Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108451) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#108445) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem az volt a véleményem hogy elvesztegeti a tehetséget hogy nem ifbb pro. De ha ezt a versenyt minden évben megrendezik akkor a helyében meg lenne az életcélom a következő 10 évre :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108452) celf válasza aleister (#108450) üzenetére


celf
őstag

pedig a három féle beszúrás közül ez a legjobb szerintem :D izomláz, szuri, és a harmadik amire utaltál... :D

(#108453) FrankMonzano válasza kolosanyi (#108436) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem sikerult meg vegigneznem, mert sutogetni mentunk, de ma potolom. Koszonom a tanacsokat. A bemelegito szeriak kozott lehet kevesebb a piheno?

(#108454) Woodslave válasza celf (#108449) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mert te érzed a négyfejű combizmod külön -külön. Guggolásnál ez miert nem bajod?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108455) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#108451) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tudatosan nem készült ifbb pro-nak eddig. amíg nincs akkora neve addig nem igazán éri meg annak lenni. elég sokan vegetálnak ifbb pro-ként, míg ő azért hosszú évek óta tündökölt és húzta be a szezonokat sorra. szerintem jól csinálja, okosan felépíti magát, persze olyan emberekkel vette körbe magát akik jó hatással vannak rá és sokat tanult tőlük. párszor beszéltem vele faxbúkon, ismeretlenül is nagyon közvetlen és normalis fickó :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108456) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#108455) üzenetére


Zola007
veterán

ha ilyen díjazású versenyeken indul, akkor bőven megél belőle és sokkal kisebb a nyomás, mint pro-ként
ha akar indul, ha nem nem és mindig be tudja állítani a formát úgy is, hogy közben tudjon kisebb versenyeken is indulni.
Lehet, hogy 30 év múlva egészségesen, nagyapaként visszatekintve jobban mutat 40 db kupa a szekrényben és 200 milla a bankszámlán mint egy csípőprotézis :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108457) GoTReX


GoTReX
őstag

Jó csaj de meg nem mondanám,hogy sportol valami a sebész-szoli gyalogturán kívül. Érdekes ez a női fitness.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108458) Woodslave válasza Zola007 (#108456) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennyi. Tóth Dani 10ik egy amerikai versenyen ahol mr. O top 10-ből senki nem indult. Peti meg kuwaitban nyer versenyt egy arab faxi előtt. Komoly hogy Ennyire elismerik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108459) GoTReX válasza Woodslave (#108458) üzenetére


GoTReX
őstag

A klasszikus forma. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108460) Woodslave válasza GoTReX (#108459) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kiváncsi vagyok mit fog csinálni. Azt biztos hogy az ifbb-ben a király kategória fizet az alatta lévők csak zseblóvé. Hiába néz ki qrva jól, de soha nem lesz a szörnyek közelében, ekkora pálfordulás meg nem várható. Az új klasszikus testépítő kategória meg kb. menzfizik szint lesz elismertségben sztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108461) Zola007 válasza GoTReX (#108457) üzenetére


Zola007
veterán

Ha már sebész, azt a kiba$$ott nagy bibircsókot levetethetné az orra mellől
Attól a p!csa'skodástól, amit a videóban levág viszont kiráz a hideg.
Ha forgalomban egy ilyet csinálna mellettem a kocsiban, úgy tarkón vágnám, hogy a kormányon lévő Volkswagen embléma díszelegne a homlokán egy hétig.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108462) Shingen válasza Woodslave (#108430) üzenetére


Shingen
addikt

;] szép kilátások.

風林火山

(#108463) Shingen válasza Zola007 (#108438) üzenetére


Shingen
addikt

Csirkemell az lehet, de a minöségi növi meg a többi cucc viszi a lovét. :D

風林火山

(#108464) kolosanyi válasza Zola007 (#108461) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jaj de nem szeretem az ilyet... :U

Nem mintha a mai hajtúró, páváskodó díszbuzik jobbak lennének...

Barátnőm mutatta: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#108465) -Mike- válasza kolosanyi (#108464) üzenetére


-Mike-
addikt

Öregek vagytok ti már ezekhez a csajokhoz. ;]

(#108466) Shingen válasza Zola007 (#108461) üzenetére


Shingen
addikt

Ennyi...... Ezek már csak ilyen beképzelt picsák.

風林火山

(#108467) kolosanyi válasza -Mike- (#108465) üzenetére


kolosanyi
veterán

25 vagyok, de a lelkem öreg. ;]

(#108468) Shingen válasza kolosanyi (#108464) üzenetére


Shingen
addikt

bazzz ez a video........ Áááááááááááá

風林火山

(#108469) Shingen válasza FIREBLADE78 (#108448) üzenetére


Shingen
addikt

HALA MADRID!

風林火山

(#108470) celf válasza Woodslave (#108454) üzenetére


celf
őstag

azért azt nem olyan nehéz sztem. belső fej combod elülső, belső részén fáj a térdedhez közel, felfelé húzódva, a külső fej kívül-oldalt, a rectus femoris rész csípődtől lefelé vékony sávban. egyedül a középső, mélyebb fejet nehéz szerintem elkülöníteni. de talán még azt sem annyira.

viszont érezhetően más a feeling a lábtolótól. sztem egy csomó adductor izomerőt is igényel, a hamstringről nem is beszélve. lehet, ezért érezhető jobban az egész combombra inkább :U

de nem szoktam különösebben figyelni rá, hogy "úh, most melyik izomrost dolgozik vajon". elég ha edzés után a megfellő helyen érzem az izomlázat

amúgy guggolásnak azért vagyok nagyobb híve, mert mindíg rendberakja a derekam. 1-1.5 hétig nem fáj egy rendes guggoló-session után. sajna nekem a sok számítógép előtt kockulás miatt eleve bajos a derekam, meg a munkám is betett neki, de most, hogy az egyetemen kell ülni hosszú előadásokon a valami hihetetlen szar iskolai székeken + a sok seggelés a könyvtárban és otthon, odavezetett, hogy kifejezetten fájdalmas tud lenni az ülés, állás.

nade attól, hogy a lábtoló nem egy derékfájós rehab gyakorlat, a comb alap tömegének a növelésére még jó lehet... szóval lehet el fogom kezdeni csinálni :)

mondjuk miután majd lesz időm a rendes edzéseimet megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

(#108471) Zola007 válasza -Mike- (#108465) üzenetére


Zola007
veterán

Vén kecske is megnyalja a sót
Vagy ha már választani lehet állatfajt, akkor inkább vén méhecske.
És bizony a vén méhecske is beporozná azt a kiss virágot. ;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108472) GoTReX válasza Zola007 (#108461) üzenetére


GoTReX
őstag

Komolyan a sminket azt látom,de még inakat sem :B Egy gátfutó vagy magasugró csaj az olimpián vadabb formával van megáldva. Nem értem :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108473) Zola007 válasza GoTReX (#108472) üzenetére


Zola007
veterán

Sőt !!...
pl. Leryn Franco gerelyhajító.
Nem halna éhen, ha a testéből kellene "ősi" módon megélnie ;)


[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108474) Zola007


Zola007
veterán

Anna Sidorova, csúszókorong

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108475) Zola007


Zola007
veterán

Natalie Coughlin, úszó:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108476) Dicker válasza Zola007 (#108475) üzenetére


Dicker
őstag

August Ames, hulahopp karikázó.

(#108477) Zola007 válasza Dicker (#108476) üzenetére


Zola007
veterán

a videók alapján kimondottan tehetséges ;]

....és még hulahoopozni is tud

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108478) Shingen válasza celf (#108470) üzenetére


Shingen
addikt

Nekem meg pont a guggolástol fáj a derekam.

風林火山

(#108479) Shingen válasza Zola007 (#108473) üzenetére


Shingen
addikt

Végre vmi finom falat. ;)

風林火山

(#108480) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megjött az első heti program Zsoltiéktól, edzésre fel! :C

Heti 3 guggolás és 2 felhúzás. Elég morbid, kíváncsi leszek hogy fogom bírni.

[ Szerkesztve ]

(#108481) Woodslave válasza kolosanyi (#108480) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak volumen és intenzitás kérdése :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108482) kolosanyi válasza Woodslave (#108481) üzenetére


kolosanyi
veterán

1 RM 75%-a fölé nem megy az első hét, nem vészes, illetve az edzés terjedelme sem. 3 5-ös széria és 1 RPE 8-as. Viszont ez heti háromszor azért nem kevés munka. Kíváncsi leszek rá. :K

(#108483) Shingen válasza kolosanyi (#108480) üzenetére


Shingen
addikt

Ezért a személyre szabott tervért csengettél?

風林火山

(#108484) -Mike- válasza Shingen (#108483) üzenetére


-Mike-
addikt

Ki az a hülye, aki fizet edzéstervért a youtube-os személyedzők világában?
;]

[ Szerkesztve ]

(#108485) Dicker válasza Shingen (#108483) üzenetére


Dicker
őstag

Természetben.

(#108486) Shingen válasza Dicker (#108485) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#108487) kolosanyi válasza Shingen (#108483) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem személyre szabott. Az Online Powerbuilder Kupa felkészülési programja. Ha fizetnék edzését, akkor az edző legyen ott velem és kísérje figyelemmel minden mozdulatom, valamint szedje ízekre a gyakorlataim és javítsa ki minden hibám.

(#108488) HussarF

Csináltam olyan muffint, ami még a meglehetősen szigorú diétába is belefér. 3 sárgarépa, 4 tojás, zsírsz. kakaópor, rum aroma meg édesítő. Az íze kedvéért még raktam hozzá egy kis cappucino-s tejsavót is. Így egy muffinban van 5 g ch meg úgy 4 g zsír. Kurva finom, laktat is és még a 100 g-s napi ch limitet is tudom vele tartani.

A másik variáció, amit csináltam, az 1 répa, 1 cukkini, 4 tojás, kókuszreszelék, vanília aroma. Ezt picit tovább kell sütni, mert a cukkini miatt nedvesebb, nem olyan sűrű, mint ha csak répából lenne. Ebben csak 4 g ch van muffinonként, a zsír picit több a kókusz miatt, az 7 g. De baromi finom az is.
Azt hiszem ráállok most már a hasonló dolgok kikísérletezésére :D :D

Ja, egy gyors dupla bicpesz új edzőtársammal, Orgrimmel ;]
Tömegben kicsit lehagyott, de majd beérem :D
insta_feri21w88

[ Szerkesztve ]

(#108489) Shingen válasza HussarF (#108488) üzenetére


Shingen
addikt

Nyomjad a recepteket!

Alakulsz öcsi az alfát nekem is oda adhatnád. :D

風林火山

(#108490) HussarF válasza Shingen (#108489) üzenetére

Az Alfa most kap majd fém pedálokat (mert az nagy fétisem), fém tükörborítást, mint ezen a kocsin, fekete NIU felniket meg egy polírozást, hogy szép legyen a fényezése. Kurva jó autó, imádom.

[ Szerkesztve ]

(#108491) Shingen válasza HussarF (#108490) üzenetére


Shingen
addikt

Az biztos az olasz kocsiknak van stilusa.
Mennyibe fájt neked eddig a kocsi, gondolom nem ujonnan vetted?

風林火山

(#108492) gaborn1 válasza HussarF (#108488) üzenetére


gaborn1
tag

Répás meg cukkinis muffin fujbazzeg. Én meg itt ülök a gép előtt, eszem a nutellás kenyeret és azon gondolkozom, hogy miért nem kockás már a hasam. :D

(#108493) -Mike- válasza gaborn1 (#108492) üzenetére


-Mike-
addikt

Azért mert kenyérrel eszed a nutellát. ;]

(#108494) gaborn1 válasza -Mike- (#108493) üzenetére


gaborn1
tag

Tudom kanállal lenne ideális, de akkor hamar elfogy. :D

(#108495) aleister válasza HussarF (#108490) üzenetére


aleister
veterán

Milyen alfád van?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108496) kolosanyi válasza HussarF (#108490) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szép. :K

Japán autó párti vagyok, de elismerem ami szép. Az Alfák pedig nagyon szépek.

(#108497) HussarF válasza gaborn1 (#108492) üzenetére

Olyan ez, mint a kókuszolaj, hogy nem érzed rajta a kókuszt. Ezen sem érzed, hogy répa meg cukkini, mert jól be van ízesítve. Csak azért kell a zöldség, hogy legyen "teste" a sütinek. És akkor már sokkal jobb a zöldség, aminek térfogata van, tápanyagtartalma meg alig, mint pl. a zab, ami azért jó dús a szénhidrátban.

(#108491) Shingen
4 és fél éves kocsi, két hónapja vettem, 2,8M volt. Még azon a héten hozzá kellett tenni 350ezret az átiratásra, biztosításra meg egy új nyárigumi szettre. Amiket felsoroltam az előző hozzászólásban, hogy veszek még rá, az is kb egy 350ezres tétel. Ez egy újonnan 10+ milliós autó, attól, hogy az ára nagyot esik a szervizköltsége ugyanott marad, szóval csak az vegyen ilyen kategóriát, aki fent tudja tartani. Sokszor elfelejtik az emberek, hogy egy kocsi ára csak töredéke a teljes költségnek, amit rá kell majd költeni. Ez fokozottan igaz egy használtra. Annál sokszor 2-3 év alatt ráköltöd még egyszer az árát. Sosem tudom, hogy sírjak vagy nevessek azokon, akik megveszik a német prémiumautót, majd a benzinkútnál meg "kétezerér' tegyél má' bele, tesó". Ez a Totalcar-os olvasói levél és a válasz szerintem mindent összefoglal.

(#108495) aleister
170 lovas 159 2.0 JTDm

[ Szerkesztve ]

(#108498) GoTReX válasza Zola007 (#108475) üzenetére


GoTReX
őstag

Ezek így ,ilyen sorrendben :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#108499) kolosanyi válasza HussarF (#108497) üzenetére


kolosanyi
veterán

Látod, pont ezért van 1.4-es szívóbenzin japán kompaktom. Nagyon csodálom a szép autókat, pláne az izgalmas műszaki megoldásokat, de fenntartani nem tudnám. :R

(#108500) Dicker válasza kolosanyi (#108499) üzenetére


Dicker
őstag

Nekem csak egy biciklim van, a nevemen, azt übereld. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.