Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98361) Jahno válasza Sipi- (#98360) üzenetére


Jahno
őstag

Előző 3 betűsnél minden irodában elvileg ugyanaz lett volna a konfig, combos core switch, minden bele optikával. Erre paraszt nem tudta ráhúzni a szerver VLANt, így szerverek mentek a júzer oldali switchekbe... Ezzel szoptunk reggelig, de nem is értettem minek kellek hozzá. Eléri távolról, ami kell azt megcsináltam, aztán ott ment az idegbeteg makettkedés, hogy konzolkábel,kistököm, dugd ide, dugd oda. Csak tudnám minek? Bedugom, hagyom, élessze fel, van egy hétvége és majd ránézek. Extra poén: nyilván nem mentette el a konfigot és első újraindításnál valami köztes állapot búgott fel. Boldog voltam ott is, pedig másik kolléga Csicsó hálózatosból lett mellém téve niggernek, még poénkodtunk is Vele, hogy úgysem mentik el, mert ezt egyszer mindenkinek be kell szívni. Hát nem mentette el. És még én sem szívtam be, ebben legalább másik hülyeségéből tanultam :-D

Most haladó haver a BTnél van így, olyan alap dolgokat nem képesek megoldani és kérdezősködnek, töketlenkednek, hogy nem is érti. Az ellenőrzőlistás bürokráciába is bele lehet kavarodni, de csúnyán. Egyik eszközünk elvitte a vihar, állt minden, már annyira szar volt, hogy a füst sem jött ki belőle. Kis indián meg itt baszakodott, hogy egyeztessünk állásidőt, meg ez meg amaz. Baze, gyere BÁRMIKOR és csináld. Erre hajnal 2kor írt egy levelet, hogy 4 órán belül döntsünk, mennyire jó az időablak, ha nem döntünk akkor 72 órán belül lesz másik, 10+ napon túli kezdő dátummal, mert egyeztetni kell az állásidőről és jajj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.