Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108651) YM válasza gaborn1 (#108605) üzenetére


YM
senior tag

Délben edzettem, étvágyam nem sok volt utána, uh kértem egy shaket. Csaj fogja a pultnál, belebaxxa a csapvizet, aztán igyad! :DDD És hát mi tudtam tenni :(

Egyébként az előbb ettem még egy kis tésztát, mert úgy érzem liszt hiányom van ;]

Jah, amúgy az úszás simán ment, komótosan de leúsztam a megszokott adagot :) Nincs semmi izomfájdalom :) Kíváncsi vagyok holnap mennyire lesz jou. Most mindenesetre lefekszem egy órára aludni.

[ Szerkesztve ]

(#108652) HussarF válasza Woodslave (#108647) üzenetére

Olyan pólót pedig én is szeretnék, csak aztán végiggondoltam, hogy nyáron mennyit szokott lenni rajtam póló és rájöttem, hogy nem érné meg ;]

Na elfogyott a Scitec-es kalcium-magnézium-om és mivel sok embertől azt hallottam, hogy az oxid formája nem véletlenül a legolcsóbb, mert a leggyengébb a hasznosulás szempontjából. Na gondoltam egyet, bementem a gyógyszertárba, hogy adjanak nekem valami magnézium készítményt (Ca annyira nem érdekelt, a sciteceset is csak az Mg miatt vettem). Először MagneB6-on gondolkoztam, de csak mert reklámokból egyedül annak volt ismerős a neve. Aztán a gyógyszertáros ajánlott egy magnerot nevű tablettát. Nem volt olcsó, de legalább jó drága volt. Na jól van, ide vele, had épüljön be minden mikrogramm a kis habtestyembe ;]
5ezer valahányszázat fizettem 100 tablettásért. Gyorsan megnéztem az adagolást: napi minimum 2. Mi van? Nem lesz az sok? Scitecesre ránéztem, napi 1 tabletta volt az adag és abban 250 mg magnézium volt, ebben meg van 500 mg tablettánként. Oké, adagolás megoldva, napi 1 elég lesz. Majd beszámolok, hogy miylen izmos lettem a magnéziumtól ;]

(#108651) YM
És mi bajod a csapvízzel? Én is mindent azzal iszok.

[ Szerkesztve ]

(#108653) Zola007 válasza HussarF (#108652) üzenetére


Zola007
veterán

500mg tablettában 31mg elemi magnézium

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108654) YM válasza HussarF (#108652) üzenetére


YM
senior tag

A kecskemétivel semmi, mert kb olyan minőségű, mint a helyi Szentkirályi ásványvíz. A pestit kitöltöd egy pohárba és habzik a klórtól. Meg gondolj bele, hogy itt 2 millio ember ürít bele az itteni talajba. Szűrt fos!

(#108655) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Fájhat a fejem a beta-alanintől?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108656) zzz03 válasza Woodslave (#108655) üzenetére


zzz03
őstag

Fajhat. Nyomjal kicsit kevesebbett vagy hagyjad par edzesig meg ezt a mennyiseget hatha megszokod es nem fog fajni.

(#108657) kolosanyi válasza YM (#108654) üzenetére


kolosanyi
veterán

Voltál te már közüzemi vízműtelepnél? Én voltam, több település vízellátását is volt szerencsém ellenőrizni, nagyon szigorú előírásoknak kell megfelelni. A rosszabb íz a csatorna/vezetékrendszer esetleges lerakódásai miatt alakul ki, de minden esetben igen tiszta a víz. Nem kell elhinni mindent, amit a Blikkben írnak.

(#108658) YM válasza kolosanyi (#108657) üzenetére


YM
senior tag

Voltam én is, de nagyon régen volt.
Az viszont tény, hogy a pesti vizet kitöltöttem a pohárba és hófehér volt. Ilyet kecskeméten soha nem láttam.

(#108659) bbdzyx válasza YM (#108654) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A kecskeméti csapvíznél rosszabbat és büdösebbet még nem ittam soha, tusolni is rossz volt benne.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#108660) FIREBLADE78 válasza YM (#108603) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vettem pizzát,mert nem bírtam várni mire elkészül a kaja,inkább ne tettem volna. Direkt csirkéset vettem,de olyan hitvány ez a donkihóte. Vicc és állandóan vannak. :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108661) aleister válasza FIREBLADE78 (#108660) üzenetére


aleister
veterán

Jaja, azok szerintem is szarok.
Mondjuk én s csirkés pizzáért sem vagyok oda. Szerintem túl száraz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108662) FIREBLADE78 válasza aleister (#108661) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azzal nem lett vna a baj,de iszonyat fos a tészta és többi hozzávaló. :((( Kis keszeg seggű viszont kapott borravalót,de csak helóval köszönt el,tehát nem jöttem be neki :O ;] másik sziázott

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#108663) Woodslave válasza zzz03 (#108656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Minden nap tolok 3-4 grammot a kreatinnal edzés nélküli napokon is. Edzésen ezt nem vettem észre...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108664) zzz03 válasza Woodslave (#108663) üzenetére


zzz03
őstag

Edzes napon tolom csak. Edzes elött 5g beta alanine + 5g kreatin de nekem semmi gondom nincs töle, talan egyszer volt fejfajas de akkor keveset ittam. Amugy kb 1,5 liter vizet iszok meg egy edzesen. Probald meg, h több vizet iszol vagy pihenö napon nem nyomod a beta alaninet. (mondjuk akkor minek is?)

(#108665) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

(#108666) Woodslave válasza zzz03 (#108664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mert a beta-alanin nem kimondottan edzés előtti cucc. Akkor hat igazán ha gyakorlatilag betöltődik vele az izomzatod.

Beta-alanine can provide an acute stimulant response and is therefore a good candidate for being consumed pre-workout. If you take a pre-workout supplement, you might already be taking it this way. However, the performance benefits from beta-alanine are based upon raising muscle carnosine concentrations over time. Thus, the time of day you consume beta-alanine isn't nearly as important as consistently consuming beta-alanine each day.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108667) Woodslave


Woodslave
nagyúr

sikerült egy borzalmat alkotnom holnap edzés utánra. 150 gramm zab, kakaó és meggy. Eddig jó volna, de gondoltam 3 tojással megsütöm süteménynek. Hussarf ihletet adott és reszeltem bele egy répát. Muffin formát nem találtam deqrva xar lett :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108668) Shingen válasza Woodslave (#108667) üzenetére


Shingen
addikt

Azért megeszed. :P

風林火山

(#108669) Woodslave válasza Shingen (#108668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Háború van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108670) Zola007 válasza Woodslave (#108669) üzenetére


Zola007
veterán

Meg gondolom nincs más otthon ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108671) aleister


aleister
veterán

Srácok, korábban már kérdeztem, és akkor nem kaptam rá választ. Gyanúsan elkerülte mindenki a témát, pedig máskülönben jót szokott csámcsogni a nagyérdemű a hasonló témákon. Alapvetően nem nagy dologról van szó, de tekintve a furcsa körülményeket, nem hagy nyugodni a dolog. Szóval csak megkérdem...hol a f@szban van Aelod? :)

Jöhet privátban is, ha nem publikus. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#108672) KisDoc válasza HussarF (#108652) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Én is váltottam magnézium oxidról, mert állítólag gyengén szívódik fel.
Magnerot iszonyatosan túl van árazva, mert 500mg-ban 32mg elemi magnézium van. A Scitec Ca-Mg-on az elemi magnézium van feltüntetve, ami 250mg. Tehát a Magnerotból napi kb. 8db kell a 250mg-hoz, ami kb. 400Ft.
Legjobban a Mg-citrát por éri meg, annak is kiváló a felszívódása, néhány tanulmány szerint a legjobb. Ma vettem a gyógyszertárban 200g-ot, 760ft volt. 2g 278mg elemi magnéziumot tartalmaz. Ilyen adagolással 100 napig elég a 200g, ami 7,6Ft/nap-ra jön ki.

(#108673) bigmasterg válasza HussarF (#108652) üzenetére


bigmasterg
addikt

Hogy áll a nyári formád? Hány kg vagy most?

(#108675) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-láb volt, elment.

(#108676) syl5 válasza aleister (#108671) üzenetére


syl5
őstag

Kérdezd meg tőle. :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#108677) celf válasza KisDoc (#108672) üzenetére


celf
őstag

ez a qrva magnézium amúgy...
egyik nem szívódik állítólag, másik kevés Mg iont tartalmaz...

amúgy kíváncsi vagyok erre a citrát porra. hasmenést vajon okoz-e. ZMA (levédett, márkás, többféle is) nálam pl. ha betartom az éhgyomorra kitételt, hasmenést okoz. nem véletlenül: a Mg ozmotikus hatása miatt magához vonzza a vizet a belekben. meg elvileg simaizom kontrakciós hatása is van, tehát a bélfal izomzatát is összehúzza. gyakorlatilag egy igazi hashajtó.

de ennek rohadtul nem így kéne lennie. mármint abból kiindulva, h a ZMA az egyik legjobb Mg kieg kéne legyen. de ha kifossa az ember, azért nem annyira tud érvényesülni ez a jó tulajdonsága, valljuk meg.

(#108607) Woodslave: igen, ezt akartam én is mondani, mint a sutyesz96, hogy alapvetően a ti álláspontotoktól eltérő ez :D de abban azért nem értek egyet a cikkíróval, hogy a telített zsírsav azért kell az is. csak más kérdés, hogy az általa felsoroltatott pro-kokuszolaj kutatások tényleg szarok.

[ Szerkesztve ]

(#108678) sutyesz96 válasza Cassidey (#108644) üzenetére


sutyesz96
őstag

Gyűlölök pólóban edzeni, nem is értem ti hogy bírjátok. Akkora pisztolytáska szokott keletkezni, ha esetenként abban edzek, hogy a bokámig leér. :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#108679) kk831228 válasza aleister (#108671) üzenetére


kk831228
addikt

Nem bírta a "kiképzést..." :N Szét volt oltogatva mindig és megunta...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#108680) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megy az aerob. Vettem be zsírégetőt, hallom, ahogy serceg. ;]

(#108681) HussarF válasza Zola007 (#108653) üzenetére

Jaja, ezt benéztem. Remélem abból viszont az utolsó kurva milligramm is felszívódik ;]

(#108654) YM
Pesten a 11. és a 7. kerületben is laktam, mindkét helyen kiváló volt a csapvíz.

(#108672) KisDoc
Következőleg próbát teszek akkor mással. Vagy a citráttal vagy szimpatikus ez a Magnosolv is.

(#108673) bigmasterg
Jól. 72. Szerintem egy hónappal előrébb vagyok, mnit tavaly ilyenkor voltam.

(#108682) bigmasterg válasza HussarF (#108681) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az nem rossz, és gondolom két hónapja sem voltál zsírdisznó.

(#108683) Woodslave válasza HussarF (#108681) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor tényleg működik amit csinálsz :K 7kg az szép.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108684) HussarF válasza bigmasterg (#108682) üzenetére

Valahol ott vagyok kinézetileg, mint tavaly decemberben. Talán kicsit jobb most. Kell még egy hónap ilyen jó low ch-n. Ha az megvan és a zsír lepucolódott, utána meg kell emelni vagy 20%-al, hogy az izmok visszatöltődjenek egy kicsit és ne legyenek laposak. Akkor megvan a forma és onnantól kezdődik az igazi móka ;]

[ Szerkesztve ]

(#108685) Shingen válasza aleister (#108671) üzenetére


Shingen
addikt

Felszívódott.

De ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hol van IJK! :)

風林火山

(#108686) kolosanyi válasza HussarF (#108684) üzenetére


kolosanyi
veterán

És mehet a Muscle Beach meg a csajozás. ;]

(#108687) Shingen válasza KisDoc (#108672) üzenetére


Shingen
addikt

Magnéziumot mire szeditek?

(#108684) HussarF Meg jöhet akkor ide az új profilkép. :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#108688) Woodslave válasza Shingen (#108685) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nők nőügyek topicban. Kigyúrta magát most már csak a nők érdeklik :D

Aelod meg nem tudta tartani a scitec teszttel elért formát :( ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#108689) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#108683) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nálam megállt a fogyás. azt gyanítom azért mert visszavettem a melóból és már csak 220 órát melóztam, így nem vagyok folyamatosan a dögledezés határán

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#108690) Zola007 válasza Shingen (#108687) üzenetére


Zola007
veterán

éhgyomorra ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#108691) Cassidey válasza sutyesz96 (#108678) üzenetére


Cassidey
senior tag

Soba nem edzek poloban.:) Ennek is levagnam az ujjat/aljat, hogy kinezzen valahogy rajtam. :)

(#108692) Shingen válasza Zola007 (#108690) üzenetére


Shingen
addikt

Ha ha, tudom az élsportolók nyomatják, de miért is fontos ez annyira?

(#108688) Woodslave Azt tudom ott rendszeresen ír.
Szerintem ezt is olvassa csak nem ír ide.
Mondjuk jó formát hozott össze az ide betett utolsó képe alapján. :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#108693) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#108689) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kíváncsi leszek, hogy nálam a napi aerob mit fog érni, meddig jutok.

(#108694) HussarF válasza kolosanyi (#108686) üzenetére

Áh, van most barátnő. Bár mondtam neki, hogy attól nekem még a nyár az exhibicionizmus jegyében fog telni. ;] Aztán valami nyúzókést meg a heréimet emlegette egy mondatban, de nem tudom mire gondolt, nem figyeltem annyira :F ;]

(#108689) BÁ Nutrition
Akkor mit tervezel csinálni? Visszaveszel a makrókból?

(#108693) kolosanyi
Nem biztos, hogy sok értelme van, ha tényleg jól van belőve az étrend és amúgy is kell felszereléssel lépcsőn szaladgálni meg ilyesmik. De ha van erőd csináld és meglátod. Én a mostani étrendem mellett is már kezdem elhagyogatni, ritkítani az aerobot mert már alig van energiám.

(#108695) kk831228 válasza HussarF (#108694) üzenetére


kk831228
addikt

Neki nem kell felszerelésben szaladgálni.. :N Max. öltönybe... ;] Az csak szórakozás volt, kikapcsolódás... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#108696) PcForCe


PcForCe
tag

Valakinek van barmi otlete mit ronthatok el? Egyszeruen nem tudok "tomegelni"... A kaja teljes mertekig rendben van. 600gramm rizs(nyersen), 500+ gramm csirke, Feherje turmixok, 200gramm tojas, 1g/tsk zsír, 1-2banán, több mint fél kilo zoldseg,gyumolcs... jelenleg 186/86kg vagyok elviekben ektomorf mert mindig is nagyon vekony voltam es meg most is annak tartom magamat, viszont 1 minimalis zsir igyis van rajtam. Furcsa szamomra az is hogy barmilyen kis terhelestol izomlazam van ezt sajnos senki nem tudta nekem megmondani ez mitol lehet,mert vitaminokat,asvanyi anyagokat szedek... Jelenleg a MADCOW eronovelo edzes tervet kovetem kisebb valtoztatasokkal. Nem tudom mi lehet a gond sajnos tanacstalan vagyok mert en beleadok mindent de megsem jonnek az eredmenyek.
Bocsi,hogy ilyen hosszura sikeredett :)

Samsung Galaxy S9+

(#108697) celf válasza sutyesz96 (#108678) üzenetére


celf
őstag

azokat bírom, akik lejönnek ilyen szürke pamut póloban edzeni, egész normálisan néznek ki, és ilyen közepes súlyokkal bicepsezgetnek, vállazgatnak, de semmi lihegés, semmi grimaszoló-erölködő, bevörösödött fej. szépen 35 percet "leedzenek", és mennek az öltözőbe.... pólón egy pötty izzadságfolt nélkül.

(#108698) celf válasza PcForCe (#108696) üzenetére


celf
őstag

Nem tudsz felszedni kilókat?
És/vagy nem növekszik a testkörfogatod? aka. nem izmosodsz?

Mióta edzel?

(#108699) PcForCe válasza celf (#108698) üzenetére


PcForCe
tag

Nem tudok felszedni kilokat es izmot sem sikerul felpakolni... masfel eve voltam 92kg az volt a rekord utana lementem 83ra...(dehogy?) Es mostmar lassan 1 eve stagnalok 85-86 -nál.. 1evet street workoutoztam es mostmar tobb mint 2 eve vegzek sulyzos,konditermi edzest.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+

(#108700) jookomak válasza PcForCe (#108699) üzenetére


jookomak
őstag

Gyros, pizza, hamburger, sör. Aztán jönnek a kilók.
Életkorod? Ha 25 körül, alatt vagy, akkor szerintem ennyi a trükk. Később visszasírod majd. Valószínűleg túl gyors az anyagcseréd, ezért tűnhet úgy, hogy semmi nem marad meg rajtad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.