Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107101) HussarF válasza kolosanyi (#107078) üzenetére

Jól néz ki, de nem sok értelmet nézek ki belőle, ha 200-as guggolásról visszament 40-re. Mert "diéta, há' elgyengülök"? Miért kell olyan súllyal edzeni, mint egy kislány? Ettől fog csak igazán összeesni, ha az izmainak nem biztosítja a megfelelő volument. Guggoljon 180-al, az is már 10% visszavétel, bőven elég.

(#107094) GoTReX
Ezt a gumi húzza fel, nem is a csaj ;]

(#107099) Peti78
Olcsóbban is megúszhatnád a placebót

(#107102) aleister válasza Peti78 (#107099) üzenetére


aleister
veterán

És ha simán iszol egy kávét edzés előtt? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#107103) Peti78 válasza aliquis (#107100) üzenetére


Peti78
őstag

A koffein nem gyakorol rám kifejezett hatást, ezért nem is rendeltem belőle. Ettől eltekintve az arányokat tekintve rendben van?

(#107101) HussarF Ez olyan placebo volt, amit nem tudtam nem érezni. :)

(#107102) aleister Nem ér semmit. 4 adagos kotyogóst próbálgattam, de semmit nem adott hozzá.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107104) aliquis válasza Peti78 (#107103) üzenetére


aliquis
tag

Szerintem jó kis koktél. :K

Viszlát!

(#107105) Zola007 válasza Peti78 (#107103) üzenetére


Zola007
veterán

gyenge napokra is sok, de rendszeresen semmi értelme.
Majd hozzászoksz, aztán idővel az ágyból felkeléshez is edzéselőtti kell majd.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107106) goodboy007


goodboy007
senior tag

Hát vót, annyira nem atta.

Talán először életemben a deadlift-et hagytam a legvégére, előtte meg hiperhajlítást csináltam. Így akármennyire próbáltam nem oda koncentrálni, az első két sorozatnál éreztem a derekam is. Utána már nem volt gond. Nálatok is elő szokott ez fordulni vagy több pihi kéne a kettő között? Fordított esetben nincs ilyen gond.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#107107) S e t h válasza kolosanyi (#107078) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107108) kolosanyi válasza GoTReX (#107094) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem rossz. Mindig van egy ázsiai kislány, aki annyival melegít, mint amennyivel szériázok. :D

(#107101) HussarF
Sose voltam még így lediétázva, szóval fogalmam sincs mennyire gyengülhetett el. Azért rengeteget fogyott az elmúlt hónapokban, simán kivehette az erőt belőle.

(#107107) S e t h
200-as guggolás azért nem szar. Továbbá:

(#107109) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Egyetek disznózsírt. Az nem marja a hungarocellt :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107110) kk831228 válasza FIREBLADE78 (#107109) üzenetére


kk831228
addikt

Disznóolajat... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#107111) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#107109) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez jó lesz? ;]

(#107112) celf válasza kolosanyi (#107108) üzenetére


celf
őstag

nem kotekedesbol de a vadlijaval mi van?

(#107113) zzz03 válasza kolosanyi (#107111) üzenetére


zzz03
őstag

hudecsunyamiez? tojas, kolbasz, sajt, szalonna? ennem! :DDD

(#107114) kolosanyi válasza celf (#107112) üzenetére


kolosanyi
veterán

Magas. Ez a baj a ~2 méteres magassággal, az arányok egészen mások lesznek, mint az alacsonyabb sportolóknál. Én is úgy nézek ki, mintha pipaszár lábam lenne, közben nincs kicsi vádlim, csak más az optika. Tudom, hogy nem kevés energiát fektet bele, szóval nem hanyagolja el.

(#107113) zzz03
Volt hozzá házi kenyér is, meg vörösbor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#107115) celf válasza kolosanyi (#107114) üzenetére


celf
őstag

amugy nekem is hasonlo vadlim van de en nem is elek a teremben... :) es csak 186 vagyok
de fuggetlenul a magassagtol... mit csinal vadlira?

[ Szerkesztve ]

(#107116) Peti78 válasza Zola007 (#107105) üzenetére


Peti78
őstag

Időnként tartok pár nap szünetet. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107117) aliquis válasza Zola007 (#107105) üzenetére


aliquis
tag

Ezt hívják nettó marhaságnak.

Viszlát!

(#107118) Lajkó válasza kolosanyi (#107114) üzenetére


Lajkó
őstag

Szerintem meg az a baj, ha az izomzat nem arányosan helyezkedik el... Pl bazi nagy mell lófing lábak!
Nyomhat fekve felőlem 200at is, ha teljesen esztétikamentes a látvány! :(
Szóval: Ez a vádli nem vádli, és pont!
De persze jöhetsz megint azzal, hogy Ő legalább elért valamit. De mit?! :U

(#107119) Tenken válasza kolosanyi (#107108) üzenetére


Tenken
őstag

Mi ez a sok szöveg rajta? Guggolás előttre nem tudta bemagolni a "nem vagyok buzi"-t? ;]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#107120) celf válasza Lajkó (#107118) üzenetére


celf
őstag

nyilvan tulzott, de igaz vmilyen szinten

(#107121) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#107111) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fasza,de nem szeretem a palacsinta féle rántottát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107122) Peti78 válasza Lajkó (#107118) üzenetére


Peti78
őstag

Részben igazad van, bár az is az igazsághoz tartozik, hogy a topik 90%-a tökéletesen meg lenne elégedve, ha egy ilyen testet látna a tükörben. Vádlira pedig jobban gyúrna.

Tehát egyébként lehet mindent fikázni a topiklakóknak, de villantsanak már ezek az emberek legalább ilyen testet. (még szar vádlival is)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#107123) Zola007 válasza aliquis (#107117) üzenetére


Zola007
veterán

Köszönöm a nyers, bár semmitmondó véleménynyílvánításod mester :R

Pont az ilyenek miatt nem nagyon írok már ide.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107124) HussarF válasza kolosanyi (#107108) üzenetére

Akkor mutass már róla before képet, miylen volt 125 kilósan. Kíváncsi vagyok, hogy nézett ki. Amúgy ekkora fogyásnál sem normális, hogy kislány súlyra megy vissza, 160 alá semmiképp nem mennék a helyében. Túl van misztifikálva ez a gyengülés dolog diéta alatt. Minimális csak ahhoz képest, amiket egyesek elképzelnek.

[ Szerkesztve ]

(#107125) aliquis válasza Zola007 (#107123) üzenetére


aliquis
tag

Te majd tudományosan jól meg okfejted,aztán a végén úgy is az jön ki,hogy ha neked nincs pénzed kiegre,más se vegyen mert szart sem ér.Elnézést kérek.Azért mert felidegesítettek a munkaügyi központban,ne rajtam verd el a balhét.

Viszlát!

(#107126) HussarF válasza aliquis (#107125) üzenetére

Nekem van rá pénzem, mégis hülyeségnek tartom. Jól látom, hogy te még új vagy? Akkor folytasd a hagyományt és dobj be képet, csak hogy lássuk, hogy milyen referencia tartozik a véleményedhez. Ha a sötét oldalra is átkacsintgatsz, akkor biztos tudsz villantani valamit.

(#107127) God Vazzeg válasza HussarF (#107126) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ebben a topikban régebben az volt az elfogadott álláspont, miszerint ahhoz hogy valaki szakértő legyen a testépítésben nem kötelező neki jól kinézni, sőt izmosnak se kell lennie. Én ezzel soha nem értettem egyet, neked mi a véleményed erről? :)

(#107128) aliquis válasza HussarF (#107126) üzenetére


aliquis
tag

Cutler Gold Budapest,szinte mindennap megtalálsz 17-20 óra körüli időben.Keresd Mátét a recepción,megmutatják neked,hol vagyok.

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#107129) aliquis válasza God Vazzeg (#107127) üzenetére


aliquis
tag

Üdv.!Lajos! :R :D
Rád is emlékszem a régi fórumokról,te ezen a néven futottál mindig. :K

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#107130) HussarF válasza God Vazzeg (#107127) üzenetére

Az, hogy ha valaki elkezd nekem magyarázni, akkor az nézzen ki úgy, hogy azt mondjam, hogy jó, ez tudhatja, hogy miről beszél. Ha valaki telifosott búvárruhaként néz ki és elkezdi mondani, hogy mi hogy a jó, akkor visszakérdezek, hogy "Ahha, és ha úgy csinálom, ahogy mondod, akkor olyan jól fogok kinézni mint te? Viszlát ;] "

És most szorítkozzunk ennek a súlyzós sportnak arra a részére, ami a kinézetre koncentrál (bár nézhetnénk az erőemelést is, csak akkor az okoskodót nem akkor küldöd el, ha szarul néz ki, hanem ha gyenge). Ha valaki nem tud olyan referenciát felmutatni, ami meggyőző, az inkább csak óvatos véleményt fogalmazzon meg és semmiképp ne akarja a tutit megmondani. Elképzelhető, hogy tényleg okosság birtokában van, de eleve a referencia hiánya mutatja azt, hogy ezt külső forrásból merítette és saját magán nem tesztelte/gyakorolta. Nyilván, ha tette volna, és tényleg értékes dolgot tud, akkor jól nézne ki.

Megint csak kivétel persze egy olyan ember, aki már megcsinálta egyszer vagy többször, de pillanatnyilag szarul néz ki. Nyilván annak is lehet adni a véleményére. De azért én pl. amikor be vagyok hízva, azért akkor szerényebben, sokkal kisebb mellénnyel osztogatom az észt, mint amikor egyből tudok egy durva hasat villantani (Mondjuk én nagyon ritkán szoktam magyarázni, csak ha kérdeznek. K.rvára leszarom, hogy ki hogy edz és hogy néz ki.)

(#107131) FollowTheORI válasza celf (#107115) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szar genetikával nem tudunk mit kezdeni... vagy olyan súlyokkal kéne dolgozni hozzá, ami meg képtelenség. :)

Szerintem az ülő és állóvádli, meg a különbőző vádligépek használatán kívül nem sokat tehetsz.
Nagy volumen kell és emelgetni szép lassan a súlyokat ameddig bírod, aztán olyan lesz a vádlid amit isten adott e mellé.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107132) HussarF

How to BULLY a BODYBUILDER

(#107128) aliquis
Pffff

(#107133) Woodslave válasza HussarF (#107130) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] nyilván neki se hinnél el semmit ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107134) aliquis


aliquis
tag

Semmi esetre sem szeretném felborítani a topik idillt,inkább nem írok többet vagy minimalizálom.Mint ahogy többen is teszik,néhány extrém kalandvágyó kivételével. :R ;]

Viszlát!

(#107135) Shingen válasza HussarF (#107132) üzenetére


Shingen
addikt

Jó kis video. ;]

風林火山

(#107137) HussarF válasza Woodslave (#107133) üzenetére

Nem is azt mondtam, hogy nem hiszem el, inkább csak leszarom. Megvan az évek óta bejáratott módszerem, működik, nincs szükségem másra. Max ha tud valami olyat mondani, amitől hatásosabb lehet, ugyanennyi vagy minimálisan több energiabefektetéssel jobb lehetek. Ennél nagyobb munkát azonban már nem vagyok hajlandó beletenni. Így is túl sokat vesz el tőlem, azt érzem.

(#107138) kolosanyi válasza aliquis (#107134) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viszlát! ;]

(#107118) Lajkó
Igazából leszarom.

(#107124) HussarF
Tessék:

[ Szerkesztve ]

(#107139) God Vazzeg válasza Woodslave (#107133) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én pl nem :N :)

(#107140) God Vazzeg válasza Shingen (#107136) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És még erre is 2/3 száraz bugyi :DDD

(#107141) kolosanyi válasza God Vazzeg (#107140) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hasonló lehet a helyzet, mint itt. Nem izmos kockák nyomogatják a negatív szavazatot, hogy kicsit helyrebillenjen az önértékelésük... ;]

(#107142) Zola007 válasza aliquis (#107125) üzenetére


Zola007
veterán

Pénzem van rá.
Csak nem veszem meg.

Béla, a recepciós üdvözletét küldi a munkaügyi központból. Azt mondta adjam át, hogy sokkal gyengédebb voltál mint Alföldi!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107143) aliquis válasza Zola007 (#107142) üzenetére


aliquis
tag

:R

Viszlát!

(#107144) God Vazzeg válasza kolosanyi (#107141) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én már attól boozynak érezném magam hogy bugyi kérdésben szavazok :DDD De itt már semmi se szent :D ;]

(#107145) Lecs@ válasza Shingen (#107136) üzenetére


Lecs@
addikt

Ezt csakis plankkal lehet, tabatával párosítva :K

512 GB

(#107146) HussarF válasza kolosanyi (#107138) üzenetére

Ennyi? Hát én valami eléggé behízott emberre gondoltam volna, holott teljesen korrektnek tűnik az alakja így ruhán keresztül.
Mondjuk ez egy tökéletes példa arra, amit sokan nem értenek, akik még nem diétáztak be. Kurva sokat kell fogyni még egy aránylag jó formából is. Ennél dagadtabb emberek is szokták hangoztatni fórumokon, még itt is (nyilván amúgy még sosem csináltak rendes befogyást), hogy csak 5 kilót kéne ledobniuk és full szálkásak lennének. Erre a srácra se mondta volna egyik kókler sem, hogy 5-10 kilónál többet kell ledobnia. És tessék, kellett neki 32 kg. Szép.

[ Szerkesztve ]

(#107147) Lajkó válasza kolosanyi (#107138) üzenetére


Lajkó
őstag

Jó, mondjuk itt sincs lába...

(#107148) gaborn1 válasza kolosanyi (#107138) üzenetére


gaborn1
tag

Ebből hogy adott le 30 kilót? :D

(#107149) kolosanyi válasza God Vazzeg (#107144) üzenetére


kolosanyi
veterán

De nem is neked van gond az önértékeléseddel. ;]

(#107146) HussarF
Pontosan. Nekem is kéne legalább ennyi, ha úgy le akarnék szálkásodni, mint ő. Annyi, hogy ha azt a 30 kilót nem 3 hónap alatt dobja le, hanem egy év alatt, akkor valószínűleg több ereje maradt volna, de ő beáldozta az erőt a formáért, kellett a verseny miatt.

(#107147) Lajkó
Nem, csak 200-zal guggolt, az meg láb nélkül menni szokott ugyebár. Amúgy kíváncsi vagyok ezek után már, hogy neked milyen lábad van. Remélem minimum Tom Platz szintű.

(#107148) gaborn1
Az van, amit HussarF is mond. Mindenki alábecsüli a valós testzsírszázalékát, az ember ritkán tudja objektíven megítélni a saját formáját.

(#107150) gaborn1 válasza kolosanyi (#107149) üzenetére


gaborn1
tag

De akkor ennek a 30 kilónak egy jó része víz volt gondolom, mert zsírba nem tudom elképzelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.