Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108101) Alpachino válasza kolosanyi (#108098) üzenetére


Alpachino
veterán

Szóval akkor majd csak a testsúlyodba guggoltál 15-öt ?....ez nem olyan nagy dobás, de azért elmegy ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108102) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#108100) üzenetére


kolosanyi
veterán

A lépcsőfutó versenyen kapott póló volt rajtam. :DDD

(#108101) Alpachino
Köszi, jól esik az elismerés. ;]
Amúgy reggel már "csak" 118 kiló voltam. Pedig vasárnap bezabáltam csaló napon minden szart. Volt fánk, pizza, fagyi, amit csak akarsz. :DDD

(#108103) Dicker válasza kolosanyi (#108098) üzenetére


Dicker
őstag

Szem? Az már közeledik az agyhoz, jól haladsz, ha az a cél. ;]

(#108104) Alpachino válasza kolosanyi (#108102) üzenetére


Alpachino
veterán

A csaló nap nem azt jelenti ám, hogy minden szemetet betolhatunk....max. nálam a rántott húst :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108105) Black Phone válasza goodboy007 (#108093) üzenetére


Black Phone
senior tag

Azt még nem próbáltam ,köszi :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#108106) FIREBLADE78 válasza Alpachino (#108104) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

9 körül ettem túrót. Éhes vagyok. Most várom a melegszendvicset. Vagyis bagettet,lidlös,lisztes mocsok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108107) Alpachino válasza FIREBLADE78 (#108106) üzenetére


Alpachino
veterán

Az szép mutatvány lesz este 11-kor :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108108) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Évek óta főzök/sütök kókuszzsírral -merthogyazjó- de tulajdonképpen miért is annyira jó, ha 100g-ban 86,5g telített zsírsav? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108109) madle válasza kolosanyi (#108098) üzenetére


madle
őstag

Akkor készülj, utol akarom érni azt a számot, mert haverom is 15-t guggolt abba. :D Most kipróbáltam egyébként egyenes kemény talpú cipő és tárcsa a sarkam alá kombót. Egész jó volt így guggolni, valahogy azt éreztem, hogy a csípőm mobilabb, mint előtte. Lehet ezután így tolom.

(#108110) celf válasza madle (#108109) üzenetére


celf
őstag

kozben nekem meg rakellett jojjek, h sulyemelo cipo v. guggolocipo kell. hiaba a crossfit nano 5.0. nem gondoltam volna, de tenyleg.
nekem optimalis modon mobilis a csipom, bokam, megsem jo a lapos talpu cipo. de legalabb mostmar tudom, h mi tevesztett meg.
alapbol magasabb volt a sarka az eddigi cipoimnek, de relative puha talpuak is voltak.a puba talp instabilla tesz, de nem volt rossz bennuk guggolni egy bizonyos sulyig. most mar kizarasos alapon tudom, hogy azert volt job , mert magasabb a sarkuk. mivel a nano 5.0 nagyon stabil, kenyelmes, jol foja a bokat, de lapos a talpa. es rosszabb benne guggolni, hiaba stabilabb.
stabilitas es magas sarok is kell.

a tarcssaval guggolas megint félmegoldásnak sajna. lebillen rola oldalra a la az ív miatt. vagy ha tul vekony a cilo talpa, ke yelmetlen nagy sullyal a szelen allni a tarcsanak. :(

[ Szerkesztve ]

(#108111) kolosanyi válasza Dicker (#108103) üzenetére


kolosanyi
veterán

A cél a 200-as guggolás. Közel járok. :)

(#108104) Alpachino
Annyira nem volt vészes a nap. Délben keltem, ettem egy fehérjés zabpelyhet, utána nem ettem hatig, mert csak döglöttem, vettem két fánkot meg rendeltem egy pizzát, ja és ittam két sört is. Filmezés közben meg még ~50 g popcorn ment. Olyan 3500 kcal lehetett aznap a bevitel. A makrókat hagyjuk, jobb nem belegondolni. ;]

(#108109) madle
Próbáld low barban, úgy garantálom, hogy 3-4 ismétléssel több megy. Már amennyiben begyakoroltad a mozdulatot, az elején furcsa. Illetve ahhoz nem árt csuklóbandázs, mert a csuklót megtépi azért.

(#108112) madle válasza celf (#108110) üzenetére


madle
őstag

Persze, a tárcsás megoldással nekem is ez a bajom, hogy elég para ráállni a súllyal a nyakadban, véletlen félrelépsz tolatás közben és kész....

Sanyi: a low bar fogást egyszer próbáltam, de baromi szokatlan volt. Valahogy képtelen voltam ráállni rendesen.

(#108113) bigmasterg válasza madle (#108112) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egyik teremben, ahova régebben jártam, volt boka alátét.
Direkt erre kis "rámpa". Fából, szövet borítással. kb ilyen

szerk.: De úgy látom létezik kisebb kivitel is.

[ Szerkesztve ]

(#108114) madle válasza bigmasterg (#108113) üzenetére


madle
őstag

Ez nem is hülyeség egyébként. Jó kis cucc, majd csináltatok egyet haverommal :)

(#108115) celf válasza bigmasterg (#108113) üzenetére


celf
őstag

ezt én is láttam már csak elfeljtettem. király. kéne szereztetni a teremmel, ahova járok :U

bár ez a kissebb ék szerintem túl meredek. a nagyobb jobb lenne talán :F

[ Szerkesztve ]

(#108116) freaghill válasza sutyesz96 (#108108) üzenetére


freaghill
őstag

(#108117) sutyesz96 válasza freaghill (#108116) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ügyes vagy, jár a keksz. ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108118) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok

Edzéstervhez kérnék egy kis segítséget illetve véleményt, ha van tapasztalatot.

Tavaly ev elejen hosszú tunyulás után elkezdtem ismet mozogni.
95 kilós súlyomat némi futással és diétával sikerült letornáznom 79-kgra (180cm vagyok.)
Tavaly októberben gondoltam elkezdem a súlyzos edzést, egy hónap otthoni tornázás utánt elmentem terembe. Sajnos csak másfél hónap lett belőle nov 15-tol masfel honap kimaradt.

Most január 1 óta kezdtem el újra edzeni heti 3 nap teljes testes edzéssel.
Sajnos az 1-1 gyakorlatokat nagyon gyorsan kevésnek kezdtem érezni így egy-egy + gyakorlatot beszúrtam az edzésbe. Így viszont már nagyon hosszú az edzés és a végére az intezitás sem az igazi.

Mindenképpen váltanék valami osztott programra, de a heti egy edzés per testrész nagyon kevésnek tűnik.
Mi véleményetek tapasztalatotok a kétfelé osztott programmal kapcsolatban.

Valahogy így kepzeltem

H: Mell váll hát
K: Láb kar has
Sz: P
CS: Mell váll hát
P: Láb kar has
Sz: P
V: P

(#108119) celf válasza sutyesz96 (#108108) üzenetére


celf
őstag

telitett zsirsavak elvileg tobbek kozott a tesztoszteron es mas szteranvazas hormonok meg meg biztos kismilio mas a szervezet szamara fontos anyag alapjai, de amugy ha kokuszzsirral sutsz, fozol akkor remlem tenyleg igazi szuz, minosegivel, mert amugy az atlag hazai termekek sztem kb a 90%-a egy kihipozott, vegyszeresen feldolgozott iparihulladek, ami pont h televan b**szva transzzsirsavakkal es gyakorlatilag az ellenkezojet ered el annak amit szeretnel: egeszseges etkezes -> megmergezed magad
alulmukodo pajzsmiriggyel en 3x megneznem milyen kokuszzsirt viszek be a szervezetembe.

(#108120) Woodslave válasza celf (#108119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én bioboltban veszem természetesen nem szűz mert a faxom se fog 3000Ft-os kókuszolajjal főzni, de transzzsírok nincsenek benne,.

Számtalan helyen le van írva miért jó. Mondjuk ezeknek nagy része valóban a szűz finomítatlan kókuszolajhoz kapcsolódik.

Én csak azért használom mert magasabb a hőmérséklet tűrése, azaz nem ég olyan hamar így tudtommal nem keletkeznek rákkeltő anyagok a hevülése során. És valahogy teljesen más érzés így enni a kaját mint amikor olajban csinálom. Lehet placebo :K

Amúgy meg van olyan tudományos álláspont hogy semmi baj a telített zsírokkal. Aztán döntsd el.. Én sütéshez maradok ennél (közelebb áll a pároláshoz egyébként szóval nem füstöl az olaj mint amikor palacsintasütés megy.. :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108121) freaghill válasza sutyesz96 (#108117) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi! Remélem következőre neked is sikerülni fog ez a bonyolult folyamat :)

(#108122) TeeJay


TeeJay
félisten

50% akció van vagon termékre a myprotein magyar oldalon ráadásul 20ezer felett ingyen shakert adnak
Alpha Men, Omega3, Glükozamin mindent megéri most rendelni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#108123) -Mike- válasza TeeJay (#108122) üzenetére


-Mike-
addikt

Teljesen megéri 20ezer pénz után egy 300forintos séker. ;]
Amúgy kösz az infót, berendelek, most láttam, hogy augusztusban mászlbícs.

[ Szerkesztve ]

(#108124) zzz03


zzz03
őstag

Na annyira zabaltam az epret hogy betoltam a beta alanine, kreatin, multi vitamin, cvitamin, aakg koktelomat a bcaa helyett. Ami nem is lenne baj csak epp 2ora mulva megyek edzeni. :D

(#108125) Woodslave válasza hitchins (#108118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen tapasztalatot vársz? Valaki izmos lett ettől a felosztástól vagy nem? :D

Ha bro' edzést csinálsz akkor értelemszerűen qrva sok egy mell-hát-váll, de ha még ésszel mint kezdő nem őrült volumennel és gyakorlatszámmal csinálod akkor semmi gáz vele.

Mondjuk én push-pull felosztás híve vagyok, push-hoz guggolás pullhoz meg combhajlító és kész. Pár hónap edzés után a guggoláson kívül nem nagyon van szükség más lábgyakira..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108126) TeeJay válasza -Mike- (#108123) üzenetére


TeeJay
félisten

nem azt mondtam hogy megéri hanem amúgy is 50% van csomó mindenre ha meg 20ezer felett vásárolsz még ajándék is jár
én pl mindig annyit rendelek hogy 25ezret elérjem és ingyen legyen a szállítás is

igaz most van mindenem egyedül majd Omega3 kell úgy 7hónap múlva :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#108127) hitchins válasza Woodslave (#108125) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi

Nem tudom pontosan leginkabb azt hogy aki probalta hogy valt-be. Erdemes e vele probalkozni vagy inkabb a teljes bontas hatekonyabb.
Oszinten a neten vagy teljes test edzes vagy teljes osztott edzest latok illetve ezek osszehasonlitasat. Errol a felosztasrol joval kevesebbet.
Erdekelne aki esetleg probalta ezt is es mast is mit tapasztalt.
Tudom hogy mindenki maskeppen reagal de azert valami info megis jon.

[ Szerkesztve ]

(#108128) gaborn1 válasza hitchins (#108127) üzenetére


gaborn1
tag

Én próbáltam osztottat
mell-bic
hát-tric
láb-váll
felosztása, de nem jött be, most icf 5x5özök, ez nekem jobban adja

(#108129) Woodslave válasza hitchins (#108127) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én mondjuk nagy híve vagyok a teljes test edzésnek, de szeretem a bedurrantós izolációs gyakorlatokat és úgy - ahogy te is észrevetted - nehéz tartani..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108130) Shingen


Shingen
addikt

Hát-tic volt.

風林火山

(#108131) celf válasza Woodslave (#108120) üzenetére


celf
őstag

ra van irva a transzzsirsav tartalom? :)

(#108132) Woodslave válasza celf (#108131) üzenetére


Woodslave
nagyúr


vagyis hogy nincs benne

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108133) Alpachino válasza celf (#108131) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem hidrogénezett!...és ez itt a lényeg :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108134) Woodslave válasza Alpachino (#108133) üzenetére


Woodslave
nagyúr

árulnak pl. a lidl-ben kockaformában. Ugyan a hűtőn van, de papírdobozos. Mivel a hidrogénezettnek magasabb az olvasáspontja, feltételezem az pl. olyan. Az xar olyat én se vennék. De ezek a tégelyesek szerintem (meg azok alapján ami rá van írva) rendben vannak.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108135) Alpachino válasza Woodslave (#108134) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen a lidl-s hűtős kockadobozos nem jó :( Az hidrogénezett. Pl. a tesco-s viszont jó :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108136) celf válasza Alpachino (#108135) üzenetére


celf
őstag

na ezek pl valoszinu jok :K

en amugy csirkehez semmit nem hasznalok. ha meg mast sutok, 1-2 csepp oliva olaj azt jonapot

[ Szerkesztve ]

(#108137) Woodslave válasza celf (#108136) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogy készíted sütőben?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108138) Zola007 válasza Woodslave (#108137) üzenetére


Zola007
veterán

Én régóta olaj nélkül főzök.
Kolbász, tepertő, oldalas mind megsül saját zsírjában ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108139) troller válasza Zola007 (#108138) üzenetére


troller
senior tag

Oszt milyen jók is a ketogén dijétához! :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#108140) celf válasza Woodslave (#108137) üzenetére


celf
őstag

felvagom nagyobb darabokra, befuszerezem, betekerem kulon fempapirba, es bevagom a sutobe oket 70-75 percre, 200 fokon. ala rakok egy talcat fempapirral, h felfogja a kifolyo levet (ami aztan kesobb odasul)

majdnem zero mosogatas, nem kell ra figyelni, nem kell utana olajat takaritani.

[ Szerkesztve ]

(#108141) Alpachino válasza celf (#108140) üzenetére


Alpachino
veterán

Én ezt kb.15 perc alatt megoldom teflon serpenyőbe, egy kis kókuszzsírral kikenve :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108142) Woodslave válasza celf (#108140) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor nem láttad a miert ne használjunk alufóliát cikket :D

Alpacino: Szintén

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108143) Shingen válasza Zola007 (#108138) üzenetére


Shingen
addikt

:DD Majd sanyi is mesél.

風林火山

(#108144) kolosanyi válasza Shingen (#108143) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tegnap paprikás graham lisztbe forgatott halat sütöttem meg fokhagymás fűszervajjal kikent serpenyőben. Nagyon finom lett. :P

(#108145) Shingen válasza kolosanyi (#108144) üzenetére


Shingen
addikt

Jól hangzik, milyen hal volt?
Vajban nincs transzzsírsav. :D

風林火山

(#108146) celf válasza Alpachino (#108141) üzenetére


celf
őstag

de pont az a lenyeg h ne kelljen semmilyen olajban sutni, es minden mas zsirokat nelkulozo modszerrel vagy iztelen, vagy száraz fájdalom lesz. igy a sajat kis zsirjaban sul meg es minden iz, fuszer benne marad a husiban, amennyire csak lehet. probaltam kontakt grillel is, ugy is szaraz lett. ehhez a modszerhez kepest.

es nem beszelve arrol, h ha serpenyoben sutom, az olajat vakarhatom a csemperol vagy a suto belsejebol :)

mas kerdes h finomabb ha olajban sul :)

bar ahogy en eszem, talalas elott leontve oliva olajjal, ugy is elmenne egy gourman fogasnak szerintem

woodslave: egy ujabb tudomanyosan jol megalapozott babona? :D

(#108147) Zola007 válasza kolosanyi (#108144) üzenetére


Zola007
veterán

te sütötted saját kezűleg?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108148) Woodslave válasza celf (#108146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igen ez tök logikus. Nem sütöd zsírban de legalább 5x annyi ideig de utana meglocsolod olivaolajjal. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108149) kolosanyi válasza Shingen (#108145) üzenetére


kolosanyi
veterán

Alaszkai tőkehal filé. Akciós volt a lidliben, 1100 kilója.

(#108147) Zola007
Én. Azt nem tudom mennyi volt rajta a liszt és mennyit szívott fel a vajból, de igazából pont nem érdekel. Így is nagyságrendekkel jobb kaja, mint amit télen ettem. ;]

(#108150) Alpachino válasza Woodslave (#108148) üzenetére


Alpachino
veterán

:C :K ...na ez az. 80 percig sütögetni egy nyamvadt csirkét....? nekem nap, mint nap, még a 15 perc is sok :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.