Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108801) Woodslave válasza aleister (#108800) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azon agyaltam milyen jó röhög magában amikor ezt írtom a fruktóz-só combóról, mert ezt a kettőt éreztem. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108802) aleister válasza Woodslave (#108801) üzenetére


aleister
veterán

:)
Jaja.
Nekem is 100%, hogy csak ezek voltak az 1-esben. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108803) Zola007 válasza aleister (#108800) üzenetére


Zola007
veterán

ugyanazt kaptátok, csak más sorrendben

azért egy táblázatba vagy dokumentumfájlba majd írjátok be a tapasztalatokat, ne csak ide a fórumba, hogy ne utólag kelljen összehalászni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108804) Woodslave válasza aleister (#108802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem úgy volt hogy heti 1 tasak elvileg ugyanazon edzés előtt?

Várom a kutatásvezető megerősítését. :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108805) kk831228 válasza Woodslave (#108804) üzenetére


kk831228
addikt

Hol van a placebo csoport?? :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#108806) Zola007 válasza Woodslave (#108804) üzenetére


Zola007
veterán

de
épp azért, hogy egy bicepsz-balkisujj edzést ne vessünk össze egy low-rep guggolással

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108807) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#108782) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Pf. Tőled biztosan :DD. Meg sem közelítette az izmos testem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108808) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#108807) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a megítélés tekintetében könnyű helyzetben vagy, ugyanis a te szuper izmos testedet soha nem láttuk még

vagy ha igen akkor ezek szerint mély nyomot nem hagyott :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108809) gaborn1 válasza sutyesz96 (#108798) üzenetére


gaborn1
tag

Tűzz ki könnyen teljesíthető célokat, pl idén nekem az volt a cél, hogy ne legyek túl izmos, 100%-ba teljesítettem. :DD

(#108810) YM válasza sutyesz96 (#108795) üzenetére


YM
senior tag

Genetika. Nekem a csuklómtól a vállamig látszódnak a vénák. Meg edzés közben a homlokomon is majd szétpattanak.

(#108811) Alpachino válasza YM (#108810) üzenetére


Alpachino
veterán

A sok sült krumplitól és a habos kávétól nem csodálom... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108812) HussarF válasza Woodslave (#108808) üzenetére

(#108813) Woodslave válasza HussarF (#108812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja így már megvan. Két év alatt biztos izmos lett ;]

Strandra jó ez amúgy :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108814) aleister válasza Woodslave (#108804) üzenetére


aleister
veterán

Számomra az kb ugyanaz, tekintve, hogy nem osztott izomcsoportos edzést csinálok mostanában. Az utolsó tanulmány szerint, amit olvastam, effektívebb az egész testes.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108815) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#108813) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jött már fel azóta 4,5 kg. Strandra már kimerek menni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108816) celf


celf
őstag

voltam tegnap. megint siralmas volt az egész terv.

séta-sprint 3x egymás utánnal kezdtem, aztán
guggolás. mert mostmár, hogy hetente 1x jutok le edzeni, azt alapból belerakom. különben havonta 2x guggolnék csak.
aztán csináltam kicsit rehabos felütéssel egy rotátorköpeny edzést, gumiszalaggal. gondoltam "felrázom" OHP előtt a váll körüli stabilizátor izmokat. mondjuk ez kb. olyan szinten működhetett, mint amikor vádlizik az ember guggolás előtt... :D meg is roggyant a bal vállam olyan 52.5 kg-nál.. :DDD
aztán tolódszkodás és csuklya ment szuperszettben.

szóval milyen már ez, egy edzésen belül egy régi mell-bicepsz vagy hát-váll-tricpeszhez képest:
-guggolás
-rotátor köpeny
-OHP
-csuklya
-dip
komolyan siralmas. de nembaj, átalakulóban van az edzésterv, mondjuk inkább így :D

---

magnézium: én mostanában a kávé és magnézium interakción gondolkodom... elvileg koffein növeli a Mg ürítést, nem?

meg amúgy mondjátok már el légyszi mi ez, hogy elemi magnézium. nincs időm utána nézni, de elvileg az, hogy x mg Mg mennyi elemi Mg-ot tartalmaz, azt jelenti, hogy abból mennyi a biológialiag elérhető mennyiség a szervezet számára?

[ Szerkesztve ]

(#108817) Zola007 válasza celf (#108816) üzenetére


Zola007
veterán

nem
azt jelenti, hogy az összegképlete alapján a molekulatömegéből mennyi az Mg
a bioavailability az megint más, arra is max éhgyomros átlagot tudnak, egyénenként eltérő, millió dologtól függ.
sportnál napi 500mg, ha a fele kiegből elemiben megvan, akkor nagyon nem lősz mellé, akármilyen diétán vagy

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108818) kolosanyi válasza celf (#108816) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem tudom minek agyalsz ennyit ezen. Egy "A" meg egy "B" nappal meg lehet oldani mindent.

- Guggolás 5*5 RPE 8
- Fekvenyomás 5*5 RPE 8
- Döntött törzsű evezés 5*5 RPE 8
- Homlokra engedés 4*10 RPE 9
- Haskerék 4 sorozat RPE 9
- Álló vádli 4*10 RPE 9

- Felhúzás 5*5 RPE 8
- Mellről nyomás 5*5 RPE 8
- Húzódzkodás 5 sorozat RPE 8
- Álló bicepsz egyenes rúddal 4*10 RPE 9
- Függeszkedésben lábemelés 4 sorozat RPE 9
- Ülő vádli 4*10 RPE 9

Indulj az 1 RM 60%-áról, a heti emelés gyakorlatonként 2,5 kiló (lábemelésnél és haskeréknél az összesen elvégzett ismétlésszámot növeld 5%-kal, úgy osztod szét a sorozatok között, ahogy akarod). Ha falat értél el, deload és kezdődhet a következő ciklus. Nem olyan bonyolult ez.

(#108819) Woodslave válasza celf (#108816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meg is roggyant a bal vállam olyan 52.5 kg-nál. - ohp-nál?

mivel foglalkozol hogy nincs heti 2 napod? :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108820) Zola007 válasza Woodslave (#108819) üzenetére


Zola007
veterán

ahhoz írta
Mondjuk ha meghúzza valaki a vállát, akkor miért csinál utána még 2 olyan gyakorlatot, ami szintén terheli a vállat? :U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108821) Woodslave válasza Zola007 (#108820) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Még jó hogy gyógytornász szerűség :D;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108822) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#108821) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

LOL :D legalább lesz kin gyakorolni vizsgák előtt,bevállalta

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108823) YM


YM
senior tag

Vootam :((( Hol tudok netről tolókocsit rendelni? :((

Kaja is voot értelmes: ebédre vadliba leves, vacsorára tonhal saláta.

Hogy tudtok edzés napokon asszonnyal foglalkozni? Kb fingani sincs erőm.

(#108824) Ricsxx válasza YM (#108823) üzenetére


Ricsxx
tag

Hát nem tudom,bennem csak úgy tombol edzés után a tesztoszteron :DD

(#108825) YM válasza Ricsxx (#108824) üzenetére


YM
senior tag

Hát bennem nem. Edzés nélkül egyfolytában csak AZT csinálnám, így meg úgy érzem le van vezetve minden energiám, tönkre lenyugszom. :U

(#108826) gaborn1 válasza YM (#108823) üzenetére


gaborn1
tag

Dupla medve szeletet eszünk, hogy legyen energia mindenre. :D

(#108827) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha már ki mit zabát rovat ;] nem rég fejeztem be a steaket és fasza lett. Tényleg a húson múlik. Külön steak húst kell venni azt nem lehet elrontani,hálistennek akciós volt,mert ma járt le,többet fogok ezután tacskóba járni.
Milyen medve? sajt? :C

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108828) YM válasza gaborn1 (#108826) üzenetére


YM
senior tag

Most felkapcsoltad a villanyt a fejemben. Tényleg a medve kellett volna! Bear power :U

(#108829) Ricsxx válasza YM (#108825) üzenetére


Ricsxx
tag

Sokan vagyunk sok félék :) Az edzés volt csak az egyetlen különbség?Vagy nem ez az első?

(#108830) YM válasza Ricsxx (#108829) üzenetére


YM
senior tag

Nemrég kezdtem el újra edzeni, ez volt most a 3.

Jobban belegondolva az úszás nincs rám ilyen hatással, sőt. Hm :U

(#108831) YM válasza FIREBLADE78 (#108827) üzenetére


YM
senior tag

Nem sajt, jobb annál! :D

Imádom! :Y

;]

(#108832) FIREBLADE78 válasza YM (#108831) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ezmiaszösz :U :U :U :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108833) God Vazzeg válasza YM (#108831) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jól néz ki :K

(#108834) Dicker válasza FIREBLADE78 (#108832) üzenetére


Dicker
őstag

Kiló zselatin, valami szar, meg kiló piskóta. Nagyon extra. ;]

(#108835) YM válasza FIREBLADE78 (#108832) üzenetére


YM
senior tag

Ez adja a mindent legyőző akaratot! :DDD Ez a medve szelet. :K

Dicker ha ennyire utálod, gondolj bele mennyi erőt adna kidolgozni ezt f0st a testedből. Úgy nyomnál mint állat, nehogy meglátsszon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108836) FIREBLADE78 válasza Dicker (#108834) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

;] ;] ;] ;] ;] :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108837) Fred23 válasza YM (#108825) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ilyet én jellemzően akkor éreztem, mikor túlterheltem magam. Lehet, lezuhant a tesztód, pedig ezt szerintem el kéne kerülni.

Nem egy élmény, mikor pont ARRA nincs elég kedve az embernek.

(#108838) YM válasza Fred23 (#108837) üzenetére


YM
senior tag

Túlterhelni? Az edézsnek pont arról kell szólnia, hogy annyit csinálsz meg amennyit csak tudsz? Én az utolsót már mindig úgy nyomom ki, hogy +1-et már nem tudnék.

(#108839) kolosanyi válasza YM (#108823) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nemtom, én hajnalban tekertem 30 km-t, aztán meló, utána action asszonnyal, most pedig épp nyomom. Mondjuk a végét járom azért is fórumozok közben.

Az edézsnek pont arról kell szólnia, hogy annyit csinálsz meg amennyit csak tudsz?

No pain no gain, go hard or go home motherfucker?

Azért nem egészen így van ám. :D

[ Szerkesztve ]

(#108840) YM válasza kolosanyi (#108839) üzenetére


YM
senior tag

Nyomod az asszonyt és közben fórumozól? :DDD Van ám kötelességtudat! :D

Akkor hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#108841) Fred23 válasza YM (#108838) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Én az utolsót már mindig úgy nyomom ki, hogy +1-et már nem tudnék."

Ismerős, csináltam így én is. Hosszabb távon nem volt jó. Most így eszembe is jutott, hogy volt olyan napom, mikor már előre megkaptam a duzzogást, hogy ma akkor biztos nem lesz szex; aztán vagy volt mégis, vagy tényleg elmaradt.

Már nem edzek úgy, hogy nem marad bennem "még egy kicsi". Szerintem ez a jobb módszer, fejlődni is így lehet jobban. Nincs szükségem túledzésre, kiégésre. Inkább legyen bennem az, hogy kicsit többet is csinálhattam volna, mint az, hogy most csak feküdni akarok, sokáig.

Asszem, egyszer már én is dugtam fórumozás közben. Valaki még? :D

kolosanyi: akkor egyedül maradtam? Filmezés közben is csináltam már úgy, hogy vau-vau. :B

[ Szerkesztve ]

(#108842) kolosanyi válasza YM (#108840) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az edzést nyomon te! :DDD

(#108843) kolosanyi válasza YM (#108840) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem szétcsapni kell magad, hanem szépen lassan, fokozatosan növelni a mechanikai terhelést. Vagy az ismétlésszámot növelni, vagy a súlyt, vagy a pihenőidőt csökkenteni. Nyilván végtelenségig nem lehet, ciklizálni kell.

_____________

Amúgy vótamatta.

[ Szerkesztve ]

(#108844) Zola007 válasza YM (#108838) üzenetére


Zola007
veterán

"Én az utolsót már mindig úgy nyomom ki, hogy +1-et már nem tudnék."

Don't fos, én néha az elsőt is :))

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108845) BÁ Nutrition válasza HussarF (#108790) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fullra elvenni biztos h nem jo. csokkenteni viszont lazan lehet altalaban.

szemet kaja mar egyeltalan nem megy regota, meglatom h a heten ment-e lejjebb a sulyom, ha nem akkor varialnom kell vmit.
lehet hetvegen benyomok egy feherjezoccseg napot. megeszek mondjuk 1,5 kilo halat meg ugyanannyi zoccseget,

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108846) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#108845) üzenetére


kolosanyi
veterán

Több aerob?

____________________

Ma megjutalmaztam magam egy protein chipsszel. Egész jó cucc, le volt akciózva 400-ra. 800-ért valamiért senki nem vette. ;]

Ez volt az, a chedar & tejföl ízesítésű: [link]

[ Szerkesztve ]

(#108847) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#108845) üzenetére


Zola007
veterán

hányszor méred magad egy héten?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108848) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#108846) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

semennyi aerob nincs meg, nem is vagyom ra. mikor tobbet meloztam az hatasos volt, valszeg ch-t kene ejteni neha.

Zola: csak hetvegen szoktam edzesen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108849) sutyesz96 válasza kolosanyi (#108846) üzenetére


sutyesz96
őstag

400-ért 32g? Seems legit bro.. :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108850) celf válasza Zola007 (#108820) üzenetére


celf
őstag

szerencsém volt, sikerült megfognom a mozdulatot mielőtt jobban bebillent volna a vállam.. talán pont az OHP előtti rotátorköpeny-berhelés miatt úsztam meg, nem tudom, de mák volt :U általában az ilyen húzások szoktak 1-2 hét vállfájdalomhoz vezetni nálam.

egyébként a csuklya nekem szerencsére nem barmolja a vállam. mert szerinted amúgy az a vállaknak nem tesz jót? szerintem az a nyaki gerincnek adja az ívet inkább. szó szerint.. hehe.

a dip viszont már veszélyesebb. de azt egy ideje kb. fele mozgáspályán csinálom, a vállamat szigorúan a helyén tartva. mellre így is nagyon jó. tricepszre nem igazán csinálok dipet. ahogy bicepszre sem chin upot. kivéve, amikor hasonló mód szét van esve az edzésem mint most, és vegyesfelvágott edzést tartok :D

Magnézium: akkor viszont az elemi Mg tartalom még nem garancia arra, hogy az a mennyiség fel is fog szívódni. Tévedek?

(#108818) kolosanyi : ez több, mint valószínű, hogy működne nálam is. csak egy valami csesz. a saját, évek alatt kiforrott tervemet nem volt módom, meg már időm sem nagyon véghez vinni. augusztusban lesz időm és újra edzeni, heti több alkalommal, legalább 4 hétig (yaaay :U ) de aztán szeptembertől, nézve az órarendet, iszonyat lesz. reggel klinikai gyakorlat, délután órák. és akkor a barátnőmmel még nem töltöttem időt és nem tanultam.

szóval visszatérve az edzéstervemre, nekem nagyon bejött, fejlődtem tőle. csak sajnos olyan dolgokat nem javított rajtam, ami bizony elég alap :U ilyen pl. a protrakciós váll. nem áltatom magam, egyáltalán nem tökéletes a testfelépítésem. és ezen javítani kell. amíg nem bizonyosodok meg, hogy mennyit lehet kihozni a genetikámból, addig nem lankadok. addig fogok változtatni, amíg nincs eredmény.

(#108819) Woodslave: mivel foglalkozol hogy nincs heti 2 napod?

feljebb megválaszoltam, azt hiszem. de egyébként 13-án szigorlat és tegnap sikerült stretching írásbelin is megbukni, szóval még azt is pótolnom kell. hétfőn meg másik szigorlat volt. júliusban egy hónapra elutazok. és ott nem lesz terem. max az apartmanban tudok majd fekvőzni, felülni, stb-t csinálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.