Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51651) Gabibácsi válasza Phülöp (#51644) üzenetére


Gabibácsi
tag

Meg az emberek a politikát, kényszeresen
amúgy az is teljesen igaz amit te mondasz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51652) Gabibácsi válasza zetor2000 (#51645) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az ötlet jó, de a megvalósítás...
nekem túltolták picit, ezzel az elemesdivel, meg a pár játszható részlettel
elég lett volna pár figura, a többit meg a gyerek fantáziajára bízni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51653) Phülöp válasza Gabibácsi (#51652) üzenetére


Phülöp
addikt

"elég lett volna pár figura, a többit meg a gyerek fantáziajára bízni"

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#51654) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Csehek bezártak minden kisboltok. A szupermarketek maradhatnak. Ebben nem sok logikát látok...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51655) zetor2000 válasza Gabibácsi (#51654) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kisboltban kevesebb sör fér el, ez a cseheknél szempont. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#51656) hobizoli válasza qnadam (#51635) üzenetére


hobizoli
nagyúr

MáriaMagdolna már 3 éve eladódott vala... :K

több drón kell ;P

(#51657) Gabibácsi válasza zetor2000 (#51655) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jah, inkább a szupermarketben lesz nagy tömeg, a falvakból is majd bemennek a városba a skoda favorittal a bácsikák, meg busszal, mert a falusi kisboltok bezárnak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51658) Gabibácsi válasza hobizoli (#51656) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azt Sandra énekli

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51659) FőDudu válasza Gabibácsi (#51649) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindenutt leszarjak.
Gyerek 2 osztalytarsanak is tudogyulladasa van.
Olaszoknal voltak sielni 2 hete.

Most mondta az egyik fiu huga, aki nem beteg.
Itt szaladgalnak a szomszed kislannyal.

Gyerek mondta, hogy onkentes karantenban vagyunk, meg amugy is par napja itthon van mert gyomor panaszokkal 12 gyerek lett beteg egyszerre az osztalyukban.

FőDudu

(#51660) qnadam válasza hobizoli (#51656) üzenetére


qnadam
veterán

akkor a valamit, ami van. gondolom ha kóláskupakkal lehet fizetni, akkor gazdag leszel :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51661) hobizoli válasza qnadam (#51660) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Azt nem mi csinaljuk, egy beszallitotol jon.
Most eppen a kiskola megy, es.este vmikor jon a uj Fanta iz majd: az alma.

több drón kell ;P

(#51662) qnadam válasza hobizoli (#51661) üzenetére


qnadam
veterán

cukormentes az is? :O

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51663) Phülöp válasza qnadam (#51660) üzenetére


Phülöp
addikt

Fröccsöntőgéppel inkább. Vagy palackfújóval.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#51664) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na bekerültek asszony kollégái, 25 a hivatalos aktuális.

(#51665) FőDudu válasza -NoVa- (#51664) üzenetére


FőDudu
addikt

Olaszok vegre lenyilatkoztak a magas halalozas okat. A toluk kikerult szamok csak a megbetegedesek vs halottak szamat tartalmazzak, a tunetmentes fertozottek nincsenek benne.

Szoval nem az atlageletkor az ok.

FőDudu

(#51666) JonesC válasza FőDudu (#51665) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ez eddig is nyilvánvaló volt. Jó eséllyel csomóan olyan enyhe tünetekkel esnek át a fertőzésen, hogy orvost nem is látnak.

(#51667) -NoVa- válasza FőDudu (#51665) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pedig a tömeges dohányosokra mertem volna tippelni.

(#51668) FőDudu válasza JonesC (#51666) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem.
Ok csak azt jelentik le akit kezelnek.

Aki fertozott ( es teszteltek is ) de tunetmentes azt nem szamoljak bele a statisztikaba.

Azaz a tuneteket mutato betegeket szamoljak es nem a fertozotteket.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#51669) hobizoli válasza qnadam (#51662) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Asszem. :D

több drón kell ;P

(#51670) FőDudu válasza -NoVa- (#51667) üzenetére


FőDudu
addikt

Azaz joval magasbb lehet a fertozottek szama az ismertnel, csak ugye sokan nem mutatnak tuneteket ( pedig igazoltan fertozottek).

FőDudu

(#51671) Phülöp válasza -NoVa- (#51667) üzenetére


Phülöp
addikt

Abból már pont kicsúsztam.

Tényleg, kérdezem már: karácsony környékén többen írtuk ide, hogy letettük a dohányt. Ki hogy áll vele?
Én dec. 15 óta szüneteltetem a nikotinfogyasztást, meglepően jól viseltem az elmúlt 90 napot.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#51672) FőDudu válasza -NoVa- (#51667) üzenetére


FőDudu
addikt

A kinai ferfiak koreben magasabb halalozast a dohanyzasra fogtak. Mert ott tan 90% ferfi dohanyzik es joval kevesebb no.

FőDudu

(#51673) eattila válasza Phülöp (#51671) üzenetére


eattila
csendes tag

Dec 20 ota nem gyujtottam ra. Egesz jol birom. Volt egy idoszak mikor visszamentem melozni es nagyon ramtort a vagy. De ennyi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#51674) Jahno válasza Phülöp (#51644) üzenetére


Jahno
őstag

Itt már mindenki mindent nyakig belekevert, inkább ilyesmiket kellene agyonverni:

[link]

(#51675) Sipi-


Sipi-
tag

Picasso-t elvitték, másik kocsi vásárlással lehet, hogy várunk egy kicsit, megnézzük mire fejlődik a vírushelyzet.

Asszony is készül a home-office-ra: hazahozzuk a céges monitorát.

Srácok digitális tanulására kíváncsi leszek.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#51676) FőDudu


FőDudu
addikt

Itt 18 szoros forgalom novekedest mondanak a nagyobb elelmiszer lancok boltjaira.
A cikkiro szerint ekotte a fizeto 600 illetve 750 euro ertekben vasarolt.
Az mar biztosan tulzas, nem a vilagvege jon.

Vegul kihagytam a piacot. Nem kell emberek koze menni, van minden.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#51677) FőDudu válasza Sipi- (#51675) üzenetére


FőDudu
addikt

Szomszed epp most kert egy ethernet kabelt.
Hazahoztak a neje irodai gepet, csak wifi nincs igy kabellel dugnak ra a modemjukre.

Kiakasztottam a kerites oszlopra es szoltam neki mikor jott ki a kertbe...

FőDudu

(#51678) eattila válasza Sipi- (#51675) üzenetére


eattila
csendes tag

Arra en is.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#51679) FőDudu válasza eattila (#51678) üzenetére


FőDudu
addikt

Videken nem annyira all jol a felkeszultseg ahogyan a pestiek gondoljak...

FőDudu

(#51680) eattila válasza FőDudu (#51679) üzenetére


eattila
csendes tag

Digitalis oktatasilag? Szertintem altalanos iskola teren dok hrlyen nem allnak jol.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#51681) Sipi- válasza FőDudu (#51679) üzenetére


Sipi-
tag

Melyik területen?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#51682) Samott válasza Sipi- (#51675) üzenetére


Samott
addikt

Az egyik kolleganak is most szereztek papirt, hogy hazavihessen a 23-24"-os monitort. Mert amugy egy 12"-os laptoprol nyomja es a Visual Studio eleg szivas akkora feluleten.

Mas: az elo sportkozvetitesek elfogytak, mar csak egy "zartkapus" biliard van (talan ma utoljara) az utolso tavaszi bicikliverseny befejezodott, siugras mar egy hete zartkapus volt par napja le is fujtak az egeszet. F1 megint bohocot csinalt magabol, es Indycar/Nascar se lesz mar egy darabig.

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#51683) Samott válasza eattila (#51680) üzenetére


Samott
addikt

Most lattam, felsotagozat: Az okostankönyv

Amit az alsosok tanulnak azt meg illene tudnia a szuloknek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#51684) FőDudu válasza Sipi- (#51681) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk szuloknek nincs internet hozzaferesuk....

Ott ahol kajara is alig futja vagy a gyerek epp csak a suliban evett eddig is....

Van baj, kar a fejunket a homokba dugni....

Biztosan van olyan hely ahol meg a Jahnonak adott hulladek gepek is aranyat ernenek....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#51685) FőDudu válasza Samott (#51682) üzenetére


FőDudu
addikt

Forma1: nem lesz iden
Serie A : kampo
Nba:detto kampo
Koncertek : talan online

Amerikara az ovatos becslesek mondanak 50m fertozottet es 200e halottat.
Kb 50m amcsinak vagy nincs biztositasa, vagy a legalapabb (alul finanszirozott) verzioban vannak. Ez, es a kesoi intezkedesek mind sulyosbitjak az amugy epp kitoro jarvanyt.

FőDudu

(#51686) Sipi- válasza FőDudu (#51684) üzenetére


Sipi-
tag

A gyerek osztályfőnöke kérte, hogy gyorsan szóljon aki nem tudja megoldani a gyerek étkeztetését.
Biztos van ahol nincs internet, számítógép/tablet/normális telefon.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#51687) FőDudu válasza Sipi- (#51686) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ez BP.
Videken tobb a szegenyebb csalad ahol az iskolai etkezes nagy segitseg volt.

Mindegy, az a lenyeg, hogy a kovetkezo durva idoszakbol a leheto legjobbat hozzuk ki....

Amint mondtam, meg itt sincs a lakossag nagy resze felkeszulve. Van panik, de kevesen valtoztattak az eletvitelukon. Mi probaljuk milyen is csak a csaladdal tartozkodni. Kaja van, valoszinuleg lesz is.

A hirek szerint a horvat hataron 500 euro per fo kp megletet kerik. Karantenba kerules esetere.
Ezt nem ertem teljesen, csak egy ismeros emlitette.

FőDudu

(#51688) Jahno válasza eattila (#51680) üzenetére


Jahno
őstag

Ami nem lenne bonyás, "csak" net kell és egy webkamerás bármi, nem? Kezdésnek. Persze felét mi ezer éve telepítettük már. Csak....

(#51689) zetor2000 válasza Phülöp (#51671) üzenetére


zetor2000
senior tag

Évi 10-30 szál szivarka. Jelenleg asszem 6.-7. nél tartok.
Moods, ha lehet, Bahia (ez valami föstszűrős), vagy a szűrő mentes, levélbe terekt vágott dohány. Esetleg 1-2 szivar, de azt szerintem 10-12 éve nem vettem / kaptam.
Klasszikus cigaretta nem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#51690) Grillo


Grillo
senior tag

Nálunk még elrendelve nincs semmi, de már páran 2 hétre haza vannak küldve. Egyik holnap jön meg Franciaországból.
Két ember azért marad otthon, mert találkoztak olyannal, aki ott dolgozik, ahol van valaki, aki ismeri a feleségét annak, aki tanította valamelyik iránit. Kissé túlzónak érzem, de mindegy, most belefér.
Másik kiscsaj meg azért költözött haza, mert még egyetemista, koliból kidobták őket, nincs hol laknia Budapesten.
Mondjuk nekik mind megoldható a home office, de érdekes lenne, ha mondjuk valamelyik fizikai munkásnak kéne otthon lennie túlzott pánik miatt, miközben mondjuk a fizetéséhez hozzányúlnak.

Én meg megyek hétfőtől is vissza a budai várba, bár nagy tömegek már nincsenek.

(#51691) Jahno válasza FőDudu (#51685) üzenetére


Jahno
őstag

Online bulit nem nagyon lehet eladni, bár olcsóbb a kivitelezés. Viszont nem tart fent egy csomó járulékos dolgot.

(#51692) Gabibácsi válasza FőDudu (#51679) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jobban áll itt a vidék, mint nálatok a főváros. A legkisebb fos faluban is van szélessávú net, szüleimnél is. Akinek nincs, átmegy a szomszédhoz, szerintem ez megoldható. Kérdés inkább hogy néhány tanár meg iskola hogy áll hozzá, meg hogyan tanítanak, sok tanár teljesen digitális analfabéta még mindig.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51693) FőDudu válasza Jahno (#51691) üzenetére


FőDudu
addikt

Ennyi van, most ezt kell szeretni.

FőDudu

(#51694) Gabibácsi válasza Phülöp (#51671) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én továbbra is büszke vagyok rátok.
Én úgy állok hogy továbbra sem próbáltam ki egész életemben, tehát leszoknom sem kellett, ami tuti kurvanehéz.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#51695) zetor2000 válasza FőDudu (#51684) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amit adtál neki Micros terminál, arra kábé elég, hogy egy akármi netes tartalom megjelenjen. Ha máshogy nem, FTP / letöltés. Netkapcsolatot lehet vele létesíteni, kijelzője van, bill/egér ráakasztható.
Ahol nincs más lehetőség, oda ez pont eggyel több, mint a semmi. És ez egy relatíve fejlett akármi. Ettől jobbakat (akár sokkal) hajigálnak ki cégek, mert "lefutottak".
Sajnos nem lehet "csak úgy" odaadni ezeket, mert vagy pénz kell érte, hogy eladtam, vagy papír, hogy megsemmisítésre átvette XY (esetleg ennyit fizettem is érte). Könyvelésből / leltárakból valahogy el kell tüntetni.
Régi melóhelyen volt, hogy meg lehetett venni, de hamar kitalálták, hogy akkor kell bele memória, meg akármi, adjon a cég még azt is... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#51696) Jahno válasza FőDudu (#51684) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, mentem is volna a következőért, de majd legközelebb. Ebbe más cégtől jött vincsi, memória, jónapot.

Idehaza van pár cucc, szomszéddal szerintem egy komplett panelt el tudnánk látni géppel és vezetékes nettel, de van kb. 15 AP is. Meg annyi mikrobi, hogy mondjuk innen pár kilométeres körzetben 8 végpontra simán lenne wifis link.

Januári állásidőnkhöz ez pont hiányzott, hogy sok cucc van, de mégsem tudunk termelni.

(#51697) eattila válasza Jahno (#51688) üzenetére


eattila
csendes tag

Lenyegeben igen. De azert az idosebb pedagogusoknak ez nem kis kihivas.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#51698) Jahno válasza FőDudu (#51679) üzenetére


Jahno
őstag

Én nemt tudom, de ott lehet nem is járnak ennyire tömegbe, hogy napi több 100 emberrel találkozzanak, mint pld. én.

Itt elég jól noymják, minden sarki kis csehóban megjelent a kézfertőtlenítő (rendes ipari), Deák tér mellett néztem a TAXIs sort, ott páran éppen a kilincseket fújták fertőtlenítővel, ami lehet pánik vagy túlzott elővigyázatosság, amúgy meg sosem tudni. Pár hétbél tovább biztos nem bírjuk ezt az állapotot, meg nekem is jó lenne az április 10es bulit megtartani :-/ Borkuckó holnapra jó eséllyel bezár, mert a fű sem nől.

(#51699) zetor2000 válasza Jahno (#51698) üzenetére


zetor2000
senior tag

Április 10 elég messze van. Talán addig csillapodik kicsit a helyzet. Vagy épp kitör mégvalami.
Meglátjuk.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#51700) Jahno


Jahno
őstag

Eljöttem a nagy Teszkóba. Milyen jelentés legyen? Jajjgassak, hogy üres polcok, semmi nincs, verekedünk az utolsó csomag valamiért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.