Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107251) Zola007 válasza madle (#107250) üzenetére


Zola007
veterán

végülis két zsák összeöntése már igényel némi szakértelmet :)
Ha fele annyi szerves és biokémia lenne a tápkiegek mögött, mint amennyit a reklámok alapján gondolsz, akkor nem tejsavót árulna a Sc**ec, hanem rákgyógyszert.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107252) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szűkségem. Pontosabban javaslatra. :) Úgy alakult az élet, hogy recepciós lettem a teremben, ahova járok edzeni. :) Kicsit szeretnék alakítani a zenén, mert az elődök ezzel nem igen foglalkoztak kellőképpen pedig szerintem ez az egyik legfontosabb dolog egy teremben. Ebben szeretném a segítségetek kérni. Az esti kemény magnak ilyesmi zene jön be, ebből szeretnék többet összegyűjteni. Vagy az is jó, ha Ti linkeltek zenét, hogy Titeket mi pörget fel edzés alatt. :) Köszönöm szépen előre is a segítségetek. :R

Sic Parvis Magna

(#107253) Zola007 válasza 30z.Samu (#107252) üzenetére


Zola007
veterán

semmiképpen se hagyd ki Imany -Don't Be So Shy c. remekművét. Nálunk lenyomják félóránként, onnan tudom, hogy túl sokáig voltam, ha több mint 4x hallottam.
Valamelyik nap kimaradt, nem tudtam mi olyan fura, aztán rájöttem, hogy ezek a kezdődő elvonási tünetek!
Hazaérbe gyorsan meg is hallgattam 5x zsinórban, 4.-nél már kezdtem feloldódni, akkor már tudtam, hogy szerencsére megúsztam és nem muszáj bemennem az Addiktológiára.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107254) goodboy007 válasza 30z.Samu (#107252) üzenetére


goodboy007
senior tag

Az orosz rap jobb! :Y

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#107255) gaborn1 válasza goodboy007 (#107254) üzenetére


gaborn1
tag

[link]

Ha orosz zene, csakis ez. :D

(#107256) BÁ Nutrition válasza 30z.Samu (#107252) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyik lényeges pont h ne bömböljön úgy mint a pesti teknódzsimekben. az hagyján h sokaknak nem jön be a tuctuc, de legalább ne szakadjon be a dobhártyám. a koncentrációt kifejezetten zavarja pl fekvenyomásnál ha maxra megyek. szerencsére már csak kalimpálós edzést csinálok így mindegy
aki diszkóbuzi vigyen fülest. a kusst azt tudnám értékelni egy teremben

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#107257) Shingen válasza Dicker (#107245) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#107258) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Akkor hadd szóljon a diéta:

(#107259) -Mike- válasza kolosanyi (#107258) üzenetére


-Mike-
addikt

Megjött a fizu? ;]

(#107260) goodboy007 válasza gaborn1 (#107255) üzenetére


goodboy007
senior tag

Igen, ez is classic! :C

(#107258) kolosanyi: Puffasztott rízs? Inkább maradj a házi kolbásznál! ;]

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#107261) Shingen válasza kolosanyi (#107258) üzenetére


Shingen
addikt

:Y
:DDD
Mi van veled? Semmi............. :DD

風林火山

(#107262) Apollyon válasza 30z.Samu (#107252) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elkezdtem leírni a véleményem, de inkább kitöröltem. Egyetértek a Bá'val, mindegy mit nyomsz be, csak ne legyen hangos.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#107263) gaborn1


gaborn1
tag

Ebéd után tekertem egyet Ausztriába pár haverommal, kb 85-90km-t raktunk bele a gépekbe, félek holnap olyan izomlázzal ébredek, mint az aki először lemegy terembe és végignyom egy durva lábedzést. Emellé eddig a 70 kilómhoz ettem kb 2000 kcal-t, azt hiszem ideje előkapnom a nutellát, hogy kihozzam magam nullára. :D

(#107264) sutyesz96 válasza 30z.Samu (#107252) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ilyen és ehhez hasonlók szerintem bármikor bátran mehetnek [link]

Ami kicsit rockosabb, és én szívesen edzenék rá:
Rise Against
Anti-Flag
Blink
Foo Fighters
Avanged Sevenfold
...

1-2 szám mondjuk kínos lehet a kissé szélsőséges politikai nézetek miatt, de szerintem nem ez lesz az éppen edző emberkék figyelmének központjában. :P

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#107265) kolosanyi válasza -Mike- (#107259) üzenetére


kolosanyi
veterán

Már negyedikén. ;]

(#107260) goodboy007
Nem nem, szeptemberig 110 alá kell mennem.

(#107261) Shingen
Visszatértem a világos oldalra. ;]

(#107266) TeeJay válasza Zola007 (#107253) üzenetére


TeeJay
félisten

nálunk Fitrádió megy néha drogos stílusú zenékkel :D
megváltás ha végre Tiesto vagy régebbi trance/house zenéket leadnak
nem vágom miért kell ilyen fos zene edzéshez mikor a mai dallamosabb house is bőven elég lenne :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107267) kolosanyi válasza TeeJay (#107266) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ugyanmár, ez az edzős zene, nem az ilyen buziságok: [link]

(#107268) Black Phone


Black Phone
senior tag

Egyik ismerősöm/munkatársam szép eredmény komoly munkával és kitartással sikerült neki Grat Hozzá

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#107269) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kicsit bebasztam. El is hagytam egy bontatlan hejnekkent :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107270) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha Kevin Levrone valóban visszatér akkor a nap híre.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107271) Angel2014 válasza kolosanyi (#107258) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107272) celf válasza FIREBLADE78 (#107239) üzenetére


celf
őstag

sajna mar nincs, aznap jart le, amikor megrendeltem.. es kell angol vagy holland (vagy barmilyen reebok online shopos orszagbol) ismi, aki hazahozza a cipot, mer mo.-ra nem postaznak az idiotak... de amugy www.reebok.nl vagy co.uk

viszont vegyel inkabb egy kozepkategorias lifter cipot :) nekem az a kovetkezo projekt

[ Szerkesztve ]

(#107273) celf válasza kolosanyi (#107234) üzenetére


celf
őstag

ezt a deloadot meg felhalmozodott terhelest kifejtened? erdekel :) vagy ugyertetted, h. pihenned kene? :) : P

ja es Metallica - Ride the Lightning c. ballada

[ Szerkesztve ]

(#107274) Dicker válasza S e t h (#107270) üzenetére


Dicker
őstag

Amilyen kategóriák vannak még Arnold is visszatérhet.

A nagy mezőnybe Levrone jelenleg kicsi. Lehet formája, de eltörpül. Max. valami vendégpózra jöhet, vagy bírának, esetleg egyéb.

(#107275) kolosanyi válasza celf (#107273) üzenetére


kolosanyi
veterán

Haladóbb szinten muszáj hullámoztatni az edzés intenzitását, nem pedig úgy nyomni, mint a hülye én. Február óta - két hét kivételével - minden edzésen maxoltam. Nem mindig 1 RM, volt amikor szériamaxolás volt csúcsszériában, de a lényegen nem változtat. Folyamatosan 1 RM 80% fölötti intenzitás nem mehet ilyen hosszan, mert túledzed magad, ahogy én is most. Magas az ébredési pulzusom, nehezen alszom el (most is itt írogatok háromnegyed 1-kor), fáj a térdem, a derekam, a vállam és a könyököm. Voltam már így, tudom, hogy nem vészes a helyzet, egy hét pihenő csodát fog tenni, de ha most nem állok le, sérülés lesz belőle. Gyakorlatilag most addig feszítettem a húrt, ameddig lehetet. Mellette zabáltam, mint állat, annyit erősödtem, hogy saját magamat is megleptem, de a szervezetem most jelzi, hogy eddig és ne tovább.

Most annyi a teendő, hogy egy hétig pinalegyezés lesz a teremben, mobilizálás, masszázs, szauna stb, utána meg jöhet és alacsonyabb intenzitású, magasabb volumenű blokk. Klasszikus gyúrós mód, 1 RM ~70%-a, 8-10-es ismétléstartomány, RPE 6-7 körül.

Mivel az edzés most lightosabb lesz, ezért elkezdem a diétát is, 3000 kcal, >2 g fehérje, 3 g ch / tskg és 3000 kcal a terv. Reggelente meg bejön háromnegyed óra gyors gyaloglás vagy esetleg biciklizés ha jó idő lesz. Októberben lesz újra fekvenyomó verseny, meg szeretnék indulni a decemberi Powerbuilder kupán. A tervek szerint most 3 hónap alatt befogyok a 110-es súlycsoportba, aztán utána megint feltolom az intenzitást és óvatos kajálás mellett még erősödök kicsit. Mondjuk egy 107 kilósan egy 600-as összetett nagyon jó lenne decemberre, remélem sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

(#107276) syl5 válasza kolosanyi (#107275) üzenetére


syl5
őstag

Te túl hamar váltogatod a szemléletet, vagy a követett mantrát, vagy bárhogy nevezzük. Én tavaly szeptembertől decemberig 2 hét 5*5, 2 hét body bontásban edzettem, utána Starting Strength máig. Semmi bajom, pedig edzésről edzésre többet nyomtam.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#107277) kolosanyi válasza syl5 (#107276) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ok.

(#107278) szuszinho válasza syl5 (#107276) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor marad a hagyományos megoldás, és nem lesz zsírt zsírral? :)

(#107279) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#107275) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

emlékeim szerint tavaly nyár óta nem mentem fel max súlyra, ráálltam a 80 kilós lassú végrehajtásos, izomfeszítős fekvenyomásra, fogytam 20 kilót közben ma ránéztem hol a maxom ->140 lett. még kb 5 kilót leadok, de a melóból elvettem 100 órát havonta, így lesz időm eleget pihenni a nagyobb súlyokhoz, remélem egy 160 azért meglesz így is nyáron :)

ja annyit fűznék hozzá az irományodhoz h edzz úgy ahogy szeretnél, úgyis csak az számít neked mi a jó

amúgy nem vettem észre h kisebb mellem lenne mint 190 kilós fekvenyomásnál.. valszeg valahol félúton van a megoldás. ha elértem a diéta végére akkor csinálok egy ugyanilyen ütemű "tömegelést" de max 7-8 kilót engedélyezek magamnak, full tiszta kajálással csak emelgetek annyit a ch-n h havi 1,5-2 kiló feljöjjön. kíváncsi leszek milyen lesz, de még lehet 2-3 hónap mire nekiállhatok, ill lehet h célszerű lenne diéta végén tartani is a súlyom kb 3 hónapig. 16 év után ezek már rövid távok eléggé :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#107280) celf


celf
őstag

hát csodálom a szorgalmatokat,
én ehhez képest sehol nem vagyok. se szamolasban, se teljesitmenyben. de nem mondom, h. kudarc. akkor lenne kudarc, ha megprobalnam es nem menne.
mindenesetre ilyenkor mindig megjon a kedvem a shamitgatashoz. de aztan hamar elmulik :D

[ Szerkesztve ]

(#107281) Zola007 válasza celf (#107280) üzenetére


Zola007
veterán

csak abba gondolj bele, hogy még lazán kezekve is jobban csinálod mint az emberiség 95-98%-a
A gond sokszpr egyébként a felfogásban van.
eszköz:diéta tartása-> cél:forma -> eredmény: verseny, strand, stb.

Ezt érdemes agyban eltolni eggyel jobbra
eszköz:kaja, edzés -> cél: diéta tartása -> eredmény: forma
Szerintem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107282) Sotho


Sotho
őstag

Skacok!

Ez a turbó diéta por miért ilyen rohadt drága? Asszony vett magának, nézem az összetevőket, ~50% szójafehérje izolátum ~34% CH + egyéb vitaminok stb. és 6500Ft fél kiló!
( miközben Az MP meg 90% 3800Ft 1 kiló! )
Ez nekem nagyon lehúzásnak tűnik. :(

(#107283) szuszinho válasza Sotho (#107282) üzenetére


szuszinho
őstag

Ezt biztos, hogy ide?

(#107284) Woodslave válasza Sotho (#107282) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrvára az, asszonynak jár a büntetés. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107285) Sotho válasza Woodslave (#107284) üzenetére


Sotho
őstag

Igazad van én is így gondolom! ;]

szuszinho : kötözköcc?!! :D

(#107286) troller válasza Woodslave (#107284) üzenetére


troller
senior tag

Ja, a turbodiet marketingeseinek meg jutalom... :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#107287) szuszinho válasza Sotho (#107285) üzenetére


szuszinho
őstag

Dehogy! :)
Van a családban egy illető, aki tavaly valamikor kezdte, de a jelenlétemben nem nagyon hozza már fel a témát :DDD

(#107288) Sotho válasza szuszinho (#107287) üzenetére


Sotho
őstag

Akkor te pár lépéssel előrébb vagy mint én. :D

(#107289) Shingen


Shingen
addikt

Ma mell-kar nap volt.
Mell az lightos volt, viszont bicnél kipróbáltam egy olyan első sorozatom egy durrantó gyakorlat volt, utána pedig egy triszett jött, nagyon atta alig bírtam edzés után a pulcsit felvenni. :))

風林火山

(#107290) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ha valaki instázik és nem csak a seggek (vagy a fake nattyk ;] :D ) miatt

[link]

[link] - ez a fazon segíti Kevin Levrone-t hogy végre ne tilápia- brokkolival készüljön a Mr. O-ra

van olvasnivaló is bőven a képek mellett

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107291) Shingen válasza Woodslave (#107290) üzenetére


Shingen
addikt

ha valaki instázik és nem csak a seggek
Hát mi másért instázzak :DDD (De csak a női ;] )

風林火山

(#107292) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

Egy egyszerű de lehet hülye kérdésem lenne.

Reggelire a zabpehely és a tojásfehérje az, hogy jön össze egymással?

Úgy értem, mi az elkészítési mód?

Forget about it

(#107293) celf válasza DJosef (#107292) üzenetére


celf
őstag

keverd össze. főzd/süsd meg
csak viccelek :D
vagyis miért ne
de amúgy szerintem fingatós a kombó eléggé. legalább is nekem.

(#107294) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta. Nagyon jó volt. Push Day. Durrantam mint atom. Mondjuk ment is némi ch :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107295) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Laza 12 órás szolgálat után megyek edzeni. Nemvagyokbuzi, tehát csakazértis megcsinálom.

(#107296) Dani82 válasza celf (#107293) üzenetére


Dani82
senior tag

teljesen jó, ha nem diéta van. Összesütve ilyen lepény állaga lesz, rá zsirszegeny tejfolt es az aldiban kaphato ramoulade szószt tettem, fél évig minden reggel ezt ettem, de nem tudtam megunni :)

[ Szerkesztve ]

(#107297) Alpachino válasza DJosef (#107292) üzenetére


Alpachino
veterán

Gyúrós túróslepény :) :

3db tojás, 10dg száraz túró, 60g zabliszt/zabpehely, fahéj, édesítőszer....teflon serpenyőben kisütöd egyszerre az így kapott masszát :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107298) DJosef válasza Alpachino (#107297) üzenetére


DJosef
őstag

Köszönöm az infót mindenkinek.

Holnap reggel teszteltem.

Forget about it

(#107299) FIREBLADE78 válasza Alpachino (#107297) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

+ tej

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107300) celf


celf
őstag

ma annyira vicces volt. stretching órán beszéltünk az izmok nyújtásáról, ha van amikor tünetet okoz, ha az izom nem kellő nyujtottságú, pl., ha átfúrja egy ideg, amit a zsugorodott izom összenyom és kisugárzó fájdalom, stb van, ill. amikor nincs gond, de nyújtják az izmot, és akkor annak a lehetséges hasznai.

van pár profi sportoló a hallgatók között, és teljesen kiakadtak, h kutatás is van, ami szerint nehéz atlétáknak is csökken a teljesítménye-e, ha edzés előtti 20 percben strechinggel.

konkrétan a 90%-a az atletikai szövetségnek így melegít be, illetve van egy országúti bringás hallgató is, ott is mindenki igy melegit. röhely :D ja és foam rollerel is :D

a hülye idióta feük ezeknek az embereknek, amikor kiderül, h faszságot csináltatnak velük és az előttük lévővel az edzők 30 éve... priceless ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.