Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52301) npera


npera
újonc

Stockiban állítólag teljesen elfogyott a WC-papír, most majd tudnak azzal kereskedni, ha összedől a gazdaságuk.

Még nagyobb baj, hogy Lilla Edet (ami Göteborg "közelében" van) leégett a papírgyár egy része, így a lokális WC-papír termelés most nem biztosított.

Még van 10 tekercs otthon, de szerintem veszek legaláb 50-et. A sz@rás mindenek felett!!!! :C

(#52302) FőDudu válasza npera (#52301) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk pizza lesz vacsira.

Szomszed az egyik etterembol hozott egy csomo pizza tesztat.
Bezarnak es a megkelt pizzakat odaadtak a vendegeknek.

Ilyen feher elelmiszeres ladaban volt 6-8 darab per lada, hozott tobb ladaval.
Igy tan kettot megsutunk vacsira, a tobbi ment a melyhutobe.
Elvileg a pizza teszta az kb kenyer teszta (ha nem teljesen ugyanaz).
Ugyhogy az eleszto meg marad egy darabig a zacsiban ;)

FőDudu

(#52303) eattila válasza -NoVa- (#52300) üzenetére


eattila
csendes tag

Ma a GLS-es futáron is volt gumikesztű. Igaz koszos volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52304) A. Crowley válasza eattila (#52303) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem meg írták, hogy ma érkezik az új telefon, erre nem. Pedig vártam, mint gyerek a karácsonyt.

(#52305) Gabibácsi válasza -NoVa- (#52300) üzenetére


Gabibácsi
tag

Úri helyen laksz hogy még a postás is jár :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#52306) Gabibácsi válasza FőDudu (#52302) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jól jártatok, kolléganő fia pincér, őt már ki is rúgták félig (fizetett szabi még)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#52307) hobizoli


hobizoli
nagyúr

koradelutan atszereltem a nyari kerekeket a kilonegyvenhetre ;]
de ezek a gumik cseresek lesznek hamarosan mar :K

több drón kell ;P

(#52308) Jahno válasza eattila (#52303) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt nem mindig értem, hogy miért jobb ha mindent ugyanazzal a kesztyűvel fognak meg, de biztos van valami okosság.

Főleg az egyik sarki péknél, ahol csak egyik kezén volt kesztyű, de mindent azzal fogdosott míg a pultot két kézzel rendezgette.

Városban százalékosan megszaporodtak a maszkos emberek.

(#52309) Jahno válasza Gabibácsi (#52306) üzenetére


Jahno
őstag

Főleg mert legtöbb helyen borravalóval keresték a havi összeget, ami most alapban nincs.

Borkuckó vasárnap nem nyitott ki, mert a forgalom minimálra esett, most a délután 3 órás zárás szarul jön ki, mert időszakot nézve ha 16-20 óra közt lehetne nyitva, akkor bevétele is lenne, így meg most szopolik rendesen, hogy mi legyen. Most kinyit, mert kis pénz is pénz és talán kihúzza a karanténosdi végéig, ha pár hét múlva változik A Terv. Ha nem, akkor minden is borul.

(#52310) Phülöp válasza Jahno (#52309) üzenetére


Phülöp
addikt

Odamész, veszel bérletet 20ezerért, oszt majd leiszod, ha vége a mizériának. Ezt megcsinálja pár ember, és be is van biztosítva a hely vészterhes időkre.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#52311) npera válasza eattila (#52303) üzenetére


npera
újonc

Asszony ismerőse volt úszni a férjével a városi nagy medencében. 3 ember volt velük együtt. A víz igen tiszta volt.

Ha minden jól megy, akkor hétvégén elmegyünk Borås városka fürdőjébe. Van mindenféle élményfürdő amit a gyerekek imádnak.

Ha ott is kábé max egy tucat ember lesz, akkor a vízminőségre panasz nem eshet.

Nem tudom hány napig tud egy ilyen intézmény futni anélkül, hogy megreccsenne a költségvetés, ez a komolyabb oldala a dolognak.

(#52312) npera válasza hobizoli (#52307) üzenetére


npera
újonc

1047 az milyen Alfa?

(#52313) Jahno válasza Phülöp (#52310) üzenetére


Jahno
őstag

Azzal a pár emberrel lenne baj. Meg ha később issza le, akkor ugyanaz a forgalom fog hiányozni, ekkora törzsgárda sem nagyon van, hogy egyben ekkora összeggel beszálljanak a buliba. Főelg így bizonytalanra, ááááá.

(#52314) eattila válasza Jahno (#52308) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem kapni maszkot az a baj. Legalabbis neten. Fizikailag nem voltam gyogyszertarban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52315) eattila válasza npera (#52311) üzenetére


eattila
csendes tag

Holnaptol bezarnak erre a strandok. Juni 1-ig szerintuk nem nyitnak ki.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52316) npera válasza Jahno (#52308) üzenetére


npera
újonc

Anglia és Svédország elvileg a szabad fordításban "falkaimmunitásra" játszik. Hagyják, hogy a közösség lassan körbefertőzze magát és ezáltal valamilyen mértékben "kontrolláltan" lefusson az egész.

Ha megpróbálsz totális izolációt megvalósítani, akkor utána lehetnek begyűrűzések.

Nem tudom, hogy melyik módszer a jobb, mert egy egész társadalom esetén ez egy picit komplexebb kérdés. De nem lennék meglepve, ha ezek a sunyi disznók megint jól járnának végső soron.

A svéd tigris, ugyebár...

Akit érdekel, akkor a jelentését el tudom mesélni.

(#52317) zetor2000 válasza eattila (#52314) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tegnap kaptam marketing leveleket Kínából... 10 pcs maszk 9.59$ De ez valami patent, vastag. Sima egyészségügyi műtősmaszk 50es kiszerelésben van. Valami 14xxx (tizennégyezer) eladott csomagmennyiséggel. Tehát onnan lehet rendelni.
Banggood vagy Gearbest volt. De szerintem Ali is tele van vele.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52318) npera válasza eattila (#52315) üzenetére


npera
újonc

Akkor oda most nem megyek úszni.

(#52319) zetor2000 válasza Gabibácsi (#52305) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hozzánk is jött. Ex átvette a cuccom.
Jattot nem kapott a Póstás bá', mert elinalt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52320) eattila válasza zetor2000 (#52317) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem megyek vele sokra ha 3-6 het mire ideer. Addigra a keszlethiany is orvosolva lesz. Szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52321) Jahno válasza eattila (#52315) üzenetére


Jahno
őstag

Sok ember nem mehet meg amúgy is veszélyes. Kevésnek meg tényleg nem éri meg nyitva tartani. Jön egy érdekes és új világ az biztos, aztán nem a Kazinczy utca felét fogom sajnálni ha összedőlne. Pár nap aztán sorban jönnek a meglepetések.

(#52322) Phülöp


Phülöp
addikt

How much?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#52323) Jahno válasza npera (#52316) üzenetére


Jahno
őstag

"Nem tudom, hogy melyik módszer a jobb,"

Senki nem tudja, de próbálom követni. Az biztos, hogy eddig nehéz volt kutatni ezt a cuccot, nagy mennyiségben valós mintát termelni és oltóanyagon kísérletezni. Hát legalább mintavétel és lefolyásra statisztika az lett. Finomodnak is oda-vissza a számok, ahhoz mellé lehet tenni a többi opciót és számot. Majd jövőre már mindenki marha okos lesz :-D

(#52324) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Comic pictures

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52325) zetor2000 válasza eattila (#52320) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tud az gyors is lenni, ha megfizeted. Szerintem van expressz postázás is, 1 hétre, nagypénzért.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52326) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na akkor ChiFi, minőségi darab, igényes csomagolás:

Beljebb a lényeg már nem vészes:

Az első pár percnyi tapasztalat alapján most nagyon belenyúltam a kínailottóba, P1-hez közeli hangolás, T4-nél úgy 2dB-el több basszussal, hasonló részletességgel, a T4 hibái nélkül. 26$-ért, és akkor ez még bejáratás előtt ilyen.
Ok, hogy az összképhez nem ártott, hogy volt kéznél hozzá a teljes lánchoz még némi minőségi körítés, amiben a füles ára bármelyik komponenshez képest olcsó.
Ajánlani senkinek sem ajánlom, a legtöbb fülbe totálisan alkalmatlan formája miatt. A gyártónak halvány fogalma nincs az ergonómiáról, sem az akkusztikáról, pusztán a rengeteg kínai gyártó rengeteg random forma és alkatrész együttállásaként kijött a sok értékelhetetlen szar közül valami véletlenül fenomenális, amihez szerencsésen kompatibilis fülforma kell. Ennek megfelelően random szidják vagy rajonganak érte, saját kockázatra bele lehet ugrani. Csak a krómszínűt szabad megvenni, a matt és a barna változat máshogy hangolt.

(#52327) eattila válasza Jahno (#52321) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudom mi lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52328) eattila válasza zetor2000 (#52325) üzenetére


eattila
csendes tag

Rendeltem de itthonrol. Elvileg jovoheten jon meg. Orvosi, moshato.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#52329) qnadam válasza -NoVa- (#52300) üzenetére


qnadam
veterán

nálunk random, időnként papírt kell írni a postásnak, időnként gépen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#52330) Jahno válasza zetor2000 (#52325) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy saját tehergép (:-

(#52331) Phülöp


Phülöp
addikt

Meantime in Malta

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#52332) npera


npera
újonc

Ezt csak én nem értem?

A Long Range változat egyébként 5,1 másodperc alatt gyorsul 100 km/h-ra, a végsebessége 217 km/h, és WLTP szabvány szerint mérve 505 km-t megy el egy töltéssel. A Performance nem csak gyorsabb – 0-100 3,7 másodperc alatt és 241 km/h-s végsebesség – de 25 km-rel messzebbre is jut egy feltöltéssel.

Szerintem ezt a range dolgot összekeverték a mesterek.

A Versót kábé azonnal tudnám cserélni egy kék Y Long Range-re. Ez nem túl nagy, de eléggé családi. És rendesen nyílik a hátulja, nem szedán. Mehet bele betonkeverő.

(#52333) zetor2000 válasza -NoVa- (#52326) üzenetére


zetor2000
senior tag

És ez most mi is tulképp? (azt látom, hogy agybadugós füles, de a típusa még X...)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52334) npera válasza -NoVa- (#52326) üzenetére


npera
újonc

Ez az?

2,5 mm-es jack megy bele?

(#52335) npera válasza zetor2000 (#52333) üzenetére


npera
újonc

BLON R, gondolom Racing :C

(#52336) -NoVa- válasza npera (#52334) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azaz, BL-03. 3.5mm-es jackes 2 pines Linsoul HC-08 kábellel használom.

(#52337) npera válasza -NoVa- (#52336) üzenetére


npera
újonc

Ez lehet érdekes hirtelen. Megpróbálni, hogy milyen.

Várnom kell a korona utánig, mert most kábé üres az iroda. De nem is jön meg a korona végéig, így kábé meg is nyugodtam.

(#52338) zetor2000 válasza npera (#52335) üzenetére


zetor2000
senior tag

Running, inkább, ahogy nézem. :)

Köszi a típust / linket Nem is vészes.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52339) BobaHWSW válasza -NoVa- (#52265) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En 13eves korom ota self isolationre keszultem mint true gamer.

(#52340) Jahno válasza BobaHWSW (#52339) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe. Dizninél milyen jellegű céges juttatások vannak? Csak úgy hirtelen érdekel :-D Volt a vidámparkos szállás/belépő, valami céges masszázsok, meg ilyesmikre gondolok. Ha jól sejtem, akkor SZÉP kártya nincs, de milyen hasonlók vannak? Céges ingyen ebédlő, egyéb?

(#52341) npera válasza Jahno (#52340) üzenetére


npera
újonc

Beautiful kártya van helyette :C

(#52342) Jahno válasza BobaHWSW (#52339) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, gémereknek. Ha nincs elég sárgakazid, akkor sorban jönnek a maradj odahaza akciók occsón:

https://www.gog.com/partner/stay_at_home

Ezekből mindig zsákolok, ki tudja mire lesz jó:

(#52343) npera


npera
újonc

Nem tudom mennyire érdekes, de elég sok cinewhoop és racing quad repked a burnout közben és filmezi a kocsikat. A bátrabbak (?) le is szállnak a pályára, hogy akksicserére várjanak.

(#52344) BobaHWSW válasza -NoVa- (#52278) üzenetére


BobaHWSW
újonc

(#52345) BobaHWSW válasza Jahno (#52340) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nagyon jo.

Uber jo health care, kapsz mindenfele biztositast, evi 2ingyen belepo barmelyik vidam parkba barmilyen hosszan (szoval 4fos csalad 2*2het nyaralasa), disney szallodak es cruiseok olcsobbak.

Repulhetsz disney travelen keresztul. Lenyegesne olcsobb business meg first class jegyarak de premium economy es economy is lehet olcsobb.

Aztan volt meg mindenfele amit nem vettem igenybe de vilag minden orszagabol kimenekitenek ha ott ragadsz, jogi tamogatas stb.

Leghasznosabb az a premium healthcare es az extra biztositasok voltak. Work income insurance pl alapbol van, ilyenek. En raadasul Disney - Lucasfilm vonalon voltam ami kulo rendkivul jo.

Volt meg csillio dolog tenyleg. Hatsom kivolt nyalva rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#52346) zetor2000 válasza Jahno (#52340) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ingyenes a Disney Channel, ha a szolgáltatódnál nincs, akkor IS :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#52347) npera válasza npera (#52343) üzenetére


npera
újonc

Most érek a végére. A végén az AWD burnout a 4-rotorots RX-7-el gyakorlatilag epic.

(#52348) npera


npera
újonc

Svéd teherautós Trucker Dashcam videó. Az elején egy kollégáját büntetősatuzza egy XC90-es céges kocsit vezető idióta. Jól el is kapták.

Azt hinné az ember, hogy ezek a svéd grófok és grófnők szépen finoman vezetnek pedig.... :U

(#52349) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#52350) qnadam


qnadam
veterán

és csak hogy jó legyen, ma még lett volna egy meló, amit lemondtak, csak nekem nem szóltak... de kifizetik. ilyen még jöhet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.