Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97051) air válasza darvinya (#97048) üzenetére


air
nagyúr

"S7 USB C-s"

Ezt honnan veszed?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97052) darvinya válasza air (#97051) üzenetére


darvinya
titán

Nem néztem utána.

De most látom, hogy buta Host -ként működik csak microUSB 2-n.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97053) tordaitibi válasza zebede (#97041) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Hdmi-be dughato Miracast adapterrel, es a droid nativ miracast alkalmazasaval.
Legalabbis en igy hasznalom egy 22 collos monitorral a tabletemet 1 eve.

(#97054) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Az iránt érdeklődnék, hogy tudja-e bárki, hogy a beépített Android email kliensben hol lehet beállítani, hogy levélküldéskor ne úgy jelenjen meg a megválaszolt levél tárgya, hogy VÁ: (azaz magyarul), hanem hogy RE:.
Egyszerűen nem találom ennek beállítási lehetőségét...

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#97055) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy vannak androidra olyan appok amivel lehet tv adásokat nézni?
Afféle "tányér" helyettesítőként gondoltam.
Mindig TV-t hogy lehet beüzemelni? Nem megy. :(
Valamint azt is szeretném kérdezni, hogy van egy netflix nevű app. Ez mit tud? Mert eddig nem jutottam vele semeddig.

Más. Olyan lejátszó programot tudnátok esetleg, ami infókat ír ki az adott formátumról?
Távirányítóval is lehetne üzemelni annak nagyon örülnék.

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#97056) brd válasza jolti05 (#97054) üzenetére


brd
nagyúr

Gondolom, a rendszer locale-t nézi, így azt vagy átállítod english-re, vagy root+Xposed+App Settings. Ebben van locale állítás apponként.

The only real valuable thing is intuition.

(#97057) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tud valaki egy VF695-ös telefonra egy normális androidot, ami lehetőleg magyar is? Bár utóbbi nem feltétel, de azért nem lenne rossz.
A probléma egyébként az, hogy a mostani android/rom (kitkat 4.4.2) eléggé hülye (igen tudom, vicces hogy ezt mondom, de akkor is) és folyton problémát okoz, a legnagyobb probléma az, hogy folyton elindít egy csomó folyamatot és addig míg be nem zárom őket addig nagyon lassú és az aku is hamarabb merül, de ha bezárok mindent akkor már normálisan használható, viszont előbb utóbb megint elindít egy csomó alkalmazást, ráadásul a híváskezelője is valami iszonyat nagy hülyeség, viszont azt nem tudom, hogy más rendszereknél különbözik-e, de már elég sok problémát okozott, ugyanis zsebben a telefon képernyője képes úgy "elnyomódni" még tokban is, hogy a hívást simán kinyomja és küld egy SMS-t a hívónak (a csúszkán középen van ez az opció, ezért elég csak egy érintés a képernyőnek), ami azért is zavaró, mert nem is tudok róla, hogy hívtak (még csak meg se szólal a telefon), ha csak meg nem nézem a hívásnaplót, vagy az üzeneteket, ráadásul egy csomó pénz elmegy az SMS-ek miatt főleg ha egy nap többször is hívtak és ráadásul mindig nekem kell visszahívnom mindenkit. Tudom lehet sokaknak nincs ilyen problémájuk és biztos én csinálok valamit rosszul, de azért szeretnék valami megoldást találni rá, mert telefont nem szeretnék cserélni.
Ha az android csere nem megoldható, akkor ha esetleg van valami módszer a felesleges alkalmazások és folyamatok végleges kilövésére, akkor nekem az is megfelel, valamint nem tudom, hogy a gyári híváskezelőt le lehet-e cserélni, de valahogy meg kellene oldani, hogy mikor hívnak akkor ha a képernyőhöz hozzáér valami, akkor ne az legyen az alap, hogy fogja és küld egy SMS-t.

(#97058) #79335424 válasza Fr@nkieWilde (#97055) üzenetére


#79335424
törölt tag

TVGO (Telekom), MyTV (Telenor).

(#97059) brd válasza Alteran-IT (#97057) üzenetére


brd
nagyúr

Ha ezek olyanok, amelyeket egyébként nem használnál, akkor próbáld meg uninstallálni (persze ha a rendszer részeként jönnek, akkor ez nem olyan egyszerű), vagy ha ez nem megoldható, akkor freezelni (ha jól rémlik, root jog nélkül ez 4.x-en nem fog menni, root-tal pl. a Titanium Backup tud ilyet - ez fizetős, de biztos van ingyenes is) őket, ilyenkor jórészt nem fogyasztanak memóriát! Ha használod is őket, akkor root jog birtokában lehet olyat, hogy legalább ne induljanak el a boot_completed eseményre. A tárcsázóra pedig: ha jól emlékszem, a 4.x még a viszonylag kulturált érából való, egyszerű lecserélni a tárcsázót (vagy legalábbis a felületét), én pl. egy RocketDial nevű appot használtam az S3-asomon (ez speciel fizetős, de biztosan van ingyenes is), ebben vannak különböző témák a felvétel/elutasítás módjára.

The only real valuable thing is intuition.

(#97060) Alteran-IT válasza brd (#97059) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Köszönöm a gyors választ.
A törléssel az a probléma, hogy a legtöbb alkalmazást nem tudom, legalább is hagyományos módon, a legtöbbet kiszedtem az automatikus indulásból, valamelyiket a kingroot segítségével, de hát ha nem azokat, akkor valami mást indít el (pl. mtk logger, exchange, böngésző-alap, amit nem is használok, de törölni se lehet, one time init, google partner setup, galéria-ezt is csak akkor kéne megnyitnia, ha épp ott vagyok) és ezért eléggé leterhelődik. A vicces egyébként az, hogy ha van egy gyári visszaállítás csinálva és semmi sincs letiltva, akkor még mint ha gyorsabban elindulna, mint ha kiszednék néhány alkalmazást az indulásból, amik egyébként egyáltalán nem szükségesek a telefon alapvető működéséhez (vodafone-os appok, google hülyeségek és kb. ennyi) így ezt se értem, meg ugye azt is mint amit említettem, hogy ha kiszedek valamit, akkor helyette elindul valami más, ezért is szeretném inkább lecserélni az egész rendszert, mint tovább kínlódni vele.
Az appokat köszönöm, még a mai nap kipróbálom őket, az hogy fizetős-e vagy nem, az nem probléma, bár úgy láttam tényleg van ingyenes verzió belőlük, bár gondolom az funkcionalitásban jóval szegényebb és reklámmal is tele van, ami szintén probléma, ezért is lenne jó még a rom csere, mert elméletileg azzal a reklámok eltüntetése is megoldható, csak ugye ilyen custom rom-ok nem minden telefonra vannak.
Ezt a CyanogenMod-ot is nézegettem, de hát ez is mindent támogat, csak azt nem amit kéne.

(#97061) tordaitibi válasza Alteran-IT (#97057) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

zsebben a telefon képernyője képes úgy "elnyomódni" még tokban is, hogy a hívást simán kinyomja

Ilyen nem lehet, raadasul mindig,
nincs beallitva az automatikus valasz?
Pontosan nem tudom, hol es hogyan, csak ismerosom is nyomkodta a telefonjat, es ''sikerult'' ilyet beaallitania,
valami targyalas, vagy ne zavarj mod, azonnal sms-t kuldott minden hivasra.

Pontosan nem vettem ki a soraidbol, roototad-e a keszuleket,
ha igen, keress ra a playstoreba a ''Rendszer alkalmazas' appra, es ezzel tavolitsd el amit gondolsz, barmikor visszaallithatod, ha gebasz lesz.
A freeze, fagyasztas tapasztalatom szerint nem sokat er, siman elindul, plane ha googlehoz valami koze van...

A google appok gyalulasaval ovatosan, olyanokhoz kell, csak allsz utana bamban, hogy felborult a telefon.
Az mtk appokkal is modjaval, pl. az mtk thermal manager kiirtasaval akar megfozheted a keszuleket.

(#97062) air válasza Alteran-IT (#97060) üzenetére


air
nagyúr

4-es droid felett nem kell root a nem használt alkalmazások tiltásához.
Egyszerűen bemész az adott app tulajdonság lapjára és letiltod.
A készülékedre új rendszert ebben a topikban nem fogsz találni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97063) tordaitibi válasza air (#97062) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem mindent, ket tucatot szamoltam amimel nem aktiv a letiltas ful.

(#97064) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Aki esetleg használja az Eredmenyek nevű appot,tapasztal olyat hogy a beállitott értesitések késve érkeznek meg?
Foci EB-t értem.

(#97065) arnyekxxx válasza #61600768 (#97035) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Mire a hotspot? "A" teló nem tud routerhez csatlakozni?

persze a lényeg az volt, hogy ne kelljen router a képközvetítéshez hanem mint egy igazi babamonitor bárhol müködjön.

Tinycammonitor appot se értem minek ha felraktad az ip webcamot..

"A" telefon IPWC a szerver "B" telefonon a TcM a kameraképnéző, a TcM jobb felületet ad a kamerakép megnézéséhez mint az ipwebcam böngészős felülete (ami nekem telefonon van amikor be se jön rendesen)

(#97066) arnyekxxx válasza Fr@nkieWilde (#97055) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ha van neked vagy jófej ismerősnek digi tv-s előfizetése:
hu.digi.online.v4

(#97067) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan alkalmazás, mely meg tudja állapítani, hogy a futó alkalmazások viszonylatában az akksi merülése normális vagy problémás?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#97068) zebede válasza aprokaroka87 (#97064) üzenetére


zebede
őstag

Mihez képest lassú? :DDD
Például ha TVGO-n nézed a meccset, még csak a sorfalat állítják az eredmények appon meg már jön az üzenet hogy 1:0. ;]
Ki is kellett kapcsolnom a pusht. :)

(#97069) Bozek válasza zebede (#97068) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már kábeltévével is jártam így. Néztem a BL meccset, erre jött az értesítés, hogy gól van. :D

(#97070) #07400704


#07400704
törölt tag

Üdv. mindenkinek!
Ismer valaki olyan alkalmazást, ami a gyári sms küldőtől függetlenül működik, de megjelenik benne az is amit a gyáriról forgalmaznak? :F

(#97071) w.miki


w.miki
veterán

Viber esetén, be lehet állítani, hogy:
a. ne töltse le a képeket a telefonra, vagy
b. ha letölti akkor egy adott mappába mentse le, és ne a többi fotó közé.
Van arra mód, hogy ezt valahogy megadjuk neki?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97072) aprokaroka87 válasza zebede (#97068) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

konkrétan az Angol-orosz meccsről ma érkezet meg a meccs vége push üzenet.
Akkor ez valami egyéni dolog lehet.

Azt jól gondolom hogy az appnak nem kell mennie a háttérben?

(#97073) DS39 válasza aprokaroka87 (#97072) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem kell. tehát úgy értem hogy bezárhatod, a program által felajánlott lehetőséggel, akkor jönnek majd az értesítések, de ha kilövöd a memóriából (a home gomb hosszan nyomva menüből), akkor már nem fognak jönni.

[ Szerkesztve ]

(#97074) Sungoo válasza w.miki (#97071) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem alapból egy "Viber mappába" menti.

(#97075) aprokaroka87 válasza DS39 (#97073) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát elvileg Google Cloud messaging alapú,mivel kéri is a Google play services használatát.

Ahhoz meg nem kell az appnak futnia a háttérben,mivel a push-t a google szerverei kezelik le,hasonlóan pl a Gmail-hez.

Sőt ma reggel úgy jött a push hogy,az eredmények appot el sem indittottam.

[ Szerkesztve ]

(#97076) DS39 válasza aprokaroka87 (#97075) üzenetére


DS39
nagyúr

hmm... nálam a Gmail szinte sosem (ez túlzás, de sokszor vettem már észre) jelez időben, ellentétben a Outlook app-pal, ami viszont rögtön ha jön mail. az Eredmények.com app viszont szokott jelezni rendesen.

nem értek annyira hozzá, de nekem az a logikus, ha egy alkalmazást kilövök a memóriából, tehát nem fut még a háttérben sem (tehát az alkalmazások menüben inaktív a kényszerített leállítás gomb), akkor mi küldené az adatot az értesítési rendszernek, hogy gól van?

szerk: ha éjjelre kikapcsoltad a telót, reggel meg be, akkor elindul valamely szolgáltatása a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#97077) beg válasza DS39 (#97076) üzenetére


beg
veterán

Nem csak neked logikus, ez így működik, mint ahogy másoknak megy.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97078) aprokaroka87 válasza DS39 (#97076) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Google play services biztositja az "átjárót!".
Ilyenkor az adott app melett a Google play services app is felmegy a netre.
Ha jól sejtem ilyenkor esemény alapú app inditás történik.

Beg:pedig én úgy tudom hogy gcm eseményre felíratkozás esetén nem kell futnia a háttérben az appnak végig.

[ Szerkesztve ]

(#97079) zebede válasza DS39 (#97076) üzenetére


zebede
őstag

Azt hogy kell elérni hogy inaktiv legyen a kényszerített leállítás gomb?
Most konkrétan az eredmények appal próbáltam, kilőttem a futó szolgáltatásokból, meg a tárolt folyamatokból is, de a kényszeritett leállítás gomb akkor is aktiv marad.

Egyébként tegnap amikor először belezavart az örömömbe a push üzenettel, akkor a home gomb hosszan nyom alol lőttem ki és utána mégis jött a következő üzi.

[ Szerkesztve ]

(#97080) w.miki válasza Sungoo (#97074) üzenetére


w.miki
veterán

Nem kellett beállítani semmit?
Nem tudod a könyvtár nevét?
Lehet itt is külön mappában van, csak a Sony ALBUM alkalmazása szórja egybe?
A letöltés kikapcsolását itt megtaláltam. ;)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97081) DS39 válasza zebede (#97079) üzenetére


DS39
nagyúr

nem konkrétan az eredmények appra írtam azt, hanem általában ha valamit kilősz a memóból az inaktív lesz.
viszont én is észrevettem hogy vannak pl gyári appok, amit hiába állítok le úgy, vagy azonnal vagy kicsivel később ismét futnak. az eredményeket nem szoktam kilőni, de majd este kipróbálom, úgy jönnek-e az üzijei.

(#97082) aprokaroka87 válasza zebede (#97079) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tiltsd le a google play services appot vagy kapcsold ki az értesitésitését.

Garantálom hogy nem jön a push.

[ Szerkesztve ]

(#97083) zebede válasza aprokaroka87 (#97082) üzenetére


zebede
őstag

Nem mondod? :U

(#97084) aprokaroka87 válasza zebede (#97083) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De
:D

Néha úgyis késik a dolog.

(#97085) Alteran-IT válasza tordaitibi (#97061) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Nem folyamatosan, de az esetek 80%-ban sajnos ez van és sajnos nem, nincs ilyen beállítva, többször is ellenőriztem, pár alkalommal úgy, hogy nem volt zsebben és hívtak, olyankor érdekes mód csörgött a telefon és a csúszkán ugye három mód van, két oldalt a felvesz/elutasít, középen pedig az elutasít és sms küldés, olyankor elég ha középen kap egy érintést a telefon és elküldi az első "nem érek rá" témájú SMS-t.

Rootolva van, említettem is a kingroot-ot, amivel csináltam, az lehetőséget ad arra is, hogy pár alkalmazást kivegyek az automatikus indításból, de olyan nagyon sokra nem mentem vele.
Ez a rendszer alkalmazás egyébként véglegesen törli? A visszaállítás pedig gyári visszaállítással lehetséges csak? Bár akkor se probléma, csak rákérdezek mielőtt törölgetek.

De amúgy ezt nem értem, mihez kéne a sok felesleges google app? Mert annyi hülyeség van (mint pl. könyvek, újságos, játékok, zene, térkép, felhő nyomtatás stb.), ami felesleges, főleg azért, hogy automatikusan elinduljanak és terheljék a telefont.

Igen az mtk dolgokkal kapcsolatban kicsit képben vagyok, de elméletileg 1-2 kiiktatása nem okoz akkora nagy problémát, bár inkább nem próbálom ki.

(#97062) air: Egy-két alkalmazás tiltásához nem is, de a legtöbbet nem engedi tiltani a sima alkalmazás kezelőben, eltávolítani meg főleg nem.
Nem itt keresem magát a rendszert, csak esetleg javaslatot, ötletet, hogy mit lehetne feltenni, hisz elméletileg ez egy android szakmai topik, amiből azt gondolnám, hogy túl megyünk a telefon ki/be kapcsolásán és valami komolyabbról folyik a téma, bár lassan már ez is alkalmazás topik lesz.

(#97059) brd:
Sikerült kipróbálnom az alkalmazást, de van egy kis probléma vele. Mindent sikerült rajta rendesen beállítanom, megtettem eszközrendszergazdának is, hogy véletlenül se legyen semmi probléma, erre úgy működik, hogy egyszer ennek a hívás fogadója jön be, egyszer meg az alap droid, sőt egyenlőre csak az alap droid, pedig fut a háttérben.
A beállítások után rögtön kipróbáltam, működött is az első hívásnál, azután mondom egy teszt az nem teszt, hát csináltam még egyet, na akkor már nem működött és azóta se nagyon akar működni, pedig telefon újraindítás is meg minden egyéb meg volt.
Nem lehet esetleg valahogy véglegesen kicserélni az alap alkalmazást? Mert a jelenlegi csak egy fedés, ami hol működik, hol nem, de egyébként nem rossz, olyan témát is találtam aminél nincs ott az üzenetküldési opció, csak hát az a baj, hogy ugye nem nagyon akar működni.

Szerk.: Úgy tűnik, hogy egy-két beállítást (pl. téma beállítás) mindig le kell zongorázni ahhoz, hogy működjön, tehát ha hívtak és felvettem/elutasítottam, utána mindig visszavált alap híváskezelőre, ameddig újra meg nem nyitom és beállítok egy-két dolgot, úgy hogy szerintem ez felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#97086) beg válasza Alteran-IT (#97085) üzenetére


beg
veterán

Egy apró észrevétel:

"Nem itt keresem magát a rendszert, csak esetleg javaslatot, ötletet, hogy mit lehetne feltenni, hisz elméletileg ez egy android szakmai topik, amiből azt gondolnám, hogy túl megyünk a telefon ki/be kapcsolásán és valami komolyabbról folyik a téma, bár lassan már ez is alkalmazás topik lesz."

Te most jelenleg itt vagy: Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Az alkalmazásos topikból sajnos csak egy alkalmazásos topikot tudunk prezentálni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97087) Alteran-IT válasza beg (#97086) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Azt hiszem eltévesztettem, jó kis baki lett :D
Kimásolom a hozzászólásokat, ha megkérhetnélek rá akkor kérlek töröld. Kicsit kellemetlen hogy megint belefutottam ebbe a topikba, lehet hogy nem kéne egy tucat böngésző ablakot megnyitni.

Tényleg érdekes amúgy, hogy nem vettem észre, bár lehet azért, mert másik topikban is láttalak, már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#97088) jolti05 válasza brd (#97056) üzenetére


jolti05
őstag

A OS nyelvének átállítása valóban megoldja a ~problémát, de arra számítottam, hogy ez azért másképp is megoldható, és másképp alatt nem a rootolást értem :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#97089) Bozek válasza aprokaroka87 (#97075) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha te kilőtted a GPSZ-t, ahogy korábban írtad, akkor mit vársz?

(#97090) atee_13


atee_13
őstag

Üdv.

4.4 van, beállítok egy háttérképet és rendszertelen (vagy csak én nem látom benne a rendszert) időnként megvágva kerül elő a háttérkép képernyőzár feloldása után.

Orvosolható ez? Van valakinek ötlete?

(#97091) aprokaroka87 válasza Bozek (#97089) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azóta már visszatettem.
9.0.82-es verziót a system/app-ba tettem.

Azóta furcsamód kevesebb ideig tartja ébren a telefont.

Lehet hogy a rendszer mappában érzi magát "otthon" ?

Ugye hiába minden ellenkezésem,úgyis lefrissülne.

(#97092) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Valami egyszerű wifis fájlátviteli appot tudtok ajánlani? WP-n használtam az Easy Transfert, az nagyon jó volt, tetszetős felületű, egyszerű. Feltettem egy progit nemrég, de nem jött be. BOnyolult volt ,alig találtam meg, hol vannak a képernyő mentések, az egész ilyen régi DOS hierarchiájú volt.

Szerk.: Leszedtem a Wifi File transfert, ez ígéretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#97093) aprokaroka87 válasza Gabesz87 (#97092) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Shareit.
Van Androidra,Ios-re,Windows phone-ra és Asztali Windowsra is kliens.

(#97094) Gabesz87 válasza aprokaroka87 (#97093) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ok, köszi, lehet megnézem azért azt is.

(#97095) tordaitibi válasza Gabesz87 (#97092) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ha van TotalCommandered,'annak a wifi kuldes-fogadas pluginja.

(#97096) tordaitibi válasza zebede (#97079) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Pl.a Memory Usage alkalmazassal nezd meg a ramban terpeszkedo appokat.
Meg fogsz lepodni, zome nincs is a gyariban megjelenitve+amit kilottel, azokbol is jo par azonnal ujraindul.

Alteran95,
en meg olyan dialer appot nem lattam, amelyik vegigviszi a hivas-fogadas teljes folyamatat,
a legvegen a gyari tarcsazo jon be mindenkepp.
A Rendszer Alkalmazasban a kuka ikonra nyomva barmikor visszahelyezhet barmelyik torolt app,
az odexelteket is rendesen kezeli.
Ha elotte nem allitottad be a kuka mellozeset.

(#97097) Tyer


Tyer
őstag

Mobilnet figyelésre milyen appot javasoltok?
Eddig a kutyaügynököst használtam, de HTC-en nem akar mérni...
Köszi.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#97098) Sungoo válasza w.miki (#97080) üzenetére


Sungoo
addikt

Én nem állítottam semmit. Ha küldenek viberen egy képet, a galériát megnyitva külön mappában van, aminek sima viber mappa a neve. Ha a FB-ről szedek le valamit, az is külön mappába megy, facebook névvel.

(#97099) w.miki válasza Sungoo (#97098) üzenetére


w.miki
veterán

igazad lehet, a Sony File Kommanderében tényleg látszanak a külön mappák, csak az Album program rakja egybe... :(((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97100) #07400704


#07400704
törölt tag

Üdv. mindenkinek!
Ismer valaki olyan alkalmazást, ami a gyári sms küldőtől függetlenül működik, de megjelenik benne az is amit a gyáriról forgalmaznak?
:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.