Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55901) zetor2000 válasza Jahno (#55864) üzenetére


zetor2000
senior tag

Dalmayr?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55902) Gabibácsi válasza eattila (#55899) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem itt nem röhög ki ezért senki.
nekem van, de minek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#55903) zetor2000 válasza Gabibácsi (#55878) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jogosítvánnyal?

Affene, nekem az nincs :) de van mondjuk jó monitorom, jobb, mint a benti. 4x legalább.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55904) zetor2000 válasza Phülöp (#55900) üzenetére


zetor2000
senior tag

Inkább észak az, mint nyugat. Bár megnézve a térpéket, van az kicsit nyugatabbra is. De inkább észak, még mindig. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55905) WiZARD válasza eattila (#55898) üzenetére


WiZARD
addikt

Jah hogy a cég mennyit számláz. Ha a fizetésemnek bármi köze lett volna ahhoz, amennyinek a cég számolta kifelé, akkor még ott dolgoznék.
Azok szép számok, csak semmit nem jelent a mi oldalunkon. :(

(Ehhez képest a brókercég még nem is volt rossz azzal hogy a termelt jutalék 10-20%-át kifizette)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#55906) Gabibácsi válasza zetor2000 (#55903) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem is jobb az itthoni kistv-m mint a benti monitorom, szóval nekem mindegy is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#55907) eattila válasza Phülöp (#55900) üzenetére


eattila
csendes tag

Valami jo hir is ma :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#55908) Grillo válasza -NoVa- (#55739) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi!

(#55909) eattila válasza Gabibácsi (#55902) üzenetére


eattila
csendes tag

A fizetes miatt gondoltam :) Ironikusan talalva.
Nekem papir nem hianyzik. Tudas inkabb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#55910) eattila válasza WiZARD (#55905) üzenetére


eattila
csendes tag

Hat en netto oraberkent kicsivel tobb mint tizedet kapom. Az nem tul vidam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#55911) Phülöp válasza zetor2000 (#55904) üzenetére


Phülöp
addikt

Javarészt észak, meg egy kicsit kelet.
De igazából mégiscsak nyugat, mert Helsinki az már nyugat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#55912) Jahno válasza FőDudu (#55872) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, csak nem túl hosszú időre.

(#55913) WiZARD válasza eattila (#55910) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem 4% körül volt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#55914) Sipi- válasza WiZARD (#55913) üzenetére


Sipi-
tag

Én nem tudom engem mennyiért "ad el" a munkáltatóm, de szerintem jobb is :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#55915) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic akármi:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55916) WiZARD válasza Sipi- (#55914) üzenetére


WiZARD
addikt

néha jobb nem tudni ezeket

meg pl azt hogy kollégám kiment USA-ba, és változatlan tudással/munkakörrel/pozícióban, cégen belül maradva, 5x lett a fizetése

Sose tudtam megbékélni a tudattal, hogy én csak a balkáni olcsó csicska vagyok, aki ennyiért is megcsinálja. Nem is csinálom inkább, keressenek más balekot.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#55917) Jahno válasza zetor2000 (#55915) üzenetére


Jahno
őstag

Április 11ig piálási tilalom van, nem?

(#55918) Jahno válasza WiZARD (#55916) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen nekem is van, de lehet még több fizus is, oszt pár év után azért mondta, hogy lehet mégis csak jobb lenne idehaza. Főleg mikor a gyerekek beindultak, oszt kellett 1-2 öltés az ügyeleten, meg ilyesmik. Akkor már volt pislogás rendesen.

(#55919) Jahno válasza FőDudu (#55157) üzenetére


Jahno
őstag

Na, majdnem hasonló. Már csak egy gép van, éppen összevissza ultraVNCzek meg minden is, ááááááá. Persze pont nem akarja. Mercsak. Mondom bemegyek a renitens vasra VNCvel, azzal ráérek reszelgetni. Hát nem akarja még azt sem. Ááááááá.

(#55920) -NoVa- válasza WiZARD (#55916) üzenetére


-NoVa-
őstag

Régiófüggően tud ez veszélyes lenni. Amikor véletlenül az én mailcímemet adta meg a Queensben élő indiai webfejlesztőcsóka, akkor csak röhögtem, hogy csak 2x annyit keres, mint én, pedig kb 5x-ösét illene hasonló életszínvonalhoz.
Szóval pont az 5x szorzó az csak annyit tesz, hogy a GPS pozíciója változott csak, az anyagi helyzete nem.

(#55921) -NoVa- válasza Jahno (#55918) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezért nem ugrottam át Boba felé, pedig mindenbe hivogatnak. Ingatlanárak és az iskolák, ovodák együtt kevésbé csábító csomag épp, aztán úgyis mindig minden változik, majd alkalmazkodunk.

(#55922) cyberde


cyberde
csendes tag

Ismeretterjesztő percek (órák): :U

https://444.hu/2020/04/01/ingyenes-online-kurzust-inditott-a-vilag-egyik-legjobb-orvosegyeteme-a-jarvanyrol-es-jarvanytanrol

(#55923) zetor2000 válasza Jahno (#55917) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ne igyál annyit, romlik a látásod is meg a hallásod is. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55924) -NoVa- válasza cyberde (#55922) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minek, eljönnek Magyarországra, van tízmillió járvány(IS)jobbanszakértőnk :)

Ez meg csak úgy jött FB-n, ne csak nekem fájjon:

(#55925) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic pic:
Amikor széthúzod a kocsmaablakon a függönyt:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55926) Jahno válasza -NoVa- (#55924) üzenetére


Jahno
őstag

És amikor ilyennel szoptam, akkor búgott a felvétel, már a gányolást is meggányoltam, próbálram diboxot de sehogy nem adta ki. Erre fogom az "eredeti" felvételt, rámásoltam mobilra, füles, ott is búg. Akkurfliélet. Majdnem 5 órát vett el az életünkből más trógersége, meg mert nem volt kéznél referencia bejátszó és mp3. Azóta már van, nem is kellett használni soha többet :C

(#55927) Jahno válasza zetor2000 (#55925) üzenetére


Jahno
őstag

Délelőtt meg személyit kérnek, hogy vagy-e már 65 éves.

Ez a gumifejű elég érdekes, asszem 70 mintájú? Sosem tudom.

(#55928) cyberde válasza -NoVa- (#55924) üzenetére


cyberde
csendes tag

Viszont a mindenhez IS értő szakértőkkel töténő vitában, neked lehet egy ultimate érved:

"Én elvégeztem egy online virológiai kurzust az amerikai John Hopkins egyetemen!" :D

(#55929) zetor2000 válasza Jahno (#55927) üzenetére


zetor2000
senior tag

Arra jó ez az álarc :D :D :DD :DDD :

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55930) zetor2000 válasza Jahno (#55927) üzenetére


zetor2000
senior tag

Wikipedia szerint inkább 60Mre tippelnék.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55931) eattila válasza Sipi- (#55914) üzenetére


eattila
csendes tag

A munkaidőmet adja el :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#55932) BobaHWSW válasza -NoVa- (#55921) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Gyertek mar! Ujzeland marha jo hely es nem minden a fizetes.

(#55933) Jahno válasza zetor2000 (#55901) üzenetére


Jahno
őstag

Biztos nem. Az ilyen kommersz nevet meg bírtam volna jegyezni.

(#55934) Jahno válasza BobaHWSW (#55932) üzenetére


Jahno
őstag

Jahh, 1200 dollá rkörül a lakás+rezsi és akkor ha lenne két kölyköd, szerintem kicsit másképp menne a matek is.Mikor haversrác mondta, hogy Amerikában elég komoly biztosítása van, de gyereknél repkednek az 500-1000 dolláros díjak néhány otthoni koccanás vagy játszóterezés után, akkor azért az meredek.

(#55935) BobaHWSW válasza Jahno (#55934) üzenetére


BobaHWSW
újonc

1200? Az heti, nem?;)

A heti berlet egy 3-4 haloszobas hazra Miramarban 900-1100dollar/het rezsi nelkul.

Biztositasra meg nemtudok mit mondani. Mind Kanadaban mind Ujzelandon ingyenes a baleset biztositas es a gyerek jatszoteres cucca kizart, hogy fizetos lenne.

(#55936) BobaHWSW válasza BobaHWSW (#55935) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Most latom lakast irtal. Na az csak 600-700 dollar per het.

(#55937) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Es kulonbenis aranyt kell nezni. Nekem 1 heti 40oras fizetesem fedezi az egesz havi kiadasom. 3extra hetet pedig elrakok bankba vagy elkoltom vackokra. Es altalaban nem 40orat dolgozok hanem 50.

Meglepodnek ha pl Novanak akar csak 200-220dollar alatti orabert oda mernenek ajanlani mert akkor en szegyenlem magam a ceg neveben.

(#55938) qnadam válasza zetor2000 (#55632) üzenetére


qnadam
veterán

nem, a screener tartalmat jelöl, nem technológiát :) screener az, amit megjelenés előtt küldenek pl oscarbizottságnak. szerintem a telecine-re gondolsz, de annak kb az felelne meg, mintha a filmet egy mattüvegre vetíteném, és azt venném videóra :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#55939) Phülöp válasza BobaHWSW (#55937) üzenetére


Phülöp
addikt

Ilyeneket nem biztos, hogy publikusan meg kéne osztanod - az exed ügyvédje idetalál, és már viszi is azt a 3 hetit. ;)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#55940) BobaHWSW válasza Phülöp (#55939) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Sajnos teljesen tisztaban vannak ezzel. Mind a fizetesemmel mind a megtakaritasommal hiszen bankszamla kivonatot kell leadni minden banktol minden orszagbol.

(#55941) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Kicsit boldogit a tudat, hogy kozos ismeroson at hallottam, hogy nem tul rozsas a helyzet naluk es exem nem igazan jon ki jol az uj parjaval a bezartsag alatt. Ehehe... :DD

(#55942) Jahno válasza BobaHWSW (#55940) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen mondani akartam, hogy amiképp felvázoltad tuti a bank meg a gyár meg mindenki is leigazolta hivatalosan.

(#55943) qnadam válasza npera (#55854) üzenetére


qnadam
veterán

itt lófasz lesz, nem nyaralás. de az legalább nem fog annyira fájni, visszakerültek a klímák is a felújítás után (úgy fél évvel), pedig már egészen megszerettem a falból lógó csöveket.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#55944) qnadam válasza Phülöp (#55900) üzenetére


qnadam
veterán

az én órabérem jelenleg végtelen, probléma az órák mennyiségével van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#55945) hobizoli válasza BobaHWSW (#55936) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mennyi ott egy epitesi telek? Van erre vmi oldal?

több drón kell ;P

(#55946) BobaHWSW válasza hobizoli (#55945) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Trademe.co.nz

Wellingtonban 500-600k dollarert mar talan kapsz valamit amire egy kisebb 2-3 haloszobas baz felfer. Vagy lehet menni a hegyek masik oldalara ahol 600kert mar kapsz 1.5-2 hektart.

(#55947) Frawly válasza ncc1701 (#55764) üzenetére


Frawly
veterán

Az immunitás nem függ az elterjedtségtől szerintem. Az az egyes embertől függ. Aki átesett a betegségen, az immunis lesz rá. Persze fel fogja ütni a fejét ennek a koronának majd mutáns variánsa is, évről évre, de a szagértők azt mondják, hogy az már nem lesz ilyen súlyos, mert addigra a legtöbb embernek lesz valamilyen szinten immunitása. Persze, belehalnak majd emberek abba a mutáns variánsba is, de messze nem annyi, mint ebben a 2020-as járványban, kb. annyian, mint influenzában szoktak.

Az, hogy mikor tetőzik a járvány, meddig fog tartani, és hogy mennyi idő után szűnhetnek meg a korlátozások, és hogy hány áldozat lesz összesen, azt csak becsülgetik elég vadul, nagyot változnak az előrejelzések napról-napra. Pl. Trump még két napja azt nyilatkozta, hogy 100 ezer halál alá tudják szorítani összességében, tegnap már 100-200 ezer közé várták. Majd még pár nap, és lesz ennek többszöröse is. Az is igaz, hogy nem nő a végtelenségig, mert előbb-utóbb a halálozási görbe lejebb fog törni, kérdés, hogy mikor érkezik el az a pont.

Egyébként meg kell mondanom, hogy alábecsültem ezt a koronanyavaját. Itt UK-ban csak tegnap 563 ember halt meg, nem egészen 24 óra lefolyása alatt! Pedig még be sem indult rendesen a járvány, mindig nagyon az elején vagyunk. Ez így durva, hogy 2020-ban, modern orvoslás ellenére, magyarnál jobb eü-ellátási háttérrel ennyien belehalnak. Ha volt háttérbetegsége, ha idős volt, azért túlzóan magasnak tűnnek ezek a számok. Ez, ha rendesen belelendül a járvány, lehet simán dupla vagy négyszeres is akár naponta.

Egyébként meg megfejtettem, amit múltkor nem értettem a statisztikákban. Az 1 millió lakosra jutó halálozási szám az egyre romlani fog, csak azt jelzi, hogy mennyire tart előre a járvány. Az esetekhez mért halálozás meg csak két dologtól függ. Ahol több embert tesztelnek (mint pl. Németország), ott több enyhébb/tünetmentes esetet tárnak fel, és ahhoz képest a halálozási szám jobban fog mutatni. A másik eset meg Kína, Oroszország, a többiekhez képest elég jó számaik vannak, de biztos vagyok benne, hogy az államhatalom hamisítja meg őket, hogy elkerüljék a pánikot, szerintem ez van nálunk magyaroknál is. A magyar számok még a globális átlaghoz képest is túl jók, és biztos vagyok benne, hogy a magyar ember ennyivel nem szívósabb, meg a magyar eü-rendszer ennyivel nem eredményesebb, mint a nyugat-európai társaik.

Szerintem az olaszoknál semmivel nem rosszabb a helyzet, mint máshol. A számok úgy jelzik, hogy igen, de valójában nem. Csak azért ennyire rosszabbak a statisztikáik, mert nagyon előrehaladott náluk a járvány, meg ők nem hamisítják a számokat, és nem nagyon tesztelnek tünetmenteseket, vagy enyhe tünetekkel rendelkezőket. Így csak a súlyos esetek kerülnek be a statisztikába, amikhez képest a halálozási adatok rosszabbul mutatnak. Ahogy telik majd az idő, és belelendül mindenhol a járvány, fel fog minden ország zárkózni az olasz szintre statisztika szintjén. Kivéve, ahol a vezetés hamisítja az adatokat.

(#55948) zetor2000 válasza qnadam (#55938) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, arra gondoltam. :)
Amikor valami vágóasztalról digiznek, képkockánként, és elég jó a minpsége, de azért nem DVD-rip.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55949) zetor2000 válasza Frawly (#55947) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt azért azt látni kell, hogy amikor 1-2 betegönk, vagy igazolt fertőzött volt már az országban, akkor hoztak elég súlyos intézkedéseket. Már akkor.
Hozzánk kitettek kézfertőtlenítőt, meg lecserélték a kézszárítókat papír kéztörlőre. Már akkor.
Aztán amikor a szomszédban lett több, akkor itt már szó volt Budapest lezárásáról, meg mindenféle ilyen hölyeségről, de persze az nem lett. De a repterek, határok is elég hamar lezárásra kerültek. A boltok korlátozása a szórakozóhelyek stb. korlátozása is relatíve hamar meg lett lépve, ahhoz képest, hogy mennyi a valós beteg.

A Statisztika meg legyen csak egy asztalitenisz csapat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#55950) npera válasza -NoVa- (#55924) üzenetére


npera
újonc

Az erőkar!!!!! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.