Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) Phülöp válasza Grillo (#14148) üzenetére


Phülöp
addikt

igyexem
itt legalább van értelme
többet tudok mostanra finnül, mint máltaiul 4 év után
szaunára is rászoktam

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14152) zetor2000 válasza eattila (#14129) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt nem értem... minek teszed a kislányod alá az ajándékokat? Ha holnap déultánig nem jön elő rajta semmi... Bele se merek gondolni, milyen furcsa dolgokat művelsz vele :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14153) eattila válasza zetor2000 (#14149) üzenetére


eattila
csendes tag

Toyota, japán. Azok lesz_rják :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14154) eattila válasza zetor2000 (#14150) üzenetére


eattila
csendes tag

Teszteltem. Korabban volt kontrollcsoport is. Szamoca ez.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14155) eattila válasza zetor2000 (#14152) üzenetére


eattila
csendes tag

Oh deer...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14156) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nekem nincs fám, holnap egyedül leszek jameson barátommal, 25-én délután mehetek a gyerekért és viszem somogyba szüleimhez

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14157) ncc1701 válasza eattila (#14143) üzenetére


ncc1701
veterán

Toyota sajátosság. Fene tudja, miért nem tudják kézreállóbb helyre tenni.

(#14158) scaurus


scaurus
újonc

Rég néztem be ide.
Hm.
Minden évben megfogadom, hogy "jövőre" lucfenyőt, de inkább műfenyőt kerítek.
Aztán csak veszünk egy feketét vagy nordmann (wikipédia szerint így kell helyesen írni, mert nem a normannokról vagy Normandiáról, hanem Alexander von Nordmannról nevezték el).
Aztán szentségelek, mert faragni kell, sokat, még mindig nem megy bele, ha igen, ferdén áll, stb.
Mire kész van, megfogadom, hogy "jövőre"...
Tiszta basic:
10 goto 10

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#14159) Jahno válasza scaurus (#14158) üzenetére


Jahno
őstag

Égősor is tavaly még működött :-D

(#14160) scaurus válasza Jahno (#14159) üzenetére


scaurus
újonc

Abból van kettő, valamelyik csak működik...

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#14161) Grillo válasza scaurus (#14158) üzenetére


Grillo
senior tag

Én majd reggel, de én szerintem ezüstöt vettem, bár nem kértem el a papírjait. :DDD

Bár már tavaly is dekopírfűrésszel nagyoltam le, aztán utána kicsit még finomítottam kézivel meg kisbaltával. Úgy nem volt vészes.

(#14162) scaurus válasza Grillo (#14161) üzenetére


scaurus
újonc

Dekopír meg kisbalta, úgy kérem, könnyű. :D
Munka miatt idegen város, (al)bérlet, oszt' most jöttem rá, hogy célszerszám az meg nem annyira van nálunk.
Holnap meg már nem lenne idő rá, hogy beszerezzek ilyeneket és el is készüljek.

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#14163) eattila válasza Grillo (#14161) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálam, kés, balta, kalapács volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14164) zetor2000


zetor2000
senior tag

Itt annakidején a fenyőárusoknál volt olyan fenyőtalp 1500ért, ami ~60-70 cm terpeszű, és középen van egy ~15 cm átmérőjű cső, 3 elég hosszú csavarral. A cucc 3 lábú, és a lábak lecsavarozhatóak, amikor nem kellenek. Szóval a faragást kipipáltuk. Ez volt használatban sokáig, anyámnál még megvan, de jóideje műfenyőt állít, mert az olcsóbb, és szebb.
Bár igaz, ami igaz, műfenyőnek műgyanta illata van.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14165) Jahno válasza scaurus (#14162) üzenetére


Jahno
őstag

Szemben szomszédra ráöntöttem a nem használt szerszámaim. Ezer éve nem használom őket, itt tanyán jó lesz. Kicsit pislogott, Felo/KSTools szettetk, dugókulcs készlet, gyorsdarabolós tárcsák, derékszög, kalapács, bitek, lyukfúrók. Aztán amiből tripla volt azt megkapta a szomszéd, úgyis kölcsön tudom kérni és folyton barkácsol a háznak miközben nincs egy minőségibb cucca.

(#14166) Jahno válasza qnadam (#14113) üzenetére


Jahno
őstag

Bammeg, ma fel akartam írni, de kimaradt :-D

(#14167) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#14101) üzenetére


Jahno
őstag

26os névnak 28as születésnappal akkor még beállhatok a sorba? Bár ezeknek sosem kerítettem nagy feneket. Kiccsávó koromban egyik nagymama megoldotta, de ez van.

(#14168) Studi válasza Gabibácsi (#14156) üzenetére


Studi
addikt

Én holnap megyek anyámékhoz, cserébe 25-26-án lehetek egyedül, mert ezzel le is tudtam mindent! :))

(#14169) FőDudu válasza Studi (#14168) üzenetére


FőDudu
addikt

Kapcsolatokat apolni kell amig lehet.
Feleseg/gyerek valas utan lehet latni sem akar tobbe, de a szuleid valoszinuleg orulnek neked amig elnek.

FőDudu

(#14170) FőDudu válasza npera (#14133) üzenetére


FőDudu
addikt

Anyosom meglepodott, hogy a fajos hatara volt a taskamban 2 tegely lobalzsam.
Egyik hutos, masik futos verzio.

Ha mar utazunk, es idegen agyban alszom, akkor az autoban elfer az a 2 kis tegely es nincs macera ha netan rosszul mozdulok.

Ugyanigy van a neszeszeremben Flector tapasz, hasfogo (nem szentabletta), lidocain spray, 4-5 szalodai tusfurdo/sampon, fajdalom csillapito (600mg Ibuprofen), neogranormon krem, szteroidos krem (diprogenta) ami pattanasra legjobb, koromvago ollo, uti fogkefe (Curaprox). Gyerek is tiszta boldog volt, mikor megtalalta a lepedek jelzo ragotablettat - kiderult, hogy napi rendszeresseggel ragatnak veluk ilyesmit, hogy megtanuljak a helyes fogmosast.

Vettem Nordmann fenyot - okosan megfaragtattam a veget az eladoval.
Volt neki ilyen kis meretu Stihl furesze, azzal pikkpakk merolegesen levagta, also par agat legallyazta, bele is ment jol a talpba es mar a teraszon varja a holnapi diszitiest.

Bejgli megvolt, toltottkaposzta megvolt.
Gyerek tegnap rairta anyos autojanak az orrara, hogy 'Szeretlek Mama'
Ma reggel vettek eszre, hogy jol bele is karcolta :)
Pedig csak az ujjat hasznalta.

FőDudu

(#14171) npera válasza Grillo (#14145) üzenetére


npera
újonc

Nem tudom. Tavaly a volt szomszéd jött át eljátszani, aztán én mentem hozzájuk. Ha most egy hátfájós télapó jön, akkor lehet gyanút fognak. Majd más hangon próbálok beszélni és asszony tereli el a figyelmet közben. Meglátjuk. Most egyik ismerős sem ért rá, így akkor maradtam én....

(#14172) npera válasza Phülöp (#14147) üzenetére


npera
újonc

Ha ez üvölt a hangszórókból, akkor tutira nem fog nekik feltűnni a hangom. Deal, ez lesz :C

(#14173) FőDudu válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


FőDudu
addikt

Gratula gyerekhez!

FőDudu

(#14174) Sipi- válasza eattila (#14129) üzenetére


Sipi-
tag

Nálunk is ma reggelre termett a szobában egy üres fa, alatta meg egyen (IKEÁ-s) dobozokban a díszek. Feldíszítették a srácok meg asszony a fát és reménykedünk, hogy holnap reggelre ajándékok is teremnek alá :D
Tavaly durva volt, kb. fél 3-tól ébren volt a nagyobbik gyerek (utána a kisebbik is), nem aludtunk asszonnyal kb. semmit. Reggelre nem is lett ajándék, csak egy társasjáték meg egy-egy plüss kutyus. Amíg moziban voltunk délután, addig érkezett meg a többi ajándék :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#14175) Sipi- válasza Jahno (#14159) üzenetére


Sipi-
tag

Kipróbáltam: működik. Felküzdöttük a fára: nem működik. Leszedés, próba, kuka, száguldás OBI-ba és egy óra kieséssel folytatódott a díszítés (ebéd is késett emiatt egy órát).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#14176) Jahno válasza FőDudu (#14170) üzenetére


Jahno
őstag

Jesszom. Ki mire készül. Kocsiban? Háááááát. Karton Borsodi, 5+ üveg bor, Jack, szivar, videójéták, fotós cucc vakustól, laptopok, tölthető akkuk, karácsonyi színes világítós sorok, meg a szerszámosláda tele Hager/Felo szerszámok és Meterman műszerek. És a mindennapos bikakábel, spanifer, pók, miazmás. Ha már nem alszom idegen helyen, de előfrdulhat (:-

(#14177) Jahno válasza Sipi- (#14175) üzenetére


Jahno
őstag

Havernak mondatam, hogy van 30-50méteres sorom is, meg 3-5-10 méteres elemes/akkusak, szóljanak ha kell. Csak időben. Ááááádehogy, semmi, semerre, nem kell semmi. 2 napja hív a lányuk, hogy hallotta van ilyen mindenfélém, az kellene, mert az ősök hülyék, legközelebb Nála érdeklődjek :-D Összseszedtem még némi maradékot, most örülés van. Ez a kínai nekem bejön, ami nem csak alap RGB, hanem van benne pinkeslilás is:

(#14178) eattila válasza Sipi- (#14174) üzenetére


eattila
csendes tag

Nalunk se altalanos koncepcio, se ideologia benne. Ahogy jon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14179) eattila válasza Jahno (#14176) üzenetére


eattila
csendes tag

Enyembe bicska van. Meg elemlampa, 2 pok meg makrozsak, monopod, kezfertotlenito.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14180) hokuszpk válasza Jahno (#14167) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

na iden mar nemiszunk, hacsak 29 -en a Goldba nem jon mondjuk billiardolni. Sajnos a flipperversenyre mar nem nevezhet.
de azert Bódog nevnapot kendnek, jovore meg majd valami lesz.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#14181) Jahno válasza hokuszpk (#14180) üzenetére


Jahno
őstag

27-én körúton leszek, többi nap távol a falutól.

(#14182) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Boldog Ádám napot!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14183) Sipi- válasza npera (#14133) üzenetére


Sipi-
tag

A télapó miként fog a székről felállni? :DD :F

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#14184) Sipi- válasza zetor2000 (#14152) üzenetére


Sipi-
tag

Ez valami északi népektől átvett szokás lesz szerintem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#14185) eattila


eattila
csendes tag

Boldog Karácsonyt nektek!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14186) hobizoli


hobizoli
nagyúr

KKÜ

na megvolt a Kari elotti leado muszak, de reggel meg bevasaroltam vala
hazafele azon gondolkodtam, hogy kene venni 20-s chicken mcnuggets-t, mert az jooo anyag a taco-s szosszal
baze, 4 meki kozul 4 volt zarva :F :(((
de ami 0-24h-s, az is zarva, mindegyik vmi "technikai okok miatt" :U

több drón kell ;P

(#14187) FőDudu válasza hobizoli (#14186) üzenetére


FőDudu
addikt

KFC-s csipos csik a jo.
Az legalabb lathatoan hus, nem az a fura prad (huspep) amibol ki tudja mennyi a hus. :)

Amugy meg Boldog Karacsonyt mindenkinek!

Akkor is ha zsido/muszlim/sintoista/stb :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#14188) zetor2000


zetor2000
senior tag

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér’nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok’lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, kurvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt.

Boldog Karácsonyt!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14189) Grillo


Grillo
senior tag

Most voltam Lidlben, alig voltak, de polcokon volt minden.
Halasnál végül a rendelt patkóból egész hal lett, mondjuk legtöbb belezett, a fejét viszont rajtahagyta, pedig kértem, hogy vágja le azt is.
Na mindegy, átmegyek mészárszékbe, ráadásul sógorék meg anyósék adagját is én biztosítom...

(#14190) FőDudu válasza Grillo (#14189) üzenetére


FőDudu
addikt

Dunakeszi Sparban (kettes ut mellettiben) 11 elott egy darab pekaru nem volt. Se zsomle, se kifli, egyedul valami peksegnek az elore szeletelt felkilos kenyere akadt meg.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#14191) Gabibácsi válasza FőDudu (#14190) üzenetére


Gabibácsi
tag

A spar már régóta a legalja mindennek. Lejárt húsok, penészes sajtok....

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14192) Phülöp


Phülöp
addikt

Bobáéknál már végzett a Mikulás bácsi

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14193) Gabibácsi válasza Phülöp (#14192) üzenetére


Gabibácsi
tag

A Mikulás dec 6-án volt, nem?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14194) FőDudu válasza Gabibácsi (#14193) üzenetére


FőDudu
addikt

Felenk meg 3 van.

Bozicek
Miklaus
Dedek Mraz.

FőDudu

(#14195) FőDudu válasza Gabibácsi (#14191) üzenetére


FőDudu
addikt

Kint eleg jo, sosem volt gondunk. Ezek utan hanyagolom a magyarorszagi Spar aruhazakat.

Kint meleg etelt is merunk venni (grillcsirke, rantott hus, kolbasz, hurka, oldalas, tarja, csulok) - sok esetben a vasarlas utan onnan vittunk kajat.

Grill csirket sosem tudnank olyan jot csinalni mint a forgos sutojuk amiben 20-30 csirke forog egyszerre korives palyan es igy pont egymasra csorog a zsirjuk.... Zsenialis, nem kell aggodni a kiszaradas miatt es megis ropogosra sul.

Sot meg pizza es kenyer tesztat is arulnak. Megmondod, hogy kersz fel kilo pizza tesztat es hozzak a megkelesztett tesztat zacskoban.

Persze a legjobb a mindenfele pacolt hus - nyaron nem kell varialni a pacolassal, odamesz, megveszed otthon meg megsutod es tokeletes. Angus burgeruk is bestof, heti rendszeresseggel sutjuk.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#14196) Grillo válasza FőDudu (#14190) üzenetére


Grillo
senior tag

2es mellett nincs Spar, de gondolom a lakótelepire gondolsz. Ott szerintem még nem voltam, van egy másik a lakóparki részen, itt szép szokott lenni az áru, csak drága.
Fenyőfa pipa, ebéd után lehet díszíteni.
Asszony ajándékát még be kell csomagolnom, de lehet valami puruttya papírba kerül, mert a csomagoló papírokhoz nélküle nem férek hozzá. Meg azt sem tudom, hol van.

(#14197) Phülöp válasza Gabibácsi (#14193) üzenetére


Phülöp
addikt

Otthon jah, de egyéb kultúrákban karácsonykor.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14198) Phülöp válasza FőDudu (#14195) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi js rendszeresen, az oldalas odab.sz rendesen, meg a grillcsirke.
Csak nem Spar, hanem K-citymarket meg Prisma.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14199) qnadam válasza Gabibácsi (#14191) üzenetére


qnadam
veterán

ami nálunk van, azzal nem szok gond lenni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14200) FőDudu válasza Grillo (#14196) üzenetére


FőDudu
addikt

Fotrol atmesz a kettes felett es ott van kb 500m.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.