Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107718) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#107715) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hidd el, hogy másnak sincs ám több ideje. Hiába gondolod azt, hogy te keményebben dolgozol, mint az átlag és emiatt nincs időd az edzésre. Én egyetemista koromban azt hittem, hogy az utazgatás meg a tanulás miatt nincs elég időm rá, most sokkal többet foglalkozok vele és kevesebb időm van. Aki meg akar élni, az dolgozik. Ha azt mondja a főnök, hogy túlóra, akkor túlórázik. Én nem gondolom különlegesnek azt, hogy 7:30-tól 16:00-ig van a munkaidő (pénteken 13:30). Ez azt jelenti, hogy 7:15-kor már ott kell lenni és 16:15 előtt nem indulsz el haza, de egy héten minimum kétszer 17:00 után tudok elindulni. És akkor mi van? Más még többet dolgozik, kevesebbet keres és mégis jobban oda tudja tenni magát, mint én. Tudom, mert látom. Van kollégám, aki vonul, és mellette autószerelőként dolgozik. Szolgálatban akármikor riaszthatják, "szabadnapján" meg napkeltétől napestig dolgozik a műhelyében. És tudod mit látok rajta? 80 kilós, sokkal jobban néz ki, mint én és ráadásul még erősebb is. Na ez a nem mindegy. Pedig ott a főállása - ami elég stresszes meló elhiheted -, ott a másodállás, ott az asszony, ott vannak a gyerekek és mégis csinálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.