Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108301) FIREBLADE78 válasza Shingen (#108299) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem is értem miért nézel ilyet? Baromság.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108302) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én is átvettem Zola csomagját. Ha a myprotein így csomagolna senki nem panaszkodna :R :D

úgy alakul, hogy szerdán tudom kezdeni, felsőtest nap. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108303) aleister


aleister
veterán

Srácok, mi a véleményetek az MP-féle Hurricane Extreme-ről?
Elég komplex összetétele van, és durva, hogy ugyan tömegnövelő cím alatt fut, de a 100g-os adagból 51g fehérje. Ezzel pl a szkájtesek Jumbonak szépen odaver. Az egyéb összetevői is szimpatikusak.

Horror áron van alapban, de 50%-os kedvezménnyel nem gáz.

(#108295) celf:
Köszi az infókat Neked is!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108304) Zola007 válasza aleister (#108303) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor akciósan pont van benne 17 ezer Ft-ért annyi fehérje, amennyi 9 ezer forintnyi (3,1 kg) Impact Wheyben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108305) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma elgurult a gyógyszer. Felhúzás 130-ba 10*10, utána 5*10 vállból nyomás 20 kilós kézikkel. Akartam még mást is, de majdnem hánytam így is, nem tudok többet edzeni.

(#108306) aleister válasza Zola007 (#108304) üzenetére


aleister
veterán

Igen ezt természetesen én is számításba vettem, de van benne kreatin, glutamin, 4:1 bcaa, béta alinene meg pár apróság pluszban. Kb ennyi az össz hatóanyag grammban:

fehérje 2550
dextroz 1400
4:1 bcaa 350
kreatin 250
glutamin peptid 250
béta alinin 100

Ha összeadok mindent, akkor nem olyan rossz az ára, és legalább nem kell méricskélni.
De hogy akció nélkül ezt ki veszi meg? :F

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108307) aleister válasza Zola007 (#108304) üzenetére


aleister
veterán

Tavaly októberben költöttem utoljára tápkiegre. Itt ez a jó kis 50%-os akció, erre első körben elvettétek a kedvem a trulustól, most ettől ...hogy fog így kielégülni a bennem szunnyadó plázacica? :D
Minnyá rendelek 5 karton Alpha men-t, bár a végén kiderül, hogy az sem jó :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108308) Zola007 válasza aleister (#108306) üzenetére


Zola007
veterán

jó, ez így elmegy, ha összeadom akkor 16 ezer Ft a benne lévő cucc

csak azt nem értem, hogy tudtommal 90%-os fehérjetartalmú a legjobb fehérjéjük.
Ha ebből indulunk ki, akkor az a 2550g fehérje már 2830g 90%-os por
Ehhez jön még a többi, így összesen 5180 gramm.
A csomag elméletileg 5 kilós.
Ahhoz viszont nagyon pengének kell lenni, hogy 5180g-ot belerakjunk 5000-be

Szóval szerintem az 51g fehérjetartalomba már beleszámolták a BCAA, stb. is, így meg annyira nem nagy biznic', de egynek jó lesz

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108309) FIREBLADE78 válasza aleister (#108306) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vegyél wheyt+ max bcaat azt csá,többi felesleges. Ezek az aminosavak is baromságok,igaz mindig vettem,mert akciós volt,de nem veszem észre,hogy érne is vmit. Üdítőnek jó és olcsóbb is,mint a pezsgőtablettás cuccok.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108310) TeeJay


TeeJay
félisten

aki Myprotein-t szokott venni megint nézze mert ismét 50% akció van halom cuccra
Omega3, fehérje mindent érdemes megvenni :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#108311) aleister válasza Zola007 (#108308) üzenetére


aleister
veterán

Sanszos, hogy ez lesz a helyzet. Az tuti, hogy nem best buy.

(#108309) FIREBLADE78
Igen, igy szoktam csinalni. MP-s Impact Diet Whey-t vettem, es azt szoktam megbolonditatni dextrozzal vagy fruktozzal. Epp ami van. Sot! Olyan is volt -es most tudom, hogy fel fognak paran szisszenni-, hogy jobb hijan beleraktam ket evokanal kristalycukrot. :)
Az aminokban egyetertunk. En sem tulajdonitok az en szintemen sok jelentoseget nekik, de egyszer elunk. Legalabb majd elmondhatom evek multan, hogy kiprobaltam egy ilyen osszetett formulat is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108312) HussarF válasza kolosanyi (#108305) üzenetére

Azt hittem te nyomod vagy 40-esekkel vállból. Én a 35-ösöket szoktam felvenni, elsőre bele szokott menni 10-12. A leginkább limitáló mondjuk a felvétel, mert egyedül edzek és nincs, aki feladja. Ha lenne olyan állvány amiből ki tudom venni és nem a földről kéne a vállamig felküldeni, akkor jobban menne.

(#108313) kolosanyi válasza HussarF (#108312) üzenetére


kolosanyi
veterán

A 40-esbe 2-3 ismétlés megy csak. De 10 sorozat felhúzás után alig bírtam a 20-assal is dolgozni. :D

(#108314) Woodslave válasza kolosanyi (#108313) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kardió? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108315) Woodslave válasza HussarF (#108312) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Rúddal nem nyomsz military presst? Kiváncsi vagyok ilyen kezis nyomashoz képest mennyi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108316) kolosanyi válasza Woodslave (#108314) üzenetére


kolosanyi
veterán

1 RM 60%-ával 100 ismétlés, 13 000 kilós volumen. Nem tudom hogy hívjam, de elég beteg. :D

Amúgy erről ez jut eszembe:

[ Szerkesztve ]

(#108317) Woodslave válasza kolosanyi (#108316) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5x10-et csináltam már 70%-al (Elvileg) de halál. Soha többé :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108318) eventus


eventus
veterán

Cluster felé tipikus pasi fejfájás engem is elért. Marék bogyó mellett vagy helyett mikor roham van, akkor csodákat művel a mozgás. Futás, fekvőtàmasz, hasazàs, minél jobban megterhelő. Lényeg, nőjön a vér oxigén szintje. Tiszta jó haszon, ezdel és gyógyít is. :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#108319) Zola007 válasza HussarF (#108312) üzenetére


Zola007
veterán

power hooks
Angol amazonról egy 10-es, de ha van jóképességű lakatos ismerős, megcsináljy feléből rozsdamentes anyagból

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108320) gaborn1


gaborn1
tag

Tegnap meghúztam a hátam csak úgy random, és a hátamon a köldök fölött picivel egyvonalba kellemetlen érzés van benn, ha lehajolok, ezzel mit lehet kezdeni?

(#108321) HussarF válasza Woodslave (#108315) üzenetére

A military press az egy olyan gyakorlat, amit nem szabad csinálnom, mert mindig szétbassza a vállam. Néhány évente teszek vele egy próbát, de mnidig az a vége, hogy 2-3 hónap után szétbassza a vállam és le kell vele állni. Legutóbb most év elején volt ez a ciklus. Amúgy ilyen 70-be 6-okat beletoltam.

(#108319) Zola007
Ezen elgondolkozok.

(#108322) kolosanyi válasza Woodslave (#108317) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát én is újjászülettem a végére. :D

(#108321) HussarF
Azért te is jó erőben vagy. Ugyanolyan súlyokkal nyomsz fej fölé, mint én, csak én jóval nehezebb vagyok. :R

(#108323) FIREBLADE78 válasza gaborn1 (#108320) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem 3 hete fáj. Majd elmúlik. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108324) Zola007 válasza kolosanyi (#108305) üzenetére


Zola007
veterán

Szép teljesítmény.
De te egyébként követsz valamilyen tervet, vagy csak a kezdődő Parkinson kézremegéses tünete, hogy állandóan elgurul a gyógyszer?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108325) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#108324) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az jó. Jöhet neurora. Úgy is itt szívok. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108326) HussarF

Hétvégén volt Szerencsen egy erőemelő verseny. A srác, akit meséltem már, csinált egy 687,5 kg-s összetettet. -90kg-ban indult és natúr:
Robi

Ja igen, ez RAW volt.

[ Szerkesztve ]

(#108327) Cassidey


Cassidey
senior tag

Jelentkeztem a szeptemberi Powerbuilderes mókára. :) Nagy reményeim nincsenek, de úgysem mentem még rá erőfejlesztésre kifejezetten, plusz kiváncsi vagyok. Az egyik barátnőm nagyon sokat fejlődött mióta Zsolttal edz, de az ki van zárva, hogy én oda kimászkáljak. :)

Egy vicces dolog van, életemben egyszer nyomtam fekve kb., szóval izé.. :D

[ Szerkesztve ]

(#108328) userxy válasza HussarF (#108326) üzenetére


userxy
őstag

Aha natúr :DD

(#108329) kolosanyi válasza Zola007 (#108324) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi! :R

Persze. Ez mondjuk pont nem volt benne, de most ilyen kedvem volt. Ebben a két hétben nem volt szigorúan vett tervem, hétfőn kezdek a PWB felkészülési programjával. Addig próbálok pihenni, regenerálódás volt a cél.

(#108330) Cassidey válasza kolosanyi (#108329) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hah, akkor mi most ugyanazt fogjuk tolni. :)

(#108331) kolosanyi válasza Cassidey (#108330) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem tudom, hogy a női és a férfi program ugyanaz lesz-e, de gondolom elég hasonló igen. :K

(#108332) Zola007 válasza HussarF (#108326) üzenetére


Zola007
veterán

megnyugtató a tény, hogy natúrban lehet magyar rekordot guggolni, húzni és erőemelő bajnokságot nyerni

:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108333) userxy válasza Zola007 (#108332) üzenetére


userxy
őstag

Mese világban él. Ismerősök is indultak dobogós lett mindegyik. Natúr verseny..... Év vicce :DD

(#108334) God Vazzeg válasza userxy (#108333) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon negatívak vagytok, így nem lehet élni :N

:D ;]

(#108335) userxy válasza God Vazzeg (#108334) üzenetére


userxy
őstag

Dehogyis negatívság :-D
Szimplán tudom mit esznek, ettek. :))

(#108336) God Vazzeg válasza userxy (#108335) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem lehetsz ilyen... ünneprontó :D ;]

(#108337) userxy válasza God Vazzeg (#108336) üzenetére


userxy
őstag

Én örülök neki, hogy nyertek. :D

(#108338) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Jeff Seid is natúr: [link] !!! Na ez az év vicce. :DD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108339) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

szoktunk itt látni csodás átalakulásokat a szteroidtól. És most nem az izmosodásra gondolok hanem a német úszónősre.

De ez - bár korábban már láttam - nagyon durva (nem hiszem hogy ennek a szteroidhoz van köze amúgy) de ebben a formában mindenképpen egyedi :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108340) moma


moma
őstag

Nem gyúrok, de nagyon kevés húst eszek és arra gondoltam veszek valami fehérje port. Tudtok ajánlani valami olyat, ami nem nagy mennyiségben sem drága és normális?

we all deserve a bit of luck.

(#108341) moma válasza moma (#108340) üzenetére


moma
őstag

Ja és ilyen tápanyag kiegészítésként van jelentősége, hogy szója vagy tejsavó fehérje?

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#108342) kolosanyi válasza moma (#108340) üzenetére


kolosanyi
veterán

Edzés nélkül az orvosi beviteli ajánlás testsúlykilogrammonként 0,8 g fehérje, ezt nagyon kevés hússal is fedezni tudod. Ha meg izmosodni/erősödni akarsz, az pech, mert (súlyzós) edzés nélkül nem nagyon fog menni.

(#108343) Zola007 válasza Woodslave (#108339) üzenetére


Zola007
veterán

miért jó az valakinek, ha átáll a pain-is másik oldalára?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108344) TeeJay válasza moma (#108340) üzenetére


TeeJay
félisten

én és sokan mások 5kilós natúr Myprotein Impact Whey fehérjét iszunk
akcióban 13-14ezerre jön ki az 5kiló ha figyeled a myprotein.hu-t
ja és 82%fehérje tartalma van szóval nem véletlen hogy sokan isszák :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#108345) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#108327) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez mi? Hol? Hogyan?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108346) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#108345) üzenetére


Cassidey
senior tag

Online eroemelo verseny. :) Keress rá Facebookon a Powerbuilder oldalra, ott lesz a tetején. :)

(#108347) moma válasza TeeJay (#108344) üzenetére


moma
őstag

Ez elég olcsó! Elég vad árak vannak... Ezek az akciók ezek csak most vannak csak vagy szokott lenni rendszeresen? Azt hiszem itt bevásárolok rendesen vitaminokat is meg ami kell és akkor kihozzák ingyér. Nagyon köszi :R

kolosanyi: az van, hogy nem tudok annyit mozogni, hogy igazán izmos legyek, egyszerűen látom, hogy nem tudom belepréselni a jelen életvitelemben, ha fel is megy valami gyorsan le is megy, ha nem csinálok semmit, de nem is nagyon fontos nekem. Elég vékony vagyok. Olyan 180cm/80Kg. És max egy héten egyszer eszem húst, de van amikor még ritkább. Szerintem valami minimált kellene bevinnem szerintem pluszban. De amúgy most edzegetek egy fitnessz játszótéren, mert pont ott jövök el mellette és így nem sok idő. ki tudja mi lesz belőle :DDD Ja meg otthon azért tornázok kicsit reggelente. Úszni szeretek legjobban, de az túl sok idő meg pénz...

we all deserve a bit of luck.

(#108348) Woodslave válasza Zola007 (#108343) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet hamis cuccot kapott (ösztrogént) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108349) Zola007 válasza Woodslave (#108348) üzenetére


Zola007
veterán

ja, hogy akkor már olyan "úgyis mindegy" alapon..... ;]
Vannak páran akiknek tehetségesebbek az ellenkező nem feladataiban :D :[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108350) sutyesz96 válasza moma (#108347) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem lesz ez így jó, ajánlom a Sárga kapszula végigolvasását, de ha már az összefoglalóban lévő 1-2 irományt elolvasod akkor is előrébb leszel. ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.