Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113151) blueboi69 válasza zetor2000 (#113150) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Remélem nem! :DDD

(#113152) qnadam válasza zetor2000 (#113148) üzenetére


qnadam
veterán

nekem nem söröm lett, hanem ilyen bizbaszom.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#113153) eattila válasza qnadam (#113152) üzenetére


eattila
csendes tag

Én sima tag vagyok, mondjuk elég ritkán is lépek be....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113154) Phülöp válasza qnadam (#113152) üzenetére


Phülöp
addikt

Te is a semmire kaptad?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113155) zetor2000 válasza Phülöp (#113154) üzenetére


zetor2000
senior tag

Valszeg a nem semmire.
A "Legend" rangot az kapja, aki... és akkor ott a Wiki... :)

"Követelmények:
• Több, mint 52 hete regisztrált
• Legalább 1 TiB feltöltött adatmennyiséggel rendelkezik
• Havi helyezése jobb, mint 3 000,
VAGY
• 10 TiB feltöltött adatmennyiséggel rendelkezik
• Havi helyezése jobb, mint 3 000.
Előnyök:
• Láthatja más felhasználó futtatott torrentjeit annak profiljában
• Használhatja a könyvjelzők funkciót
• Használhatja a kiterjesztett keresést (opciók: Címben, Leírásban, Feltöltő nevére, Címke)
• Kérhet új torrentet a kérések menüben
• Használhatja a felhasználó keresőt
• Küldhet meghívót
• Igényelhet egyéni rangot
• Wiki cikkeket hozhat létre
• Láthatja más felhasználó pontjait, feltöltési adatmennyiségét és helyezését annak profiljában
• Hozzáférhet a nyilvános log-hoz
• Opcionálisan kikapcsolhatja a reklámokat az oldalon
Korlátozások:
• Naponta feltölthető torrentek száma: 30
• A feltölthető torrent mérete: nincs minimum
• Havonta elkövethető hit'n'run-ok száma: korlátlan
Lefokozás:
• Ha a hónap végén a helyezése rosszabb, mint 3 000, automatikusan átkerül Elite rangba.
• Ha a hónap végén a helyezése rosszabb, mint 50 000, automatikusan átkerül Tag rangba.
A rangot minden hónapban újra kiosztjuk az éppen aktuális hó végi lista alapján.
A havi helyezést minden hónap első napján, a lista lezárásakor (00:01 - 01:00) nézzük, és a rangot a következő hónapra osztjuk az összes feltételt teljesítő felhasználók számára."

Azaz valszeg jó sokat osztott vissza... Én Elite vagyok, az azt jelenti, hogy nem osztottam annyit vissza. De nem a "semmire" kapja a T. felhasználó. Nem csak letöltés van, hanem vissza is adunk a népnek. Én jelenleg a top 25K ban vagyok, qnadam meg a top 3K ban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#113156) qnadam válasza Phülöp (#113154) üzenetére


qnadam
veterán

nyomát nem látom annak, hogy kaptam volna bármit, fizetni meg biztos nem fizettem érte.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#113157) qnadam válasza zetor2000 (#113155) üzenetére


qnadam
veterán

de legend eddig is voltam, bizbasz viszont nem rémlik, hogy lett volna a nevem mellett.

egyébként annyira sokat nem osztottam vissza (200 tb 17 év alatt, az szerintem nem olyan sok), szerintem inkább az életben tartott régi torrentek számítanak sokat. meg a seedben lévő 560 torrent, ami most engem is meglepett.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#113158) Phülöp válasza zetor2000 (#113155) üzenetére


Phülöp
addikt

Én meg az utóbbi 3 évben csak havi 1-2 dolgot töltök le, de valamire kaptam a korsót, ami az én esetemben a 10 db-os hit and run szabályt kilövi, viszont nem tettem érte semmit, és semmilyen értesítést nem kaptam se a változásról, se az okról. Ezért kérdeztem úgy, hogy a semmire kapta-e.

És a 8.5 TB se az utóbbi 3 napban jött össze, bár benne vagyok az első 310ezerben vele...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113159) npera


npera
újonc

Offtopic, vigyázat. Ráadásul marketing anyag is. De talán érdekes. Átlátszó házban osztómű kenése különféle olajokkal.

Nem mondom, hogy ilyet láttam élőben, de nem is tagadom.

Ehhez nagyobb 3D-printer kell :B :C

(#113160) zetor2000 válasza Phülöp (#113158) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igazából a Wiki felületen és a fórum első pár oldalán se találtam érdemi infót a korsóról, meg a haverjaikról. Lehet kérni valami egyéni rangot egy adott felhasználói kaszttól, de azt kérni kell, és azt tudná az ember, hogy kérte. A korsó nekem is van, de nem látnám, hogy a meghívottaim bármire is előfizettek e vagy ilyesmi. Úgyhogy passz...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#113161) blueboi69 válasza npera (#113159) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szemet gyönyörködtető!

(#113162) qnadam válasza npera (#113159) üzenetére


qnadam
veterán

ilyen videók készítésével egész szívesen foglalkoznék. nincs munkaerőfelvétel nálatok? :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#113163) Sipi- válasza npera (#113159) üzenetére


Sipi-
tag

Minimális minőségbeli különbséget veszek csak észre eközött és a saját készítésű drónvideóid között. :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#113164) Jahno válasza Sipi- (#113163) üzenetére


Jahno
őstag

Haverjaim indultak mindenféle 10 perces kisfilmekkel művészfesztiválokon. Linkeljem, ki nézi meg?

(#113165) Phülöp válasza zetor2000 (#113160) üzenetére


Phülöp
addikt

korso akkor jar, ha vagy te, vagy vmelyik meghivottad elofizet
utóbbirol kapsz ertesitest, elobbirol meg egyertelmu, hogy tudsz, ha ugy van
legalabbis eddig ez volt

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113166) Phülöp válasza Jahno (#113164) üzenetére


Phülöp
addikt

mindenkit befogadunk

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113167) hobizoli válasza Jahno (#113076) üzenetére


hobizoli
nagyúr

bekapcsoltam most... nem villog sargan az az ize, es 100% toltotseget jelez

kiveve a dokkolobol is mukodik akksirol... bar azt meg nemtom meddig :DDD

több drón kell ;P

(#113168) Jahno válasza Phülöp (#113166) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor Szabitól Rúzs és vér: [link]
Gáborék filmje: One of the Missing: [link]
és Utolsó esély: [link]

Így hirtelen. Én még hümmög rajtuk, pedig nem is bonyolultak :F

(#113169) Phülöp válasza Jahno (#113168) üzenetére


Phülöp
addikt

az első eléggé rendben van, a többit majd holnap

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113170) Jahno válasza Phülöp (#113169) üzenetére


Jahno
őstag

Én elsőre elég furán néztem rá, de meg is mondta, hogy ez nem Hollywood lesz. Meg persze a stílusirányzatot is próbálta felvázolni de sejtheted mennyit értettem belőle :-D Neki még tán lesz egy filmje, most tarhálom el a linket.

(#113171) npera válasza qnadam (#113162) üzenetére


npera
újonc

Sajnos már van egy fotós/videós részleg, ahol elég komoly cuccokkal nyomulnak a jóemberek. A fenti tevékenység drónos felvételeket is magába foglal. Ráadásul olyan kategóriás cuccokkal repülnek, ahol már külön személyzet van a gépre, a gimbalra és természetesen szpotter és "rendező" is áll mellettük.

(#113172) npera válasza Sipi- (#113163) üzenetére


npera
újonc

A feliratozásban még van hova fejlődniük, azt nagyon oda szoktam kenni a videóimban :B :C

(#113173) npera válasza hobizoli (#113167) üzenetére


npera
újonc

Ha elkezdik a cellák szétnyomni a pakk házát, akkor azt már nem tárolnám a lakásban. Ha a 100% töltöttségről igen rövid idő alatt bezuhan alacsonyra vagy csak simán kikapcsol, akkor legalább egy cella bedájolt már.

Onnantól kezdve az az egy viszi magával a többit is tipikusan.

(#113174) Sipi-


Sipi-
tag

Allianz nem akarja asszony Yarisát biztosítani. Az idei 24ezer/év (B9) díj után 44ezerről (B10-ben) küldtek értesítőt (május közepi fordulónappal). Megadtam a km adatot, így már lement 38ezerre. Másik biztosítónál ugyanez 27ezer, 11ezer forintot megér nekem néhány kattintás.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#113175) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#smax

Fú skacok.. tegnap este rámírt az a valaki, aki annak idején ajánlotta az eladót. Nagyon nagyon próbálta bevédeni, csomó részletet tudott a dologról, és gyanús volt, hogy ugyanúgy használ írásjeleket szóközzel, mint az eladó, valamint miután elköszönt, az eladó is online lett a messengeren pár perccel később :D
Erős gyanúm van, hogy ugyanaz a személy. Szóltam adminnak is, ő mondta, hogy a csoportnak van ügyvéd partnere és segít.
Bazzeg, pedig azt hittem vége lesz... :U

(#113176) Samott válasza blueboi69 (#113175) üzenetére


Samott
addikt

Ez a sztori egyre jobb. :) Az a lenyeg hogy tul vagy rajta es igazabol nem buktal rajta (annyi ertekvesztesed barmivel lett volna, berelni meg ennyi penzert ennyi idore semmit nem tudtal volna).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#113177) blueboi69 válasza Samott (#113176) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Pontosan így látom én is!
Kicsit azért könnyebb, hogy nincs a nyakamban az autó és lassan már tényleg csak nevetek az egészen. A másik tag, aki pereskedni akar, neki még ott az autó, ő frusztráltabbnak tűnt.

Viszont jó döntésnek érzem, hogy leírtam a csoportban a story-t, hátha előkerülnek mások is.

(#113178) eattila válasza Sipi- (#113174) üzenetére


eattila
csendes tag

Én későn kapcsoltam, már nem fért volna bele, hogy még le is mondjam, stb. Majd jövőre.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113179) eattila válasza blueboi69 (#113175) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha már eladtad, akkor minek ügyvédezel meg foglalkozol vele? Az, hogy szóban mennyi gart ígért, meg hogy, az egy gyenge lepkefing. Bizonyítani amúgy sem tudod.

Örülj, hogy túl vagy rajta. EOF. Nem?

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113180) Phülöp válasza eattila (#113179) üzenetére


Phülöp
addikt

Támogatja azt, aki még benne van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113181) Jahno válasza npera (#113173) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek még békebeli cuccok, nem púposodik annyira, de attól függ melyik fajta akku, az élénél a műanyag fárad el és reped meg. Én kidobtam belőle a cellákat, aztán ne legyen lukas a gép alja. Másikat még kicsit faragnom kell, mert csuklótámaszos akku van benne, ott egyelőre lóg a fél bele :DD

(#113182) Jahno válasza eattila (#113179) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért nyelte be Ő is, mert akik előtte voltak hasonló szituban, azok nem ugráltak.

(#113183) eattila válasza Phülöp (#113180) üzenetére


eattila
csendes tag

Mondjuk én úgy értettem, hogy az ügyvéd neki segít. Azért kérdeztem.
De már az autó sincs nála, szerintem ez max lelki támogatás. Bár az is valami.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113184) eattila válasza Jahno (#113182) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobban is járt szvsz így, mint pereskedéssel. De a faszi folytatni fogja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113185) blueboi69 válasza eattila (#113179) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Majd a másik tag fogja perelni, neki lehet van papírja is a garanciáról. Én nem szándékozom kezdeményezni mindezt. De mostmár ha van rá lehetőség, akkor fingassuk meg a csávót.

(#113186) eattila válasza blueboi69 (#113185) üzenetére


eattila
csendes tag

Most szerkesztettem az előzőt, szóval úgy értettem, hogy neked segít az ügyvéd. A másik faszit értem, hogy perel. Meg azt is aláírom, meg kell fingatni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#113187) Jahno válasza blueboi69 (#113185) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán majd ha Kiskunszicíliába kell járkálnod véletlenszerű időpontokban bíróságra tanúskodni, akkor lehet újragondolod.

(#113188) npera válasza blueboi69 (#113185) üzenetére


npera
újonc

Én csak akkor mennék bele pereskedésbe, ha kábé végtelen időm és idegrendszerem lenne. Meg pénz, ha fordítva sül el a dolog.

(#113189) npera válasza Sipi- (#113174) üzenetére


npera
újonc

Nekem 6483 / év a kocsira a biztosítás, ami havonta HUF-ban 19,2k. Szóval majdnem annyi, mint neked évente :B

(#113190) Sipi- válasza npera (#113189) üzenetére


Sipi-
tag

Pedig Toyota-Toyota. Csak néhány év és néhány km van a kettő között (földrajzilag is) :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#113191) Sipi- válasza blueboi69 (#113177) üzenetére


Sipi-
tag

Arra jó volt, hogy kipróbáljad akarsz-e dízel egyterűt. Feleséged nem mondogatja, hogy mégis benzines kellett volna? :DD
Azt nem emlegetem fel (de :DD ), hogy többen is írtuk, hogy ez a garis dolog túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#113192) zetor2000 válasza blueboi69 (#113185) üzenetére


zetor2000
senior tag

És akkor most jön megint egy bajor 7er/5er/3er, v12 / V8 / sorhat / 4henger / szívódízel? :D
Vagy marad a bazi méret, Ford Galaxy / Smax kategória?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#113193) -NoVa- válasza zetor2000 (#113192) üzenetére


-NoVa-
őstag

Családilag körbeálltunk egy rendes klasszikus Mini-t, és eldöntötte mindenki, hogy simán beleférnénk és városi mászkálósnak ideális lenne :D

(#113194) npera válasza -NoVa- (#113193) üzenetére


npera
újonc

JCW GP?


Vagy eredeti cuccot?

(#113195) Vodike válasza npera (#113194) üzenetére


Vodike
tag

Szerintem az eredeti, abban van hely bőven:

exTiga

(#113196) -NoVa- válasza npera (#113194) üzenetére


-NoVa-
őstag

Eredeti, a lányom értékelte benne, hogy végre valami felett átlát kényelmesen. Az aktuális az túl reális, pont el isférne egy a Subaru vagy a Honda helyén a ház előtt, nem olyan földhözragadt dolgokról kell álmodozni.

(#113197) Sipi- válasza -NoVa- (#113196) üzenetére


Sipi-
tag

Akkor már nem lenne poén amikor abba az életkorba jutnak a gyerekek, hogy a szárítógép utáni zokniválogatásnál komoly fejtörést okoz, hogy a megfogott zokni a Tied vagy a gyereké.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#113198) zetor2000 válasza -NoVa- (#113193) üzenetére


zetor2000
senior tag

Klasszikus Mini nagy kedvencem nekem is. Az új se néz ki rosszul, de a motorjairól nem sok jót hallani. Legalábbis bizonyos Herceg motorok nem a legjobbabbak.
De az eredeti Issigonis féle az pöpec. Pláne amiket valami rallira készítettek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#113199) npera válasza zetor2000 (#113198) üzenetére


npera
újonc

(#113200) Grillo válasza Bujdy81 (#113124) üzenetére


Grillo
senior tag

Grat, nekünk is 19 lesz idén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.