Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108751) bigmasterg válasza Shingen (#108746) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ne bassz, 1 év alatt színpadra áll?
Erre férfi kategóriában esélyed sincs. (Győzikét, most hagyjuk :D )
_______
Más:
Ezeket a pizza hátúakat sosem fogom megérteni. Ma is ott öltözött mellettem egy.
Hát bakker k**va gusztustalan. Kétszer olyan rosszul néz ki így, mintha fele ekkora lenne, de tisztán :D
Vagy nyárra letisztulnak?
Bár ezt a srácot láttam fél éve is és ugyanilyen túrórúdi pöttyös volt az egész háta.

(#108752) aleister válasza FIREBLADE78 (#108734) üzenetére


aleister
veterán

Akkor te miért vagy még itt? ;]
Sry, magas labda volt. :)

Szóval a lényeg, hogy akkor nem volt semmi extra kiváltó ok, egyszerűen megvált tőlünk a kolléga. Azért sajnálom, mert volt, hogy hasznos tanácsot adott.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108753) GoTReX


GoTReX
őstag

Megjött a MyProteines próba adagom jelképes 1kg-val,és igen kellemesen csalódtam benne. Cake and Cream. Nyilván nem élveztem a gatyámba a kulináris orgazmustól,de messze jónak tűnik nyomott ára ellenére. Érdekes hogy nincs két egyforma porállag Wheyek közül sem.Lehet át tállok MP-re, és veszek lowend Wheyt pluszban raktárra hogy ne járjak így legközelebb.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108754) Shingen válasza aleister (#108752) üzenetére


Shingen
addikt

Amúgy ez egy jó kérdés. :DDD

風林火山

(#108755) kolosanyi válasza sutyesz96 (#108750) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ismerem a munkásságát. Mondd jó dolgokat, de nem szimpatikus az üzletpolitikája meg a marketingje.

______________________

Amúgy vótamatta.

[ Szerkesztve ]

(#108756) Zola007 válasza Shingen (#108745) üzenetére


Zola007
veterán

Tényleg! Nem viccelek

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108757) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tegnap ahogy megittam a 2 kanál sós karamellás protkót csak úgy éreztem az energiát,lehet kox vót benne. :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108758) celf válasza PcForCe (#108709) üzenetére


celf
őstag

milyen zsirt viszel be? telitett, egyszeresen telitettlen és többszörösen telitetlen. és mennyit. ha ezeket kivetted az étrendedből, vagy rosszul viszed be, nem csodálkoznék, ha tesztoszteron deficited lenne.

abból következtetnék még teszto deficitre, hogy sokat edzel, de nem panaszkodsz fáradságra, álmatlanságra nem vagy állandóan beteg (rendben van az immunrendszered), ergo nincs túledzés.

de a sok edzés ellenére nem is szálkásodsz, tehát kalória deficitben sem vagy.

zsirok-zsirok-zsirok

(#108759) FIREBLADE78 válasza aleister (#108752) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azért mert én kemény vagyok,kő kemény. ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108760) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Sanyi te az ordibálós vagy :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108761) aleister válasza FIREBLADE78 (#108759) üzenetére


aleister
veterán

Vagy csak Pákósan kokemeny. )

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108762) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#108760) üzenetére


kolosanyi
veterán

Meg az izzadós. Hozzáteszem, 150 kilóval guggoltam 8-as szériákat, szerintem ettől te is üvöltenél meg izzadnál. ;]

(#108763) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na benyomtam Zola féle koxot 1-es zacskó sztem kokain volt mert tolt mint atom ;] Egy kicsit éreztem a bizsergést, de nem annyira mint 5 gramm beta alanintól...

Edzés jó volt felsőtest váll fókusz OHP hipotetikus 83%-on 55, majd észbe kaptam és 56 kg 2-2x 6 ismétlés, chinup szuperszettek testsúly, evezés (pendlayt próbáltam de qrva béna voltam, meg nagyon baxa az alkarom), fekvenyomás, ülve nyomás egykezessel 20kg-val összesen 35 ismétlés, bicepsz, tricepsz. Durrantam rendesen.

Mondjuk a kalória megvolt délután sztem megettem vagy 300 gramm mogyoró-mandula, egyéb mag - aszalt gyümölcsöt, meg a vega kajám 100 gramm lencse, 100 gramm barnarizs meg 300 gramm cékla.. Ütött inkább aludni akartam :D

és a zabot is sikerült egy kis jégkrémmel ehetővé tenni :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108764) GoTReX válasza Woodslave (#108763) üzenetére


GoTReX
őstag

Zabot mással kell felütni, olyat esznek az istenek :DDD

Az ilyen édes dolgokat meg tudom állni, de az esti filmezéshez mikor barátnőm előkap 3zacskó chipset az elég negatív.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108765) Shingen válasza Woodslave (#108763) üzenetére


Shingen
addikt

na benyomtam Zola féle koxot 1-es zacskó sztem kokain volt mert tolt mint atom ;]

(#108761) aleister :D

#108756) Zola007 Írtál neki privit. :F

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#108766) HussarF

Na második kör a muffinokból.

Sötét: 4 tojás, 100 g répa, 250 g padlizsán, édesítő, rum aroma, sovány kakaópor, fél kanál cappucino-s whey
Összesen 22g ch-ra és 25 g zsírra taksáltam. Kijött belőle 6 és fél muffin, szóval egy muffin kb. 3,5 g ch és 4 g zsír

Világos: 50 g répa, 200 g cukkini, 85 g padlizsán, édesítő, vanília aroma, 30 g kókuszreszelék, fél kanál panna cotta-s whey.
Összesen 18 g ch-ra és 38 g zsírra számoltam. Kijött belőle 7 muffin plusz még egy kicsi (azt összeöntöttem a sötétből maradt féllel) így egy muffin kb. 2,5 g ch, 5 g zsír.

(#108764) GoTReX
Csajom ma fagyizni akart, nyafogott rajtam is, hogy egyek én is, de mondtam, hogy nekem diéta van. Vett pohárban két jó nagy gombóc kókuszos meg valami vaniliás-epres-csokis fagyit. Illata is kurva jó volt, de olyan voltam, mint a rendőrkutyák, amikor elkergetik előttük a macskát. Nem érdekelt. Leszarnám, ha chips-szel is ülne mellém. Azt még nem is szeretem :D

[ Szerkesztve ]

(#108767) YM


YM
senior tag

A Pick szalámi jó updata kaja nem? :DDD Van benne 120g/100 disznóhús, mikell más?! :DDD

(#108768) Alpachino válasza YM (#108767) üzenetére


Alpachino
veterán

Talán egy kis sült krumpli mellé...?

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#108769) YM válasza Alpachino (#108768) üzenetére


YM
senior tag

Sült krumpli Nutellával :K Répás muffinnál már minen jobb :DDD

(#108770) HussarF válasza YM (#108769) üzenetére

Mi minden jobb? Pl. telifosott búvárruhának lenni? ;]

Amúgy a padlizsánnal óvatosak legyetek, ha csináljátok. Annak kicsit erősebb íze van, nem annyira jó alapanyag, mnit a répa vagy a cukkini.

(#108771) YM válasza HussarF (#108770) üzenetére


YM
senior tag

Nem, igazad van, Michelin babának még sokkal jobb lenni! :D

(#108772) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Az elmúlt egy évben végig követtem a topikot, de nem nagyon voltam aktív. Fél éve volt néhány hozzászólásom, aztán ennyi. Áprilisban volt 1 éve, hogy elkezdtem kondizni és nem szenny kajákat enni, azóta meg jó sok felesleget sikerült leadnom. Bőven van még zsír rajtam, de most ilyen a jelenlegi formám. Nyárig azért egy 5 kilót szeretnék még leadni, de folyton azon aggódok, hogy leesik a nehezen megszerzett izmom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#108773) syl5 válasza xxSanchez (#108772) üzenetére


syl5
őstag

Gratulálok, csak így tovább!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#108774) YM válasza xxSanchez (#108772) üzenetére


YM
senior tag

Mikor lesz nekem ilyen testem? :O

Remélem soha;]

Amúgy tényleg szép eredmény :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#108775) kolosanyi válasza HussarF (#108770) üzenetére


kolosanyi
veterán

És miért van az, hogy ami finom, az mind hizlal? A házi füstölt kolbász, a szalonna, a tepertőkrém, a frissen sült fehér kenyér, a nutellás palacsinta tejszínhabbal és csokiöntettel... ;]

Én meg holnap egész nap halat fogok enni rizzsel meg zöldséggel. Bár elégedett lennék magammal, nem kínoznám magam. :D

(#108776) YM válasza kolosanyi (#108775) üzenetére


YM
senior tag

Mert a zsírnak van a legnagyobb kalória értéke, amire az ősidökben nagy szükség volt az időszakos éhinségek miatt.
Most pedig hó végére ha elfogy a pénz a kondibérletre és a sok koxra. :K

[ Szerkesztve ]

(#108777) syl5 válasza kolosanyi (#108775) üzenetére


syl5
őstag

De miért sanyargatod magad?

Egyrészt nem csak natúr hallal, natúr zöldséggel és rizzsel lehet diétázni.
Másrészt van egy csomó finom gyúrós, vagy gyúrós módon elkészíthető kaja. (Én csak ránézek a képre és már összefut a nyál a számban. :) )
Harmadrészt időnként megeheted a szalonnádat, ha az alap kaja rendszeresen rendben van.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#108778) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tescoban: én, lazac,steak,marha oldalas,kardhal,pufibúza, gyerek mögöttem: víz,kóla,2 db zsemle,rizs. :DD
éppen jégkrémet fogyasztok :P :P :P ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108779) sutyesz96 válasza FIREBLADE78 (#108778) üzenetére


sutyesz96
őstag

11 órakor, fasza. :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108780) BÁ Nutrition válasza HussarF (#108694) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg egyenlore adok idot neki.
de pl csokkenthetem a gyumolcsot, meghintaztathatom a ch-t, elvehetem a sot, fuszert, emelhetem a protejint, csokkenthetem a ch-t.
aerobot,kardiot nem tervezek ;] persze neha elmehetek setalni de ilyen heti 3x biztos nem.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108781) kolosanyi válasza syl5 (#108777) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert most nagyonhárdkórság van. Minden hajnalban éhgyomros aerob, csirke, rizs, hal, zöldség, alma, mogyoró, pufirizs és fehérje. Ennyiből áll az étrendem. Ha így nem fejlődök, akkor sehogy. :D

(#108782) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#108778) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és a gyerek izmosabb volt mint te ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108783) gaborn1 válasza kolosanyi (#108781) üzenetére


gaborn1
tag

Szerintem ne vedd ilyen komolyan, még a végén jól nézel majd ki. :D

(#108784) YM válasza kolosanyi (#108781) üzenetére


YM
senior tag

Még mindig jobb, mint aki csak tápos csirkét eszik és abban hisz, hogy abban benne van minden tápanyag, meg hú de egészséges.
Fő a változatosság és a mértékletesség. :U

(#108785) Woodslave válasza YM (#108784) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te viszont már rájöttél, hogy a mekdonaldsz a tuti. Attól leszel megint izmos :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108786) Zola007 válasza YM (#108784) üzenetére


Zola007
veterán

A lényeg, hogy a sültkrumpliban és medve szeletben habos kávéval több tápanyag van mint a tápos csirkében

Mondjuk a medve elég erős izmos állat, csak háztájiban nehezebb tenyészteni mint a csirkét.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108787) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#108781) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tojas meg mehetne, amugy tok ugyanezt eszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108788) gaborn1 válasza Woodslave (#108785) üzenetére


gaborn1
tag

Aztán meg lehet ő itt a legizmosabb, ciki lenne. :D

(#108789) celf válasza YM (#108769) üzenetére


celf
őstag

Sültkrumpli mogyoróvajjal. Az odab/sz.

(#108790) HussarF válasza BÁ Nutrition (#108780) üzenetére

A só elvételéről mit gondolsz? Mert jópár éve én is próbáltam minél kevesebbet használni, meg káliumot nátrium helyett (amiről kiderült, hogy hatalmas baromság és úgy fel tudja borítani az ionháztartást, hogy idegrendszeri problémákhoz vezet). De végülis a nátrium, mint vízfogó elvétele kb. ugyanolyan, mintha vízhajtót használnál, csak eseti megoldásra való. Ha elveszed, akkor kevesebb lesz a víz, ha visszaadod, akkor talán több (bár én nem sok különbséget láttam). Igazából ha egy adott időpontra akarsz formát időzíteni, az előtt érdemes elvenni, amúgy felesleges szórakozni vele.
Bár neked nagyobb tapasztalatod lehet, te hogy látod?

(#108788) gaborn1
Hát persze, hogy ő lenne a legizmosabb ;]

(#108791) kk831228
Én próbáltam, nekem nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#108791) kk831228 válasza userxy (#108717) üzenetére


kk831228
addikt

Ki kellene próbálni ezt a vega dolgot egy kis "tiszta" hússal... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#108792) celf válasza HussarF (#108790) üzenetére


celf
őstag

én is a sót akartam írni, hogy az miért is.
-
káliumot nátrium helyett, az beférne egy jackass részbe is simán ;] bocs :D

[ Szerkesztve ]

(#108793) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108794) HussarF válasza celf (#108792) üzenetére

Annak idején nem is én helyettesítettem a NaCl-t KCl-el, hanem Bodó Imi mesélte nekem, hogy így tolta, mert hogy az nem köt meg vizet. És egy idő után azt érezte, hogy alig tud mozogni, görcsöl, nem engedelmeskednek az izmok. Persze kiderült, hogy ugye az ionháztartás durván felborult (Na-K pumpa meg ilyesmik rémlenek még nekem biosz óráról). Szarabbul is járhatott volna, aztán visszaállt a normál sóra és minden rendbejött.

(#108795) sutyesz96
Most ez akkor te vagy, vagy csak mutatod, hogy iylen ereket szeretnél? Mert ha te vagy, akkor elég durva :R

[ Szerkesztve ]

(#108795) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Kezd eresedni mostmár a vállam is, viszont nekem csak apró hajszálerek látszódnak, és úgymond csak "átlátszik" a bőrömön, nem pedig duzzad ilyen szépen:

Ez mitől lehet, vagy mit lehet tenni?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108796) Woodslave válasza sutyesz96 (#108795) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kétszer kellett elolvasnom mert hirtelen azt hittem te vagy :Y :D

a kérdésedre a válasz egy kérdés: így nézel ki? :U

amúgy meg azért mert nem vagy ilyen izmos és nem ennyi a tzs-od, meg némi genetika mert van akinek bizonyos erek látszanak magasabb tzs-nál is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108797) Zola007 válasza HussarF (#108794) üzenetére


Zola007
veterán

az izomgörcs egy dolog, örüljön, hogy bele nem pusztult. :W
A szívizom és az artériák izomzata nagyon K-érzékeny
Csak, hogy érzékeltessem a dolgot, az automatizált méreginjekciós kivégzés harmadik fokozata a kálium-klorid injekció

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108798) sutyesz96 válasza Woodslave (#108796) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez a cél. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108799) Eagl3 válasza sutyesz96 (#108795) üzenetére


Eagl3
veterán

Nyilván azért mert nincs ekkora izom és TZS arányod.

#108798: akkor jöhet a koksz. :)

[ Szerkesztve ]

(#108800) aleister válasza Woodslave (#108763) üzenetére


aleister
veterán

Akkor az enyémből a tiédbe tette a stuffot ez a Zola. Nekem az első konkrétan nulla hatást produkált. Még csak placebot sem. A 2-es mintától bedurrant kicsit a bicepszem bemelegítés alatt, még valamelyest elnyomta a nincs-kedvem-edzeni érzést, de ettől sem gondoltam azt, hogy az edzés előtti lesz az én tápkiegem. :)
Kíváncsi várom a jövő heti fordulókat. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.