Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

(#14101) NauTiLUS_HUN

NauTiLUS_HUN
(újonc)

Köszönjük. Feleségemnek 15-én van születésnapja, de ő olyan hogyha 22-én lenne akkor is elvárja a külön ünneplést, úgyhogy a gyermeknek is KELL majd legyen rendes születésnapja :)

(#14102) Frawly válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére

Frawly
(őstag)

Nem hasonlít az avatarodra. Biztosnak tetszik lenni benne, hogy ön a kedves apuka? :DDD

Mindegy, üdvözletem küldöm, druszák vagyunk, mondd meg neki. Már csak a másik druszámmal, gazdival nem tudom mi van, nagyon eltűnt már éve.

A fotó viszont nem jó, nincs alatta kockás pléd, számla nincs lefényképezve, unboxing videó nincs róla fellőve a juhtyúkra. Az ilyen hiányosságok nem vallanak tisztességes mikóházi polgárra :D

[ Szerkesztve ]

„Az Audacity egy kereszt-emelvény többsávos hangszerkesztő”

(#14103) -NoVa- válasza Frawly (#14102) üzenetére

-NoVa-
(aktív tag)

Making/crafting of videót nem is kértél? Kisszériás manufaktúrális darab, olyanokról szoktak jól megvilágított művészvideót csinálni hogy növeljék az árát.

(#14104) zetor2000 válasza Frawly (#14102) üzenetére

zetor2000
(aktív tag)

És a "how to disassembly" sincs róla, a How does it work honlapon meg csak error404 van... :)
És magyar nyelvű manual sincs.

[ Szerkesztve ]

Angolórákat adok-veszek...

(#14105) Sipi- válasza NauTiLUS_HUN (#14101) üzenetére

Sipi-
(tag)

Kisebbik fiamnak december 21-én van a szülinapja. Mi is külön tartjuk. Igyekszünk a nagyszülőkkel is külön megtartani, de ez nem mindig jön össze.

(#14106) Gabibácsi válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére

Gabibácsi
(csendes tag)

Gratula, szép darab :DDD

(#14107) Gabibácsi

Gabibácsi
(csendes tag)

Szüleimnél a talált macska maradékot eszik, csirkepörkölt, ilyesmi. Ha nem tetszik neki el is mehet, de tetszik neki évek óta, csak akkor rúgnám fel amikor végigsarazza a frissen mosott kocsit.

(#14108) ncc1701

ncc1701
(addikt)

Mikor lesz már olyan, h a vacak bontószökevény bömösök eltakarodnak az utakról? Mentem anyósért, fő úton bazi sor, erre egy szakadt bömöst kerülget mindenki, jobbra húzódva szerintem 1-esbe vánszorgott villogóval. Az ilyen barom mér nem megy a mellék utakon vajon? Vagy a márkából kiindulva ennyi észt már ne tételezzek fel?

(#14109) qnadam válasza ncc1701 (#14108) üzenetére

qnadam
(őstag)

nagyon óvatosan megkockáztatom, hogy amikor felment a főútra, lehet hogy még rendesen tudott menni.

Ha tanulsz, belőled is lehet halőr!

(#14110) qnadam válasza Jahno (#14002) üzenetére

qnadam
(őstag)

de ha nem tudod a méretet, honnan tudod, hogy mennyibe kerül? :DDD

(#14111) ncc1701 válasza qnadam (#14109) üzenetére

ncc1701
(addikt)

Én meg centire tudom, hogy ha eggyel beljebb megy a párhuzamos úton a 30-as körzetben, akkor senkit sem zavar. Szeretet ünnepe, minden második-harmadik autó ledudálta a vérbe. :Đ Gondolom senki nem értette, miért ott megy, ahol.

(#14112) Jahno válasza qnadam (#14110) üzenetére

Jahno
(csendes tag)

Mert webboltban tallóztam ki típus alapján.

(#14113) qnadam válasza Jahno (#14112) üzenetére

qnadam
(őstag)

ha csak egyféle lehet, akkor oké, de csak az enyém létezik három méretben :)

(#14114) -NoVa- válasza ncc1701 (#14111) üzenetére

-NoVa-
(aktív tag)

Féldöglött kocsival minden jobbkezes utcánál fékezés/gyorsítás a jobb, vagy fix fordulaton elvonszolni a romot 5 perc alatt a műhelyig. Annyira azért nem fájt kikerülni. Traktorral sem a lakóövezetben vonulnak át, az sem túl gyors.

(#14115) Jahno

Jahno
(csendes tag)

Kutya új funkciója:

(#14116) qnadam válasza Jahno (#14115) üzenetére

qnadam
(őstag)

biztos nem unatkozik :(

(#14117) ncc1701 válasza -NoVa- (#14114) üzenetére

ncc1701
(addikt)

Ok, feladom. Az eggyel beljebb levő út nem jobb kezes. Nyilván én vagyok a hülye, h ott mentem volna.

(#14118) ncc1701 válasza Jahno (#14115) üzenetére

ncc1701
(addikt)

Ez tök jó, kiáshatná nekem a házat körbe, lábazat szigetelés elött. :)

(#14119) zetor2000

zetor2000
(aktív tag)

Isminek keresek új lemezt a notijába. 1TB, semmi etwas, általános hurcolós cucc, némi internet, office, film.
Tippek? Én HGST-t néztem ki. Nem a legolcsóbb, nem a legdrágáb.

(#14120) Gabibácsi válasza ncc1701 (#14117) üzenetére

Gabibácsi
(csendes tag)

De mi van ha menet közben döglött le?

(#14121) eattila

eattila
(csendes tag)

Asszonykám megint kapható volt némi kísérletezésre :)

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14122) Gabibácsi válasza eattila (#14121) üzenetére

Gabibácsi
(csendes tag)

Natessék

(#14123) eattila válasza Gabibácsi (#14122) üzenetére

eattila
(csendes tag)

Valahogy úgy :)

(#14124) qnadam válasza Gabibácsi (#14120) üzenetére

qnadam
(őstag)

ezt próbáltam mondani.

(#14125) Jahno válasza zetor2000 (#14119) üzenetére

Jahno
(csendes tag)

Közértben megveszed a forint/gigabyte legjobb arányút és kész. Lassan már nem is lesz más vincsi gyártó.

(#14126) Jahno válasza zetor2000 (#14119) üzenetére

Jahno
(csendes tag)

Juteszembe, a vastagsága fontos.

(#14127) zetor2000 válasza Jahno (#14126) üzenetére

zetor2000
(aktív tag)

Jam, ez olyan nagy átlag, 7mm körüli. A HGSTre van 2év gari. többit nincs nagy kedvem nézegetni, nem nekem lesz :)

(#14128) zetor2000

zetor2000
(aktív tag)

Most jött a hír, hogy Chuck Norris naponta ledolgozza a 400óra túlórát.

(#14129) eattila

eattila
(csendes tag)

Mi ma újítunk karácsonyilag. Egyrészt már ma feldíszítettük a fát (addig amíg senkisem hány). Aztán este, ha elaludt a lány, akkor alátesszük az ajándékokat, és reggelre lesz meglepi. Remélem. Ha holnap délig nem jön elő rajta semmi, akkor 90%-hogy megúsztuk. 48 óra a lappangási idő elvileg. jelenleg reménykedünk.
Csak hogy kímélő kaja legyen, péntek este óra csikrepörköltet eszünk :D

(#14130) npera válasza NauTiLUS_HUN (#14101) üzenetére

npera
(újonc)

Gratula!

(#14131) Jahno válasza eattila (#14129) üzenetére

Jahno
(csendes tag)

Kímélő kaját már elkezdtem, tegnap marhapörköltet ettem töltött káposztával, majd pálinkával szétcsapatva forralt bor és sör.

(#14132) npera válasza zetor2000 (#14128) üzenetére

npera
(újonc)

Itt a liberálisok fiatal tagozata el akarja törölni a karácsonyi szünetet és az összes keresztény eredetű ünnepet, mert nem szabad a muszlimokat és zsidókat szabadságra kényszeríteni, amikor nekik nincsen ünnepük.

Ezek jól begombázhattak alighanem. Most szépen becsúsztak a 4%-os parlamenti küszöb alá és jövő év elején alighanem jön is az új választás. Szeptember óta nem sikerült ugyanis megállapodni a sok bohócnak semmiről.

Egyébként itt is ment a túlóráról egy minibotrány. Egy soron dolgozó munkásokat közvetítő cég kényszerítette túlórára a jómunkásembereket állítólag. Most gondolom kirugódott mindenki más helyen keresi a kihívást aki pofázott nyilatkozott.

(#14133) npera válasza eattila (#14129) üzenetére

npera
(újonc)

Én most dupla adag kalmopyrinnel csökkentem a gyulladást és nyújtógyakorlatokat végeztem. Most éppen tudok ülni, ami üdítő változatosság. Meg már a zoknimat is fel tudtam venni egyedül (!!!), reggel még a feleségem adta fel rám, miután megpróbáltam leülni és azt hittem, hogy letörik a derekam.

Holnap reggel fa díszítés, aztán már megvan az akcióterv a télapós manőverre. A sufniban fogok átöltözni, aztán az ajándékokkal a terasz irányából közelítek és asszony beenged a nappaliba. Apa addig "kimegy az esti újságért". Lesz egy szék, amire leül a télapó, aztán oda lehet vonulni az ajándékokért. Aztán a télapó megy tovább a többi gyerekhez az ajándékokat kiosztani. Utána pedig apa mágikus módon megérkezik az esti újságjával a másik bejárat irányából.

:C

(#14134) npera válasza Jahno (#14131) üzenetére

npera
(újonc)

Én most eléggé kímélő kaját nyomok, mert enni sem merek sokat. Inni semmit sem ittam, mert gyógyszerezem magam. Már porzik a vesém.

(#14135) Jahno válasza npera (#14134) üzenetére

Jahno
(csendes tag)

Kitartás, még télen fröccsözünk, nem? Aztán nyáron is, de ott legalább duplát kellene.

(#14136) npera válasza Jahno (#14135) üzenetére

npera
(újonc)

Köszi! Addig csak rendbe jövök már.

(#14137) Frawly válasza npera (#14132) üzenetére

Frawly
(őstag)

Ja, a muszlimok ilyenek, nagyon szorgalmas, dolgos, kulturált népek, nagy érvágás nekik, hogy karácsonykor nem lehet dolgozni. Szerintem holnap ki is vonulnak tüntetni emiatt.

„Az Audacity egy kereszt-emelvény többsávos hangszerkesztő”

(#14138) Phülöp válasza Frawly (#14137) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Pár évvel ezelőtt osztrákiában az volt a gondjuk, hogy szabadságot kellett kivenniük, hogy a muszlim ünnepnapokat megtarthassák, ellenben a keresztény ünnepnapok ugyanúgy munkaszüneti napok voltak nekik is, mint minden helyinek. Azt akarták, hogy ismerjék el munkaszüneti napnak a muszlim ünnepeket is, de az csak nekik jár ugye, a keresztények dolgozzanak akkor is.

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#14139) npera válasza Frawly (#14137) üzenetére

npera
(újonc)

Mi azért tüntetünk, mert maximum 200 órát lehet csak túlórázni. Fel akarjuk emelni. Elnyomás és karvajtőke.

(#14140) eattila válasza Jahno (#14131) üzenetére

eattila
(csendes tag)

Én ma szamóca páleszoztam. Meg pöri és egyebek. Olvad a kacsa, holnap az lesz.

(#14141) npera

npera
(újonc)

Jaj, elfelejtettem mondani. Megtaláltam a kocsiban a napi km-számlálót!!!!
Ha benyomja az ember azt a kis pöcök tekerőt, ami az óránál jön ki a plexiből, akkor átvált a napi számlálóra. Ááááááá...

A menüből nem érhető el sehogy, azt a kis fekete pöcköt kell benyomni.

(#14142) eattila válasza npera (#14133) üzenetére

eattila
(csendes tag)

Jobbulast itt is. Nalunk telapo nem jatszik. A jezuska is csak falami fedosztori. Annak is gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#14143) eattila válasza npera (#14141) üzenetére

eattila
(csendes tag)

Nalami is. Sot van trip a meg trip b meg full trip. Sot asszem a muszerfal vilagitas is ott allitodik.

[ Szerkesztve ]

(#14144) Studi válasza npera (#14141) üzenetére

Studi
(addikt)

Én meg realizáltam, hogy mivel megdeglett az ablakomsó szint visszajelzője, folyamatosan alacsony szintet jelez, így spórolásból nem mossa a fényszórókat. Azok már feketék voltak a mocsoktól...

szerk: de napi km-t legalább tudok számlálni! :D

[ Szerkesztve ]

"Life is too short to remove USB safely." --- https://www.flickr.com/photos/rstudi/ --- https://www.instagram.com/robertstudniczky/

(#14145) Grillo válasza npera (#14133) üzenetére

Grillo
(senior tag)

Én anno fiaméknál voltam télapó a bölcsiben, nem ismert meg, de azért eléggé furán nézett. Nálatok nem gyanús a dolog nekik?

(#14146) Phülöp válasza npera (#14141) üzenetére

Phülöp
(őstag)

én lerakom az autót a ház parkolójában délután, és tudom, hogy 70.8km volt aznap
ha munkaidőben lep meg a tudásvágy, akkor viszont 35.4km az aznapi megtett táv

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#14147) Phülöp válasza Grillo (#14145) üzenetére

Phülöp
(őstag)

télapó meg apu egyszerre kapott lábrázásos lumbágót
szerintem nem fog feltűnni
ezt előadva ráadásul el lehet terelni a figyelmüket

(#14148) Grillo válasza Phülöp (#14147) üzenetére

Grillo
(senior tag)

Látom illeszkedsz belefelé a helyi kultúrába. :DDD

(#14149) zetor2000 válasza eattila (#14143) üzenetére

zetor2000
(aktív tag)

Eléggé "trippes" kocsid van, cserélni kéne a kenderes wunderbaumot :)

(#14150) zetor2000 válasza eattila (#14140) üzenetére

zetor2000
(aktív tag)

Ezt kétlem, hogy szamócából lehet pálnikát főzni :) Azt be kell bizonyítani, és tesztelni kell mindenkinek, aki még kételkedik benne. :))

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.