájni a derekam és a csípőm is. fasz kivan.

[ Szerkesztve ]

(#166918) Madwe válasza benfolds (#166917) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért akkor pl alsó hát gyakorlatokat, nyújtásokat nyugodtan csinálhatod tovább, hátha az segít a derekadon? Lábnap is mehet, illetve szerintem váll s hát is, egyedül a bicepsz-mell-tricepsz gyakorlatok azok, ahol a legtöbbet kerülném?
volt valami talán athleanx-es video, aho, átlag 2 hét kihagyásig még semmi mérhető izomvesztés nem volt, utána átlag 2x idő alatt ment le az ami feljött talán (azaz ha addig havi 2kg izmot szedtél fel, akkor semmit se emelgetbe 1kg ment le)

[ Szerkesztve ]

(#166919) medica válasza whitezo88 (#166916) üzenetére


medica
senior tag

meg a fodrásznál, műkörmösnél, szoliban, masszázs szalonban, stb. mert ezeken a helyeken nem terjed.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166920) stratova válasza benfolds (#166917) üzenetére


stratova
veterán

Akkor még egyszer: hullámterápia + gyógytorna?

(#166921) benfolds válasza Madwe (#166918) üzenetére


benfolds
őstag

ez olyan ám, hogy egy befőttes üveget két kézzel veszek le a polcról, mert egy ha egy kézzel fogom meg a tetejénél, ahogy szoktam, akkor már fáj a könyököm. szóval, amihez kell a kar, az már nem megy, így még a láb sem igazán, mert arra főleg kitörést szoktam csinálni. úgy jutottam el a teljes leállásig, hogy a sérülés után hetekig edzettem tovább, gondoltam majd úgyis elmúlik. nem múlt el, sőt fokozatosan szarabb lett. utána ritkítottam az edzéseket, az sem jött be. most leálltam teljesen, de három hét alatt ez sem hozott semmi javulást. még egy hetet várok, aztán meglátom, hogy javul-e valamit, ha igen, akkor tovább pihentetem, ha nem, akkor meg pláne.
athleanx-ről nekem olyasmi rémlik, hogy 70%-os terheléssel meg tudod tartani az izomtömegedet, de sajna nekem most az sem játszik. esetleg olyan pozíciójú plankoláson gondolkodom, ami nem veszi igénybe a könyököt. szerintem az is több a semminél.
(2 kg izom/hó - ez tetszett :DDD)

(#166922) benfolds válasza stratova (#166920) üzenetére


benfolds
őstag

igen, mondtad, én meg válaszoltam, hogy a hullámterápia nem igazán szimpatikus, a gyógytornával meg odáig jutottam, hogy masszírozgatom meg tornáztatom úgy, hogy ne fájjon, de nem egyszerű kivitelezni. egyébként van egy olyan érzésem, hogy a pihentetésen kívül tényleg max a gyógytorna és a masszázs ér valamit. valaki írt itt egy horrorsztorit, hogy mindent megpróbált, de fél év alatt semmi nem jött be neki, valakinek bejött a bandázs...
én az eddigi tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy a pihentetés az elsődleges, minden más ezután jön. de a gyógytornát mindenképpen ki akarom próbálni, csak ha most elmegyek dokihoz a teniszkönyökemmel, akkor elküldenek a francba (pláne, ha azzal jövök, hogy edzeni akarok). mondjuk van egy ismerős gyógytornász csaj, aki az állami eü ellátórendszeren kívül is dolgozik, nem tudom, mennyire lehet jó. meg drága (a járvány miatt idén csak a mínuszokat termelem, nagyon vissza kell fognom magamat, ha így megy tovább, akkor jövő év közepére lenullázódok.)

[ Szerkesztve ]

(#166923) Madwe válasza benfolds (#166921) üzenetére


Madwe
nagyúr

Oh basszus, az nem hangzik jól. Én a helyedben mindenképp elmennék gyógytornára, ha csak pár alkalomra is állapotfelmérésre meg alapgyakorlatok elsajátítására, ha ennyire súlyos a helyzet :(

(#166924) dybo válasza benfolds (#166922) üzenetére


dybo
tag

Szerezz Xiloxot. Az segít.

(#166925) benfolds válasza dybo (#166924) üzenetére


benfolds
őstag

köszi. úgy látom, hogy tüneti kezelésként ajánlják. a mindennapi használat során elviselhető a fájdalom, emiatt nem szednék fájdalomcsillapítót, annak meg sok értelmét nem látom, hogy letompított fájdalommal eddzek, mert nem vagyok versenyző, akinek minden áron csinálnia kell, akkor is, ha ezzel még nagyobb kárt okoz magának.

[ Szerkesztve ]

(#166926) benfolds válasza Madwe (#166923) üzenetére


benfolds
őstag

ok, tényleg meg kéne próbálnom...

(#166927) dybo válasza benfolds (#166925) üzenetére


dybo
tag

Gyulladás csökkentő is. Nekem a szarrá ment csuklómon segített jó pár éve. Előtte 1,5 hónapig nem javult semmit,pedig próbáltam sok mindent. Ezt a doki írta fel és már 3 nap alatt annyit javult, hogy nem hittem el. Azóta egy ismerősömnek a vállát is rendbe rakta. Szerintem egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#166928) stratova válasza benfolds (#166926) üzenetére


stratova
veterán

Hmm itt viszonylag sok volt pozitív visszajelzés a kommentek között. Persze van benne némi reklám is, de egész részletesen taglalja a gyakorlatokat. Egy orvosi vizitet feltehetően nem helyettesít, de lehet hogy míg oda jutsz segít.
Az AthleanX csatornán pedig a kiváltó okokkal foglalkozott régebben Jeff (nem a megoldással, hanem a megelőzéssel).
Jobbulást és majd mesélj, mennyire használt.
Szbnrb irta le a kálváriáját.

[ Szerkesztve ]

(#166929) aelod válasza Angel2014 (#166912) üzenetére


aelod
veterán

Tavasszal nem volt rendelet az edzőtermekre vonatkozó bezárásról, ellenben most konkrétan kimondták, hogy be kell zárniuk.

Szerintem most is ez lesz de nem hivatalosan. fogja felvisz 10-20 embert és belülről bezárja az ajtót.

Családi rendezvény lesz max. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166930) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

xiloxra +1.

Ha gyulladás és tünetek alapján az 2-3napon belűl érezhető lesz a javulás. Persze utána is lassan terhelni, gógytorna nehogy visszajöjjön 2* durvábban.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#166931) Angel2014


Angel2014
addikt

Ezért jó ha az embernek van hite is! 😘

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166932) aelod válasza Dare2Live (#166930) üzenetére


aelod
veterán

Ha jól tudom ezt csak orvos írhatja fel. Azért érdemes lenne utánajárni mert a tüneti gyógyszeres kezelés nem oldja meg a kiváltó fájdalmat. Lehet rossz kivitelezés, környező izmok gyengesége, stabilitás hiánya is a kiváltó ok. Itt ezt egy beírásra senki nem fogja megmondani nektek. Minden esetben szakember javasolt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166933) Dare2Live válasza aelod (#166932) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez nem szteroid vagy kitudja mi van benne szuri. Nem szteroid gyulladásgátló. Ha üres gyomorra tolod le max fájni fog a hasad...

El kell kezdeni szedni aztán HA 2-3napon belűl azonnal, erősen javul akkor gyulladás és lehet azon a vonalon tovább menni. És elég korrektül leírtam, hogy gyógytorna, pihentetés, lassú terhelés.... Véletlenül se írtam olyat, hogy szedése közben toljad az edzést.

És mivel csak orvos írhatja fel uezt elmondta volna ő is. De mind1.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#166934) benfolds válasza stratova (#166928) üzenetére


benfolds
őstag

hú, ez jónak tűnik, kipróbálom, köszi szépen (a többieknek is).
Előd: akkora lúzer vagyok, hogy még csak nem is edzés közben sérültem le...

(#166935) tibcsi0407 válasza Dare2Live (#166933) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nagyon sok embernek komoly gyomorproblémákat okoz a Xilox, sok helyen már fel sem írják.
Feleségem háziorvos mellett dolgozik, Ő is mondta, hogy kerülik egyre jobban.

https://utdetailing.hu/

(#166936) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Na a holnapi bezárás miatt hirtelen szükségem lenne legalább kézisúlyzókra itthonra. Hol érdemes beszerezni őket, milyen márkát, stb? Szerelhető kellene.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#166937) HussarF válasza sutyesz96 (#166936) üzenetére

Shake Weight-et ajánlom.

(#166938) aelod válasza Dare2Live (#166933) üzenetére


aelod
veterán

Ha üres gyomorra tolod le max fájni fog a hasad..

Azért ennél többről van szó..

Kutakodva megtaláltam, hogy nimezulid a hatóanyaga. Komoly stresszt gyakorol a májra nézve.

Véletlenül se írtam olyat, hogy szedése közben toljad az edzést.

Nem is állította senki ezt :N

Az orvos ebben az esetben csak tünetet kezel.

#166937HussarF

LoL

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166939) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

creatin használata dieta idejen nagyon bevizestit vagy genetika?

(#166940) Madwe válasza BUZZLGHTYR (#166939) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem töltesz, hanem csak normálisan szeded akkor nem fog vizesíteni :) legalábbis esetemben ez volt a megoldás kulcsa

(#166941) BUZZLGHTYR válasza Madwe (#166940) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

köszi!

(#166942) dybo válasza sutyesz96 (#166936) üzenetére


dybo
tag

Nagyjából már semmit nem fogsz kapni. Ugyanaz a helyzet, mint tavasszal. A decas, alzas cuccokat 1 nap alatt vitték el. Én azóta itthon edzek, mert akkor megvettem elég sok mindent, de pont múlthéten gondoltam, hogy lecserélem a padot egy komolyabbra. És már én is beszoptam, mert ami raktáron volt, hirtelen 1 hónapot kell rá várni... Bár hálisten nekem most nem sürgős, mert bőven elég ami van.

(#166943) stratova válasza dybo (#166942) üzenetére


stratova
veterán

Lehet már nincs, Auchanban volt a héten kettlebell (6, 8, 10, 12 kg).

[ Szerkesztve ]

(#166944) Jim-X válasza BUZZLGHTYR (#166939) üzenetére


Jim-X
őstag

Attol fugg... ha vejderes akkor nem :K :D

A játék az nem játék!

(#166945) Angel2014 válasza BUZZLGHTYR (#166939) üzenetére


Angel2014
addikt

Mehet mellé megfelelő ch-vall és fehérjével támogatva.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166946) Angel2014


Angel2014
addikt

Na a tényekben közölték ma az edzőterem tulajdonos. bezárnak, de nagyszabású felújításba kezdenek.

Lemossák az ablakokat ..
Linóleum és szőnyegpadló csere.
Bezsírozzák a gépeket. stb stb.

Na meg is van a kiskapu az edzésre és a bejutásra.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166947) szsolt363 válasza benfolds (#166934) üzenetére


szsolt363
újonc

Bpc-157 keress rá. Egy (volt) sorstárs. ;)

(#166948) t256 válasza Angel2014 (#166946) üzenetére


t256
őstag

"A kijárási tilalom alóli kivételt jelent:
a versenyszerű sportoló számára tartott sportrendezvény, edzés (szintén ideértve az utazást)"

Ebben azért látok kiskaput.

Egyébként Vida Zoli is bezárt. Ezzel elesett az utolsó mentsvár is.
Ugyanitt állítható edzőpadot és kézisúlyzókat keresek :D

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166949) aelod válasza t256 (#166948) üzenetére


aelod
veterán

Csak abban az esetben ha sportszövetség igazolt sportolója vagy, rendelkezel "kék kiskönyvvel" tehát érvényes versenyengedélyed van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166950) benfolds válasza szsolt363 (#166947) üzenetére


benfolds
őstag

"...but there is currently no evidence that it provides benefits for people." a gyártó honlapjáról. ha már ők maguk sem merik leírni, hogy hatásos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.