Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21947) FőDudu válasza Jahno (#21934) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk nagy csinnadrattaval atadtak a Star Diamond Awards-t.
Mondjuk nem sok hotelnek van meg Europaban - foleg mert amerikai a dij.

Gyorsan be is mutattak az uj igazgatot. Aki a kornyekbeli szallodaknak lesz a fonoke es a cel a fuzio.
Szerintem hamarosan embert is kell felvennunk, a meglevokkel nem lehet hatasosan besegiteni ebbe a folyamatba. Marpedig az eleg vilagos, hogy szukseg lesz a szakertelemre. Vagy sokkal kevesebb melom lesz mert mas csinalja a szakartest, vagy sokkal tobb lesz es akkor le kell adni valakinek a mostani nagy reszet.

Hazaertem, kimegyek a teraszra, bog a motoros furesz.
Gyerek is rogton rohant a hang iranyaba, dol a fa.

Mellettunk levo uton kivagtak az egyik akacfat. Kerdeztem miert - mert a egyik szomszed elol elvette a kilatast.
Igy megegyezett a masikkal, hogy akkor vagjak ki az egyik telken levo akacfat. Nekialltak ketten, kivagtak.
Segitettem elhordani az osszevagott fat, utana leultunk borozni. Igy is lehet ezt. Nem kellett profi favagot hivni, mindenki jo fej, mindenki happy.

Aztn kutyasetaltatas, majd bepattantam a kocsiba es hoztam 300l bio foldet a nejemnek. Johet a vetemenyezes. Habanero mar kb 15 centis, paradicsomok is, lassan az indito foldbol mehetnek egy kisebb vodorbe aztan 1-2 het mulva mar kintre is.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.