Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166951) medica válasza aelod (#166949) üzenetére


medica
senior tag

csak legyen nyitva terem

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166952) aelod válasza medica (#166951) üzenetére


aelod
veterán

Nem lehet nyitva.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166953) Tamoo válasza t256 (#166948) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én tőlük vettem padot meg egy csigás kombinált gépet. [link]

(#166954) aelod


aelod
veterán

"Tartható-e személyi edzés?
A rendelet bevezetésének 12. sora az alábbit deklarálja:
Az e rendeletben nem említett szolgáltatók és szolgáltatások (például fodrász, masszőr, személyi edző) a szokott rendben működhetnek a kijárási tilalom szabályai mellett.
Ebből egyértelműen következik, hogy személyi edzés szolgáltatás változatlan tartalommal tartható, ezt a tevékenységet a jogalkotó okosan nem kívánta korlátozni. Arra nem ad eligazítást a magyar jog, hogy mit tekinthetünk személyi edzésnek, de nem tartom kizártnak, hogy ez alatt az egy edző-egy sportoló párosítást érti a jogalkotó. Egy-két kliensnél többet én nem javasolnék edzőnként.
Hol tartható?
Szabad téren, ami nyilvános helyen, közterületen, sportpályán található: Bár nem egyértelmű a megfogalmazás értelmezésem szerint itt is tartható személyi edzés, de több személy egyidejű személyi edzése nem megengedett, mivel az nem tekinthető egyéni szabadidős tevékenységnek.
Nem nyilvános szabad téren: pl magánterületen nézetem szerint több személynek is tartható személyi edzés egy időben.
Zárt térben: Nincs kizárva a zárt térben történő személyi edzés szolgáltatás, sőt azt sem korlátozták, hogy hány személyi edző tarthat személyi edzést egy zárt térben, létesítményben.
Az edző otthon és a kliensnél is tarthatja a személyi edzést.
Kérdésként merülhet fel, hogy tartható -e fitneszteremben személyi edzés, hiszen az ott tartózkodást a kormányhatározat kifejezetten tiltja.
A rendelet úgy szól, hogy „az e rendeletben megfogalmazott kivétellel tilos a fitnesztermek látogatása” . A bevezetésben pedig az szerepel, hogy „... személyi edző) a szokott rendben működhetnek a kijárási tilalom szabályai mellett”. Ezen rendelkezések helyes és ésszerű értelmezése szerintem az, hogy a személyi edző működése a szokott rendben egy generális kivétel az edzőteremben való tartózkodás tilalma alól, azaz a személyi edzések továbbra is tarthatók."

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166955) szabi325 válasza aelod (#166952) üzenetére


szabi325
tag

Akkor olvasd el újra mert lehet nyitva, csak épp olyan mehet be aki ott dolgozik vagy versenyző.

(#166956) aelod válasza szabi325 (#166955) üzenetére


aelod
veterán

Elolvastam. Nem lehet nyitva hivatalosan, azaz nem látogatható csak a rendeletben megfogalmazott kivételekkel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166957) szabi325 válasza aelod (#166956) üzenetére


szabi325
tag

Akkor próbáld meg újra :DD
"A szabadidős létesítmények használata tilos, beleértve különösen a fitnesztermeket, fedett uszodákat, múzeumokat,
könyvtárakat, mozikat, állatkerteket és korcsolyapályákat."
utána a 12. pontnál:
Tilos [felsorolás] a látogatása és e helyszíneken – az ott foglalkoztatottak kivételével – a tartózkodás.
Az nincs beleírva sehova explicit hogy zárva kell lennie...
Legfeljebb senkinek nem éri meg nyitva tartania ha csak hivatalos sportoló mehet hozzá.

(#166958) aelod válasza szabi325 (#166957) üzenetére


aelod
veterán

Az nincs beleírva sehova explicit hogy zárva kell lennie...
Legfeljebb senkinek nem éri meg nyitva tartania ha csak hivatalos sportoló mehet hozzá.

Ua.

Viszont amit korábban bemásoltam ott " a személyi edző) a szokott rendben működhetnek a kijárási tilalom szabályai mellett”. Most folyik a pontos jogi állásfoglalás kérése ezen rendeleti rész értelmezésére.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166959) Eagl3 válasza aelod (#166958) üzenetére


Eagl3
veterán

Most azt a kiskaput keresitek, hogy személyi edzővel lehet-e teremben edzeni? Szerintem biztos, hogy nem lehet.
Egyébként ebből kifolyólag a személyi edző sem mehet a termbe, mert minek menne ha nincs kinek edzést tartania?

(#166960) aelod válasza Eagl3 (#166959) üzenetére


aelod
veterán

Fitness teremben bizonyosan nem. Fitness stúdióban viszont igen.
Itt inkább a nagyobb termek személyi edzettek miatti nyitvatartása/ üzemeltetése nem éri meg.

Egy szó mint száz b...tuk. Megint.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166961) t256 válasza aelod (#166960) üzenetére


t256
őstag

Úgy.
Sajnos muszáj kivárnunk a 30 napot. Utána hátha enyhítenek valamennyit. Tavasszal is kellett egy kis idő mire újra lehetett edzeni. Igaz akkor nem volt rendelet kifejezetten a Fitness termekre.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#166962) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

[link] [link]
+ vagy 130-140kg súly és egy multifunkcionális gépem van, most milyen jól jön :DDD
+ szobabicikli ;]
keret egész jól birja, emgvan vagy 4 éve

[ Szerkesztve ]

(#166963) Angel2014 válasza Tamoo (#166953) üzenetére


Angel2014
addikt

80 ft egy pad? Azért az nem kevés.. :Y

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166964) Tamoo válasza BUZZLGHTYR (#166962) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én is elleszek. De egyébként maximálisan átérzem a sporttársak problémáját. :)

(raktárszoba, azért a rendetlenség :D)

[ Szerkesztve ]

(#166965) akooos válasza Tamoo (#166964) üzenetére


akooos
veterán

Egy olyan állítható pad nekem is nagyon jó lenne, de decathlonból megint elfogyott :(

(#166966) medica válasza aelod (#166960) üzenetére


medica
senior tag

amatőr foci meg mehet...pfff...

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166967) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!

4 oras cardionak van ertelme zsiregetes szempontjabol? 135-145 kozott tartanam a pulzosom. Heti egyszer vegeznem. kb. mennyi szenhidratot vegyek edzes elott magamhoz, hogy fogyjak is (98kg, 196cm, 30 éves)

(#166968) Angel2014 válasza S.J. (#166967) üzenetére


Angel2014
addikt

Eleve a pulzusodnak 123 nál több nem szabadna lenni zsírégetésre. 220-30 x 0,65=123

A 4 órás kardiónak főleg ekkora pulzussal semmi értelme. Elég egy óra ha tudod csináld főleg reggel éhgyomorra, ilyenkor felpörög az anyagcseréd , amit folyadékkal " zöldtea,koffein, " és 5-6- étkezéssel tartasz fent.
Ezért máshogy is kell számolni a futópadon mutatott kalória értéket is. Épp elég heti 3-4 ilyen kardió.

A szénhidrátot és az evést azért kerüld ha tudod mert mindig azt a kalóriát égeti el a futópadon végzett edzés, majd utána nyúl a zsírhoz. Ezért is hatásosabb az éhgyomros.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166969) S.J. válasza Angel2014 (#166968) üzenetére


S.J.
tag

hmm kicsit másképp tudom ezt.

a test, ch-t és zsírt mindig egyszerre éget teljesítmény közben, csak különböző arányban.

magas pulzusnál mondjuk 50-50, alacsonynál 30-70 a zsír javára, viszont adott esetben magasabb pulzusnál az 50% több zsír, mint a lassú lempónál a 70%. (mivel az össz elégetett kcal nagyobb)

ez téves?

nehéz kihámozni az interneten a helyes információkat, főleg ilyen népszerű témánál.

98kg vagyok most, triatlonversenyre keszülök (nem az első). 108- ról indultam, szépen le tudtam adni erőveszteség nélkül 10kg -t, de megragatam most egy hónapja. Futáshoz 90kg körül kellene lemennem.

[ Szerkesztve ]

(#166970) medica válasza S.J. (#166969) üzenetére


medica
senior tag

Az emberi test bámulatosan tud alkalmazkodni, ráadásul egyénileg eltérő módon hogy még egy csavar legyen benne. Diétával, kalóriadeficittel kombinált alacsony pulzusos futóedzésekkel érdemes kezdeni míg el nem éred a kívánt súlyt (bár azt nehéz belőni - én pl túlfogytam jópár maratonra az elején mire rádöbbentem hogy 4 kg-al többel jobb időket futok). Van akinek a 130 körüli pulzus jön be van akinek alacsonyabb (maffetone). Ha versenyezni is akarsz akkor a belőtt súly után kellenek az iramok is. Tíz százalék súlyvesztés még nem nagy fogyás (persze egyéni dolog, akinek eleve 10% alatt volt a testzsírja annak igen), neked még csak most kezdődik. Ahogy erősödsz, javul a kalória felhasználásod is (ez esetben sajnos), ha eddig kellett 1000kcal 10 kilhez akkor edzetten kihozod 700-ból is. Én az izomtömeg megtartásához súlyzózom mindig (alapvetően magashegyi sportokat űzök), de ez nem mindenkinek szempont. Végig futásorientált testsúly csökkenésről beszélünk ami nem egyenlő a "zsírégetéssel".

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#166971) Angel2014 válasza S.J. (#166969) üzenetére


Angel2014
addikt

Én meg úgy , hogy az ilyen magas pulzus az izmot kezdi égetni és nem a zsírt.

Az intervall segíthet még de azt pont azért találták ki hogy ne tartson sokáig a kardió edzés. [link]

Amúgy minek futkározol 4 órát Mi vagy te Forrest Gump? Diétára figyelj amit szépen számolj. És lehet pont ez a hiba nem a zsírt bontja a magas pulzus miatt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166972) roti86 válasza Tamoo (#166964) üzenetére


roti86
őstag

Ezzel már el lehet lenni bőven. Még egy húzódzkodó lehetőséget hiányolok a képről. Az az állvány nagyon jó, még guggolni is tudsz biztonságosan

(#166973) Tamoo válasza roti86 (#166972) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az állvány tetején van húzódzkodó, csak olyan rohadt magas hogy nem fért bele a képbe. Egy nagydarab magas sráctól vettem, az ő méreteihez volt tervezve. :D Én nem érem fel csak székről.

Ami csak félig van még rajta az egy ilyen kombinált hátgép.

[ Szerkesztve ]

(#166974) aelod válasza medica (#166970) üzenetére


aelod
veterán

Felejtsük már el a kalória számolgatást könyörgöm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166975) Angel2014 válasza Tamoo (#166973) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez Lififittness? vida ilyet adott el nekem 150kg súllyal 60 ezer ft-ért.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166976) Tamoo válasza Angel2014 (#166975) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem, ez LT-Tech, Kecskeméten gyártják ha jól emlékszem.
Ezt kénytelen voltam megvenni újonnan, összevissza nyeklő "áruházi" sz@rt nem akartam.
60-ért tudtam volna örülni neki, de ez sokszorosában volt.

[ Szerkesztve ]

(#166977) Angel2014


Angel2014
addikt

Ez a gép volt az..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166978) sutyesz96 válasza HussarF (#166937) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszönöm, kiprobalom!!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#166979) do3om


do3om
addikt

Nekem is van otthon pár cuccom de mostanában nincs időm edzeni. Csak az vigasztal hogy más sem tud így egyenő esélyekkel mehet a csoffadás. ;]
Angel
Senki sem hiszi el hogy volt 60e Ft od ;] már megint kamuzol.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#166980) Angel2014 válasza do3om (#166979) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt az a lényeg másnak legyen.. és ha figyeltél volna korábban Czintula Csabit megkeresve Angliából amit behoz és pl amit a Vida leadott régebbi gépeket a raktárba nagyon jó áron hozzá lehet jutni.

Gépek,kardiógépek, fekvenyomópadok, súlyok ,kézisúlyok, stb stb.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166981) Angel2014


Angel2014
addikt

Szóval a Pintér Feri úgy gondolja az élsportolóknak 2000 Ft- ér a terme naponta? Nevetséges! És nevetséges az is , hogy akinek bérlete van az csak napijeggyel mehet be!

Fitness 2000 EDZŐTEREM - HIVATALOS OLDAL
16 ó. ·
☝️ Ezúton tájékoztatjuk Vendégeinket, hogy a Fitness 2000 (Bp, XX.ker. Serény utca 2.) edző - és fitnesstermünk november 16-tól változatlanul nyitva áll az amatőr és hivatásos versenyszerű sportolók előtt HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 10:00 és 19.00 óra között.
🏋‍♂ A sportolás lehetőségét termünkben azon sportolóknak tudjuk biztosítani, akik:
SPORTSZÖVETSÉG ÁLTAL KIÍRT, SZERVEZETT, VAGY ENGEDÉLYEZETT VERSENYEN EZT MEGELŐZŐEN RÉSZT VETTEK, VAGY AZ AZON VALÓ JÖVŐBELI RÉSZVÉTEL ÉRDEKÉBEN REGISZTRÁLTAK.
👉 A belépéshez szükséges írásbeli igazolás felmutatása és ahhoz való hozzájárulás, hogy az igazolás fénymásolat formájában a személyes adatok törlése mellett részünkre átadásra kerül egy hatósági ellenőrzés során történő felmutatás és igazolás érdekében.
Azok a személyek, akik érvényes sportorvosi igazolással rendelkeznek, sportszövetség külön írásbeli igazolása nélkül is sportolhatnak termünkben.
👉 A kormányrendeletben meghatározott 30 napban a terem csak napijeggyel látogatható, bérletváltásra nincs lehetőség, viszont megnyitjuk Vendégeink előtt magas színvonalon felszerelt funkcionális termünket is.
NAPIJEGY 2000 Ft, ami tartalmazza:
✔ 1200 nm-es konditermünk,
✔ 250 nm-es kardió termünk,
✔ 250 nm-es funkcionális termünk látogatását.
Az erre a hónapra korábban megváltott bérletek a 30 nap letelte után, a korlátozások feloldásának hónapjában felhasználhatóak.
Fitness 2000, ahol bajnokok születnek!
Edzőtermünk, a Fitness2000 eddig 75 világbajnokot adott a magyar fitness, testépítő, fekve nyomó és erőemelő sportágaknak. Edzőtermünkben 200 különböző erősítő géppel és 415 kézi súlyzóval felkészülten várjuk a rendkívüli helyzetben más edzőtermekből kiszorult sportolókat is.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166982) HussarF válasza Angel2014 (#166981) üzenetére

Nálunk is kb. ezek a szabályok vannak. Csak a bérlet megy ugyanúgy, nincs napijegyezés. Pont tegnap fizettem be az egyesületi tagdíjat. Lesz még egy sportorvosi és szerdától nyit a terem.

(#166983) Angel2014 válasza HussarF (#166982) üzenetére


Angel2014
addikt

De ez nem gyenge amit csinál...csak vegyél napi 100 embert 30 napon keresztül. És itt az egész orszából mehetnek akinek van szövetségi engedélye.

Sima 6 milla.

A gépparkja ősrégi, " jó kezdi újítgatni" a kardiógépek szétesnek...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166984) HussarF válasza Angel2014 (#166983) üzenetére

Szerintem 6 milla egy ilyen teremnél nem nagy pénz. Lehet a bérleti díj meg a rezsi elviszi nagy részét. Békeidőben sztem ennél jóval nagyobb árbevétele lehet.

(#166985) Apollyon válasza Angel2014 (#166981) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már vagy 2 éve nem jártam ott, de semmi gond nem volt akkor a gépparkkal. Sőt, nekem kifejezetten bejönnek a régi gépek.
A többire meg azt tudom mondani, hogy valszeg így tudja megoldani, hogy ne legyen veszteséges az üzemeltetés, beleértve az ott dolgozók bérét. Nyilván neki sem kenyérre kell a pénz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#166986) Angel2014 válasza Apollyon (#166985) üzenetére


Angel2014
addikt

Mióta Olgával folyik a válás ügye azóta van ez így biztos nem Feri találta ezt ki, hanem az új menyecske. Olgának mindenből a fele járna.

Nem is a régi gépekkel van a baj hanem nem szervízeli és nem fordít rájuk időt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#166987) Tamoo válasza Angel2014 (#166981) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Gondolom a forgalomcsökkenés mellett így jön ki a matek. Nem kötelező menni, lehet fekvőtámaszozni otthon is. Egyik sem jótékonykodik, örülnek ha nem csődölnek be gondolom, mert ez sem igen 30 nap lesz.

[ Szerkesztve ]

(#166988) Apollyon válasza Tamoo (#166987) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lehet amúgy én vagyok hülye, de szerintem a közleményben leírtak elég pongyola megfogalmazás. Most akkor bárki mehet napi 2000 forintért, vagy csak az írásos engedéllyel jelentkezők mehetnek és ők is csak a megadott összegű napijegy ellenében?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#166989) Dinter


Dinter
addikt

2 hónapja elkezdtem szedni egy gyógyszert, ami A-vitamin származék, ezért nem ehetem a multivitaminom mert abban is van, és fent állna a túladagolás veszélye.
Viszont csomószor elkezd rángani a combom, gondolom a vitaminhiány miatt. Létezik olyan multi, amiből pont az A-vitamin hiányzik? :F

(#166990) Madwe válasza Dinter (#166989) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magézium/kálium/sóhiány áll az izomrángások/görcsök mögött jellemzően.

(#166991) stratova válasza Dinter (#166989) üzenetére


stratova
veterán

Magnézium, általában B vitamoinokkal (többnyire B6) kombinálva, segíti a felszívódást. Illetve a kialvatlanság, fáradtság is okozhatja.
Madwe megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#166992) aelod válasza Apollyon (#166988) üzenetére


aelod
veterán

Csak a két hivatalos magyar szövetség (államilag elismert) versenyzői jogosultak edzeni most. IFBB es IPF.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166993) Macka válasza aelod (#166992) üzenetére


Macka
veterán

Van valami EMMI állásfoglalás is. Azt nem tudod, merre találom?

(#166994) noiq_nolife


noiq_nolife
csendes tag

A kültéri kondiparkokat, hogy érintette a mostani korlátozás? Most is körbe szalagoztak őket, mint tavasszal?

(#166995) stratova válasza noiq_nolife (#166994) üzenetére


stratova
veterán

Az a gond, hogy rosszabb a helyzet mint tavasszal. Holnap majd megnézem kiírtak-e valamit a közelben lévőre.

(#166996) Apollo17hu válasza noiq_nolife (#166994) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Se szalag, se semmi. Margitszigeten a Margit híd pillérénél tucatnyian street workoutoznak egyszerre.

(#166997) aelod válasza Macka (#166993) üzenetére


aelod
veterán

"A veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről szóló 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendeletben (a továbbiakban: Rendelet) foglalt rendelkezések alapján kérdésére az alábbi tájékoztatást adom.
A Rendelet meghatározza a jelenlegi körülmények között a sportlétesítmények használatának rendjét és rögzíti, hogy a sportlétesítmények, sporttevékenység végzésére szolgáló egyéb helyiségek használata kizárólag a versenyszerűen sportolók számára megengedett edzés vagy sportrendezvényen történő részvétel céljából. A Rendelet alapján a versenyszerűen sportolók számára tartott edzésekre mind zárt térben, mind szabadtéren, egyéni vagy csoportos sportolás keretében is sor kerülhet.
A sportról szóló 2004. évi I. törvény (a továbbiakban: Stv.) 1. § (3) bekezdése szerint versenyszerűen sportoló (versenyző) az a természetes személy, aki a sportszövetség által kiírt, szervezett vagy engedélyezett versenyeken, vagy versenyrendszerben vesz részt. A versenyző vagy amatőr vagy hivatásos sportoló. Az Stv. 3. § (1) és (4) bekezdései értelmében a versenyzőnek - a versenyrendszerben, bajnokságban való részvétel feltételeként - a sportszövetség által a nemzeti sportinformációs rendszerben nyilvántartott, e törvényben meghatározott feltételeknek megfelelő, a versenyrendszerben vagy versenyeken való részvételre jogosító sportolói igazolvánnyal (a továbbiakban: versenyengedély) kell rendelkeznie.
A versenyszerűen sportolók körébe csupán a versenyengedéllyel rendelkező sportolók tartoznak, így azon sportolók, akik tagsági vagy szerződéses jogviszonyban állnak sportszervezettel vagy sportszövetséggel, tehát igazolt sportolók, ugyanakkor versenyengedéllyel nem rendelkeznek, jelen rendelkezések szempontjából szabadidős sportolónak minősülnek, és őket a versenyszerűen sportolókra vonatkozó korlátozás alóli kivétel szabályok adta lehetőségek nem illetik meg.
Az edzések megszervezése és megtartása során is javasolt figyelemmel lenni a veszélyhelyzethez kapcsolódó, fennálló tilalmak és korlátozások mellett a sportágak nemzetközi szövetsége által hozott döntések és ajánlások betartására, valamint a sportlétesítmények működtetésére vonatkozó protokollokra, a sportlétesítmények tulajdonosai, üzemeltetői által előírtakra, az Országos Sportegészségügyi Intézet állásfoglalására, továbbá a Nemzeti Népegészségügyi Központ szakmai álláspontjára.
Üdvözlettel,
dr. Reinhardt Ákos
főosztályvezető / head of department
Emberi Erőforrások Minisztériuma / Ministry of Human Capacities
Sportért Felelős Államtitkárság / State Secretariat for Sport
Sportirányítási Főosztály"

---
Ja és Molnár Peti profi lett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#166998) whitezo88 válasza aelod (#166997) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én annak ellenére, hogy (sajnos) nem toltam úgy az edzést mint kéne, de sokszor mentem, remek volt délután, vagy este leadni a gőzt, remélem lesz valami megoldás, vagy nem lesz hosszabbítás. Közterületi "gépparkban" nem fogok bohóckodni.

---

Engem meglepett hogy csak most lett PRO a Peti. Sokéve nagyon brutál a formája. Vagy direkt nem akart még az lenni? Vagy nem volt szerencséje?

(#166999) aelod válasza whitezo88 (#166998) üzenetére


aelod
veterán

Nem mivel eddig csak amatőr pénzdíjas versenyeken indult. Szombaton megnyerte a kategóriáját majd az abszolútot is Szmereka Laci előtt (utóbbi -100kg-ban, Peti -90-ben indult). Vasárnap pedig az első profi versenyét is amivel kvalifikált a 21es O-ra. Szóval két profink is lesz jövőre! Király Laci és Molnár Peti.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167000) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez is komoly Deák Pisti Vidával kezdték az alapozást a versenyre márciusban de lehet később 120kg feletti súllyal és iszonyú erővel. [link]

Most meg nem is tudom 70-80 kg kategóriában lett bajnok. Azt akárhogy nézem 40-50 kg fogyás.

És ezt az izomépítést főleg versenyre már a 80 -as években is alkalmazták a Csepelben is és én is leírtam itt 100x. És most mi megy együnk meg 1kg csirkét 3x igyunk fehérjét egy nap és izmosak leszünk mert úgy építjük fel. Szóval aki 90 kilóban bajnok akar lenni azt a tömeget legalább 110-120 kilóg fel kell vinnie.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.