Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97551) tybsen


tybsen
addikt

Gondoltam megosztom, hátha érdekes lehet annak aki használ Vibert: "Egy hétig száz ország összes telefonszámát ingyen hívhatják a Viber magyarországi felhasználói" --> forrás: pcworld.hu

(#97552) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nagyon furcsa ez a Swype a Swiftkey után, szinte elírok mindent. Nagyon lassan tudok vele írni.Remélem, hogy meg kell szoknom, csak az a probléma.

(#97553) zeon.hu válasza rayoliviero (#97552) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Meg lehet szokni hamar, mást már nem is tudnék használni.
Diktálásban viszont verhetetlen, ismeri az írásjeleket (pont, vessző, új sor, stb) is.
(Szerintem :) )

#?*@&!

(#97554) rayoliviero válasza zeon.hu (#97553) üzenetére


rayoliviero
veterán

A diktálás nekem is nagyon tetszik, az írást pedig remélhetőleg meg fogom szokni.

(#97555) #61600768 válasza tybsen (#97551) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ausztrália közte van nem tudja valaki?

(#97556) Viktor0610 válasza #61600768 (#97555) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#97557) KurtCobain


KurtCobain
őstag

A Nova Prime megint 125Ft.

Mmm'kay?

(#97558) kaciokos


kaciokos
őstag

Tegnap este óta jópár hasznos kis app leárazását dobálta fel az AppSales. Nova Prime, PowerAMP, stb. Hátha valakit érdekel...

Szerk: elkéstem... :)

[ Szerkesztve ]

(#97559) woodworm válasza kaciokos (#97558) üzenetére


woodworm
veterán

Poweramp unlocker pl. maradt, hiába listázza.

(#97560) kaciokos válasza woodworm (#97559) üzenetére


kaciokos
őstag

:F

Megnéztem a céges telómon, ahol egy másik accounttal vagyok benn (a privátommal már rég megvettem), és 0,5 Euro a PowerAMP unlocker. Becsszó. :)

(#97561) woodworm válasza kaciokos (#97560) üzenetére


woodworm
veterán

Itthon vagy? Magyarra van állítva a profil? Mert 999 Ft a párom telefonjáról belépve, nekem meg nem mutatja, mert telepítve van

(#97562) rayoliviero válasza KurtCobain (#97557) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, pár haver örülni fog. Én nemrég megvettem 1800 körül.:D

(#97563) kaciokos válasza woodworm (#97561) üzenetére


kaciokos
őstag

Itthon vagyok, mobilneten, de a profillal kapcsolatban elbizonytalanítottál. Magyarországon, magyar Internet kapcsolattal hoztam létre a fiókot, gondolom, magyarra állította, vagy ezek szerint mégsem? :F

Szerk.: Megvan, ez utóbbi volt a ludas, valamiért angol profilt hozott létre nekem, bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#97564) rayoliviero válasza kaciokos (#97563) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is 999 Ft.

(#97565) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!
"Cerberus" appot használ-e valaki Xiaomi telón? ....samsungon, xperián működik rendesen, de most vettem egy Xiaomi Redmi3 pro-t, és azzal nem jön létre a kapcsolat, nem látja :(
Az alábbi linken találtam erről pár dolgot, de nem igazán értem mit kellene csinálnom :B [link]

(#97566) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Le lehet venni valahogy egyszerűen az összes fajta hangerőt Android 5.0.2 telefonon?

Az a gondom, hogy este a hangerőállító gombbal elnémítom ugyan a készüléket, de ez csak a bejövő hívásokra és SMS-ekre él, viszont ha utána véletlenül elindítok pl. egy videót, vagy akármit, akkor hirtelen belehasít a szoba csöndjébe a videó hangja, azt ugyanis a hangerőszabályzóban egy külön csúszka, a "Médiafájl hangereje" állítja. Az meg nem igaz, hogy minden alkalommal bele kell menni a főmenübe, ott a Beállításokba, ott a Hangok és Értesítésekbe, és ott elnémítani, csak hogy csendben legyen.

Szörnyen hiányzik egy Hangprofilok, vagy hasonló funkció... Mi erre a megoldás?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#97567) rayoliviero válasza kaciokos (#97563) üzenetére


rayoliviero
veterán

És hogy lehet átállítani magyarra? Nem találok ilyen lehetőséget.

(#97568) #79335424 válasza Laslow (#97566) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rengeteg ilyen van a Playen a némítógombtól a hangprofilozókon át, az automatizált hangbeállítókig. Én Elixír2 -t használok erre, de vannak egyszerűbbek is. Root + Xposed framework + Xposed Adcitions pro segítségével a hangerő le gombom hosszú nyomásra némít, a hang fel gomb pedig oldja a némítást. Szóval, ezernyi lehetőséged van.

[ Szerkesztve ]

(#97569) mzso


mzso
veterán

Szerencsétlen anysoft billentyűzetet, hogy lehet beállítani, hogy a magyar billentyűzetet hozza be alapból. Mindig visszaáll angolra amivel az agyamra megy. Régi telefonon nem volt baja...

(#97570) Probert75 válasza mzso (#97569) üzenetére


Probert75
addikt

AnySoftKeyboard beállításaiban csak a magyar fölött legyen pipa.

[ Szerkesztve ]

(#97571) nyisziati válasza #79335424 (#97568) üzenetére


nyisziati
veterán

Sőt, root+Xposed+Gravitybox esetén be tudod állítani, hogy fizikai hangerőgomb megnyomásakor megjelenjen a csúszka ikon, amire ha ráböksz, akkor egyesével tudod állítani az összes fajta hangerőt.

Rendkívül kényelmes. Előtte én is sokat szenvedtem egyébként ezzel, de ez egycsapásra megoldotta a hangerőproblémákat.

(#97572) moma


moma
őstag

Nem tudom jó helyre kérdezem e. Amikor be akarok lépni az androidos gmail appal, akkor kérdezi, hogy ezt akarom e:
Back up your device’s apps, app data, settings, and Wi-Fi passwords using your Google Account"

ez egész pontosan mit jelent? Nem teljesen világos. App data alatt pl miket fog menteni és hol találom majd ezeket?

we all deserve a bit of luck.

(#97573) kaciokos válasza rayoliviero (#97567) üzenetére


kaciokos
őstag

Beléptem asztali gépen a Google fiókomba:
- jobb felül klikk a képedre
- Saját fiók
- jobb oldali oszlopban "Nyelv és beviteli eszközök"
- jobboldalt átállítottam a nyelvet magyarra

(#97574) rayoliviero válasza kaciokos (#97573) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

(#97575) sto1911 válasza kaciokos (#97573) üzenetére


sto1911
veterán

Hmmm, nekem igy is ezerbe kerul :F

(#97576) rayoliviero válasza sto1911 (#97575) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem is.

(#97577) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok, a GPS status nevű app-ban hogyan tudok helyeket elmenteni? Egyszerűen nem jövök rá. (Megvettem a pro kulcsot)

S23

(#97578) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Van egy T-mobile usb-s stick-em mobilnettel, nem rég találtam itthon, laptopon még működik.

Viszont van egy HP Sleekbook-om, amin nem tudom működésre bírni. Lehetséges valahogy párosítani a kettőt?

Android 4.3, és Huawei e3372 lte modem.

:R

(#97579) Dicker válasza Dicker (#97578) üzenetére


Dicker
őstag

Nem sleek, hanem Slatebook. Elírtam.

(#97580) mzso válasza Probert75 (#97570) üzenetére


mzso
veterán

Mondjuk én úgy gondoltam, hogy át lehessen váltani angolra. A jelek szerint ez nem lehetséges.

(#97581) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Olvastam az összefoglalót, és írtátok a telefon tisztítására hogy elég a system management, nem kell külön mókolni. Sajnos nincs root-om, nem is akarok, így greenify nem opció számomra, viszont kérdés, hogy a CleanMaster vagy CCleaner kategória appok érnek-e valamit, vagy az elsőként említett felesleges kategória? :)

(#97582) Deck válasza M3aN (#97581) üzenetére


Deck
titán

Greenify megy root nélkül is. Érdemes használni.

Clean Mastert felejtsd el, Ccleaner jó, sd maid pro is jó.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#97583) Probert75 válasza mzso (#97580) üzenetére


Probert75
addikt

"a magyar billentyűzetet hozza be alapból"

Most akkor mit akarsz használni? Magyart vagy Angolt?

(#97584) mzso válasza Probert75 (#97583) üzenetére


mzso
veterán

magyart hozza be de tudjak váltani másikra.

(#97585) Probert75 válasza mzso (#97584) üzenetére


Probert75
addikt

Jaa, hogy a magyar legyen az alapértelmezett és tudj váltani angolra.
Ezt megnyomni azért nagyon nem nehéz, ha mind a két billentyűzet be van kapcsolva.

(#97586) ollie válasza Dicker (#97578) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincsenek ezekhez androidos driverek, szóval nem.

***

(#97587) mzso válasza Probert75 (#97585) üzenetére


mzso
veterán

Enne tudatában vagyok, de nem ez volt a probléma. No mindegy.

(#97588) Primary92


Primary92
senior tag

A WinDirStat Androidos alternatíváját keresem, ami pontosan meg tudja mondani, hogy mi fogyasztotta el a szabad helyemet.

(#97589) air válasza Primary92 (#97588) üzenetére


air
nagyúr

Ezek közül válogathatsz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97590) #61600768 válasza Dicker (#97578) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hogy jön az android 4.3 a hp laptopodhoz vagy a huawei modemhez én ezt nem értem..?

[ Szerkesztve ]

(#97591) beg válasza #61600768 (#97590) üzenetére


beg
veterán

HP Slatebook 14-Inch Touchscreen Laptop (Android 4.3 Jelly Bean)

Így. Van egy modemje, ami windows alatt megy egy másik laptoppal és azt szeretné összehozni a droidos hp-vel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97592) #61600768 válasza beg (#97591) üzenetére


#61600768
törölt tag

Rákerestem arra a gépre de nekem windowsos gépeket dobott ki és nem is nézelődtem tovább ezért is kerdeztem. De így már világos.

Dicker: otg kábel + root + ppp widget az áruházból (én még nem próbáltam)

(#97593) #73959936


#73959936
törölt tag

Locus pro apphoz tud valaki kedvezményes vásárlási lehetőséget ? (discount, coupon stb?)

Nem google play természetesen....

:R

(#97594) csaba1203 válasza KurtCobain (#97557) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#97595) #79335424 válasza #61600768 (#97592) üzenetére


#79335424
törölt tag

A helyzet nem ilyen egyszerű. Nem mindegy, hogy Hi-Linkes, vagy nem Hi-Linkes a modem (hogy dugná fel magának a Hi-Link -jét, aki kitalálta)! De, minden megoldás érdekel, mert van egy ilyen Hi-Linkesem, és a Tomato -s routeremben szeretném használni. Sajnos, az Androidos miniPC sem tudott vele mit kezdeni, pedig a kernel ismeri (csak Hi-Link nélkül), és az OS -ben is támogatott az USB modem. A Playen levő Hi-Linkes appok arra valók, hogy az Android tudjon csatlakozni hálózaton ilyen eszközhöz, és nem arra, hogy az eszközhöz USB -n csatlakozik a Hi-Linkes modem.

[ Szerkesztve ]

(#97596) rgeorge


rgeorge
addikt

Egy érdekes Nova hibára bukkantam, megnézné, akinek van, hogy elő tudja-e csalogatni? Nálam két készüléken biztosan megy. Tehát: először is legyen az alső sávban alkalmazások gomb, a home gomb pedig vigyen a kezdőlapra. Át kell váltani egy másik lapra, nem a kezdőre. Ezután egymás után gyorsan megnyomni/érinteni a home gombot és az alkalmazások gombot. Elindul a Nova lapváltó animáció, de közben megjelennek az alkalmazások (app drawer). Újra home gomb, és a Nova félig mutatja csak a kezdőlapot, az animáció közbeni állapotban.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#97597) e=mc²


e=mc²
őstag

Sziasztok!

Van ket Google profil hozzaadva a rendszerben. Az egyikhez van bankkartya, illetve fizetesi mod hozzarendelve, a masikon nincsen. A Play aruhazban minden rendben, ha a megfelelo accountot valasztom ki, tudok vasarolni. Azonban szeretnek egy alkalmazason belul is, itt azonban a fizetesi modokhoz csak azt az fiokot tunteti fel, mint vasarlo, amin nincs beallitva semmi es nem is szandekozom ehhez hozzarendelni. Ezt hogyan, hol lehetne megvaltoztatni, ha a vasarlas soran en adhassam meg, melyikkel vasaroljak?

Az appba valo bejelentkezeshez nem kell Google account, azonban be lehet benne jelenetkezni. Ez is megtortent, de akkor is a masik accot adja fel lehetosegkent csak.

Kiprobaltam tesztkent mas alkalmazassal is, ott ugyanezen fiokkal tudnek csak vasarolni.

Az alkalmazasinformaciokba a cache es az adatok is torlesre kerultek, ugy sem lett jo.

Google Play aruhaz v6.7.13
Google Play szolgaltatasok v9.2.56
Android 4.2.1, slxrom

Ambulimax Provider

(#97598) kuksa90 válasza rgeorge (#97596) üzenetére


kuksa90
őstag

Ilyen hibákba bármilyen programot bele lehet vinni, ha zongoristának képzeli magát a júzer, és a hardver nem egy erőmű... :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#97599) rgeorge válasza kuksa90 (#97598) üzenetére


rgeorge
addikt

Az alkalmazás ikon és a home gomb elég közel esik néhány készüléken, nekem is így sikerült előidéznem, a home gomb megnyomásakor véletlen érintéssel megnyílt az app drawer is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#97600) Laslow válasza #79335424 (#97568) üzenetére


Laslow
senior tag

Kipróbáltam az Elixir2-t, tökéletesen tudja a hangerőprofilozást, de vérszemet kaptam és megnőttek az igényeim, amihez viszont úgy látom épp nem elég a tudása.

Ilyet szeretnék nem rootolt telefonon:
- 1x1-es Widget
- Rábökve feljön egy profilválasztó lebegőablak (nem tudom mi a rendes neve)
- Rajta az előre összerakott profilok listájával, amikre rábökhetek (majd rábökés és a profil beállítása után a lebegőablak rögtön bezáródna)
- A listákon ilyeneket lehessen állítani:
---- Teljesen néma üzemmód
---- Tetszőleges hangerős (utcai/irodai) üzemmódok
---- Adott hangerős üzemmód + fényerő maxra + Képernyő elforgatás funkció bekapcsolás + Waze indítás
---- Fényerő 1%-ra + Képernyő elforgatás funkció kikapcsolás + Waze leállítása

Az Elixir2 úgy látom ezt csak úgy tudja, hogy behozza a teljes képernyős Profilválaszótáját, ahol a jobbra-balra nyilakkal tudok a profilok között ugrálni, majd az Aktiválás gombbal aktiválni valamelyiket, majd utána még be is kell zárni a Profilválasztó képernyőt (Home gomb). Ehelyett olyat szeretnék, ami az Elixir2 Hangerő profiljaihoz hasonlóan egy sima listában mutatja a fenti pár profilt, és elég csak rábökni valamelyikre, és már csinálja is, és nem kell lapozgatni, meg utána visszatérni a kezdőképernyőre...

Van ilyen?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.