Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107201) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#107198) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A netes távdiagnosztika elég fejlett tudomány már, így érthető a kérdés h öreganyám unokatestvérének a szomszédjának mi lehet a baja :F
Mindenesetre küldöm a zenergiát, hány százalék? ;]
Külön kérésre pénzenergiát is melléklek

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#107202) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#107197) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én ezért fogyok inkább lassan, na meg mert meló közben nem lehet zombizni nulla chval, cserébe triplája idő minimum

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#107203) Dicker válasza krexitolin (#107195) üzenetére


Dicker
őstag

Valószínű petefészkében van egy ciszta. Ha nő, ha nem. Ártalmatlan.

Üdvözlettel,
Dr. Dia Nabolla!

(#107204) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#107201) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Küldhetsz, ez a nap teljesen off. 14 óra kubikolás pipa
Dick: :DD :DD csóró újonc :DD

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107205) Angel2014 válasza kolosanyi (#107197) üzenetére


Angel2014
addikt

nem a fogyás volt gyors :D a koksz volt hamis ...izom helyett vizet kötött az ürült ki belőle.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107206) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#107202) üzenetére


kolosanyi
veterán

Heti 1 kiló a normális szerintem. :K

(#107205) Angel2014
Ebbe bele se gondoltam, de mondasz valamit.

(#107207) celf válasza FIREBLADE78 (#107189) üzenetére


celf
őstag

25% volt ra, szoval annyira nem volt veszes. de mondjuk nem bantam volna ha felaron van teszemazt....

(#107208) Cassidey válasza kolosanyi (#107197) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hat ez nem eleg azert meg fizikbe sem. Es ez nem fikazas. :)

(#107209) celf válasza krexitolin (#107195) üzenetére


celf
őstag

hát kaptál oltást rendesen.

szerintem egy sérv simán fájhat.
sebészeten nem küldik el a rákba. ha igen, akkor ő is elküldheti őket, csak még neki igaza is lesz.
szépen megnézik majd mi baja van, letesztelgetik. remélhetőleg.
inguinális sérvénél az az egyik teszt, h odateszi a sérvhez az ujjait a doki, és köhinteni kéri a beteget. ha sérv van, érezni az ujjakkal, hogy odafeszülnek a srévcsatornába belsőszervek. köldöksérvnél nem tudom mi a teszt, de ott is hasonló lehet. viszont talán tényleg csak meghúzta/megerőltette magát, és nincs para.

vagy valamelyik bordaközi ideg csipődik. de rosszabbik esetben gerinc sérv is lehet.

dokihoz mindneképp menjen el. ja és rakja rendbe magát, mert könyvpakolástól nem kéne sem gerinc, sem köldöksérvet kapni.

(#107210) Woodslave válasza kolosanyi (#107197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én naturálban június végére elfogadnám 70kg-san ezt a formát.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107211) Angel2014 válasza kolosanyi (#107206) üzenetére


Angel2014
addikt

ugyan így járt a mi edzőnk is [link] [link]tudod ő volt az enyveskezű fekvenyomó [link] :DD

Pedig rettentően vastag volt nézd [link] ő is ebbe a csapdába esett...és mondtam neki és azt mondta lehet igazam van....ezt a sportot csak az tudja jó kokszal végig tolni akinek 2-3 milla van havonta a felkészülésre...és étkezésre.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107212) Zola007 válasza Angel2014 (#107211) üzenetére


Zola007
veterán

havonta?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107213) Angel2014 válasza Zola007 (#107212) üzenetére


Angel2014
addikt

Hàt a kaja elvisz 300-400 ezret. A növi mellé a naponta 10-12 egység nem olcsó és még hol a többi pl vitaminok fehèrje stb...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107214) Dani82 válasza Angel2014 (#107213) üzenetére


Dani82
senior tag

megéri az oklevél és a műanyag biotech serlegért. ... ohh wait.. :U

(#107215) Eagl3 válasza Angel2014 (#107211) üzenetére


Eagl3
veterán

Azért ezt a 2-3 milliot kicsit tulzonak tartom, inkabb par szazezres tetel lehet havonta szerintem. Beszelgettem egy sraccal a terembe aki hozza par embernek a motyot, o azt mondta, olyan 50 korul all meg egy kura amiket itt hasznalnak, persze nyilvan "profi" szinten ez azert joval tobb.

(#107216) Woodslave válasza Angel2014 (#107213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja mondjuk napi 1kg lazac meg 1 kg bélszín aztán ott vagy napi 8-10k.. Mondjuk Ennyi azert menfizikhez 80kgho nem hiszem hogy kellene

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107217) Cassidey válasza Angel2014 (#107213) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nagyon nem stimmelnek a szamok amiket bedobtal ide.

(#107218) Shingen


Shingen
addikt

Bárki képes arra, hogy ilyen kockahasa legyen :U
Na megint egy bájgúnár.

風林火山

(#107219) Shingen válasza GoTReX (#107157) üzenetére


Shingen
addikt

Mindegyik hasonlóan szar /kényes arra ,hova teszed. :DD
Tényleg így van.

(#107166) Woodslave DE tényleg, fiatalok már lassan be sem férnek az orvosi rendelőbe ha bajuk van. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#107220) -Mike- válasza Shingen (#107218) üzenetére


-Mike-
addikt

Bárki? Akkor megcsinálom én is, de bázz, tejszínhabbal ittam ma reggel a kv-t, akkor majd holnaptól.

(#107221) HussarF

Tegnap voltam pesten és kínainál kajáltunk. Nem vagyok ínyenc fajta, de bepróbáltam a tofut. Ahogy utánanéztem ez szója túró vagy szója sajt. De bejött. Igaz fostam utána, mnit a vízipisztoly, mert elsőre az idegen kajákat nehezen tudja befogadni a gyomrom, de hamar adaptálódik, szóval, ha beépíteném az étrendembe, tuti nem lenne belőle probléma. Kinek mi a véleménye róla, mennyire ismeri a kaját?
Ja a másik, nem tudok mostanában lenmagoljajat venni, csak tökmagolaj van. Feltételezem nem lesz semmi különbség, ha azt a napi 5-10 g zsírt nem az előbbiből, hanem az utóbbiból viszem be, de ha valaki tud mondani valami okosat ezzel kapcsolatban, kíváncsi vagyok.

(#107222) Shingen válasza GoTReX (#107168) üzenetére


Shingen
addikt

Azért egy körre kipróbálnám, csak a feeling miatt. :DDD

(#107174) BÁ Nutrition
BB rádióban lefikázta őket a hurka Hurka! :DD

(#107197) kolosanyi Itt elég giliszta lett. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#107223) Shingen válasza FIREBLADE78 (#107199) üzenetére


Shingen
addikt

Nem rossz,de ez a térdig erő gatya baromság
Most ez a trend.

(#107221) HussarF

De bejött. Igaz fostam utána, mnit a vízipisztoly, ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#107224) Zola007 válasza Cassidey (#107217) üzenetére


Zola007
veterán

az én lokális infóim alapján bodysport, superbody szintjén 80kg-ban havi 200e Ft elég mindenre.
Persze ebben csirke van és myprotkó, nem bélszín és Optimum Gold

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107225) celf válasza HussarF (#107221) üzenetére


celf
őstag

én úgy tudom, hogy nincs valami jó hatással a tesztoszteron szintre, de itt egy cikk, ami habár már 6 éves, azért elég alaposnak tűnik

tökmagolaj omega 6
lenmagolaj omega 3
az egyik nem váltja ki a másikat, ha engem kérdezel :)

(#107226) kolosanyi válasza Cassidey (#107208) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én azért elfogadnám.

(#107210) Woodslave
De nem lesz ilyen formánk úgyse. ;]

(#107211) Angel2014
Akkor majd ha lottót nyerek, felkészülök egy versenyre én is. :DDD

(#107227) goodboy007 válasza Dani82 (#107177) üzenetére


goodboy007
senior tag

De azzal, hogy egy ismert adón is megy a műsor és nem csak netes berkekben, legalább a fotelhuszárok is látnak ilyet és valamilyen szinten ösztönzi őket. Mellesleg inkább tőlük próbáljon tanulni az egyszerű néző, mint Ápdét Norbiéktól.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#107228) madle válasza Dani82 (#107214) üzenetére


madle
őstag

Ahogy mondod, osztom a véleményed! Azért beleverjen magába az ember százezreket, hogy 2 hónapig shredded legyen meg ékeskedjen a színpadon mint egy cirkuszi majom....Nálam a testépítő nem egyenlő a páva gyökér kategóriával ami ma már tolva van a barom nép által.
Amint nincs forma úgy is el van felejtve az összes. :D

(#107229) Zola007 válasza madle (#107228) üzenetére


Zola007
veterán

mi ez a kéményseprő avatar?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107230) gaborn1 válasza Zola007 (#107229) üzenetére


gaborn1
tag

Ez Denzel a Brickleberry-ből. :D

(#107231) madle válasza Zola007 (#107229) üzenetére


madle
őstag

Most kaptam :D Denzel a Brickleberry-ből.

(#107232) TeeJay


TeeJay
félisten

használ itt valaki Biotech övet guggoláshoz meg minden máshoz?
páromnak ugye fáj a háta és többen javasolták hogy minden edzést abban csináljon hogy támassza a derakát az öv, igen ám csak van csomó fajta meg csomó árban

Biotech-ben nézelődtünk
van pro és kontra vagy máshol nézelődjek inkább?
Scitec jobb? vagy Myprotein öv?

Biotech 4öv ezek
[link]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107233) Eagl3 válasza TeeJay (#107232) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért kell erőltetni ha ennyire fáj a háta? Csináljon olyan gyakorlatokat, ami nem terheli a derekat mellette meg menjen el úszni.

(#107234) kolosanyi válasza TeeJay (#107232) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az öv nem arra való, hogy megtámassza a derekát. A hasűri nyomást fokozza, nagyobb súlyt tudsz emelni, de a rossz technikát (ami a sérüléshez vezet) csak elfedi. Masszőr-gyógytornász, napi szintű nyújtás. Ha ez nincs meg, csak rosszabb lesz. Szinten tartani már könnyebb, de állandóan foglalkozni kell vele. Most épp nekem is fáj, gyakorlatilag idén még nem volt deload, felhalmozódott bennem a terhelés.

(#107235) HussarF

A tejtermékek és az akné

Sajnos a tejtermékek nagyon könnyen okozhatnak mitesszereket, még akkor is, ha fűvel táplált, organikus, borjút szoptató tehenektől származnak.

Ennek hátterében a tehenek hormonjai állnak, amelyek mindenképpen belekerülnek a tejbe, és az emberi szervezetben a férfihormonokat serkentik, melyek szorosan kapcsolódnak az akné megjelenéséhez.

Ezt tudományos kutatás is igazolja. Ez az értékelés például 21 tanulmányt összegzett, melyek kimutatták, hogy a tehéntej fogyasztása összefügg az akné megjelenésének gyakoriságával, illetve súlyosságával.

Akkor mégsem csak kismacskáknak való? Igaz, az idézet a femina.hu-ról van ;]
Bár a cikkben citált forrás tudományosnak tűnik.

(#107236) troller válasza HussarF (#107235) üzenetére


troller
senior tag

"Ennek hátterében a tehenek hormonjai állnak, amelyek mindenképpen belekerülnek a tejbe, és az emberi szervezetben a férfihormonokat serkentik"
Trenbolon másodkéztőgyből... ;] :D
Bukott doppinteszt utáni mentegetőzésnek is jó lesz, hogy dehát én csak sok tejet ittam.... :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#107237) Dicker válasza HussarF (#107235) üzenetére


Dicker
őstag

Szerintem inkább a szennyező anyagoktól van, amit a test így tud csak méregteleníteni, és belekerülnek egy-két változatba. De hajrá, jöhet a videó 4 liter tejről, húzóra, meg egy utána lévő edzésről. Szeretjük a kísérleteket. ;]

(#107238) FollowTheORI válasza HussarF (#107235) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebbe nincs semmi tudomány... én ez magamon is tudom. Ha tartósan tejet iszok megjelenik akné az arcomon meg a hátamon is... ha nem akkor meg nem. :)

Szóval én nem iszok tejet már jóideje... érdekes a savó/kazein-portól meg nem (tehát nem a tej-fehérje miatt van).

(#107237) Dicker

Nah jah, az hogy mitől van pontosan nem tudom, de már nem is érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107239) FIREBLADE78 válasza celf (#107209) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Linket dobsz? Van még akció? Lehet olcsóbb 27k adidas lifter cipőt veszem. Nem lehet annyira szar. Amíg nem vagyok profi addig jó lesz az is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107240) kilinked válasza Dicker (#107237) üzenetére


kilinked
csendes tag

(#107241) Woodslave


Woodslave
nagyúr

csináltam amerikai palacsintát (a lehető legkommerszebb (egészségtelen) módon. De sikerült bemakrózni. Kb. - az eperlekvár miatt mert eperdzsem a kalóriaguruban gőzöm sincs a mi házi készítésűben mennyi cukor jut egy üvegbe, de mindegy - 400 kcalos adagot ettem meg. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107242) Zola007 válasza Woodslave (#107241) üzenetére


Zola007
veterán

Jövő héten nem akarsz esetleg egy pörkölt makrózást bevállalni?

Állítólag ahhoz mérnöki diploma kell ;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107243) celf


celf
őstag

tudtok még olyan webshopokat, ahol jó áron lehet venni különféle márkájú kiegeket? nutritiondiscount.eu-n kívül.

(#107244) Zola007 válasza celf (#107243) üzenetére


Zola007
veterán

alibaba.com
15000 kg fehérje befér egy 6 méteres 1 TEU konténerbe :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107245) Dicker válasza Zola007 (#107244) üzenetére


Dicker
őstag

Normál 12-es konténerbe, meg egy kicsibe belenyomnak 50 tonnát is. Fejlődnek. Csak 12.000/zsák a csokis. Nesze neked myprotein. ;]

Ja azt hozzá kell tenni, hogy Bruce Lee az eladó. Lehet kérni dedikált zsákot is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#107246) madle válasza Zola007 (#107244) üzenetére


madle
őstag

Ez beszarás. :D Akkor a nagy cégek is lehet Kínából szerzik be, majd itt meg becsomagolják? Azért nem gondoltam volna, hogy a "saját" fejlesztésű fehérjéket is így dróton keresztül behozzák Kínából. :D

(#107247) BÁ Nutrition válasza madle (#107246) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Azért nem gondoltam volna, hogy a "saját" fejlesztésű fehérjéket is így dróton keresztül behozzák Kínából"

itt inkább a fejlesztést raknám idézőjelbe...
szerinted űrtechnika kell a tejsavó és a kreatin gyártásához?
kérdezzük meg bubbit :) bár lehet most már csak kizárólag a narancs gyártása érdekli :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#107248) -Mike- válasza madle (#107246) üzenetére


-Mike-
addikt

Megnézheted hogy csinálják, "úteknika" [link]

(#107249) Dicker válasza -Mike- (#107248) üzenetére


Dicker
őstag

Ez a Feri, volt rendőr nem? Ismerős. De akkor a b.bolt is az övé elvileg.

(#107250) madle


madle
őstag

Franc tudja, nem vegyész vagyok. :) Gondoltam, hogy nem űrtechnika, de amikor az emésztő enzimes ötletelés van, az már tekinthető fejlesztésnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.