Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166851) benfolds válasza Dare2Live (#166849) üzenetére


benfolds
őstag

ezt nem tudom, mert még sosem dolgoztam alkalmazottként, de nem gondolnám, hogy annyira rugdalják ki az embereket a nagy munkaerőhiány közepette, még úgy sem, hogy most sok helyen kevesebb ember kell, mert inkább igyekeznek megtartani őket, mint a járvány elmúltával hajkurászni újakat.

szerintem a járványügyi szabályokat betartva simán működhetne minden a normál módon. két átlagos távolságból kommunikáló ember között 1% az esélye, hogy továbbadják egymásnak a vírust, ha mindkettőn van maszk. de még mindig sok olyan idióta van, aki megszól, hogy "mi van, ennyire be vagy szarva?", amikor meglátják, hogy mindenhol hordom a maszkot, ha emberek közé megyek. szerintem nyugodtan kihalhatunk, ha ennyit nem tudunk megtenni magunkért.

(#166852) t256 válasza kilinked (#166850) üzenetére


t256
őstag

A Mecca mennyire zsúfolt? Régebben voltam a Scitec Goldban, az nekem tömegnyomor volt és nem éreztem nagy hangulatot az edzéshez sem.
Oxygen milyen? voltál már ott? Inkább Wellness, mint edzőterem, nem?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166853) bear_


bear_
aktív tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki a pure gold csoki kókusz/csoki mogyoró/belga csoki fehérjéket? Melyik a nyerő a három közül?

(#166854) diegho válasza bear_ (#166853) üzenetére


diegho
nagyúr

A mogyoró és a belga közül az utóbbi jött be nekem jobban.

(#166855) Dare2Live válasza benfolds (#166851) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sehol nem írtam kirugásokról. Nem tudom mért keverted ide.
Ha érdekel priviben folytassuk itt off.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#166856) Pitterix


Pitterix
őstag

Srácok a Nutriversum Taste Mee high protein bar szeletekről mi a véleményetek?
Hozzájutottam pár darabhoz és azért érdekel, hogy érdemes e költeni rá, főleg, h laktózmentes is.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#166857) szabi325 válasza Pitterix (#166856) üzenetére


szabi325
tag

Szerintem rendben van, kb egy szinten van ízben a bioteches fehérjeszeletekkel, na de ez a nutris fehérjékről nem mondható el ,nekem abból mindegyik fajta olyan állagú marad mintha homokos vizet innék :DDD

(#166858) Pitterix válasza szabi325 (#166857) üzenetére


Pitterix
őstag

Most ettem egy karamellásat, ez volt az első ilyen termékem. Kicsit kemény, de egész jó, nincs kartonpapír íze. Itt gyártják mellettünk. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#166859) kilinked válasza t256 (#166852) üzenetére


kilinked
csendes tag

A Mecca eléggé zsúfolt. Csak este (8 körül) vagy hétvégén megyek, akkor még elfogadható. Oxygénben csak hétvégén voltam eddig, akkor egyáltalán nincsenek sokan. Van wellness részlege is igen, nem is rossz. Szerintem jó a kardió + a súlyzós rész is, persze kevesebb gép van, mint mondjuk a Meccában. Nekem megfelel, de nem vagyok egy "hardcore gyúrós" (a szó jó értelmében véve), inkább futni szeretek, azt komolyabban és rendszeresebben csinálom, a kondizás emellé kiegészítő. Nézd meg őket, aztán meglátod. De szerintem van itt még egy pár kolléga, aki próbálta valamelyiket, talán ők is írnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#166860) balika21 válasza bear_ (#166853) üzenetére


balika21
tag

Nekem a csoki-mogyoró bejött, meg az eper-fehércsoki. De amúgy mindegyik finom!

(#166861) diegho válasza balika21 (#166860) üzenetére


diegho
nagyúr

Az eper-fehércsoki valóban szintén igencsak finom. Igazából Puregold mindegyik fehérjéje jó, mert az ízek jók, nagyon jól oldódik, best buy-nak tartom.

(#166862) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
Omega 3-bol melyik gyarto melyik termeket erdemes fogyasztani ha nem feltetlenul az olcsosag hanem a jo ar/ertek arany a fontos?
Mas: regebben sohasem edzettem sulyokkal most kezdtem. Termeszetesen edzovel a technika miatt. Viszont a csuklom nagyon vekony es az izuleteim fajnak. Ez regebben is volt a tenisz mellett csak akkor vagy pihentettem vagy turtem a fajdalmat. Az omega 3 jo erre is vagy ilyen izuleti dolgokra van jobb megoldas is?
(Relative kis sulyokkal dolgozom es lassal emelem a terhelest)
koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#166863) Madwe válasza adamssss (#166862) üzenetére


Madwe
nagyúr

Izületeiden az omega3 zsírsav nem segít :) szerintem a legjobban úgy kíméled az izületed (helyesen elvégzett gyakorlatok esetén) ha az adott izomcsoportot erősíted ami támogatja, jelen esetben csuklódat.
bandázzsal elfedheted egy ideig azt h gyenge, de attól méginkább lenarad a többi izmodhoz képest a problémás.

(#166864) stratova válasza adamssss (#166862) üzenetére


stratova
veterán

Bár csuklót tekintve én a másik véglet vagyok (a kézfejemhez mérten elég széles) alapozónak jó lehet pár itt látott gyakorlat. Amíg nem szokta meg az adott terhelést, én konkrétan azt a mértékű súlyt nem erőltetném, mert az izületed lassabban regenerálódik mint az izmod, de nem edzem profi módon sem profival.
De ha már súlyzós edzés, Jeff is foglalkozott vele.

(#166865) aelod válasza Madwe (#166863) üzenetére


aelod
veterán

Csukló mint izomcsoport :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166866) Madwe válasza aelod (#166865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csuklót támogató izomcsoport, főleg alkar :)

(#166867) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

Üdv rendelkezem ilyen gyorsan felszívódó fehérje porral ha ezt esti fogyasztáshoz tejjel keverem akkor elég lesz hogy lassabb felszívódást eredményezzen ?

LUXURY IS A CHOICE

(#166868) Angel2014 válasza Sipasanyi (#166867) üzenetére


Angel2014
addikt

Lehet jó ötlet, de miért nem túróba rakod este pici joghurt és édesítővel? Vagy kazeinest veszel estére.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166869) adamssss válasza stratova (#166864) üzenetére


adamssss
veterán

Az A jeff-es videó nagyon jótékony volt. Nekem a második helye felül fáj, de ez a gyakorlat baromi jó rá. Köszönöm szépen. Holnap meg is markolom a vasat. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#166870) stratova válasza adamssss (#166869) üzenetére


stratova
veterán

No örülök ha bevált, én délelőtt, Daniel gyakorlatsorával mozgattam át a csuklóm, de jeff videói is jók (mindkettőnek :D Nippardnak is, csak nála kicsit több a szöveg elemezgetős). Jó edzést!
Mára én egy kis duóval tudtam le este a témát (2x10-es babasúlyok 6x20 bicepsz, és 6x20 váll/hát bár nem lenne képem evezésnek hívni). Reggel volt 10 km szobabringa, de eltunyultam. Holnapra valami normálisabbat összeszedek.

(#166871) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Na bakker, a főnök bezárja a termeket kedd éjféltől kezdődően.

https://utdetailing.hu/

(#166872) whitezo88 válasza tibcsi0407 (#166871) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Láttam hogy lesznek korlátozások de kondira nem láttam ilyet.

(#166873) akooos válasza whitezo88 (#166872) üzenetére


akooos
veterán

[ Szerkesztve ]

(#166874) medica válasza whitezo88 (#166872) üzenetére


medica
senior tag

akkor rosszul nézted

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166875) whitezo88 válasza medica (#166874) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ja mostmár látom. De nem a kondi az egyik legkevésbé kockázatos hely? :D

(#166876) aelod válasza whitezo88 (#166875) üzenetére


aelod
veterán

Csak ilyenkor emberek megélhetése kerül veszélybe. Jó most elvileg 30 nap de szinte biztos, hogy ez tovább fog tartani...

Egy edzőterem nem csak szórakozás, sport hanem munkahely is. Könnyen pofázta a sok tornából felmentett anno (jó magyar szokás szerint), hogy ő nem jár akkor zárják be a termeket. De arra nem gondolnak, hogy ott emberek dolgoznak, az egy munkahely.
Na mindegy jön a maradj otthon megin'. De legalább jó idő van, ja nem. Délután már ..ci sötét van se terem se semmi, bohóckodj otthon súlyzókkal...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166877) medica válasza whitezo88 (#166875) üzenetére


medica
senior tag

nagyon nem de nem ez a fő ok, a kontaktokat ahol lehet kezdik csökkenteni (a maszk önmagában nem elég - nem mintha maszkban edzettek volna a magyarok, ellentétben az osztrákokkal ahol így is bezártak mindent).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166878) rwin5 válasza akooos (#166873) üzenetére


rwin5
őstag

1-2 droid koxosnak életmentő intézkedés, végre lesz ideje regenerálódnia a belső szerveinek

(#166879) aelod válasza rwin5 (#166878) üzenetére


aelod
veterán

Nagyon értelmes hozzászólás volt. Köszönjük.

#166877medica

Szerencsére a BL meccseken jelen lévő 20e ember nem probléma...200fős vip zabáltatással egyetemben...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166880) rwin5 válasza aelod (#166879) üzenetére


rwin5
őstag

A te filozofikus, egyedülálló, csak edzőteremre kivetíthető rezüméd kiváltképp. Tőled nem is várok már mást, pont ezért nem is látogatom már a topicot. :DDD

(#166881) kilinked válasza aelod (#166879) üzenetére


kilinked
csendes tag

Én úgy értelmezem, hogy az is zártkapus lesz mostantól (kedd éjfél)

(#166882) HussarF válasza aelod (#166876) üzenetére

Nem csak ilyenkor. A szórakoztatóipar (zene/koncertek) és a turizmus már fél éve döglődik, csak amíg az ember nem érintett közvetlenül, nem nagyon zavarja. Hát, most beszoptuk mi is. Mármint félig, mert nekünk nem a megélhetés veszett el csak az edzés lehetősége.

(#166883) tibcsi0407 válasza rwin5 (#166880) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem mintha Neked olyan hasznos megnyilvánulásaid lennének. Állandóan a kokszosokkal vagy megáldva, mintha bármit is számítana, hogy ki kokszol, meg ki nem..

https://utdetailing.hu/

(#166884) Madwe válasza rwin5 (#166880) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha ilyen mélységű tartalommal szórnád tele, akkor igazábol még köszönjük is h nem teszed ;]

(#166885) aelod válasza rwin5 (#166880) üzenetére


aelod
veterán

Milyen választékos tudsz lenni. Gyönyörű. Tőled eddig csak a koxosok így meg úgy témát lehetett olvasni. Miért bánt az téged, hogy ki használ és ki nem? Frusztrál? Szúrd be te is ki tart vissza? Örülök neki, hogy nem látogatod a topikot ameddig ilyen megnyilvánulásokkal tudod csak gazdagítani a közösséget és ameddig itt vagyok. LoL. Viszlát!

#166881kilinked

Annyira zárt, hogy be sem mehetsz.

#166882Hussar

Ez jellemző sajnos a társadalomra. Nekem nincs gyerekem mégsem mondom azt, hogy zárjon be az iskola, óvoda mivel tudom, hogy ismerősi körből is rengetegen nem tudják megoldani a gyermek elhelyezését napközben.

Mármint félig, mert nekünk nem a megélhetés veszett el csak az edzés lehetősége.

Pontosan, részben bevételi kiesést is eredményez ez nálunk (asszonynál és nálam is)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166886) akooos válasza aelod (#166876) üzenetére


akooos
veterán

Mintha valami olyasmit mondott volna OV, hogy az a kereskedelmi egység ami nem bocsájt el embert, kap pénzt a kiesett bevétel miatt. Hogy ez a gyakorlatban hogy fog kinézni, jó kérdés :U

(#166887) HussarF válasza aelod (#166885) üzenetére

Én sem mondom, hogy bármi zárjon be, de amikor az összeomlás szélén van az egészségügy, akkor valamit csinálni kell. Vagy csináljunk mindent ugyanúgy, ahogy eddig, aztán mindenki imádkozzon, hogy ne legyen semmi baja és senkivel ne történjen semmi baleset egy pár hónapig, mert akkor már csak a koporsóválasztáson kell gondolkoznia?
Klasszikus "melyik ujjamat harapjam meg" eset. Én sem tudom, hogy hogy oldom meg az edzést ezután. Valamit majd kitalálok.

[ Szerkesztve ]

(#166888) aelod válasza akooos (#166886) üzenetére


aelod
veterán

Edzőtermekben dolgozó edzők javarészt e.v-k. Szóval nem alkalmazottak max a pultosok.

#166887Hussar

Ezt most túl kell éni. Mást nem lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166889) tibcsi0407 válasza HussarF (#166887) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Max kimarad egy-két hónap. Nem dől össze a világ, csak az elején szar ezt lenyelni. Pár hét alatt visszaugrik a gain úgyis. :))

https://utdetailing.hu/

(#166890) akooos válasza aelod (#166888) üzenetére


akooos
veterán

Jogos, ők akkor le vannak tojva? :( Sajnálom nagyon, rengeteg ismerősöm csak teremben tud edzeni, olyanok is akiknek ez az egyetlen elfoglaltságuk a vírus óta.

(#166891) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Csak úgy mondom, hogy UK-ben a konditermek zárva voltak március végétől július végéig, de úgy csontra. Emellé még minden más is, csak kajaboltok (tesco és hasonlók) és gyogyótár lehetett nyitva, az összes ruhabolt, számtech bolt, étterem, fodrász stb. zárva volt. Ja a benzinkút nyitva, de ugye ott is kapni kaját.

Ruhát viszont azóta se lehetett felpróbálni sehol, legalábbis ahol én jártam, szóval megveszed és vagy jó lesz, vagy nem. Plusz már múlt héten bezáratták a konditermeket, szóval ha ezt a részét nézzük, Magyarország sokkal jobban járt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#166892) aelod válasza akooos (#166890) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudsz mit csinálni, rendeleti szintű kormányzás van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166893) tibcsi0407 válasza Apollyon (#166891) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt sem csak azért nem zártak be, mert nem akarták, hanem mert összeomlott volna a gazdaság.

https://utdetailing.hu/

(#166894) Dinter


Dinter
addikt

Én gyors berendeltem egy súlyzó készletet, amíg még lehet :)

(#166895) Madwe válasza Dinter (#166894) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem már február óta kész a home gymem, de azért jó volt megint tömegbe edzeni, amíg lehetett, na :)

(#166896) stratova válasza akooos (#166890) üzenetére


stratova
veterán

Nagy súlyos edzést ha nem is tudsz csinálni és nem kontrolláltan saját testsúlyosra vagy kézi súlyzósra, azért van némi mód, még ha fejlődésben nem is lesz olyan hatékony esetleg mint a terem.
aelod esetetekben az online edzés (zoom stb) mennyire opció? Bár teljesen más jelleg és szint rokonom tartott már kismamáknak tornát így, de gondolom itt hiányzik az a ráhatás, hogy bele tudsz nyúlni egy mozdulatba javítani a tartáson stb. (nem jártam még személyi edzőhöz, csak anno tai chira s ott az alap edzésen túl a haladónál éppen ez volt a nagy eltérés, hogy az edző kijavított hibás tartásokat mozdulatokat).

(#166897) aelod válasza stratova (#166896) üzenetére


aelod
veterán

Itt megint az lesz, hogy minden edző aki tud átáll online otthoni edzés tartásra ami viszonylag jól működött csoportos edzéseken stb. Viszont a versenyzők esetében a lezárás az már más tészta. Pláne azok esetében akik mondjuk a jövő évi szezonra készülnek, köztük én is. Ez van, módosul a terv, meglátjuk. Személy szerint nem tartok edzéseket csak segítek pár embernek akik honorálják így értettem a kiesést.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166898) Apollyon válasza tibcsi0407 (#166893) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, de ezért is írtam, hogy ha nem ezt részét nézzük, akkor a magyar gyúrós jobban járt...

Azt még hozzáteszem, hogy amikor britben bezártak mindent, 1-2 hét után értelmes súlyzókészletet amazonon és ebayen se lehetett kapni. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#166899) tibcsi0407 válasza Apollyon (#166898) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt sem. A Gorillas pár hete hívott, hogy megvannak a súlyok, amiket márciusban rendeltem. :D Mondtam, hogy köszi már nem kell.
Erre ma milyen jó lenne megint? :D

https://utdetailing.hu/

(#166900) Radnix


Radnix
senior tag

Na tegnap befizettem a decemberi AYCM részletet, de minek... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.