Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97851) pvt.peter válasza batai15 (#97656) üzenetére


pvt.peter
őstag

Epp ma vettem meg.
Hogyan tudok nyelvet valtoztatni benne?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#97852) Crytek


Crytek
veterán

Ne tudom ez a kérdés mennyire androidhoz fűzhető ,de hátha...
Adott egy telefon (de mondhatok többet is a kérdés szempontjából lényegtelen) amin elérhető a 4G mobilnet.
Speedtesztet belőle 20-40Mbit/sec a sebesség (de tételezzük fel hogy csak 10mbit ami barátok között is 1Mbájt/sec letöltést eredményez)

Szóval a sebesség adott a telefonok mégis valami "átkapcsolhatatlan ~ 30-60 kbytos sebességgel dolgoznak. Webes appok, google playről letöltés ergo mindenféle letöltés ahol adatformalom kell csiga lassú.
Ugyanazt a netet a másik telefonra wifin megosztva érdekes módon már a valós net sebességgel töltenek a dolgok úgy ahogy a nagykönyvbe meg van írva.

Létezik valahol valami beállítás ami azt eredményezi hogy NE CSAK WIFI-t észlelve használja a letöltés a teljes sávszélességet?

Next PC Upgrade: 2022

(#97853) #79335424 válasza Crytek (#97852) üzenetére


#79335424
törölt tag

A hotspoton kívül szándékosan sem tudnál sávszélességet korlátozni. Úgyhogy sztem ez valami hiba. Remélhetőleg csak vmi beállítási. Engedélyezve van az adott SIM sloton a 4G? A szolgáltató APN beállításai rendben vannak?

(#97854) Crytek válasza #79335424 (#97853) üzenetére


Crytek
veterán

"A szolgáltató APN beállításai rendben vannak?"

Ezt nem tudom soha nem állítottam be semmi ilyet ,amit gyárilag ad a telefon azzal használom.
Telenoros vagyok. Van esetleg valami extra ezzel kapcsolatban (bár kétlem)?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97855) #79335424 válasza Crytek (#97854) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Telenornál csak annyi az eltérés, hogy a csak adatkártyák, és a hang alapú kártyák APN neve különböző.

[ Szerkesztve ]

(#97856) punky10


punky10
addikt

A hétvégén egy sikertelen TWRP telepítés után instabillá vált a tabletem.Csináltam egy teljes visszaállítást, és feltelepítettem a fontosabb alkalmazásokat is.A Google Chrome viszont most megmakacsolja magát, nem akarja visszaállítani a könyvjelzőket.A telefonomon megvannak,a fiók be van állítva, de semmi.Ha bejelölöm, hogy új fiók kiválasztás, és megadom neki a használt fiókomat, akkor a válasz, hogy a Google szerverekkel nem sikerült kapcsolat.És már 4 napja...A kérdésem: tényleg több napja vacakol a szerver szinkronizálása, vagy én nézek be valamit?

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97857) kuksa90 válasza punky10 (#97856) üzenetére


kuksa90
őstag

Nálad van valami bogár, "szinkronizálás most" pillanatok alatt működik... :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#97858) Musaka


Musaka
senior tag

Most hogy a DropBox azon része fizetős lesz hogy a képeket automatice mentse felhőbe van rá alternativa? Google megoldását inkább hanyagolnám. Nem szeretném a Goggle fiókom össze kötni a fotoimmal. Más felhő szolgáltatás?

(#97859) vadászcsiga válasza Musaka (#97858) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Flickr

(#97860) #61600768 válasza Musaka (#97858) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mega / 50GB. [link]

[ Szerkesztve ]

(#97861) Bozek válasza Musaka (#97858) üzenetére


Bozek
nagyúr

FolderSync? Az is menti automatán a képeket felhőbe, magad is kiválaszthatod, hogy melyik tárhelyre pakolja fel.

(#97862) Musaka válasza Bozek (#97861) üzenetére


Musaka
senior tag

Őt ismerem. De Drop Box ba is fog tudni menteni ha fizetős lesz eme szolgáltatás?

(#97863) Bozek válasza Musaka (#97862) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmam sincs, mert bár van Dropbox-om, nagyon ritkán használom. De mivel Te konkrétan a fotók automatikus feltöltéséről írsz, így szerintem menni fog. Gyakorlatilag fájlokat tölt fel, az már más kérdés, hogy ezek fotók.

(#97864) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Van olyan app amivel pontosítani lehet az érintő kijelzőt? A fejlesztő iben bekapcsolhato erintes kijelzes körének csokkentese lehetséges?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#97865) kovisoft válasza punky10 (#97856) üzenetére


kovisoft
őstag

Nézd meg, hogy nincs-e elállítódva az óra, a dátum vagy az időzóna. Az okozhat ilyen problémát.

(#97866) punky10 válasza kovisoft (#97865) üzenetére


punky10
addikt

Kipróbáltam az őszes közép-európai időt, nincs változás... :O
Ha átváltok egy másodlagos címre, akkor megy a szinkron(csak azon a fiókon nincs menet könyvjelző...) míg az eddig használt fokkal nem.Az e-mail és a Play működik, csak a Chrome nem.Esetleg azt meg tudná valaki mondani, hogy hol találom a rendszerben a Chrome által mentett könyvjelzőket és jelszavakat?A telefonomon megvan,root mindkettőnél van.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97867) Krill77


Krill77
őstag

Valaki elmondaná, h működik a greenify? Felraktam, es? Egy leiras nincs ebben a vacakban.

(#97868) air válasza Krill77 (#97867) üzenetére


air
nagyúr

Amit kiválasztasz, azt hibernálja.
Vagyis addig biztosan nem indul el magától, amíg te újra nem futtatod. Lényegében ennyi.
De ha igazából nem tudod, hogy mire jó, lehet, hogy nincs is szükséged rá. Akkor miért tetted fel?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97869) Krill77 válasza air (#97868) üzenetére


Krill77
őstag

Tudom mire jo. Mi az elve. Csak nem ertem, h muxik. Tehát a futo folyamatokbol a sztem nem kellőket kell felvenni a listaba? Vagy vegyem fel az összes appot aminek nincs állandó folyamata? Mire jo az ikon amit kiteszek a homera? Ha egy fagyasztott appot bezárok, magátol fagyasztja ujra, nem?
Legalább egy kis leiras lenne benne.

(#97870) Krill77


Krill77
őstag

Felvettem a battery widget appot, azt irja hibernalva.. Mégis ott a folyamata a futo appol kozt.
De utalom ha egy dolgot addig okositanak, amíg egyre carabb lesz. Pont nmint az asztali Ffoxnal. Dupla klikk mindig is uj fül nyitása volt, de halistennek egy zseni azt is eltuntette..

(#97871) beg válasza Krill77 (#97870) üzenetére


beg
veterán

Egy battery widget, ami gondolom az akku szintet mutatja miért legyen hibernálva?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97872) Mikemend válasza Musaka (#97858) üzenetére


Mikemend
senior tag

Én is a Flickr-t ajánlom, bár épp fentebb kérdezősködtem, hogy van-e valami tool vagy alternatív app, ami csak a megadott mappákat szinkronizálja fel, nem mindent. De ott van 1 TB hely a képeknek

(#97873) Krill77 válasza beg (#97871) üzenetére


Krill77
őstag

Hogy lehet kivenni a listabol? Sikerült a power togglest eltuntetnem.. Kitoroltem a greenify adatait de nem jott vissza.
Elso app amit nem tudok használni..
Egy kva leiras nincs benne..

(#97874) Krill77


Krill77
őstag

Na sikerült letakaritanom. Ugyanolyan vacak mint a chrome..

(#97875) beg válasza Krill77 (#97874) üzenetére


beg
veterán

Nahát, ez a kacat működik nálam évek óta hiba nélkül? (És még számos más embernél is) Van leírás hozzá, csak egy kis időt kell rászánni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97876) Krill77 válasza beg (#97875) üzenetére


Krill77
őstag

Es mit hibernálsz vele? Aminek futnia kell az hadd fusson. Olyan meg nem fut aminek nem kell.

(#97877) Bozek válasza Krill77 (#97876) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért vannak elég agresszív alkalmazások, amik akkor is a memóriában maradnak (pl.: Facebook), ha nincs is rájuk szükség. Ha esetleg értesíteni akarnak, arra meg ott a GCM, amit átenged a Greenify.

(#97878) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A Google play services folyamatnak folyamatosan a Ram-ban kellene lennie ahhoz hogy a GCM alapú értesítések működjenek vagy esemény alapú a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#97879) beg válasza aprokaroka87 (#97878) üzenetére


beg
veterán

Megcsináljam a google play service topikot, vagy megcsinálod te? Nem bonyolult, pár kattintás.
Ezért gondoltam csupán. (azon belül is (#94789))

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97880) darvinya válasza aprokaroka87 (#97878) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerű a válasz.
Kell valaminek futnia, ahhoz szerver felé ping-et csináljon, hogy itt vagyok élek.
Különben mobil hálózaton hogy keresen meg, mikor átléptük milliárd adótornyot és milliárd felhasználót.
Nincs az a számítógép ami egyszerre mindenhol/mindenkit lekérdez, és erre jön a más egyéb forgalom.

Csökkenteni, csak szolgáltatások csökkentésével, vagy kőkorszaki móddal app időközönként beköszön.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97881) sto1911 válasza air (#97813) üzenetére


sto1911
veterán

Ok, koszi!

(#97882) #79335424 válasza darvinya (#97880) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ráadásul a legtöbb szolgáltató NAT -ol. El sem lehetne érni az eszközt, ha nem tart kapcsolatot egy szerverrel. De, még ha nincs is NAT, akkor is dinamikus IP -t kap az eszköz, aminél az eléréshez szintén kapcsolatban kell lennie egy szerverrel, ami nyilvántartja az aktuális IP -jét.

[ Szerkesztve ]

(#97883) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? A teló egy Doogee F5, Android 5.1, gyári, nincs rootolva. Teljesen rendben van, egy bosszantó problémát leszámítva: időnként elsötétedik a képernyő. Ezt eddig csak akkor csinálta, amikor melegben, nappal az autóban ment a Waze (este, sötétben soha!). A program fut tovább, mondja a magáét, persze kikapcsolni nem tudom, csak ha lehűl. Érzésre olyan 50°-os, de az akksiellenőrző szerint csak 38-49°, mikor elsötétül. A képernyő nem kikapcsol, hanem sötétkék, olyan, mint mikor "Álmodozás"- ban van, csak persze az óra nélkül.
Eddig azt gondoltam, hogy a melegedés miatt kapcsol le, de akkor miért nem az egész progit lövi ki?

Ma viszont ugyanezt produlálta egy Messenger üzenet írása közben, két betű között. Ekkor a BatteryHD szerint 33°-os volt.

A telón nincs játék, telefonálásra, üzenetküldésre, email olvasásra, navigálásra használom.

Létezik valamilyen diagnosztikai program, amivel meg tudnám nézni, hogy mi okozza ezt?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#97884) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Solid Explorer IAP unlock most akciósan 249Ft.

Mmm'kay?

(#97885) Heisenberg69 válasza KurtCobain (#97884) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Mivel jobb az a fájlkezelő, mint a gyári? Ki mire használja?
Mert ha mondtok valami jót, akkor megvenném.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#97886) DS39 válasza Heisenberg69 (#97885) üzenetére


DS39
nagyúr

nem mindig kényelmes a használata, de a Total Commander kb. mindenre elég fájlkezelés terén.

(#97887) #79335424 válasza Heisenberg69 (#97885) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kétablakos, plusz tud FTP, és Webszervert. Tudsz másik fájlkezelőt, ami ezeket tudja?

(#97888) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm nektek! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#97889) ollie válasza Heisenberg69 (#97885) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, neked milyen a gyári fájlkezelőd? Az minden mobilon más.

***

(#97890) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Vane gy Samsung A5 2016 készülékem még Lolipop rendszerrel.

Ezen az email fiók beállításainál hiába állítom (levélszemét címkék) xy email címet, ennek ellenére ugyan úgy kézbesíti számomra. Hogy lehetne azt megoldani hogy az általam kiválasztott email címekről érkező email-eket automatikusan törölje, vagy ne mutassa.?

[ Szerkesztve ]

(#97891) tordaitibi válasza Heisenberg69 (#97885) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Az enyemen a gyari csakis a ket csatolt tarhelyet latja, igy rootolas utan igen sok ertelme lenne....
Valamint fajlmozgatast, rejtett fajlok megjeleniteset nem tamogatja. Teljesen alap.

(#97892) zebede válasza #79335424 (#97887) üzenetére


zebede
őstag

Total Commander

(#97893) #79335424 válasza zebede (#97892) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor én valamit rosszul csinálok, mert TC -vel csak kliensként tudtam FTP -zni, szerverként nem. Hogy kell azt összehozni?

(#97894) zebede válasza #79335424 (#97893) üzenetére


zebede
őstag

Gondolom nem telepitetted a megfelelő plugint, innen: [link]

(#97895) Krill77


Krill77
őstag

Hi, a ram expandert csak ugy tudtam kiloni, h az alk infobol töröltem az adatokat. Hiaba indítottam el, a fenti menun kivul nem mutatott semmit csak feketeséget. Tehát nem volt ott a pár csúszka es a bal felso be/ki kapcs sem. Csak ugye aktiváláskor bele is irt a rendszerbe es parazok kicsit, h mit hagy maga után. Az meminfo swap check most 0/0at ir.

(#97896) beg válasza Krill77 (#97895) üzenetére


beg
veterán

Remek. Kérdés? Vagy mindenki mehet a dolgára.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97897) #79335424 válasza zebede (#97894) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viccelsz? Még a Playen sem volt a TC, amikor már használtam. Ghisler oldaláról frissítettem a bétákat. Tehát, elindítom a plugint, először elnevezem a kapcsolatot, aztán kéri a szerver IP -jét, portját, könyvtár elérését. Ide mit kéne írnom? A saját IP -met 2121 -es port -tal, és a saját könyvtárszerkezetemet?

[ Szerkesztve ]

(#97898) punky10 válasza punky10 (#97866) üzenetére


punky10
addikt

Érdekes...Unrootoltam a tabletet, erre simán végigment a szinkronizálás... :D
Mindegy,örülök a könyvjelzőimnek,és újra rootolom a tabletem...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97899) Krill77 válasza beg (#97896) üzenetére


Krill77
őstag

Miert nem latom az activate/off gombot. Miert csak feketeség fogad? Masnal is ez van? Illetve ha nem inaktívalom csak törlöm az nem egy no1 megoldás. Ugye?

[ Szerkesztve ]

(#97900) zebede válasza #79335424 (#97897) üzenetére


zebede
őstag

Há' de én azt honnan tunnám? ;]
Próbálgassad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.