Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107551) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért ez elég rideg már [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#107552) Woodslave válasza Apollyon (#107551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érdekes hogy tud valaki igy megkattanni. Irigylem ezt a kétely nélkuliséget nekem ezt az élet egyetlen teruleten nem sikerült megvalósítani...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107553) Woodslave válasza -Mike- (#107550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ami ehető mondjuk a lidl-s. Bar egy üveg utan most évekkel kesobb is ugy érzem ra se tudok nézni az tele van xar zsirral

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107555) Woodslave válasza kolosanyi (#107554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most ez az igaz? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107556) kolosanyi válasza Woodslave (#107555) üzenetére


kolosanyi
veterán

Olvasd végig. Titkon csak benned bízom, hogy hajlandó vagy végigolvasni ennyit. :DDD

Egyébként továbbra is azt tapasztalom, a folyamatos progressziótól lehet a legjobban fejlődni. Aminek ugyanúgy része a volumen blokk, az intenzitás blokk és a pihenő is. Ezen a héten például nem edzettem, pihentem, mert kellett. Hétfőn viszont kezdem megint, csak épp magasabb volumennel edzek. Az 5/3/1 mintájára készült, de nagyobb terjedelemmel dolgoztató 10/8/6/4 fog menni a következő hetekben.

(#107557) Woodslave válasza kolosanyi (#107556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már elolvastam múltkor :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107558) Woodslave válasza kolosanyi (#107556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy most az alapgyakikban (big 3 + ohp) megint egy 5*5-ös aránylag lineáris progressziót próbálok. Amikor a csúcsszéria meg akkor emelem a súlyt ha nem megy az 5 akkor lejjebb tolom és a volumen emelkedik pl. 4 megy akkor a következő héten két sorozat megy azzal a súllyal + ami kell még hogy az összismétlés megmaradjon 25. Meg ha nagyon könnyűek a felvezetők (nem egyenes szettek, kb 75-80-85%-ra tervezem a perhaskalkulátor max alapján) azokon is emelek 1-2-2,5 kg-t.Van két és fél hónapom.. :D aztan deload

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107559) kolosanyi válasza Woodslave (#107558) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem tetszik. :) Én azon gondolkodom, hogy nagyobb hangsúlyt kéne fektetni a mobilizálásra, hengerezésre, nyújtásra. Bár nem vagyok kötött, de mindenhol arról lehet olvasni, hogy ezek hozzátesznek a fejlődéshez.

(#107560) Woodslave válasza kolosanyi (#107559) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valószínű. engem is érdekel a téma, de egyelőre csak hengerezgetek... :o

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107561) Pc-man34 válasza kolosanyi (#107554) üzenetére


Pc-man34
tag

Hi én ezt lementettem,ha nem gond. (linkeket)
úgy gondolom,mindig lehet tanulni valami új dolgot,edzés,gyakorlatok terén,vagy esetleg a szabályosságról..

[ Szerkesztve ]

(#107562) kolosanyi válasza Woodslave (#107560) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gondolkodom Zsoltiék mobilitás szemináriumán is, ha lesz egy kis időm, akkor szerintem elmegyek.

(#107561) Pc-man34
Nem gondoltam volna, hogy Woodon kívül valaki elolvassa, sőt tetszik is neki. Illetve még Zola lett volna a tippem. :D

Nem gond, miért lenne az? Nem én írtam, de alapvetően egyetértek az írásokkal, azért is raktam be ide.

(#107563) Alpachino válasza kolosanyi (#107562) üzenetére


Alpachino
veterán

Végigolvastam... :) jó, jó de azért vannak fenntartásaim vele...saját tapasztalataim miatt is :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107564) Dani82 válasza Zola007 (#107546) üzenetére


Dani82
senior tag

Aha. En lofaszt nem erzek tole :C

(#107565) Pc-man34 válasza kolosanyi (#107554) üzenetére


Pc-man34
tag

Nagyon elitéli a tápkiegeket aki írta,a cikket. Olvasgatom:)

(#107566) Pc-man34 válasza Pc-man34 (#107565) üzenetére


Pc-man34
tag

Lehet egy kérdésem feléd?

(#107567) T_Stark válasza kolosanyi (#107562) üzenetére


T_Stark
őstag

Én is végigrágtam, szombat éjszakai programnak hova jobbat? :DDD
Hajlok rá hogy kipróbálom.

(#107568) troller válasza kolosanyi (#107562) üzenetére


troller
senior tag

Én már régebben is olvastam, sok igazság van benne.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#107569) Alpachino válasza troller (#107568) üzenetére


Alpachino
veterán

Na pont ez az, sok igazság van benne, de azért mérvadónak nem nevezném, nagyon sok ellentmondást, és általánosságokat tartalmaz....no és persze hülyeségeket is...pl. a gyúrósok 3x étkezése :N

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107570) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nincs is jobb mint a vasárnap reggeli lábazás.
Guggolás 102,5-110. Ennél vhogy úgy éreztem ez nehéz lesz. Aztán felvettem azt a nyomi övet. 115-115 5x 122.5kg 4x
. 102.5kg 10x 82.5kg 20x na ez is kemény volt...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107571) Alpachino válasza Woodslave (#107570) üzenetére


Alpachino
veterán

jó-jó...de hol a többi gyakorlat ? ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107572) Woodslave válasza Alpachino (#107571) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezek után minek? :D 4 sorozat merevlábas aztán húzás váltott lábbal haza

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107573) Alpachino válasza Woodslave (#107572) üzenetére


Alpachino
veterán

Az fasza :K kb. ilyen az én lábedzésem is....4x guggolás,4x merevlábas és megspékelem még egy "kis" fordított (4 sorozat) hack gépes guggolással :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107574) GoTReX válasza Woodslave (#107570) üzenetére


GoTReX
őstag

Èn ma ezt nem sütemény el. ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107575) Zola007 válasza Alpachino (#107573) üzenetére


Zola007
veterán

még jó, hogy Wood nem 4 sorozatot guggolt :U
ez a 4 sorozat annyira beleégett már egyesekbe, mint magyar tarkába a TSZ billog

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107576) Woodslave válasza Alpachino (#107573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szoktam még lábtolózni meg combfeszitő gép de ma idom se volt meg erő se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107577) Woodslave válasza GoTReX (#107574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mi? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107578) Alpachino válasza Zola007 (#107575) üzenetére


Alpachino
veterán

Én is csak a 12-es sorozatoktól számolok...az e fölöttiek csak bemelegítésnek számítanak nálam, ami általában 2x 15-20-os sorozat az elején :K A merevlábasnál szintén van természetesen az elején egy 15-20-as sorozat, a hack guggolásnál már nincs :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107579) Zola007 válasza Alpachino (#107578) üzenetére


Zola007
veterán

és ennek mi köze ahhoz amit írtam?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107580) Alpachino válasza Zola007 (#107579) üzenetére


Alpachino
veterán

Azt hogy én sem 4 sorozattal guggolok nettóban..... ;) :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107581) GoTReX válasza Woodslave (#107577) üzenetére


GoTReX
őstag

Èn ma ezt nem sietem el,csak rohadt t9 kiegèszitette..:p

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107582) Fandango


Fandango
veterán

Jefferson squat, ki hallott már róla, illetve ki próbálta már?

(#107583) LanyUs válasza TeeJay (#107036) üzenetére


LanyUs
senior tag

TeeJay Nagyon szépen köszönjük a tesztet! Ennek hatására most elvégeztem én is :) Scitec omega 3 vs. Rio mare extra szűz :D És a párom Nutrilabos készítménye is áldozatul esett :)

Nem történt meg a nagy maró hatás egyiknél sem, de valami mégis történt, mert a felület elpuhult valamennyire, tehát a víznél többet ér mindkettő. Miért is írom ezt, ha elvileg a youtube video szerint, amit éppen én linkeltem be a tuti termék nem old semmit? Mert kikötöttem a táplálkozás szakértőnél a cégnél, aki elmondta, hogy természet gyógyászokkal folytatott konzultációk során ez már felmerült és az omega 3 szerepe fontos a szervetlen káros mellékanyagok feloldásában, így eltávolításában az érfalakról stb. A szervest nem bántja. Szerencsére :) Tehát valaminek semmilyen hatása nincs a hungarocellre, akkor képbe jön Dicker hsz-e is [link]. Most van információ, tehát döntse mindenki el mit vesz. Zárójelben jegyzem meg ha egyáltalán szükség van rá megfelelő étrend mellett.

[ Szerkesztve ]

(#107584) Zola007 válasza Alpachino (#107580) üzenetére


Zola007
veterán

Én arra próbálok - ezidáig úgy látom nem túl sikeresen - rávilágítani, hogy nem attól lesz munkasorozat egy sorozat, hogy hány ismétlésből.
a terhelési százalék és az RPE érték teszi a munkasorozatot

Melyik szerinted munkasorozat a kettő közül, ha csak ezt a két számot látod két ember edzésnaplójábam?

80 x 8
200 x 4

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107585) Zola007 válasza Fandango (#107582) üzenetére


Zola007
veterán

biomechanikailag totál agymenés

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107586) LanyUs válasza LanyUs (#107583) üzenetére


LanyUs
senior tag

Készítettem egy gyors számítást magamnak, mert abban a tudatban éltem, hogy egy profin összeállított vitamin csomagnál én olcsóbban tudok jobbat ha külön rakom össze. Tévedtem.

Builder pakk = Vitaking Profi Sport kb. ugyanaz a kettő és 7.000 Ft, nem mellékesen a minőség garantált. Szóval a csomagokat én kb. 300 Ft-ból tudtam kihozni/nap Scitec, Vitaking és Bio márkákból.

Az árakat nem mindig a megfelelő a sorba írtam és nincs kedvem vele tökölni se többet, mert a lényegen nem változtat. Természetesen nekem is jobban esne, ha kijönne 500 Ft-ból/hó, de nem így van.

1 db A&D kapszula 63
1 db B50-komplex vitamin tabletta
1 db 1500 mg hatóanyag tartalmú C-vitamin tabletta csipkebogyóval 37,5
1 db E-vitamin kapszula 29
1 db Ásványi anyag tabletta
1 db Kalcium-Magnézium tabletta 34
1 db Kelp tengeri moszat tabletta 20
1 db Halolaj kapszula 30
1 db CLA+ kapszula 15
1 db Glükozamin, kondroitin, MSM tabletta 66
294,5

Ha esetleg tud valaki olcsóbb pakkot azt megköszönöm. Nagyon fontos számomra az ízületek védelme, így az alap kieg. nálam.

[ Szerkesztve ]

(#107587) Alpachino válasza Zola007 (#107584) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem tudom, de nem is érdekel, mert én mindig és minden gyakorlatot piramisban hajtok végre....tehát nálam a klasszikus 4x8 nem nyerő :N ....max. 12 ismétlésből kiindulva 6 ismétlésig, vagy is 12, 10, 8, 6 ( 4sorozat)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107588) Zola007 válasza LanyUs (#107586) üzenetére


Zola007
veterán

azért ezen még lehet faragni rendesen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107589) kolosanyi válasza Zola007 (#107584) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, csak ez a soppontbilderen szocializálódott gyurma társadalomnak nem mond semmit. A súlyt találomra választjuk meg, hozzá az ismétlésszámot szintúgy és ha már rajtunk marad, akkor még végrehajtunk pár "nemsúlybaszdmegnemvagyokbuzi" ismétlést a partner segítségével. ;]

(#107590) TeeJay válasza LanyUs (#107583) üzenetére


TeeJay
félisten

fene tudja ezek után mi a jobb, én maradok a Myproteinnél mert jobb áron van és nagyobb mennyiség is

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107591) Alpachino válasza kolosanyi (#107589) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, mert te most "megnondó" ember lettél itt a topicban és gyúrós társadalom bölcseinek kövét a zsebedben hordod.... a mászókáról sitty-sutty átmentél "erőemelőbe".....szerintem két hét múlva lesz egy igazi badis edzésed is ;] :K

Egyébként meg tényleg hülyének kell lenni ahhoz amit írtál, vagyis a súly találomra kiválasztásához...sokkal egyszerűbb a dolog.... :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107592) troller válasza Alpachino (#107569) üzenetére


troller
senior tag

Szerintem is eléggé súlyemelő szemüvegen át van nézve a dolog, emiatt sokkal inkább az erőt kéri számon, mint az izomtömeget/kidolgozottságot, ami szintén érthető, ha a minél nagyobb súly megemelése a cél.
A háromszori étkezést sokallod vagy kevesled? :) Mer én pl. általában napi 1× eszek.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#107593) Alpachino válasza troller (#107592) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

szerintem nem is kellene enni....most Sanyi egy olyan cikket fog linkelni egy súlyemelő haverjától :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107594) kolosanyi válasza Alpachino (#107591) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én eddig is megmondóember voltam. ;]

De most miért, nem így edz a legtöbb divatmajom? Aztán nekem mindegy, mindenki azt csinál amit akar. Én továbbra is erős akarok lenni és működik a módszer, amit követek.

(#107592) troller
A kajálás része szerintem is f@szság. Az oldschool bodys kajálás a leghatékonyabb, legalábbis én ezt tapasztalom. (Most a hurkakóbit hagyjuk. :DDD ) Más kérdés, hogy k*rva nehéz tartani és én például sóvárgok a szemét kajáért.

[ Szerkesztve ]

(#107595) Alpachino válasza kolosanyi (#107594) üzenetére


Alpachino
veterán

"Én továbbra is erős akarok lenni"

Na ezt itt a "probléma"....én pl. erős és jól is akarok kinézni :D kettő egyűtt már kicsit bajosabb :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107596) Woodslave válasza kolosanyi (#107594) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha az összprotein mennyiségre nem is (vagy nem egyértelmű) de szerintem arra elég sok kutatás van, hogy a fehérjét időben jobb elosztani. A 6-os étkezést normális embernél nagyon nem lehet indokolni, nagyobb súlyú embernél már inkább mert nagyobb kalóriát jobb úgy bevinni, ettől függetlenül egy 4 kaja teljesen optimális és még tartható is. Napi 4x stimulálod a proteinszintézist.30 grammal... Ez az összprotein ajánláshoz képest kevésnek tűnik ha parás akkor +1 ez egy normál magasságú (175-180) embernél is kihozza a testsúly 2* (legalábis a lbm-hez viszonyítva mindenképpen)

mondjuk én is nagy böjt hívő vagyok de nem feltétlenül gondolom hogy izomépítéshez tartáshoz a legoptimálisabb

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107597) LanyUs válasza Alpachino (#107595) üzenetére


LanyUs
senior tag

Akkor egy 3. álláspont is. Én nem szeretnék erős lenni. Nem érdekel mennyit tudok emelni... viszont cserébe szeretnék egy valamennyire sportos fizikumot ( még nem is kell túldagadó izom sem legyen ). Viszont amit szeretnék még az pedig a 4:00-4:30-as futósebesség, viszont 100 kg-val eléggé hátrányban van az ember :) Itt a gond az, hogy amit a kondi felépít a futás leépíti. Ebben megtalálni az egyensúlyt sem kicsi kihívás :DDD

Bárcsak 1 kg-al sikerülne jó fizikumot kiépíteni, mert akkor mindenki ízülete hálás maradna idősebb korára. Ezen szempontból én előnyben részesítem a magasabb ismétlés számot / lassú gyakorlat végrehajtást.

(#107598) Woodslave válasza Alpachino (#107595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én csak jól akarok kinézni, de elhiszem hogy naturálként ehhez erősnek is kell lenni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107599) Zola007 válasza Woodslave (#107596) üzenetére


Zola007
veterán

Én is így gondolom.
Ez a 6-8 étkezéses dolog baromság.
Itt most lehet jönni azzal, hogy "jaajjj, mamma mia, leesik az izom..."

Számos nagyon erős és nagy ember csak max 4x eszik egy nap
Ha profi NFL játékosoknak, olimpiai bajnok súlyemelőknek, kalapácsvetőknek, Eddie Hall és Carl Yngvar Christensen számára elég a napi 4 étkezés, akkor most azonnal nyújtsa fel a kezét innen az akinek nem!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107600) Shingen válasza Alpachino (#107591) üzenetére


Shingen
addikt

:DD kapja az ivet.

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.