Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) Grillo válasza npera (#14050) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem általános iskola végén, gimi elején volt párszor, gyorsan nőttem, vagy mittomén. Szar dolog, főleg, ha az embernek dolga is lenne.

(#14052) npera válasza Grillo (#14051) üzenetére


npera
újonc

Én egyik reggel a fiamat vettem ki az ágyból, de volt valami előtte és nagyon hülye szögben a valami fölött áthajolva emeltem ki jó mélyről. Na, ott reccsent meg valami. Azóta pedig nem tudtam pihentetni, így csak rosszabb lett. Mára beállt teljesen. Most jól megszívattam magam, mert egy székre leülni vagy felállni is fáj.

(#14053) eattila válasza npera (#14052) üzenetére


eattila
csendes tag

Én ma azt hittem, hogy át tudom lépni a lányom ágyát terpeszben oldalra. A fakeret szerint nem. Jól megnyomorgattam a lábam :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14054) Grillo válasza npera (#14052) üzenetére


Grillo
senior tag

Még a lányom volt csecsemő, mikor egyszer a kezemben volt épp, és rohadtul kellett tüsszentenem.
Annyi időm volt, hogy elforduljak minél jobban, és akkor nekem is meghúzódott a derekam. Utána hónapokig jött vissza lumbágóhoz hasonló fájdalom, meg merevség, volt, hogy alig tudtam járni. Fasza volt.

Öregek vagyunk már, na.

(#14055) Phülöp válasza Grillo (#14054) üzenetére


Phülöp
addikt

csak ti vagytok öregek
ezzel a lumbágóval meg minden csoda betegséggel
nekem csak porckorongsérvem van

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14056) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=T3qPcGzlIKo

Oszt rájöttem hogy haverék csinálják

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14057) Grillo válasza Gabibácsi (#14056) üzenetére


Grillo
senior tag

Most volt velük beszélgetés a Checkpointban.

(#14058) Gabibácsi válasza Grillo (#14057) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azt nem hallgatom, olvasni szeretek
De köszi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14059) npera


npera
újonc

Megpróbáltam "kikattintani" a hátamat úgy, hogy hason fekszem. Amikor átfordultam az ágyban akkor sikkongattam a gyönyörűségtől majdnem besz*rtam a fájdalomtól. Utána viszont elaludtam. Amikor felébredtem, akkor eléggé sokat filóztam rajta, hogy meg merek-e mozdulni, de végül csak fel kellett keljek fiziológiai szükségletek kielégítése céljából. Hát.... a csillagokat újra láttam. Most leültem és nem merek megmozdulni, nehogy beálljon megint. Most állati öregnek érzem magam.

(#14060) Studi válasza Jahno (#13964) üzenetére


Studi
addikt

Az első, Álom lángos az. Egyszer megtanítalak majd linkelni.

(#14061) Phülöp válasza npera (#14059) üzenetére


Phülöp
addikt

gondolom, kibírtad röhögés nélkül

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14062) Grillo válasza npera (#14059) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem a gyerekkori esetekben segített, ha tudtam lógni, pl. bordásfalon, vagy bárhol.
Bár nem tudom otthon mennyire vagy ellátva hasonló megoldásokkal.

(#14063) Jahno válasza ncc1701 (#14041) üzenetére


Jahno
őstag

Én is ezt hittem a Caninra, de aztán valaki lebénázott, hogy az a középszar tápok legalja. Görény kapott ilyet, mert más értelmes kaját nem akart megenni. Macskával most magamra hagytak, jött a vacsoráért. Kapott egy marok Berci néven futó szárazat, aztán kimértem az "Austrian pet food" konzervből kicsit és rögtön azzal foglalkozik.

Mondanám, hogy ha éhes akkor mindent meg fog enni, de én sem szívtam fel a seregben szinte semmit, hát még a tökfőzeléket.

(#14064) Jahno válasza eattila (#14053) üzenetére


Jahno
őstag

Az ilyen közlekedésekre nem merem leírni, amit én csinálok.

(#14065) Samott


Samott
addikt

Van a teremben egy ilyen pad:

(nyilvan csaj nelkul) :)

Miota hasznalom, azota nem faj a derekam, megdolgozza a gerinc melletti izmokat, es tartast ad. Azt, amit az irodai seggmeresztessel bukunk el. Nekem is tanacsoltak hogy segit. Segitett.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#14066) Jahno válasza FőDudu (#14046) üzenetére


Jahno
őstag

Sünnek nem jó, macskának meg ez a dolga.

(#14067) Jahno válasza Samott (#14065) üzenetére


Jahno
őstag

Sógornak odahaza van valami durvább, azon lóg 1-2órát, vagy alszik is. Elég érdekes, de biztos jó. Az ilyen valami fejjel lefelé lógós.

(#14068) ncc1701 válasza Samott (#14065) üzenetére


ncc1701
veterán

Hipernyujtó padnak hiíjják.

(#14069) Studi válasza Samott (#14065) üzenetére


Studi
addikt

terembe nem járok, de ilyen padot már láttam egy filmben,
hasznos... :DDD :DDD

(#14070) BobaHWSW válasza npera (#14047) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Van AA+ premium membershipem. A mobiltelefont fogom valasztani minden esetben. :N

(#14071) Jahno válasza ncc1701 (#14041) üzenetére


Jahno
őstag

Baze, ilyen cuccok nekem sem jutnak :-O

(#14072) Phülöp válasza Jahno (#14067) üzenetére


Phülöp
addikt

guga is ezzel gyúgyította ki magát, amikor meglepte a teniszkönyök vagy a fogfájás

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14073) JonesC válasza Samott (#14065) üzenetére


JonesC
csendes tag

Van csajjal is, csak az másik terem :)

(#14074) Jahno válasza BobaHWSW (#14033) üzenetére


Jahno
őstag

Én bármi mást is vettem volna, de ezt pont nem...

Igaz akukkal megfejtésekkel jól vagyok, akkor már legyen szivargyújtós aminek jó a hatásfoka. Akkuról inverterrel 230 voltra, aztán vissza 12és kapcsolós táppal valamire? 70%-a hőre és átalakításra foog elmenni.

Van már 18650es töltőm, arról 5 voltos USBt csinálok vagy célcuccba rakom. 7 Ah-s akkuk amiről 12 voltból mennek a fotós/videós cuccok, vagy rácsipizem a konvertert és töltheti a mobilt, Sony fényképezőket, GPS-t, jedi kardot, drónba a lipo akkukat és ami még nem jutott eszembe. Nyilván megy róla a málna külső kijelzővel. 2 akku + töltő kb. 10ezer forint a 2 akku töltővel együtt. Főleg mert egy elbaszott bizniszből maradt a nyakamon :-D Élettartamban sem rossz ha 5+ éve bírja a kiképzést. Technológia változik, de ez még stabilan itt van velem akármire, ha erdő közepére kell egy wifis oszlop vagy IP kamera, akkor az.

(#14075) Jahno válasza Phülöp (#14072) üzenetére


Jahno
őstag

Fogfájást valami parlagfüves töméssel építette be.

(#14076) npera


npera
újonc

[link]

Ez volt korábban az ARMA? Vagy ez egy teljesen másik cucc? Elképesztő részletesek a modellek.

(#14077) Jahno


Jahno
őstag

Ehh, macskának amit kiraktam Berci kaja az kutyatáp. Mellé a kutyás konzerv után maradt valami zselés anyag, azt kikapartam és szétnyalta. Nem is értem miért bordás a konzerv.

(#14078) Gabibácsi válasza Jahno (#14075) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezt a gameboyt bebuktam, vegyek másikat? Vagy vissza lehet írni az embernek?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#14079) Jahno válasza npera (#14076) üzenetére


Jahno
őstag

Mi keményebben nyomjuk:

(#14080) Jahno válasza Gabibácsi (#14078) üzenetére


Jahno
őstag

Belerúgok, de szakértsük meg... Apicsábabocsmá....

(#14081) hokuszpk válasza npera (#14052) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

legegyszerubb megoldas egy fitness labda, napi min. 1 orat ulok rajta, eleinte pokolba kivantam, de aztan helyrejottem, es mar nem is tudom mikor allt be utoljara a derekam.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#14082) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#14083) hokuszpk válasza Jahno (#14079) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ne is mondja, most kapcsoltam ki a Funt, mert akkora egy kotsoggep, hogy iden még nemvoltennyireaz.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#14084) BobaHWSW válasza Jahno (#14074) üzenetére


BobaHWSW
újonc

?

Bocs, nem vagom annyira a dolgokat. Ez szivargyujtorol megy.

(#14085) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

December 20-án megszületett Csaba fiunk:

:B

(#14086) -NoVa- válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor gratula. Korai ajándékbontás.

(#14087) zetor2000 válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sok boldogságot hozzá, és mégtöbb végigaludt éjszakát...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14088) Grillo válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


Grillo
senior tag

Grat, szép formás baba.

(#14089) Phülöp válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


Phülöp
addikt

gratulálok :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14090) Sipi- válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


Sipi-
tag

Gratulálok!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#14091) ncc1701 válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


ncc1701
veterán

Grat! Sok szülinapja nem lesz megünnepelve, a karácsony miatt. :) Nagybátyám járt így, 25-én született, és János. Úgyhogy neki egyben van a karácsony, szülinap, névnap.

(#14092) Jahno válasza BobaHWSW (#14084) üzenetére


Jahno
őstag

De inverter és 230 volt vagy izé, felétek nem tudom mi van, lehet 110 voltot csinál. Azt meg a táp visszaalakítja 12re, ahonnan indult. Csak jó nagy veszteséggel, hogy töltsön. Sima szivargyújtós töltő sokkal jobb lett volna. Nem pazarol, nem fűt feleslegesen és hatékonyabb. 150 wattot ha bruttóban nézzük akkor csak rosszl jön ki.

(#14093) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


Jahno
őstag

Há mondhatták volna. És azt is tudtam, hogy nekem valami dráma lesz. Akkor van még 5-6 napom. Szerintem belefér :-P Megbeszélem a főnököddel.

(#14094) eattila válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


eattila
csendes tag

Gratula!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#14095) qnadam válasza Studi (#14004) üzenetére


qnadam
veterán

oké, de Jahno autója egy seat ibiza :)
szerencsére a 407 nálunk 16-os felnin gurult, és használt téliket kapott (valami kevéséves michelint) egész elfogadható pénzért, szóval a vevő se járt rosszul azzal, hogy azt is megkapta hozzá, meg nekünk se fájt annyira. mondjuk utólag szerintem neccesen belefért volna az is, ha marad nyárin december elejéig, de ki tudta előre, mikor jön a vevő.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14096) qnadam válasza FőDudu (#14029) üzenetére


qnadam
veterán

Allitom az allatok dragabb kajat esznek mint en :)

persze, mert a macska nem a munkahelyeden eszik ingyen :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14097) qnadam válasza npera (#14047) üzenetére


qnadam
veterán

van olyan automata, ami engedi ezt?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14098) qnadam válasza Jahno (#14063) üzenetére


qnadam
veterán

az agarak kb bármit megennének (oké, a hosszúfülű kicsit kevésbé bármit), még hálásak is lennének érte, de nem cél, hogy telefingják a lakást és összefossák az utcát. esetleg mindezt fordítva. mi sem eszünk s-budget párizsit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14099) qnadam válasza NauTiLUS_HUN (#14085) üzenetére


qnadam
veterán

nagy gratu :R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#14100) qnadam válasza ncc1701 (#14091) üzenetére


qnadam
veterán

nekem szerencsére van egy szeptember 9-i lehetőségem névnapolni, és nem voltak seggfejek a szüleim, így azt is tartották mindig. a január 5. meg már elég messze van :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.