Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97408) Grecky válasza beg (#97406) üzenetére


Grecky
senior tag

Tudom, h root kell hozzá, nyugalom. ;)
De valószínűleg nem írom le érthetően a dolgot, vagy én nagyon nem értek valamit.
Leírom a teljes sztorit újra, hátha így érthetőbb lesz:
A google keyboard appról lenne szó, ami alapértelmezetten rajta van a telefonom gyári, törölhetetlen alkalmazásai között. A v4-es verzióval semmi gondom nem volt, de amióta lefrissült v5-re egy nagy fosch lett az egész (elnézést a szóhasználatért).
Ha eltávolítom a frissítéseket, majd a legutolsó használható v4-re felfrissítem (amit lementettem még a v5 előtt), minden szép és jó, de a play store felajánlja a frissítést hozzá, ami zavar.
Azt szeretném, ha nem jelezne az áruház, hogy van újabb. A zipsigner nem segített, mert ha az azzal aláírtat telepíteném rá, az az üzenetet írja, hogy az alkalmazás nincs telepítve, magyarul nem települ.
Arra gondoltam, úgy át lehetne verni, hogy magasabb verziószámot adnék meg a v4-es apk-ban valahogy, mint a play-es legfrissebb, majd aláírnám, és úgy telepíteném,
Lényegében ehhez kellene segítség.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.