Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97901) Heisenberg69 válasza ollie (#97889) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Sima "Fájlkezelő" a neve. LG G4 telefonom van. Tudok vele mem. kartyára is másolni.
Arra nem tudom, hogy jó-e a Solid, meg majd szeretnék egy közös mappát a PC-vel amit látok a telefonról is, meg a gépről is, és szinkronizálni lehessen, csak még nem tudom hogy kell beállítani. :B

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#97902) #79335424 válasza zebede (#97900) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Költői" kérdés volt, teljesen értelmetlen lenne oda saját elérést beírni. A TC FTP pluginja csak kliens módban használható, szerver módban nem. Pl. csak TC -kkel nem tudsz FTP fájlátvitelt összehozni két Androidos eszköz között. Két Solid Explorer -rel viszont igen.

(#97903) kisspall válasza #79335424 (#97902) üzenetére


kisspall
aktív tag

Az FTP szerver funkció hol található benne? Átböngésztem, de nem akadtam rá.

(#97904) Probert75 válasza Heisenberg69 (#97901) üzenetére


Probert75
addikt

(#97905) #79335424 válasza kisspall (#97903) üzenetére


#79335424
törölt tag

Menü -> fájlmegosztás, és már dobja is az FTP kiszolgáló (szerver) konfig felületét.

Probert75:
Köszi! Nekem nem volt türelmem ilyen step by step -hez!

Heisenberg69:
Ez alapján Solid -ban is be tudod lálítani. Menü -> hálózat -> SMB alatt találod a konfig felületét. Annyit hozzátennék, hogy egy otthoni hálózatnál sztem alap, hogy a router -ben statikus IP -ket adunk a saját eszközeinknek. Így mindíg csak egy gombnyomás lesz a csatlakozás.

[ Szerkesztve ]

(#97906) Probert75 válasza #79335424 (#97905) üzenetére


Probert75
addikt

Ha a PC-n már egyszer megosztottad, akkor többet nem kell, csak ha újratelepíted a winfost. Egyébként utána már pár érintés és megy az ES-ben minden.

(#97907) csadi0011


csadi0011
őstag

Google alkalmazással ismertettem fel zenét. Fel is ismerte, de elfelejtettem leírni. Megtalálható valahogy? Nem találom. Google mindent elment, ezt nem?

(#97908) beg válasza csadi0011 (#97907) üzenetére


beg
veterán

Google Play Sound Search

Amúgy pedig:

If you're using Android 6.0 and up: To view your search history, go to Google Play Sound Search. You'll see all searches from before you updated to Android 6.0, but new searches won't be saved to your account.

If you're using a version lower than Android 6.0: Follow the instructions below to view your search history.

Next to "What's this song?," touch the clock icon Sound Search clock.
Review your previous searches.
To view a song in the Play Store, touch the title.
To delete your history, touch the Menu icon Store three-dots menu > Clear all.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97909) csadi0011 válasza beg (#97908) üzenetére


csadi0011
őstag

Én is néztem ezt, de ez más. Ez a Sound Search for Google Play alkalmazás. És csak annak az előzményeit hozza be. Én a Google alkalmazással kerestem zenét, és azt keresem.
Vagy a 2 ugyan az és a "but new searches won't be saved to your account" arra is vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#97910) beg válasza csadi0011 (#97909) üzenetére


beg
veterán

Igen, feltéve ha you're using Android 6.0 and up

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97911) air válasza KurtCobain (#97884) üzenetére


air
nagyúr

Használható vele a Classic is?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97912) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Sziasztok.

Kivitelezésre lennék kiváncsi, adott a pc-men egy mappa és mondjuk a telefonon készitett mappa pl. Shared. Progival vagy beállítással hogy tudom megoldani, hogy automatikusan össze szinkronizáljanak.
Például berakok a pc mappába 2- 3 filet, nem kell semmihez sem nyúlnom, hanem a telo automatikusan figyeli a mappát x percenként, és ha friss valamit talál, már szívja is át.
Válaszokat előre is :R

(#97913) Heisenberg69 válasza Probert75 (#97904) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm Probert75 és Somatom!! :R
Megpróbálkozok vele! :B

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#97914) beg válasza FreedomHUN (#97912) üzenetére


beg
veterán

FolderSync
Próbának a Lite is elég.
The lite version contains ads, only allows two accounts and has no sync filters or Tasker support.
The pro version has no limitations. In all other regards the pro and lite versions are identical.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97915) csadi0011 válasza beg (#97910) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem értem, hogy annak mi köze van hozzá. Szerintem az mindkettőre vonatkozik. De nem 6.0-t használok és nem is azt az alkalmazást. Furcsa, hogy nincs a keresési előzményekben sem. Először venném hasznát, hogy a google mindent elment rólam, erre ezt mégsem.

(#97916) air válasza air (#97911) üzenetére


air
nagyúr

Úgy látom ez a Solid Explorer Summer Sale csak a materiálos 2.0-ra vonatkozik, és a Classic-ot nem nyitja.
Pedig régebben arról volt szó, hogy a két verzióhoz elég egy licencet megvenni.
IAP-ról lehet valahogyan visszatérítést kérni?
Csak email a fejlesztőknek, hogy törölje?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97917) beg válasza air (#97916) üzenetére


beg
veterán

A Play-es kontakt email címre lehet írni ilyen esetben. Fejlesztő hozzáállásától függően meg lehet velük egyezni, IAP-ot is és 2 órán túli vásárlást is vissza lehet így igényelni, de nem kötelező.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97918) air válasza beg (#97917) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97919) Bozek válasza air (#97916) üzenetére


Bozek
nagyúr

Böngészőben a Play áruházban kiválasztod a Fiók menüpontot. Ott megkeresed az IAP-ot, majd a végén lévő 3 pontra kattintva kiválasztod a Hibajelentést, majd I no longer want this purchase (de szerintem ilyen rövid idő alatt akár az I purchased by accident is működhet). Leírod alul a problémádat angolul és hátha visszaadják így is a pénzed. Bár én még csak egyszer próbáltam, akkor se IAP-ot, hanem rendes árat kértem vissza, mert közben ingyenes lett a játék.

Ha ez nem megy, akkor még írhatsz a fejlesztőnek.

Egyébként meg a két verzióhoz elég egy licencet megvenni, viszont gondolom ez az IAP-ra nem vonatkozik. Ha a kulcsot a Play-ből veszed meg közvetlenül, akkor menni fog szerintem mindkettővel. Legalábbis régebben nekem ment.

(#97920) #79335424 válasza Bozek (#97919) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem is ment, csak az új nem tetszik, maradtam a Classic -nál.

(#97921) Nestle1


Nestle1
csendes tag

sziasztok! Segítséget kérnék, ELhiszem hogy sokaknak értéktelen a Clean Master alkalmazás,, nekem tetszik hogy sok minden elvégezhető vele a felülről lefele húzható értesítési menünél is sok minden benne van ez fontos.. minden telómon rajta volt de most egy ideje annyi és olyan sok reklám van benne hogy elviselhetetlen :@
a lényeg hogy hogyan mivel tudnám megnyitni az apk-t szerkeszteni ads-okat kivenni ilyesmi.. vagy net hozzá férését letiltani? ilyesmi? köszönöm.

(#97922) air válasza Bozek (#97919) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.
Megnézem, de lehet, hogy megpróbálok megbarátkozni az új dizájnnal is.
Egyébként a 2.0-hoz (most?) nincs a Play-en fizetős kulcs, csak a Classic-hoz.
Ha úgy nézem, hogy a Classic-ot megveszem 465-ért és megkapom hozzá a 2.0-t is, vagy csak a 2.0-t veszem meg IAP-pal féláron, akkor tulajdonképpen ugyanott vagyok pénzügyileg. Vagy 2 program "dupla áron", vagy 1 féláron. Így belegondolva, micsoda akció! :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97923) aprokaroka87 válasza Nestle1 (#97921) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Olvasd el az összefoglalót,ott van ajánlat reklám blokkra.

Amúgy mutasd már meg szerinted mi miatt jó a clean master,mi olyat tud.
Egy screenshot jó lenne

(#97924) Bozek válasza air (#97922) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annak akció, aki csak a 2.0-t akarja használni, nem a régit. Egyébként sokáig én se akartam váltani, de aztán csak meggyőztem magam.

(#97925) air válasza Bozek (#97924) üzenetére


air
nagyúr

Jah, ezen vagyok most én is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97926) darvinya válasza #79335424 (#97887) üzenetére


darvinya
titán

TC is tudja kiegészítővel, Régi ES is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97927) #79335424 válasza darvinya (#97926) üzenetére


#79335424
törölt tag

Te is kezded? Olvass vissza, vagy vázold légyszi, hogy hogyan kell konfigolni a plugint a szerver módhoz!

(#97928) ux1 válasza #79335424 (#97927) üzenetére


ux1
addikt

Es Pro:
3 vonal - Távoli gyors elérés

A ki írt ip+port-on máris eléred a készüléket FTP-n.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#97929) #79335424 válasza ux1 (#97928) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, az ES nem kétablakos. Én ahhoz vagyok szokva, nekem az a kényelmes.

(#97930) gyuribácsi88

Sziasztok, nem tudom hogy jó helyen kérdezem e, ezért inkább off-ba teszem a kérdésemet.

Olyan applikációt hogyan tudnék használni, ami nem támogatja az adott országot (Magyarországot). Tehát röviden ezt írja "az applikáció az ön régiójában nem elérhető", ki lehet valahogy kerülni ezt a fajta "tiltást"?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97931) beg válasza gyuribácsi88 (#97930) üzenetére


beg
veterán

A google fiókod lokalizációja határozza meg. Ha esetleg kiköltözöl Üzbegisztánba, akkor a weben átírod, utána az esetleges üzbég régiózáras appok megjelennek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97932) ux1 válasza #79335424 (#97929) üzenetére


ux1
addikt

Miért is kell két ablak hogy ftp szervert csinálj a telefonból? :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#97933) #79335424 válasza ux1 (#97932) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell. Az eredeti kérdés az volt, hogy miben jobb a Solid, mint más fájlkezelők. Erre írtam, hogy kétablakos, és tud FTP, valamint Webszervert. Ez nyilván csak annak előny, aki a kétablakos elrendezést szereti.

(#97934) #61600768 válasza gyuribácsi88 (#97930) üzenetére


#61600768
törölt tag

Valamelyik vpn appal elbújsz egy amcsi cím mögé a telón pedig átálítod a nyelvet angolra és kész.

(#97935) Melack


Melack
veterán

Tudtok olyan szótár progit, ami Chrome-mal müködik együtt, és a kijelölt szót/szavakat pop-up szerű ablakban mutatja?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#97936) csadi0011 válasza Melack (#97935) üzenetére


csadi0011
őstag

Google Fordító alkalmazásnak van egy Fordítás koppintással funkciója. Az hasonló. Beállításokban elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#97937) darvinya válasza #79335424 (#97927) üzenetére


darvinya
titán

Bocs, előbb írtam míg végig olvastam.
Viszont van WiFi direkt plugin, ami 2 telo között is működik, és csak 1x kell megcsinálni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97938) SharpSA


SharpSA
veterán

Az evernote-ban lesz pár kedvezőtlen változás. Tud valaki ajánlani hozzá hasonló programot (netán onenote?)? Nem sokat használom, de azért van oda gyűjtve pár okosság.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#97939) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Van olyan alkalmazás, aminek segítségével (lehúzható állapotsorból vagy widgetről) válthatók a gyárilag beépített energiagazdálkodási állapotok? Konkrétan egy HUAWEI P8 készülékről van szó.

(#97940) pvt.peter válasza SharpSA (#97938) üzenetére


pvt.peter
őstag

Google Keep ?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#97941) SharpSA válasza pvt.peter (#97940) üzenetére


SharpSA
veterán

Abba is lehet komplett weboldalt, cikkeket menteni képekkel? Rendszerezni témák alapján?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#97942) tuareg85 válasza SharpSA (#97941) üzenetére

A változás engem is érint, viszont én gyorsan ki is próbáltam és a következőt találtam: egyelőre nem lehet egy linkkel egy egész weboldalt lementeni. Ajánlja erre a chrome plugint, de az is csak az url-t menti a note-ba. Ha pedig kijelölöd és bemásolod, akkor elveszt minden formázást. Arra pedig, hogy ezt megtedd mobilról, egyáltalán nem találtam módot.
Ha valaki képben van, hogy hogyan áll ezzel a OneNote, megoszthatná ide.
BTW érdemes lehet azokért a szolgáltatásokért fizetni, amiket komolyan használsz, végülis ők is pénzből élnek, én pl. még gondolkodok rajta, de nem kizárt, hogy egy évre befizetem az evernote-ot.

(#97943) SharpSA válasza tuareg85 (#97942) üzenetére


SharpSA
veterán

Fizetek is érte, ha van értelme, azonban ennyit nem fogok, mert tényleg ritkán használom.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#97944) Bozek válasza SharpSA (#97941) üzenetére


Bozek
nagyúr

Erre a célra még mindig a Pocket a legjobb szerintem. Van Chrome plugin-ja is, szóval akár PC-n is menthetsz bele, amit utána normális tördeléssel el tudsz olvasni a mobilon. De én például a gReader-ből is küldtem már át oda anyagokat.

[ Szerkesztve ]

(#97945) SharpSA válasza Bozek (#97944) üzenetére


SharpSA
veterán

Na az is jó ötlet, megnézem most milyen.
Chrome... Azt nem használom, nagy zabálógép minden platformon... és más baja is van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#97946) t181 válasza SharpSA (#97941) üzenetére


t181
senior tag

Ahogy fentebb írták, cikkekre, weboldalakra, stb. a Pocket szerintem is jobb. Linkeket Pocket-ba, minden mást pedig Keep-be mentek.
Mindkét alkalmazásnál lehet label/tag-eket használni, így jól rendszerezhető mindkettő.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#97947) Bozek válasza SharpSA (#97945) üzenetére


Bozek
nagyúr

Chrome-on kívül van Firefox, Safari, Opera és Edge plugin is. Azért a Chrome-ot írtam, mert PC-n én azt használom.

(#97948) SharpSA válasza Bozek (#97947) üzenetére


SharpSA
veterán

Persze, ezt tudom és gondoltam, hogy te azt a böngészőt használod, semmi probléma. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#97949) Deck


Deck
titán

Támogatás céljából megvettem a Magyar AMdroid órát. Kifizettem az egyik telefonon majd raknám fel a másikra és és ott nem érzékeli.. Utálom az appon belüli vásárlást.. Felrakhatta volna normálisan..
Ötletek, hogy a másik készülékemen is jó legyen? :W

Tuti nem fogom újra megvenni. Jó, hogy nem minden készülékemre megveszem és ha telefont cserélek akkor újra.. Ugyanez fennáll a Swiftkeynél is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#97950) zsof Nokia válasza Deck (#50) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

A Call Blacklist nevű alkalmazással kapcsolatban érdeklődnék
Beállítottam két számot tiltásra, most nem tudom, hogy sms-re is tilt, ha az be van állítva vagy külön hozzá kell adni? :)

A lényeg lényegében lényegtelen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.