Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91051) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#91043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Storno. Ma már két tabot sem tudott memóriában tartani. Ez van. Elengedem : (

(#91052) air


air
nagyúr

Solid Explorernél hogy van a feloldó kulcs?
A Classichoz és a materiáloshoz is külön kell megvenni? Vagy ha egyiket megveszem, az érvényes lesz a másikra is?
Úgy emlékszem, hogy amikor kijött a 2-es verzió, akkor azt írtátok, hogy a régi feloldó jó az újhoz is.
Ez így maradt?
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91053) tomy86 válasza air (#91052) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell külön megvenni. Én még a Classichoz vettem a kulcsot (valamikor 2014-ben). Viszont az újat (2.1.11) használom.

[ Szerkesztve ]

(#91054) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Én olyan alkalmazást keresek Android 5.0-ra amivel a Wirelless Access Pointok Eszköz Nevét láthatnám. Tonnányi olyan van ami az SSID-t és BSSID-t mutatja meg a MAC address-t de én konkrétan olyat keresek ami a kapcsolódott ESZKÖZ NEVÉT írja ki és nem a hálózatét.

Egy 12 AP (AP01 - AP12) által lefedett területen, X ponton megnézve azt látom most hogy
SSID: Teszt Network
BSSID: 00:11:22:33:44:55
MAC: AA:BB:CC:DD:EE:FF

De én szeretnék olyat is látni hogy Connected Device: AP05, vagy éppen AP10, hogy a kezemben lévő eszköz az melyikhez kapcsolódik.

Létezik ilyenre megoldás? Már áttúrtam a Play Store-t de nem leletem hasonlót.

A segítséget előre is köszönöm!

Romvr

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#91055) #61600768 válasza Romvr (#91054) üzenetére


#61600768
törölt tag

wifi data ?

inssider ?

[ Szerkesztve ]

(#91056) Romvr válasza #61600768 (#91055) üzenetére


Romvr
őstag

Wifi Data nem jelzi és ha az inSSIDer olyan mint a desktop verzió akkor szintén nem írja. De nem akarok 2500 forintot eldobni a bizonytalanra.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#91057) air válasza tomy86 (#91053) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91058) kaciokos válasza Romvr (#91056) üzenetére


kaciokos
őstag

A Fing megmutatja az IP címét. Ha ez nem elég, el is nevezheted az AP-ket.

[ Szerkesztve ]

(#91059) Romvr válasza kaciokos (#91058) üzenetére


Romvr
őstag

Nyilván én vagyok béna de a FING az a hálózatra csatlakoztatott eszközöket listázza ki az éppen kapcsolódott hálózat SSID-ja alatt. AP-kat nem látok még MAC alapján sem... :S :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#91060) air válasza Romvr (#91054) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem fogsz ilyet találni, mert kliens oldalról ez az információ lényegtelen. Az AP-k a kliensek felé ilyen információt nem továbbítanak.
Ha ez egy központi, wireless kontrollerrel vezérelt rendszer, akkor a kontrolleren láthatod, hogy adott MAC címmel rendelkező kliens melyik AP-hez csatlakozik.
Ha önálló AP-kból álló hálózat, akkor az egyes AP-kon külön-külön kell megkeresni, hogy a kliens éppen melyikre csatlakozik.
Egyébként miért fontos ez az információ neked?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91061) kaciokos válasza Romvr (#91059) üzenetére


kaciokos
őstag

Hmmm, nálam a Fing az adott IP alhálózatra csatlakoztatott összes eszközt megjeleníti, attól függetlenül, hogy WiFi-n vagy kábelen keresztül csatlakoztak, emiatt szerintem az AP-kat is meg kéne jelenítenie, de ezek szerint tévedtem... :(

(#91062) Mikemend


Mikemend
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kamera appot keresek, ami a videófelvétel közben tudja ki és bekapcsoltatni a lámpát. Tehát ha veszek fel, közben kikapcsolom és bekapcsolom a lámpát fényviszonyoknak megfelelően.

Előre is köszönöm, mert évek óta nem találok ilyet.

(#91063) dlaj válasza Mikemend (#91062) üzenetére


dlaj
őstag

Felraktam neked (és másnak) ide. Bal felső sarokban találod a kapcsolót.

(#91064) #61600768 válasza dlaj (#91063) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nálam nem működik azt írja a szoftver nem tud csatlakozni a kamerához.

(#91065) dlaj válasza #61600768 (#91064) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, ez érdekes.
Most töröltem az appot a telefonomról, és az ide linkelt helyről töltöttem le, és telepítettem. Nekem tökéletesen működik most is. Lehet, hogy a telefonoddal nem kompatibilis. Tapasztaltam már ilyet.

Mindenesetre várom mások visszajelzését is.
Esetleg holnapra nézek valami mást, ami tudja ezt a funkció. Most éppen kamera appokat tesztelgetek. :)

(#91066) zeon.hu válasza dlaj (#91065) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ugyanazt a hibát írja nálam is.
(P7, 5.1.1, root)
Nem lehet, hogy telefon specifikus?

#?*@&!

(#91067) dlaj válasza zeon.hu (#91066) üzenetére


dlaj
őstag

Nekem 5.1 droid, Meizu M2 Note van.

Felraktam most az originál, még átnevezés előtti változatot, lehet, hogy az lesz a baj. Próbáljátok ki!
Ha ezzel sem megy, akkor passz. Én többször újratelepítettem az átnevezett változatot, de ez semmit sem jelent, másnál ettől még lehet rossz.

És végignéztem az összes kamera appomat. Amin még megy a videózás közbeni vaku ki-be, az a Open Camera.
Annyi hátrányban van az előbbivel, hogy a kapcsolás +1 tapicskolást igényel a kijelzőn, ugyanis a vaku kapcsolót a felső menüből lehet elérni. Viszont kipróbáltam, ez nem jelent "bemozdulást", jól használható.

(#91068) 7Sony7 válasza dlaj (#91065) üzenetére


7Sony7
addikt

Nálam sem megy sajnos. Ugyanaz a hiba. 4.1.2

-

(#91069) darvinya


darvinya
titán

Üdv

FolderMount nálam valamiért nem megy, de miért?
NFS MW(playes), JB 4.3-on, root van, és újraindul csak a készülék párok létrehozása után amikor moutolja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#91070) Mikemend válasza dlaj (#91067) üzenetére


Mikemend
senior tag

Azonnal ránézek és köszönet a tippért! :) Évek óta kutatom és remélem, most akkor sikerül...

(#91071) Mikemend válasza dlaj (#91067) üzenetére


Mikemend
senior tag

Még egy kérdés: Full HD-t állítottam be videofelvételre, de a bitrátát nem tudom nagyobbra venni, mert azt mondja, hogy a telefon nem támogatja (LG G4), márpedig 1 Mbit-en elég pixeles lesz... Nálad milyen paraméterek vannak megadva a videónál?
A lámpa kapcsolóját megtaláltam, szuperül működik, köszönöm!

(#91072) Krill77


Krill77
őstag

Csövi
Tudtok olyan appot ami leallitja a telo tolteset 90%-nál? (vagy tetszőleges) Gyarilag nincs ilyen benne. Köszi

(#91073) karldergroße


karldergroße
senior tag

Az lehetséges, hogy android 6-ból kivették a Beállítások / Wi-Fi / Speciális / A keresés mindig elérhető opciót. Az e-robot működtetéséhez fontos lenne, de nem találom. Ugyanez vonatkozik a fejlesztői lehetőségekre is. Htc m8-ról van szó.

(#91074) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. A telefonon hozzáadtam új felhasználót és azt szeretném, hogy teljes értékűen lehessen használni. Mit kellene beállítanom, hogy legalább wifin működjön a net? Alapból látja és csatlakozott is wifire, de a play, böngésző nethiányra hivatkozik...
Nexus 4, Euphoria 5.1.1

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#91075) air válasza Krill77 (#91072) üzenetére


air
nagyúr

Semmiféle app-pal nem fog menni. A töltést a kernel vezérli, ahhoz app nem fér hozzá. A kernelt kell módosítani.
Egyébként humán interfésszel megoldható. Figyeled, hogy mikor éri el, és kihúzod. ;)
De ha jól sejtem, hogy miért lenne szükséged ilyenre, (akkumulátor kímélés, élettartam növelés) akkor elárulom, semmi értelme.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91076) air válasza karldergroße (#91073) üzenetére


air
nagyúr

A fejlesztői lehetőségek alapértelmezetten mindig rejtve vannak.
Úgy tudod bekapcsolni a megjelenítését, hogy a Készülékről menüben a build számra 7x ráböksz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91077) junkpod válasza ignisz (#91048) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez egy swype keyboard predictive typing funkcio:)
Sima, playbol letoltheto Google naptár, sokkal jobb mint a szintén Google gyártotta android rendszer naptár.

Box's don't touch!

(#91078) ignisz válasza junkpod (#91077) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#91079) dlaj válasza Mikemend (#91071) üzenetére


dlaj
őstag

Nálam FHD a videó beállítás, bitrátára vonatkozólag nem tudom, hogy hol állítható.

Van itt még egy nagyobb verziószámú változat is, nézd meg ezzel lehet jobb lesz a felvétel. Ennek a vaku kapcsolója a bal alsó sarokba költözött. Telepítés előtt a másikat le kell szedni, vagy felülíratni (ha nálad lehet). Telepítés, majd az első indítás után viszont ki kell lépni az alkalmazásból, mert csak fekete képernyő látható. (Legalább is nálam) Utána viszont rendben működik.

Nézd majd meg az Open Camera-t is. Azon is kapcsolható a vaku.

Apropó: végül is melyik változatot sikerült telepíteni? Az átnevezettet, amit előbb töltöttem fel, vagy az eredetit, amit később?

(#91080) Mikemend válasza dlaj (#91079) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ez az, amire szükségem van (SnapIt)! :D Egyszerűbb, mint az Open Camera és sok beállítása van. :) Viszont a Play áruházban nem találtam meg, hogy frissítem majd? :U

Viszont sikerült belefutnom két bugba:
- fotózási módban autora volt állítva a vaku, rányomtam a HDR-re és ezután bezárult a program és el sem indul. Hogy tudom ezután elindítani? :U
- még az előbbi előtt bekapcsoltam, hogy érintésre készítsen fényképet. Ráfókuszált, majd bemérte, aztán olyat villantott, hogy minden fehér lett. :U

Viszont a videozási része nagyon tetszik, de most, amíg tudom elindítani, a próbát felfüggesztem.

Oké, az Adatok törlése megoldotta a dolgot. :)

[ Szerkesztve ]

(#91081) Mikemend válasza dlaj (#91079) üzenetére


Mikemend
senior tag

Előbb pont a lényeg maradt le: a legutóbbit tettem fel, nem az átnevezettet (korábbit). LG G4-es van 6.0-ás droiddal :) Frissíteni később hogyan lehet majd? :U Mert ez pont úgy megy, ahogy nekem kell, csak a bugok miatt kérdem :)

[ Szerkesztve ]

(#91082) Krill77 válasza air (#91075) üzenetére


Krill77
őstag

A popc1 gyari hülyesége, h ha 100 ra toltodik akkor rohamosan merul lefele. A topikjaban is volt errol szó. Vlamint sok fele olvastam, h nem jo 100 ig nyomni amugy sem. Talán 80-85%"

(#91083) #61600768 válasza Krill77 (#91082) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#91084) Krill77 válasza #61600768 (#91083) üzenetére


Krill77
őstag

Köszi, olvastam már. Leltem par progit ami legalabb jelez ha elertem a 85%-ot.

(#91085) dlaj válasza Mikemend (#91081) üzenetére


dlaj
őstag

Délután, este felé válaszolok privátban. Akkor több időm lesz.

(#91086) Romvr válasza air (#91060) üzenetére


Romvr
őstag

Tényleg nem találtam. De kiderült hogy a 2005-ben vásárolt WinCE PDA-mra van olyan alkalmazás ami kiírja a csatlakoztatott hotspot nevét is. Jobb lett volna Android-ra, de ha nem, hát nem.

Köszönöm a segítséget mindenesetre. :R

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#91087) air válasza Krill77 (#91084) üzenetére


air
nagyúr

Ne a cikket olvasd, hanem a hozzászólásokat.
A cikk ugyanis hülyeség.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91088) #61600768 válasza air (#91087) üzenetére


#61600768
törölt tag

Cikk a "battery university" oldalról van tesztek, mérések, tapasztalatok alapján. Több eszük van mint napidroidon az összes hozzászolónak együttvéve.

(#91089) Krill77


Krill77
őstag

Nem azzal van gondom, h hogyan kell töltenia telot. 80-90% fole nem ajanlott, sokat olvastam errol. Olyan app kéne ami keveset eszik es állítható a jelzes hangereje/tipusa.

(#91090) Quasi_modo válasza #61600768 (#91083) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez bizony hülyeség.

valami

(#91091) #61600768 válasza Quasi_modo (#91090) üzenetére


#61600768
törölt tag

Itt az eredeti cikk erről a tesztről, kutatásról. Majd ha hasonlót fel tud valaki mutatni ellenérvként miszerint hülyeség akkor ne tartsa vissza.

(#91092) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sziasztok!
Nem tudtok véletlen olyan oldalt, ahonnan sötét hátterű androidos alkalmazásokat lehet letölteni? Pl. youtube, Face, stb.

(#91093) kuksa90 válasza #61600768 (#91091) üzenetére


kuksa90
őstag

És gondolod, hogy a gyártók hülyék...
Az akkukban van beépítve egy töltésszabályzó panel. Ezek alapból szabályozzák a maximális töltöttséget - amit a gyártók állítanak be. Akár 90 %- ra, ha az az ideális - és hiába mutat a teló 100% töltöttséget, az valójában csak kb 90 %.
Ha kiiktatod az akksiban a panelt, túl tudod tölteni, csak egy kis idő múlva azt hiszi az akksi, hogy ő lufi, és felfúvódik... vagy, ha nagyritkán meghibásodik akkor jönnek az olyan hírek, hogy kigyulladt, felrobbant, stb.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#91094) #61600768 válasza Fejvadi (#91092) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#91095) Krill77 válasza kuksa90 (#91093) üzenetére


Krill77
őstag

Erdekes, h a sony mp4emben külön van mód az akku 90%-os töltésre, amihez oda is van irva, h az elettaram celjabol érdemes bekapcsolni.

(#91096) #61600768 válasza Krill77 (#91095) üzenetére


#61600768
törölt tag

... gyári 6.0.1 droidot is be lehet állítani 90%-nál jelezzen. Ebből is lehet következtetni badarság e az akkus cikk vagy sem..

[ Szerkesztve ]

(#91097) Fejvadi válasza #61600768 (#91094) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm, sajnos ez nekem nem jó. Nem AOSP és nem is CM van nekem. Külön sötét témájú apk.-kat keresek.

(#91098) kuksa90 válasza Krill77 (#91095) üzenetére


kuksa90
őstag

Alapvető különbség, hogy az szoftveres korlátozás, míg a gyártói korlát hardveres.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#91099) karldergroße válasza karldergroße (#91073) üzenetére


karldergroße
senior tag

A fejlesztői lehetőségeket megtaláltam. Viszont a wifi keresés mindig elérhető opció nincs meg. Így nem tudom a wifit az e-robottal ki-be kapcsoltatni.

(#91100) Bozek


Bozek
nagyúr

Frissült a Google Szövegfelolvasó és belekerült a magyar nyelv. Igaz, a központozással vannak bajok, de amúgy egész kellemes hangja van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.