Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) raziel01 válasza kagzer (#91200) üzenetére


raziel01
veterán

Mindig a legujabb a legjobb.

(#91202) kidnou válasza kagzer (#91200) üzenetére


kidnou
senior tag

Akkor mi a helyes válasz? Mondd neked valaki egy verzió számot ami épp a te készülékeden nem megy akkor majd azt anyázod le? Amúgy mi az hogy a legműködőképesebb? Nekem a legfrissebb verzió is rendesen megy,másén az akad. Telefon és rom függő a dolog. Pontosan ezért irtam hogy amelyik neked megy...
De ha ekkora okostojás vagy akkor meg ne érdeklődj hiszen mindent tudsz...

[ Szerkesztve ]

(#91203) #61600768 válasza kagzer (#91200) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mindegy melyiket teszed fel. Messenger sokszor háttérben is frissül nem csak akkor ha playen befrissíted. Hibái mindig is lesznek olvastam róla egy cikket miszerint direkt tesznek bele hibákat androidon hogy rákényszerítsenek böngészőre, mert vita alakult ki fb-google között és attól tartanak ki lesznek tiltva playről.

(#91204) kidnou válasza #61600768 (#91203) üzenetére


kidnou
senior tag

Ráadásul az idén neki állnak reklámot rakni bele. Jót fog tenni az adatforgalomnak és az idegeknek

(#91205) holozis_HUN válasza kidnou (#91204) üzenetére


holozis_HUN
veterán

AdBlock :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91206) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
kizárólag wifi hotsportként akarok használni egy telefont és létezik olyan beállítás/app, amivel be tudnám állítani, hogy a mobilnetet kizárólag a wifi hotspotra tudja használni a telefonon, és a telefonon a háttérben semmilyen más app ne férjen hozzá az mobilnethez? Remélem érthető volt, köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#91207) kagzer válasza kidnou (#91202) üzenetére


kagzer
aktív tag

Nem anyáztam és nem okoskodtam.
Ezzel ellentétben Te írtál egy egysoros lekezelő hangú választ.
Tudom, most jön, hogy a fia kinai telefonomtól blablabla.
Mondjuk nem az, de mindegy.

Miért próbáltam meg a fórumot?
Vannak jól behatárolható stabil verziók, erre lettem volna kíváncsi, elnézést, néha azt hiszem erre való a fórum...

(#91208) #79335424 válasza Flyme (#91206) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root -tal sztem lehetséges. Esetleg CM ROM, mert abban alapból nincs Gapps.

(#91209) #61600768 válasza holozis_HUN (#91205) üzenetére


#61600768
törölt tag

Az nem fog érni semmit messenger appban.

(#91210) nyisziati válasza holozis_HUN (#91199) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem pont, hogy a mostani verzió írja ki, az eddigiek nem.
11.04.56

@es4: sőt, ha a Facebook app-ból nyitsz meg egy cikket, valószínűleg ott sem. Talán ez is volt a cél.
:(((

[ Szerkesztve ]

(#91211) Deck válasza kagzer (#91200) üzenetére


Deck
titán

Nálam mindegyik jó volt, mindig frissítem egyből.

PS5

(#91212) holozis_HUN válasza nyisziati (#91210) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem nem :( Nagyon hiányzik...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91213) Flyme válasza #79335424 (#91208) üzenetére


Flyme
senior tag

Root az megvan, tehát ha felteszem a CMet, akkor elvileg semmi sem tudja fogyasztani a mobilnetet?

(#91214) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy youtube alkalmazásban elindítok egy videót, és körülbelül 3-4 mp. videó után kifagy az alkalmazás, majd csak 15-20 mp. múlva indul el a újra. Miután elindult már nem áll meg többször, de fagyás után, vagy szimplán elindul, vagy teljesen kidob az alkalmazásból, de egy hét alatt kétszer fordult elő, hogy a videók hangja teljesen elszállt, és csak újratelepítés oldotta meg.
Semmilyen más alkalmazással eddig nem volt problémám, csak a youtube szarakodik.

Redmi Note 2 HUN5.0-s gyári Rommal. Nekem már az is elég lenne, ha valami legalább ilyen jól használható alternatívát tudnátok mondani, de én nem igen találtam.

(#91215) #79335424 válasza Flyme (#91213) üzenetére


#79335424
törölt tag

A CM csupán egy jó kiindulási alap arra, amit szeretnél. Minimalista ROM, még a Google gyári alkalmazásait sem tartalmazza, amiket a legnehezebb karanténba tenni. Rootod alapból van. Felteszel mellé egy ingyenes tűzfal alkalmazást, amiben tilthatod más, esetleg még telepített, 3rd. party appok net hozzáférését és sztem ennyi.

(#91216) vadorzó válasza #20749568 (#91198) üzenetére


vadorzó
aktív tag

CM-mel csak az a bajom, hogy ami a telómra lenne, az full bug :P
De azért köszi.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91217) Flyme válasza #79335424 (#91215) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi !

(#91218) air válasza vadorzó (#91216) üzenetére


air
nagyúr

Melyik lenne az?
Hivatalosan kiadott CM-ról még soha nem olvastam, hogy "full bug" lenne. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91220) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok! Tudna valaki válaszolni? Nemrég vettem egy Samsung A3 -t. Reggelre feltölt és estére lemerül, szerény használat mellett. Egyedül a messengert használom. Persze nem is számítottam jobbra nem is ez a baj. Kikapcsoltam a telefonon minden frissítést a rendszerbeállításoknál is, és a Play áruházban is, hogy ne frissítsen semmit se, főleg ne automatikusan és ne is szóljon ha van bármi frissítés. S ha bemegyek a Beállításokba, majd ott az "Akkumulátor" , és itt megnézem az Akkumulátorhasználatot, akkor ugye % -ban kiadja hogy mi mennyit fogyasztott a legutóbbi feltöltés óta. Na most nekem rendszeresen a Google Play-szolgáltatások van az első vagy második helyen, de mikor be se lépek a play áruházba, meg ki van kapcsolva ugye a frissítés és a szinkronizálás is, akkor miért eszik ilyen sokat? Másnál is így van? A messenger amit nyomogatok az fogyaszt ennyit, de azt használom legalább. Mi lehet a megoldás? Köszönöm!

(#91222) zeon.hu válasza #20749568 (#91198) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem csak CM alatt variálható a téma, többek között EMUI is tudja.

#?*@&!

(#91224) air válasza Ferenc. (#91220) üzenetére


air
nagyúr

Google Play szolgáltatások nem egyenlő a Play áruházzal. A GPSZ minden Google alkalmazás alapja, háttere.
Miért az a legnagyobb fogyasztó?
Erre konkrét választ nem fog tudni adni neked senki.
Hogy lehet orvosolni?
Esetenként sehogy. Esetenként factory reset segíthet. Vagy nem.
Amit megpróbálhatsz, hogy minden általad nem használt Google alkalmazást letiltasz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91225) oncsi válasza Ferenc. (#91220) üzenetére


oncsi
őstag

Nem véletlenül került be a menübe az ütemezett újraindítás! A5-ön is van hogy csak azt veszem észre, hogy melegszik a telefon. Oka nem ismert. Többen tapasztalták már. Újraindítás pár napra segít. Célszerű pl. szombat éjjel-t választani, nehogy csak arról vedd észre, hogy pl. újraindításkor elakadt és mondjuk nem ébreszt másnap.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#91226) oncsi


oncsi
őstag

Keresnék olyan tárcsázó app-ot, ami egy közelség érzékelő nélküli (SG Ace4) telefonon is normálisan fut.
Mert ugye az a gond az Ilyennel, hogy lezárja hívás fogadás, indítás után a kijelzőt egy gyönyörű piros X-el, nehogy a füleddel véletlenül letedd vagy ilyesmi. Tehát olyan app kellene, ami hasonlít a gyárira, lezárja a képernyőt, de nem söréti el (teljesen), és befejezés, lerakás után egyből felold mindent. Remélem érthetően írtam. Szóval van ilyesmi?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#91227) aprokaroka87 válasza oncsi (#91226) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól tudom a gyári tárcsázó appot te nem tudod lecserélni,csak mellé rakni egy másikat...ami egészen a hivás elinditásáig él

(#91228) oncsi válasza aprokaroka87 (#91227) üzenetére


oncsi
őstag

Azt hiszem akár teljesen le is cserélhetem (root van, láttam más galaxyból átportolt másik tárcsázót) de ehhez nem értek, nekem a telepítés megy :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#91229) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Az miért van, hogy titanium backuppal elmentettem egy appot (applock) és nem hajlandó az adatokat is visszaállítani. csak a programot tudom sajnos.
4.4es rendszer. Root van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91230) Quasi_modo válasza #61600768 (#91203) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lenne egy link erről a cikkről?

valami

(#91231) #61600768 válasza Quasi_modo (#91230) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#91232) holozis_HUN válasza #61600768 (#91231) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Felezzék a reklámbevételt :))

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91235) Steady74


Steady74
addikt

Sziasztok,
Az android S tervező és az Outlook naptáram szinkronizációjára tudtok valami ingyenes, automatikus megoldást? Oda-vissza szeretném, hogy működjön. Samsung GalaxyS7 vs Windows7/Office2013.
Köszi előre is.

(#91236) aelod válasza Flyme (#91206) üzenetére


aelod
veterán

Xposed framework+ lighntning wall és azon belül tudod korlátozni az appok ki és bejövő internet kapcsolatát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91237) #79335424 válasza aelod (#91236) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Nézd meg a GPSz jogosultságait! Hosszabb, a lista, mint a Háború és Béke. Gyakorlatilag bármit megtehet. Akár alkalmazásokat, vagy felhasználói fiókokat is módosíthat. Hidd el, hogy az a biztos, ha nincs Gapps a telón, ha nem muszáj! Neki pedig nem muszáj, mivel célhardvert akar csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#91238) nubiai válasza 7Sony7 (#91159) üzenetére


nubiai
tag

7Sony7 (#91159) és dlaj (#91169): köszönöm. Még tesztelem.
Akkor ezek szerint nincs egyéb megoldás más fórumokra, ahol nincs ilyen beépített "könyvjelző"?
Én a Firefox-ban asztali PC-n az Update Scannert használom bármilyen oldal a változáskövetésére. Ezért is kerülhette el a figyelmem ez a kedvencek dolog itt az oldalon.

(#91239) Zs0lt


Zs0lt
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a probléma, hogy a Google Play (és az összes többi Google app) nem akar bejelentkezni. Először RH-01 hibát dobott, aztán visszaállítottam a gyári állapotot, újra feltelepítettem a Google Play-t, most viszont azt csinálja, hogy beírom a felhasználónevet meg a jelszót és csak gondolkozik. Ellenőrzés... Ezt írja ki a végtelenségig. Tudnátok segíteni? Köszönöm! (Ha nem a megfelelő fórumban járok, irányítsatok át!)

(#91240) #79335424 válasza Zs0lt (#91239) üzenetére


#79335424
törölt tag

A dátum és az idő jól van beállítva?

(#91241) aprokaroka87 válasza #79335424 (#91237) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát ha még a Facebook messenger-t látnád :D
egy csomó olyan engedély van ott,amit a rendszer szerintem is lát...xposedes app settings-ben nézve

(#91242) aelod


aelod
veterán

(#91229) aelod

Erre valaki?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91243) vadorzó válasza air (#91218) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Zopo 980+, needrom-ról akartam letölteni, 12.1 verzió, de a kommentek alapján inkább kihagytam.
Állítólag melegszik tőle a telo, GPS sem úgy megy, ahogy kellene, YouTube is csak 360p-vel...

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91244) air válasza vadorzó (#91243) üzenetére


air
nagyúr

Mint mondtam, nem hivatalos port.
Csak a készítőjén múlik, hogy mennyire lesz működőképes.
Ha kókler, vagy hardver korlátok miatt nem tudja jól megcsinálni, akkor bugos marad. Nem a Cyanogen-től rossz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91245) vadorzó válasza air (#91244) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Vágom, ráadásul nem is a szóban forgó telefonon tesztelte...

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91246) 7Sony7


7Sony7
addikt

Van az amazon ról néhány appom, ami fizetős, de ott akcióbam ingyenes volt. Fent kell hagynom a telón az amazon appot? Úgy értem, van ilyen ellenörzés ezekben, vagy valami?

-

(#91247) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Miért nem tudom elzárni az appokat Greenifyben??? Valamiért nem dobja fel az olló jelet...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91248) tybsen válasza 7Sony7 (#91246) üzenetére


tybsen
addikt

Igen.

(#91249) 7Sony7 válasza tybsen (#91248) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Valami rémlett, de már nem emlékeztem.

-

(#91250) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Olyan alkalmazás létezik amivel a telefonnal felvett videó hosszát tudom szerkeszteni? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.