Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90825) zetor2000 válasza blueboi69 (#90822) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha jobban megnézed, a komoly felvételeknél is egy csomó dolog ki van vágva. Pl. az ismeretterjesztő csatornákon az autóépítős műsorokban egy csomó anyázás szerintem kimarad, mert mondjuk folyik valami folyadék, meg ilyesmi. Ezeket vágják ki, mert annyira nem tesz hozzá a műsorhoz. Esetleg az OCC sorozatban, amikor apa-fia viszály volt, és üvöltöztek.
PC építős YT videókban sincs benne az, hogy beesik a csavar olyan lehetetlen helyre, hogy megint szét kell szedni mindent miatta. :D Esetleg megemlítik, hogy tud ilyen is elő-előfordulni.
A bénázását senki nem szereti publikálni. Gondolom, te is fejben a tökéletes 8ast, meg a powerloop-ot nyomtad, nem gondoltál rá, hogy jajjbazze ez ilyen is lehet?! :) Amikor leesik a madárka, akkor meg fsz tudja, hova.
Én se adtram még közre, hogy anno rácsaptam a gépem tetejére egy akkorát, hogy az akkori vinyóm kampec lett. Sajnáltam, mert 160 mega odalett... (Nem ma volt, és azóta nem a tetejét csapkodom a gépeknek :) )
Ez valszeg ilyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.