Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107451) Zola007 válasza Dicker (#107449) üzenetére


Zola007
veterán

Én is.
Beállítom a rudat 60-70 centi magasra, ráülök, aztán mehet a koncentrált váltott karos
Bár mostanság gondolkodim, hogy kellene valami kispárnát vinni, mert egy idő után kényelmetlen ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107452) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Rendeltem egy 500mgos szemes L-karnitint, illetve egy szintén szemes Green Coffee Complexet. Ti hogy szednétek a kettőt együtt? Én mindkettőből a napi adagot edzés előtt gondoltam bevenni. Utóbbinak így néz ki az összetétele:

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#107453) kiszi07


kiszi07
senior tag

Egyik nap elmentem a győri Cutler-ba edzeni - megnéztem, hogy milyen. Keresem a lábgépeket erre Vörös Zoli ott eddz. ;] Hát ránézésre 3,5x nagyobb volt, mint én. Pedig én sem vagyok azért egy kis darab. Kihűltem :B

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#107454) freaghill válasza FollowTheORI (#107448) üzenetére


freaghill
őstag

Nagyon meglepődtem mikor nyomták a srácok. Pedig nem is voltak kis darabok. :U

(#107455) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma láb vót, meg extrém terhelés. 30 kilós menetfelszerelésben lépcsőfutó verseny. Ha azt hittétek, hogy 30 kiló nem tudja szétszedni a lábat - mint én - , hát tévedtetek. Eléggé atta.

(#107456) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#107455) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Katasztrófások mióta mennek tűzoltó ruhában?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107457) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#107456) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tűzoltóságon dolgozom. A Tűzoltóságot meg beintegrálták a Katasztrófavédelembe 2012-ben. Nekem a közvetlen elöljáróm a tűzoltóparancsnok, ő kért meg rá (azaz utasított), hogy vegyek részt az eseményen.

Egyébként nekem is kell, a Katasztrófavédelmi Mobil Laborra megvan a végzettségem, oda be szoktak osztani technikusnak. Káreseménynél ugyanúgy védőruhában vagyunk, csak nem a sugárcsövet fogjuk, hanem gázkoncentrációt merünk, veszélyzónát jelölünk ki, terjedési modellt számítunk stb. Persze ez csak veszélyes anyaggal kapcsolatos káreseménynél van.

[ Szerkesztve ]

(#107458) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#107459) Peti78 válasza kolosanyi (#107458) üzenetére


Peti78
őstag

Az a baj, hogy mindenre van pro és kontra. Úgyis mindenki meggyőződése (tapasztalata) szerint jár el ezekben a kérdésekben. Én iszok edzés után 50gramm tejsavót és 30-50 gramm (mikor mennyi akad a kanálba) dextróz, fruktóz, kukoricakeményítő koktélt.
Azt nem tudom használ-e, de eltelít kis ideig és nagy valószínűséggel nem nyír ki. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107460) kolosanyi válasza Peti78 (#107459) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én semmi érdemi különbséget nem veszek észre, ezért nem is cukrozok edzés után.

(#107461) madle válasza do3om (#107443) üzenetére


madle
őstag

kakas töke, abban az van amit mondanak! :D

(#107462) Peti78 válasza kolosanyi (#107460) üzenetére


Peti78
őstag

Hiszek, vagy nem hiszek. A legtöbb tanulmány eredményét később megcáfolják, aztán azt is megcáfolják. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107463) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja. nevetséges... :D

de röhej hogy onnan hogy a reggeli cukor, edzés utáni cukor, előtt-közben.. van minden :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107464) Zola007 válasza Peti78 (#107462) üzenetére


Zola007
veterán

200 edzés évente
edzésenként 50g dextróz
10 kg cukor évente
40.000 kcal évente
napi átlag 400g CH bevitel
átlag 80g CH étkezésenként
napi 1.600 kcal 584.000 kcal évente
6,85% átlagos cukortartalom
átlag 5,5g cukor /étkezés, tehát mintha minden egyes ételedet meghintenéd még egy kiskanál cukorral

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107465) Woodslave válasza Zola007 (#107464) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát akkor azt akarod ezzel mondani, hogy tök mindegy, hogy edzés utáni "lemerült" glikogénraktárak visszatöltésére valaki 50 gramm dextrózt iszik a turmixban, vagy minden kajáját megszórja 5.5 gramm porcukorral?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107466) HussarF válasza Woodslave (#107465) üzenetére

Legalábbis sokkal kisebb a különbség, mint azt sokan hiszik.

(#107467) Alpachino válasza kolosanyi (#107458) üzenetére


Alpachino
veterán

"cukrot adni a shake-hez, tulajdonképpen pont olyan mint cukrot adni bármelyik másik ételedhez." :K

Na ezért nem cukrozom én a shake-et, még edzés után sem :N 50g tejsavó protein, 5g kreatin, meg egy banán, vagy 30g zabliszt oszt doszta :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107468) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#107457) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Rosszul kérdezem. Palack és egyéb cuccokra gondoltam,pl tűzesetnél amiben vannak.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107469) Apollyon válasza Alpachino (#107467) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Zab a turmixba, az klassz. Csak nekem mondjuk nem fekszik. Ha lenne 3 kívánságom, az lenne az egyik hogy ne fingjak többé a zabtól. Ma kipróbálom hogy megfőzöm azt meglátjuk mi lesz. A mikrózás nem tökéletes.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#107470) szuszinho válasza Apollyon (#107469) üzenetére


szuszinho
őstag

Főzöm, megy turmixba, és sosem fingunk tőle :D

(#107471) Alpachino válasza Apollyon (#107469) üzenetére


Alpachino
veterán

:K Mondjuk én ízesített ( csokis) tejsavó proteint iszom, és ehhez kimondottan jól is passzol az a 30g zabpehely liszt...gyomor problémát nálam nem okoz :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107472) Woodslave válasza Apollyon (#107469) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyersen az én gyomrom se szereti. Mikrózás, 3 perc és másnap hidegen eszem ez segít.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107473) Zola007 válasza Woodslave (#107465) üzenetére


Zola007
veterán

egyrészt
másrészt csak hogy érezzük éves szinten mekkora extra cukorbevitel az a kis edzés utáni tömcsinövcsi.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107474) Zola007 válasza Apollyon (#107469) üzenetére


Zola007
veterán

Ha nekem lenne 3 kívánságom, az egyik inkább egy naccsöcsű, de buta szőke lenne, akit nem zavar ha phingok a zabtól.
Minden másra meg egy Mastercard
A harmadikon meg ezután ráérnék gondolkodni :D

Egyébként zabpehelyliszt. Ha netről veszed 450 Ft/kg, jól oldódik, nem kell főzni, fahéjjal, kakaóval, édesítőszerrel / süssinaval bekevered, állni hagyod egy 20 percet, krémesre megszívja magát, első osztályú

Én forrázom, azóta nem igazán van bajom vele.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107475) Woodslave válasza Zola007 (#107474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D

igazad van a cukorral is én nem iszok amúgy se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107476) 30z.Samu válasza bigmasterg (#107441) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az volt eddig, elég monoton már... :) Minden nap kb ugyanaz ment.

Sic Parvis Magna

(#107477) kolosanyi válasza Alpachino (#107467) üzenetére


kolosanyi
veterán

:K

(#107468) FIREBLADE78
Ez nem csak tűzesetnél kell, minden olyan eseménynél kötelező a légzésvédelem, ahol mérgező, maró gázok képződhetnek, a levegő oxigénkoncentrációja 17% alá csökken. Van, hogy elég a gázálarc, van amikor sűrített levegős légzőkészülék kell. Amikor ismeretlen anyag kerül ki a levegőbe, vagy nincs információ a döntéshez, akkor automatikusan a legnagyobb védettséget nyújtó védőfelszerelést kell alkalmazni.

(#107478) GoTReX válasza HussarF (#107374) üzenetére


GoTReX
őstag

Teljesen igaz ez is. Amúgy le a kalappal a srác előtt,nagyon szép fizikum.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#107479) Peti78 válasza Zola007 (#107464) üzenetére


Peti78
őstag

Nem 50 gramm dextróz, hanem a harmada az éppen belerakott mennyiségnek. (dextróz, fruktóz, kukoricakeményítő összesen max 50 gramm) Egyébként ahogy itt olvasom a hozzászólásokat, a nagy többség sokkal több mocsok élelmiszert vesz magához, mint az én n/3 dextrózom. :)
Vannak, akik esküsznek erre, mások meg másra. Aztán minden tudományos kutatást félretéve mindenki marad valamelyik változat mellett.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107480) gaborn1 válasza kolosanyi (#107455) üzenetére


gaborn1
tag

Ezen a Turul lépcsőfutó bajnokságon voltál?

(#107481) madle válasza Alpachino (#107467) üzenetére


madle
őstag

Nekem is ez a turmixom edzés után. Teljesen bevált, feleslegesen én sem cukroznék semmit.

(#107482) kolosanyi válasza gaborn1 (#107480) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ott, igen. :K

(#107483) Zola007 válasza Peti78 (#107479) üzenetére


Zola007
veterán

rendben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107484) HussarF válasza Peti78 (#107479) üzenetére

Akkor nézzük az egyetlen releváns szempontot, ami eldönti, hogy jó-e az, amit csinálsz: Oszt izmos vagy-e? ;]

Közben vettem egy kis ínyencséget magamnak. Protein Pudding. Már a fagyival meg a palacsinátval is szemeztem, de amikor megláttam a makróikat, annyira nem éreztem azt, hogy ez tényleg valami jó dolog lenne a marketingen túl. Viszont ennek kifogásolhatatlan az összetétele, gyakorlatilag ugyanaz, mint egy alap fehérjekészítménynek. Már a Warrior Juice-t is szerettem, mert a maga 50-50% kazein-tejsavó aránya miatt kicsit krémes-joghurtos állaga volt és vaníliás ízben kimondottan a madártejre emlékeztetett. Így msot berendeltem ezt. Este teszek egy próbát, rohadt kíváncsi vagyok :D

(#107485) Shingen válasza HussarF (#107484) üzenetére


Shingen
addikt

Akkor majd számolj be róla.

風林火山

(#107486) Shingen


Shingen
addikt

megint velvetes hülyeség, ezek mindenbe már gyúrósokat látnak. :U

[link]

[link]

風林火山

(#107487) Peti78 válasza HussarF (#107484) üzenetére


Peti78
őstag

Kérdés: Akkor nézzük az egyetlen releváns szempontot, ami eldönti, hogy jó-e az, amit csinálsz: Oszt izmos vagy-e?
Válasz: Mihez képest?
Az egy évvel ezelőtti önmagamhoz képest van változás. Hozzád képest nem vagyok izmos. De honnan tudod, hogy nem lennél izmosabb, ha edzés után cukroznál? Te azért vagy izmos, mert nem cukrozol? Vajon én izmosabb lennék, ha nem cukroznék?

Egyébként pedig tartom amit írtam, hogy amit itt a fórumozók nagy része félrezabál (amit leírnak) az semmivel sem jobb mint az én edzés utáni cukrom. Kevesen vannak akik nem zabálnak itt félre, Zolaa például még nem írta, bár lehet, hogy megtette.
Nem végeztem empirikus kutatást a témában, és feltételezem, hogy itt más sem. Akik meg csináltak, azok két, nagyon jól elkülönülő konklúzióra jutottak.
1. Jó
2. Nem jó
vagy fordítva

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107488) kolosanyi válasza Shingen (#107486) üzenetére


kolosanyi
veterán

Látod ez mennyivel jobban tetszik a nőknek, mint a romszáraz versenyforma? Vagy lehet, hogy tudat alatt az áll a háttérben, hogy az úszók a jó fizikum szinonimái, míg a testépítők csak felfújt izmokkal rendelkeznek és még betonozni se tudnak. Sőt, a p*csük se áll fel. ;]

(#107489) Woodslave válasza Peti78 (#107487) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a konklúzióra :D

Zola írta a múltkor hogy kakaóscsigát zabált meg mittomén. Az elméleted nem rossz. De én inkább úgy vagyok, hogy a dextróz helyett mondjuk eszek inkább csokis gabonagolyót, vagy bármi más édességet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107490) Shingen válasza kolosanyi (#107488) üzenetére


Shingen
addikt

Vagy lehet, hogy tudat alatt az áll a háttérben, hogy az úszók a jó fizikum szinonimái, míg a testépítők csak felfújt izmokkal rendelkeznek és még betonozni se tudnak. Sőt, a p*csük se áll fel.

Hát igen ez egy reális megközelítés. ;]

風林火山

(#107491) freaghill


freaghill
őstag

Ma bementünk egy helyi boltba ahol Scitec cuccokat is forgalmaznak.
Haver kért arginint és kérdezte az eladó, hogy fehérjét is szed mellé?
Válasz az igen volt.
Kérdi milyet, Scitecet?
Mire haver: Nem, Bioteches fehérjét szedek. ( ;] )

Utána elkezdi magyarázni, hogy a különbség forgalmazó és gyártó között az, hogy a legyártatja, gyártó meg legyártja, és a Scitec azért faszább, mert .... meg itt van ez az új cucc ...

Ő is tudja, hogy csak a Scitec. :DD

[ Szerkesztve ]

(#107492) Peti78 válasza Woodslave (#107489) üzenetére


Peti78
őstag

Akkor a kakaóscsiga felett elsiklottam. :K
Én semmilyen édességet nem eszek már. Nem cukrozok semmit. Én az edzés utániba teszem,nekem így könnyebb kontroll alatt tartani a bevitelt. Nem tudom, hogy ez így több vagy kevesebb mint az általad említett módszer, de én így tudom a mennyiséget nagyjából. Nekem nincs bajom a módszereddel, csak én így csinálom. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107493) gaborn1 válasza freaghill (#107491) üzenetére


gaborn1
tag

Fasza amúgy a WPP a scitectől, de túl drága, és már nem is tudom milyen vaniliás ízt próbáltam , haverom kínált de még nekem is túl édes volt, mondom ezt úgy, hogy havonta kb 1 kiló nutellát eltüntetek. :D

(#107494) Zola007 válasza Peti78 (#107487) üzenetére


Zola007
veterán

Én is félrezabálok néha, csak nem szándékosan. Nem azt értem alatta, hogy mikor sárgarépáért nyúlok, akkor véletlenül kókuszgolyót markolok, hanem mikor nem úgy alakul a napom ahogy terveztem és nincs időm főzni vagy kész kaját magammal vinni.
Meg mikor kapok egy 6-os sört vagy egy fél tálca pogácsát, akkor kidobni nem fogom. Szilveszterre kaptunk egy üveg pezsgőt meg egy tálca 3 decis Heinekent. Na, a pezsgő még tartja magát :))
Mondjuk a legutóbbi félrezabálásom mínusz 2kg-ot eredményezett, amit azóta is tartok :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107495) Woodslave válasza Peti78 (#107492) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem se a tieddel :Damugy mostanában én se eszek édességet annyira.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107496) gaborn1 válasza Zola007 (#107494) üzenetére


gaborn1
tag

Megkérdezhetem mit ettél? Nálam inkább fordítva fordul elő, kókuszgolyóért nyúlok de hirtelen ott a kva répa. :D

[ Szerkesztve ]

(#107497) Zola007 válasza gaborn1 (#107496) üzenetére


Zola007
veterán

tepertős pogácsa, fasírt, tejföl, sültkrumpli, főtt tészta, pepsi, alma, banán, grillcsirke, zsemle, kakaóscsiga, zabpehely, kenyér, némi, jó reggelt keksz, borsó, kellbimbáú

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107498) gaborn1 válasza Zola007 (#107497) üzenetére


gaborn1
tag

Hmm a mai napom hasonlóan nézett ki, akkor számíthatok arra, hogy holnapra fogyok? :D Egyébként masszív zabálós napok után felkelek reggel, a hasam tök lapos az izmaim meg tök betöltődnek, amit még értek is a szénhidrátbevitel mennyiség miatt, csak az előbbi tünetre nem találtam még választ, nektek is szokott ilyen lenni?

(#107499) HussarF válasza Shingen (#107485) üzenetére

Na itt van: 55g port tettem 3 és fél deci vízhez. 3-at ráztam rajta és kész is volt, úgy besűrűsödött, hogy alig bírtam kikaparnai a shakerből. A rácsot vagy a fémrugót, ami alapból arra van, hogy csomótlanra keveredjen a fehérje, nem érdemes belerakni, annál nehezebb azt is lekapargatni. Egyébként ezt nevezem élelmiszer mérnöki munkának. Hallottam olyan véleményt, hogy mi hülye az, aki ezt megveszi, hát elég a fehérjébe zselatint keverni és meg lehet csinálni ugyanezt. Ja, csak mi szopás van azzal, meg pancsolás, mire azt megcsinálod. Ez meg nem túlzok, beleteszed a port és tényleg 3 rántás a shakeren, összeáll, mint a beton. Nem tudom, hogy ez Scitec innováció vagy nyúlták valahonnan, de ha az előbbi, akkor azért mégis csak van értelme ott fejlesztésre költeni. Bedobtam a hűtőbe edzés előtt, edzés után meg betoltam. Nagyon jó íze van szerintem, simán vetekszik egy bolti pudinggal. Annyira talán nem édes, de ha valaki kevesebb vizet vagy esetleg zsírszegény tejet használ, akkor még azt is veri. Bár azon gondolkozok, hogy a makró elbaszása nélkül is meg lehet talán olyanra csinálni, ha előtte édesítőt teszek a vízbe. Még ki kell kísérletezni. ja igen, a lényeg ugye a makro. Ez tetszik benne a legjobban, hogy ez nem csak egy fehérjével feldúsított cukros cucc jól marketingelve, hanem simán olyan makrói vannak mint egy rendes izolátum-koncentrátum fehérje keveréknek. És mégis így tudja hozni egy rendes bolti jó cukros puding szintjét. Míg pl. a scitec palacsinta azért makroban sem tiszta fehérje, ráadásul a rendes palacsinta állagát sem igazán hozza.
Tény amúgy, hogy elég drága, ha azt vesszük, hogy 400 g az 4000 pénz, és ez csak 10 adag... Nem biztos, hogy mindenkinek megéri, de esti kajának jó lehet néha a túró helyett.

(#107487) Peti78
Volt, hogy toltam én is edzés utáni szénhidrátot, de sok évi tapasztalatból nekem az jött le, hogy ha le akarom magam pucolni, akkor az számít legjobban, hogy mennyit eszek összesen. Ha meg zabálok rendesen (mármint, ha a diéta nem tartását hívjuk rendesnek), akkor meg elkezdek tömeget felszedni meg erősödni, attól függetlenül, hogy tolok-e az edzés utániba is szénhidrátot vagy nem.

(#107491) freaghill
Ezt amúgy én is így tudom, hogy a Scitecnek van gyára, és a Biotech bérgyártat vele.

[ Szerkesztve ]

(#107500) -Mike- válasza HussarF (#107499) üzenetére


-Mike-
addikt

Nekem is van puding, mind a két íz, a csokis finomabb.
Pro tipp: shakerből edd meg, nem kell azt külön kikaparni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.