Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91701) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok,
Van egy vodafone smart 4 turbo (yulong coolpad 3601u) telefonom. Sok sok keresés után találtam hozzá gyári rom-ot. Szeretném lementeni a mostani rom-ot arra az esetre, ha valami gubanc lenne a frissítésnél. Van olyan program ami lementi a jelenlegi rom-t és később vissza is tudom tenni valahogy azt?
Root van, ha esetleg ez kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#91702) beg válasza aprokaroka87 (#91698) üzenetére


beg
veterán

Ne ragaszkodj már ennyire a saját elképzeléseidhez. Ott és akkor megtörténik a szinkron mikor kiírja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91703) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Aki esetleg lemaradt volna róla, most megint 125 Ft a Nova Launcher Prime.

El Psy Kongroo

(#91704) zarew válasza Véreshurka (#91703) üzenetére


zarew
senior tag

Köszi,régóta használom,de most megvettem :R

(#91705) kaciokos válasza Véreshurka (#91703) üzenetére


kaciokos
őstag

Most látom, hogy az aCalendar+ is akciós, az egyik legjobb naptár alkalmazás, ráadásul a személyes kedvencem. :)

[ Szerkesztve ]

(#91706) Melack válasza kaciokos (#91705) üzenetére


Melack
veterán

Mennyi a teljes ára?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#91707) gaben0211


gaben0211
tag

deezer vagy spotify a jobb music app ? a deezer mivel 20as vagyok jár a csomagomhoz de jobb mint a spotify ?

(#91708) Véreshurka válasza kaciokos (#91705) üzenetére


Véreshurka
senior tag

A 850 FT akciós? Asszem arra is 1$ volt írva a Best App Sales-en azért is nem linkeltem. Ugyanúgy ahogy a Runtastic Road Bike-ot is akciósnak tüntette fel (1$) de vhol máshol, mert itthon még mindig ~1500 körül van.

El Psy Kongroo

(#91709) gaben0211 válasza Véreshurka (#91708) üzenetére


gaben0211
tag

mikor levan akciózva valami énis észrevettem hogy magyarország nem minden esetben szerepel köztük. viszont van olyan is hogy itthon ingyenes máshol meg fizetős

(#91710) Véreshurka válasza gaben0211 (#91709) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Igazából ezért szeretném vhogy elérni, hogy más régióban lehessen látni a play store-t, de eddig sikertelen volt a próbálkozásom :O Még este azért próbálkozom, mert a Runtastic érdekelne.

(#91706) Melack: most néztem appsales-en, a teljes ára vhol 1500 körül van, és ha jól emlékszem karácsonykor is ennyiért vettem mint ahogy most is árulják - bár ez sem éri el az appsales-es 1$-t - , de nekem annyira nem jött be, maradtam a Business Calendar 2-nél.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#91711) kaciokos válasza Melack (#91706) üzenetére


kaciokos
őstag

A magyar árát sajnos nem tudtam megnézni, mert én már korábban megvettem, AppSales mondta, hogy 5$ helyett most 1$, gondoltam, hátha valakit érdekel.

(#91710) Véreshurka - "de nekem annyira nem jött be, maradtam a Business Calendar 2-nél" Persze, kinek a pap ugye... ezért mondtam, hogy a személyes kedvencem.

(#91712) aprokaroka87 válasza air (#91699) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem egyszer 3x lett felszinkronizálva ugyanazon névjegy...

meg ha asztali gépen a gmail tartozéka pl a címtár...akkor illene a saját platformjukhoz is az app esetén.

Igazábol az utobbi 2 évben alig fejlödött az app

[ Szerkesztve ]

(#91713) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Google naptárban van-e valami lehetőség megváltoztatni a hátteret, hogy ne fehéren vakítson?

(#91714) gaben0211 válasza Véreshurka (#91710) üzenetére


gaben0211
tag

valamikor régen énis próbálkoztam vele de nemtaláltam megfelelő leírást hozzá. szerintem lehet működne úgy hogyha csinálnál 1 új fiókot de aztis úgy hogy vpn-en keresztül valami amerikai ip címmel aztán ha belépsz a playre telón vagy gépen ott is legyen fent amerikai vpn vagy nemtom

(#91715) tonyrulez válasza air (#91699) üzenetére


tonyrulez
őstag

Volt már rá példa hogy csak a kontaktok harmada szinkronizálódott csak fel, pedig hetek óta be voltak téve a kontaktok és a szinkronizálásnál is mindig az aznapi dátumot mutatta. Az már csak hab a tortán ha valamiből 2-3 másolat is készül :U Olyan telefonon pedig ahol nincs gyárilag Gapps (pl. Xiaomik), feltelepítés után is előfordul hogy semmit sem szinkronizál. Ezek személyes tapasztalatok, én is örülnék annak ha egyszerűen csak működne :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#91716) Véreshurka válasza ignisz (#91713) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Sztem ezt csak vmilyen témával tudnád megoldani. Én ezeket próbáltam, viszont a naptárat nem sötétítették be:

Ha CM alapú romod van:

1. Euphoria Dark CM13 Theme
2. PitchBlack™

Pitchblack viszont teljesen fekete-piros-ba öltözteti a Play Store-t.

(#91714) gaben0211: saját fiókkal akarnám megoldani.

El Psy Kongroo

(#91717) ignisz válasza Véreshurka (#91716) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm. Gyári rom van a telefonon.

(#91718) Véreshurka válasza ignisz (#91717) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ilyenekre vannak kitalálva sztem a Layer Theme-k, mint pl. ez. Ezeknél direktben le van írva, hogy CM romokkal nem fog menni. Lolli vagy Mályva kelleni fog + egy-két másik dolog is mint pl. ROOT, sztem olvasd el a Play Store-os leírását és nézelődj ezek között a témák között hátha.

El Psy Kongroo

(#91719) ignisz válasza Véreshurka (#91718) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm.

(#91720) sharkybacsi válasza aprokaroka87 (#91712) üzenetére


sharkybacsi
tag

Desktopon sem a gmail tartozéka a címtár (contacts), csak onnan is elérhető.
A contacts egy külön adatbázis amit a különböző google szolgáltatások elérnek, használnak, így a gmail is, de pl. a drive vagy a google+ is.

(#91721) aprokaroka87 válasza tonyrulez (#91715) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

vannak néha furcsaságok
pl nekem hétvégén a push sem müködött rendesen reggel 6 és 19 óra közt....ha nem frissitek kézzel...meg sem kapom az üzeneteket,nem tudom hogy ilyenkor pl mi a mák van,bár én a gcm-re gyanakszok...mert amióta a gmail gcm alapú is...van ilyen hogy elfelejt szinkronizálni.

sharkybacsi:igazad van...de nem lenne haszna ha benne lenne az appban?

[ Szerkesztve ]

(#91722) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

A Gmail és az Inbox között mi a különbség?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91723) #61600768 válasza Véreshurka (#91710) üzenetére


#61600768
törölt tag

Felteszed flash vpn áruházból. Telepít, indít, united states kiválaszt aztán start. Aztán teló nyelvezetét állítsd át angolra azt is united states-re. Így már amcsiból szörfölsz megjelennek playen azok az alkalmazások amik nálunk nem stb... ;)

[ Szerkesztve ]

(#91724) Véreshurka válasza #61600768 (#91723) üzenetére


Véreshurka
senior tag

NordVPN előfizető vagyok és ezzel az appal megyek fel amerikai IP címre. Aztán nyelv beállít angolra (amerikai) Play áruháznak cache és adat törlés után belépés, de semmi, visszadob a magyar Play-re. Ingyenes VPN-el nem próbálkoznék.

El Psy Kongroo

(#91725) beg válasza holozis_HUN (#91722) üzenetére


beg
veterán

Ezt a google több oldalon keresztül írta le. Keress rá.
Kezdésnek pl. Itt

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91726) air válasza tonyrulez (#91715) üzenetére


air
nagyúr

Azok a kapcsolatok, amik nem mentek fel a szerverre a szinkronizálás alatt, nem a Google fiókhoz kapcsolva lettek elmentve, hanem csak simán a készülékre. Ez júzer error.
A duplán, triplán megjelenő névjegyek is felhasználói hiba eredményei. Biztosan volt valami észre nem vehető különbség a nevek között.
Mondjuk 2 szóköz egy helyett, vagy felesleges szóköz a szöveg elején, vagy végén stb.
Érdekes módon nekem évek alatt soha nem történt névjegy eltűnés vagy többszöröződés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91727) #61600768 válasza Véreshurka (#91724) üzenetére


#61600768
törölt tag

Én úgy csináltam ahogy leírtam. Példaként... google alkalmazását "youtube music" appot simán le tudtam tölteni pedig csak usában elérhető. Googléban megnéztem mi az ip címem és New Jersey ip-ét kaptam.
Még azt kipróbálhatod hogy telón a fejlesztői beállításokban pipáld ki a hamis helyek engedélyezését. Ha így sem megy dobd ki a kukába nordvpn-t!

(#91728) holozis_HUN válasza beg (#91725) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Körülnéztem. Marad a sima Gmail app, kb 3 naponta ránézek az emailre, többre nem kell.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91729) aprokaroka87 válasza air (#91726) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen ám...de azért nem ártana egy kis MI vagy mit a rendszer mögé rakni...mert pl "kis jakab" és "kisjakab" lehet ugyanaz a személy ha minden egyéb adat egyezik.
Ilyenkor pedig tájékoztatni az usert hogy bizony egyezik minden adat,kivéve a név...megtartja,a másikat használja...vagy átírja.

(#91730) Mikemend


Mikemend
senior tag

Valaki tud ajánlani egy profi videorögzítő appot? Cinema FV-5 tudása nagyon bejött, csak Android 6-on valami miatt hiába a beállítások tömkelege, semmit sem érnek. Az ISO és a White Balance nem megy, az EV rendben van, de amint elindul a felvétel, máris sötétebb lesz (mintha be sem állítottam volna), fénymérőre meg rá se bagózik, hiába lockolom. Egyedül a folyamatos fókusz és a lámpa ki-be kapcsolása megy (ez utóbbi felvétel alatt is, ami fontos lenne!).
Tehát van-e ilyen tudású videorögzítő 6-os Androidra? :U

[ Szerkesztve ]

(#91731) kuksa90 válasza aprokaroka87 (#91729) üzenetére


kuksa90
őstag

A "névjegyek egyesítése" valami hasonlót csinál...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#91732) air válasza aprokaroka87 (#91729) üzenetére


air
nagyúr

Hülye júzer ellen semmilyen MI nem véd.
Egyes gyártók (pl. LG) raknak ilyen funkciót a készülékeibe.
Ez a szép az Androidban.
Mindig van alternatíva.
Persze lehet lázadni, hogy ezt márpedig a Google csinálja meg, de sok értelme nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91733) beg válasza aprokaroka87 (#91729) üzenetére


beg
veterán

Ez pontosan így működik most is. Amúgy nekem sem volt még sem kontakt vesztésem, sem sokszorozódásom. De biztos bennem vagy a google-ben van a hiba :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91734) aprokaroka87 válasza air (#91732) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mondjuk engem hidegen hagy a google ilyen funkciója,mert van egy jó kis appom ami eleve vcf-et csinál...azt meg menthetem akár 1000 példányban is 500 helyre :D

(#91735) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

van olyan alkalmazás, amely azt tudja, hogy megnézi milyen alkalmazások vannak telepítve, elmenti ezeknek a nevét, és amikor factory resetet nyomok utána leszedem ezt a programot, amin keresztül pár gombnyomással jön a többi is ? ergo ilyen backup restore de mégse :)

(#91736) aprokaroka87 válasza kkdesign (#91735) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

csak a telepitett appok neve kell?

(#91737) beg válasza kkdesign (#91735) üzenetére


beg
veterán

Ha a telefon beállításokban engedélyezed (biztonsági mentés és visszaállítás), akkor a google visszapakolja bejelentkezés után. Azt próbáltad már?

#91736: leírta egyértelműen mi kell neki. Attól hogy visszakérdezünk feleslegesen csak a hsz. gyűlik, de a kérdés megmarad.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91738) aprokaroka87 válasza beg (#91737) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én ez miatt gondoltam arra igazából.

" ergo ilyen backup restore de mégse"

mert a google-s megoldás is backup and restore alapú...csak a felhőbe rakja fel a dolgokat

(#91739) air válasza kkdesign (#91735) üzenetére


air
nagyúr

My App List

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91740) kkdesign válasza beg (#91737) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nem próbáltam, azért írtam hogy backup restore-hoz hasonló, mert nyomnék egy resetet, fájloknem kellenek csak azt kívánom kiváltani,hogy jééé messenger, telepiccccs, jééé fészbúk, telepiccs, jé ebook reader,telepiccs. Erre keresnék appot ami fogja összeszedi nekem reset előtt , hogy mik vannak fenn, aztán elmenti mondjuk emailen keresztül felhőbe, majd amikor késza reset,telepítema playbőlezt a progit amin rányomok hogy ezt a listát tőccsed vissza bözsi,a program aszongya nekem hogy oké mester.és leteszem fél órára,és fennvan ami kell.

(#91739) air ezt megnézem köszi :)

(#91741) air válasza aprokaroka87 (#91738) üzenetére


air
nagyúr

A Google megoldása nem backup-restore jellegű.
Nem rak a felhőbe semmit, maximum a telepített alkalmazások listáját, aztán a friss rendszeren újra letelepíti azokat, ha ezt az opciót aktiválod.

(Egyébként szándékosan maszatolod el a dolgokat? :F )

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91742) aprokaroka87 válasza air (#91741) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

értem..mondjuk én sosem használtam ezt az opciót.
de az csak apk/csomag nevét menti le,vagy az app adatokat is?

ilyenkor a play store-ból az épp aktuális verziót tölti le vagy azt ahol a mentés történt?

[ Szerkesztve ]

(#91743) aprokaroka87 válasza kkdesign (#91740) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én a múltkor ugyanezt offline módon megoldottam xposed xinstaller segítségével

(#91744) beg válasza aprokaroka87 (#91742) üzenetére


beg
veterán

A play store-ban szerinted melyik verzió elérhető? Melyiket fogja letölteni neked onnan? (Az pedig az apptól függ, hogy a datát is tudja-e menteni a google)
Kérlek előbb tájékozódj mielőtt butaságot kérdezel/állítasz. Nem muszáj minden második hsz. achievement-et begyűjtened :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91745) aprokaroka87 válasza beg (#91744) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kérdeztem valamit,amire választ vártam
de most erre jön az hogy nem tudom...valóban nem tudom...de akkor sem kell letámadni a másikat szerintem.

egyébként meg ennél 100x egyszerübb az offline mentés akkor ezek szerint..

(#91746) beg válasza aprokaroka87 (#91745) üzenetére


beg
veterán

Nem letámadásnak szántam, de 2 perc gondolkodás után levezethető, hogy a playen mindenkori aktuális friss verzió található egy alkalmazásból. Tehát csak azt az egyet tudja automatikusan visszatölteni.
Az offline mentés miben egyszerűbb? Pl. aki nem root és nincs meg neki a titanium backup? Vagy menthetnénk mindent root után dd-vel, vagy csak a system-et kirántani, a data partíciót meghagyni, de ezt magyarázd el egy első telefonosnak. Szóval kell egy kicsit (más fejével is) gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91747) aprokaroka87 válasza beg (#91746) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a playstore esetén sejtettem hogy a legfrisebbet tölti le.

apk kimentéshez nem kell root,az adatokhoz viszont már ajánlott.
meg ugye offline mentés esetén nem kell internetre hagyatkoznod.

(#91748) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Arra van-e app hogy egy általam kijelölt szöveget felolvasson a tts motor?
bármilyen szöveges tartalom esetén

xposed+root van.

(#91749) tomy86 válasza kkdesign (#91735) üzenetére


tomy86
addikt

(#91750) gaben0211


gaben0211
tag

a layers manager csak mókolt romokkal működik gyári romokon nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.