Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91995) Jahno válasza -NoVa- (#91994) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor az volt a klasszikus Merci. Azokhoz régebben volt kapcsolatom és akartunk valami királyság fotós mókát, de sajna elmúlt :-/

Vár az jó, merről mentetek?

Egyik haversrác állítólag kocsival elment a vár faláig. Amiben van valami, mert akadtak ott hasonló nyomok és volt arrafelé rendezvény, amit szállítmánnyal kellett támogatni.

Én levendulamező / Teve szikla felől mentem, kocsit szigorúan a természetvédelmi övezetem kívül ledepózva. Ott vagy kerülő, vagy balra lefelé egy meredek murvás út volt. Az még a Defenderrel is erős. Vár előtt oldalra balra 30 centis etltéréssel keréknyomok, szóval azt még az Uaz sem viszi, max. Zetor és ló. Hátrafelé a vár mögött (?) próbáltam utat keresni, csak csöppet sötét volt és akkuval sem árttott tartalékolnom úgy hajnal 2 felé... Ekkora gyaloglást meg lehet nem vállanék be még egyszer, ha közelebb is lehet menni.

Persze még kezdő voltam, sem sima térkép, sem turista, sem semmi nem volt, csak úgy meglestem a pontot, leraktam a kocsit a levendulás előtt és mentünk be ész nélkül toronyirányt vagy az utakon. Azóta sem lettem okosabb, 3 különböző térképpel kavarodunk meg és megyünk vissza-össze :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.