Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120950) Jahno


Jahno
őstag

Ejjj, jól alakul a hét. Előzőleg az egyik HÉV betolta a másikat a végállomásra. Utána villamossal volt hasonló. Asszony a busszal szívott be, én kb. mindennel is.

Itt a Moszkván már sejtettem, hogy valami húzósabb dolog miatt zavarodott össze a fél város:

Délután haver jönne nekem egy sörrel, már írt, hogy nem ér ide 5re, mert elütött valakit a vonat. Én meg kerülni akartam egyet, de a 74es pont kihagyja azt a megállót.... Tegnap is persze pont akkor értem oda a Margit híd közepére, mikor a mentősök érkeztek meg egy lemerült futót feltölteni. Szerencsére villamosnak ez sok a akadályt nem jelentett, de buszon utazókat már nem irigyeltem túlzottan, fellehajtó sávokba keresztbeálltak rendőrautóval és se ki, se be, se nyő....

Sok hülye meg ott duzzog a megállókban, mikor Futár is kiírja, bemondják minden megállóban 5 percenként, de még távolabbi villamosokon is, hogy ez meg az nem jár. Igaz mire optimalizálnál arra vagy vége vagy úgyis mindegy, csak sodródni kell és kész, oszt ezen esetek nagy részében sem a BKV-t szidni meg 1 perc után vonyítani az oda nem teleportálni képes mentesítő járatokra.

Nem tudom mi lesz ma, de hazafelé tuti kigyullad alattam a villamos. Vagy minimum defektet kap. Majd iszom ellene egy sört :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.